تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 929 از 947 اولاول ... 429829879919925926927928929930931932933939 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,281 به 9,290 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

داره خودمونی میشه Sorrow_X's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

دوستان مشکلم سرویس گیمینگ بوده که برداشتم رو حالت معمولی گفتم بذارن ولی چه فایده من دنبال سرویسیم که سرویس
    گیمینگ داشته باشه واسه پینگ کسایی که استفاده میکنن بگن کدوم شرکت خوبه؟
    شاتل بهتره

داره خودمونی میشه !AL's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

دوستان کسی مشکلی نداره با فناوا این دو روز اخیر؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi 78's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

دوستان کسی مشکلی نداره با فناوا این دو روز اخیر؟

جز کاربر های تهران و کرج، کسی دیگه فن آوا نداره. همه مشترکین استان ها رو داد دست شرکت هایی که قبلا نمایندگی بودن.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

جز کاربر های تهران و کرج، کسی دیگه فن آوا نداره. همه مشترکین استان ها رو داد دست شرکت هایی که قبلا نمایندگی بودن.
    پس روی سایتش چی میفروشه برای شهرستانها؟پینگ و خدماتش چطوره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi 78's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

پس روی سایتش چی میفروشه برای شهرستانها؟پینگ و خدماتش چطوره؟

برای شهرستان ها دیگه سرویس نمیده. دست نمایندگی ها هست. شما زنگ بزنید احتمال زیاد شماره نمایندگی رو بده به شما. نمایندگی هم تعرفه ها و پنل و... خودش رو داره. در واقع شهرستان ها نمیتونن از فن آوا سرویس بگیرن
    اونایی هم که مثل من قبلا سرویس داشتن ازش منتقل شدن به نمایندگی ها که الان درواقع یه شرکت جدا هستن تا نمایندگی.

6. این کاربر از mehdi 78 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال iran2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

من یکی از شهرهای جنوبم.
    هفته قبل فن اوا وصل کردم. سرعتش خوبه. شاتل داشتم عالیه ولی بخاطر اینکه گرون کرد چند تومنی دیگه زورم نمیرسید.
    اومدیم فن آوا با 65 تومن اینترنت 2 ماهه برداشتیم 320گیگ.
    سرعتش خوبه قطعی هایی داره. ولی خوب از قدیم گفتن هر چقدر پول بدی همونقدر آش میخوری.
    در کل زیاد ازش خوشم نیومد، احتمالا قطعش میکنم باز برم همون شاتل. چون به سرعت و کیفیت برای کارهام احتیاج دارم.

داره خودمونی میشه !AL's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

من یکی از شهرهای جنوبم.
    هفته قبل فن اوا وصل کردم. سرعتش خوبه. شاتل داشتم عالیه ولی بخاطر اینکه گرون کرد چند تومنی دیگه زورم نمیرسید.
    سرعتش خوبه قطعی هایی داره. ولی خوب از قدیم گفتن هر چقدر پول بدی همونقدر آش میخوری.
    در کل زیاد ازش خوشم نیومد، احتمالا قطعش میکنم باز برم همون شاتل. چون به سرعت و کیفیت برای کارهام احتیاج دارم.
    چه سرعتی خریداری کردین؟
    بی زحمت یه تست هم از سایت اسپید تست بزارید(تک کانشن خارجی)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

من یکی از شهرهای جنوبم.
    شاتل که توی اینستاش همه شاکی هستن ، حجم های شاتل بدترین و کمترین حجم هاس بین شرکت ها ، های وب و داتک و مبنا گرون نکردن هنوز

10. این کاربر از persian.godfather بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه moderntalking123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

نه من الان حدود 5 سالی میشه فن آوا دارم. 2 سال اول منطقه پیروزی بودم 3 سال اخیر هم تهرانپارس هستم.
    همیشه هم راضی بودم. همه چیز بستگی به مخابرات منطقه، سیمکشی ساختمان و سیمکشی محله داره. من فاصلم نزدیک بوده تا مخابرات و این چند سال شاید بگم سر جمع فقط 4 روز قطعی داشتم. پینگ خیلی خوب دارم و سرعت دانلود عالی.
    توی ایران شانسیه همه چیز یه منطقه آنتن ایرانسل خرابه یه منطقه آنتن همراه اول، یه منطقه سیم کشی مخابرات، یه منطقه خود مخابرات.

12. این کاربر از moderntalking123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

نه من الان حدود 5 سالی میشه فن آوا دارم. 2 سال اول منطقه پیروزی بودم 3 سال اخیر هم تهرانپارس هستم.
    همیشه هم راضی بودم. همه چیز بستگی به مخابرات منطقه، سیمکشی ساختمان و سیمکشی محله داره. من فاصلم نزدیک بوده تا مخابرات و این چند سال شاید بگم سر جمع فقط 4 روز قطعی داشتم. پینگ خیلی خوب دارم و سرعت دانلود عالی.
    توی ایران شانسیه همه چیز یه منطقه آنتن ایرانسل خرابه یه منطقه آنتن همراه اول، یه منطقه سیم کشی مخابرات، یه منطقه خود مخابرات.
    انگاری تازه حجم هاشو به شدت کم کرده با همون قیمت اینو دوستم گفتم ، شما یه سر به پنل بزن موقع تمدید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •