تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 93 از 214 اولاول ... 4383899091929394959697103143193 ... آخرآخر
نمايش نتايج 921 به 930 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

برای پاک کردن آرایش شیر پاک کن بهتره یا دستمال مرطوب؟

من دوره ای جای این دو تا رو عوض میکنم یعنی یه دوره دستمال یه دوره شیر پاک کن استفاده میکنم نظرتون چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Reza Razor's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    یجا ...

پيش فرض

سلام من یه مشکل دارم که مربوط به پوست صورت نیست ولی یجورایی پوستیه و جایی نبود مطرح کنم
    من گیتار میزنم البته فقط یه چند ماهیه انگشت اشاره ی سمت چپم روی سیمهای نازک گیتار قرار میگرفت انگشتم درد میگرفت بعد مدتی کار با گیتار
    چسب زخم زدم یه هفته ای اون نقطه از انگشتمو بعد یه هفته که باز کردم پوست دستم خیلی شل شده بود از بس هی چسبو باز میکردم و عوض میکردم
    بعد از باز کردن چسب یه چند روز دوباره بعد از کار کردن با گیتار دقیقا همون ناحیه که چسب زخم خورده بود از انگشتم یجور ناجوری شده
    قسمت جلویی انگشتم باد کرده و قرمز شده پشت انگشتم هم انگار داخل بشکل دون دون باد کرده
    چند روزه و خوبم نمیشه
    حالا نمیدونم ببرم دکتر یا چیز مهمی نیست ؟!

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

دستمال مرطوب کودک چه تفاوتی داره با دستمال مرطوب آرایش؟
    خیلی از دوستام اهمیت نمیدن و دستمال کودک استفاده میکنن

آخر فروم باز Mehran-King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام آیا کرم های صورت که میگن برای جلوگیری از سوزش و در مواقع آفتابی میزنن واسه پوست ضرری داره یا نه ؟ در ضمن اگه بعدش رو صورتمون آب بزنیم ضرری داره ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه matarsaak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    چابهار

پيش فرض

برای از بین بردن موهای زمخت لب و زیر چانه در خانمها چه روشی رو پیشنهاد میکنید؟
    و اگه امکانش هست یه دکتر کار بلد بهم معرفی کنید. ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه deadboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام.
    بچه ها من1سال آزگار راکوتان خوردم داغون شدم (میدونید که چقدر عوارض داره)من وزنم خیلی کم شد و پوستم به شدت حساس و خشک شد!ولی به هرترتیبی بود دیگه جوش نزدم.دکتره میگفت دیگه حله!
    اما بعد از 8ماه دوباره کابوس شروع شد.جوشهای سر سفید به خصوص اطراف لب و دهن،به عبارتی دهنمو سرویس کرده!دیگه عمرنم راکوتان نمیخورم.
    شماها میگید چیکار کنم؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

سلام.
    بچه ها من1سال آزگار راکوتان خوردم داغون شدم (میدونید که چقدر عوارض داره)من وزنم خیلی کم شد و پوستم به شدت حساس و خشک شد!ولی به هرترتیبی بود دیگه جوش نزدم.دکتره میگفت دیگه حله!
    اما بعد از 8ماه دوباره کابوس شروع شد.جوشهای سر سفید به خصوص اطراف لب و دهن،به عبارتی دهنمو سرویس کرده!دیگه عمرنم راکوتان نمیخورم.
    شماها میگید چیکار کنم؟
    چقدر زیاد بوده دوره مصرفتون.
    آخه من شنیدم نهایتا با ۶ ماه مصرف درمان انجام میشه.
    از یه دوست داروساز سوال کردم گفت که معمولا بعد از دوره مصرف از ۱۰ نفر ۲ نفر بازگشت جوش دارن.
    به نظرم بهتره به متخصص مراجعه کنین.هر چند ممکنه دوستان هم راه حلی داشته باشن

8. این کاربر از Sub007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

سلام
    بهتره از مخلوط الکل صفید و جوش شیرین استفاده کنی
    هفته ای سه بار با پنبه بمال به صورتت،و حالت دورانی ماساژبده
    روزی یه دونه هم قرص ویتامین آ بخور

---------- Post added at 09:28 AM ---------- Previous post was at 09:25 AM ----------

سلام
    بهتره از مخلوط جوش شیرین و الکل سفید ایتفاده کنی ،هفته ای 3 بار با پنبه روی صورتت به صورت دورانی ماساژ بده،
    روزی 1 دونه هم قرص ویتامین آ استفاده کن
    یه جایی خوندم که قبلا هم برای درمان جوش قرض ویتامین آ تجویز میشده اما باید مصرفش تحت نظارت باشه چون بالا رفتن ویتامین آ در بدن میتونه به کبد صدمه بزنه و برای همین هم قرص روآکوتان رو ساختن.
    البته نمیدونم درسته یا نه چون تخصصی ندارم در این زمینه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه deadboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

چقدر زیاد بوده دوره مصرفتون.
    آخه من شنیدم نهایتا با ۶ ماه مصرف درمان انجام میشه.
    از یه دوست داروساز سوال کردم گفت که معمولا بعد از دوره مصرف از ۱۰ نفر ۲ نفر بازگشت جوش دارن.
    به نظرم بهتره به متخصص مراجعه کنین.هر چند ممکنه دوستان هم راه حلی داشته باشن
    من اگه شانس داشتم که اوضام این نبود!
    پیش دکترم رفتم دوباره،در کمال پررویی میگه دوره قبلیت کم بوده(بعد از خوردن 1تریلی راکوتان) باس دوباره قرص بخوری!اینو که گفت میخواستم میزشو بکنم تو حلقش!!
    خلاصه حرفم شد باهاش زدم بیرون بهش گفتم مرد ناحسابی تو اون سری به من میگی دیگه عمرن جوش نمیزنی حالا دوباره میگی بیا از این زهر ماریا بخور؟

11. این کاربر از deadboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

یه جایی خوندم که قبلا هم برای درمان جوش قرض ویتامین آ تجویز میشده اما باید مصرفش تحت نظارت باشه چون بالا رفتن ویتامین آ در بدن میتونه به کبد صدمه بزنه و برای همین هم قرص روآکوتان رو ساختن.
    البته نمیدونم درسته یا نه چون تخصصی ندارم در این زمینه.
    این دارو از مشتقات ویتامین آ هست و عوارض کبدی هم داره.

من اگه شانس داشتم که اوضام این نبود!
    پیش دکترم رفتم دوباره،در کمال پررویی میگه دوره قبلیت کم بوده(بعد از خوردن 1تریلی راکوتان) باس دوباره قرص بخوری!اینو که گفت میخواستم میزشو بکنم تو حلقش!!
    خلاصه حرفم شد باهاش زدم بیرون بهش گفتم مرد ناحسابی تو اون سری به من میگی دیگه عمرن جوش نمیزنی حالا دوباره میگی بیا از این زهر ماریا بخور؟
    من که ندیدم و نشنیدم تا حالا کسی یک سال مداوم این قرصو مصرف کنه.حداکثر 4 تا 6 ماه و تو موارد خیلی خیلی شدید هر دوره 9 ماه تعیین میشه.

شنیدم بعضی از دکترا دوره درمان رو زیاد میکنن و زود زود آزمایش مینویسن تا دفعات مراجعتون بیشتر بشه.

البته نباید به نوشته های کسایی که تو نت نظر میدن اعتماد کرد و تصمیم اول و آخر رو باید متخصصتون بگیره.

13. این کاربر از AB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •