تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 921 از 1421 اولاول ... 4218218719119179189199209219229239249259319711021 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,201 به 9,210 از 14206

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان مازندران

اگه نباشه جاش خالی می مونه mey123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تو اصلن پست منو خوندی ؟!

من و یوزرهای مخابرات و مسئولین مخابرات خیلی خیلی خوشحال میشیم که دوستانی که از شرکتهایی مثل شاتل راضی هستن مخابراتو ترک کنن چون پهنای باند بیشتری باقی میمونه!
    عجب! این لحن صحبت چقدر آشناست! بعدشم من از شاتل راضی نیستم مشکل شما الان حلله؟ یا هنوز گیر دادی به شاتل؟ من بحثم در مورد مخابرات هست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mey123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

چطوری به این نتیجه رسیدی که مشکل مخابرات بخاطر سومدیریت و گرفتن مشترک بیشتر از ظرفیتو بلاه بلاه بلاه بوده؟!
    اگه از این چیزاییه که گفتی باید کاهش کیفیت و سرعت سرویسها به مرور بوجود میومد نه اینکه یهو در یک لحظه سرعت یوزرها از 300 بیاد روی 8 !!
    درهرحال من هم از منابعی اطلاع دارم که این اتفاق فقط وفقط بخاطر نفوذ شرکتهایی مثل شاتل بوجود اومد چون هیچ رقمه نمیتونستن با اون سرویسی که مخابرات میداد رقابت کنن نه کیفیت نه سرعت نه قیمت .
    خوشحال میشم نشون بدی کجا گفتم الان مخابرات مشکلی نداره!!
    مشکل مخابرات مازندران اینه که بطور ناگهانی اومدن پهنای باندشو کم کردن ربطی هم به مسئولین استان نداره چون قدرتشون از شرکتهای پرنفوذ مثل شاتل کمتر هست. کاری هم که مسئولین کردن به هرشکلی خرید 4 خط stm1 بوده که یکیش الان فعال شده و 3تاش توی تسته و بزودی وارد شبکه میشه. تجهیزات جدیدی هم خریداری کردن که از طرف اطلاعات بهشون اجازه استفاده داده نشده که درصورت وارد شدنشون به شبکه باعث افزایش کیفیت سرویس میشه.
    جوابو سوالو با هم میدی؟
    "این اتفاق فقط وفقط بخاطر نفوذ شرکتهایی مثل شاتل بوجود اومد"
    اساسا وقتی میگی فقط و فقط یه معنی بیشتر نمیده.
    ------------------------------------
    لطفا اگه میخوای جواب این پستمو بدی پ.خ کن.من هم من بعد پ.خ میکنم برات.
    Last edited by mey123; 27-08-2013 at 18:59.

پروفشنال nihilnigritude's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    North

پيش فرض

جوابو سوالو با هم میدی؟
    "این اتفاق فقط وفقط بخاطر نفوذ شرکتهایی مثل شاتل بوجود اومد"
    اساسا وقتی میگی فقط و فقط یه معنی بیشتر نمیده.
    ------------------------------------
    لطفا اگه میخوای جواب این پستمو بدی پ.خ کن.من هم من بعد پ.خ میکنم برات.
    مگه من چیز دیگه ای هم گفتم که معنی دیگه ای بده ؟!

پروفشنال maskot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

دوستان یه چیزی رو براتون روشن کنم شاید برا خیلی ها سوال شده باشه که چرا قیمت اینترنت مخابرات نسبت به شرکت های خصوصی ارزون تر هست اولین دلیل هزینه اجاره پورت و هزینه مصرف انرژی هست که شرکت های خصوصی به مخابرات می دن که اخرین باری که یادمه شرکت ها بابت هر پورت به مخابرات مبلغ 2000 هزار تومن می دادن حالا این مقدار کمتر یا بیشتر شده باشه خبر ندارم در صورتیه که این هزینه برا مخابرات وجود نداره دوم اینکه شرکت های خصوصی وقتی می خوان تو یه شهر نمایندگی بزنن و مناطق تحت پوشش رو اضافه کنن مجبور به استخدام نیروهای جدید هستن در صورتی که مخابرات با همون کارمندهایی که داشت استفاده کرد تا اینترنت بده و تعداد کارمند های محدودی اضافه شدن که این خودش هزینه زیادی هست سومین هزینه قسمت پشتیبانی شرکت هاست درسته شرکت های خصوصی پشتیبانیشون در عمل شاید کاری براتون نکنن ولی خوب به هرحال شخصی اونجا نشسته که داره پشتیبانی میده که هزینه بردار هست و تعداد پشتیبان های شرکت های خصوصی چندین برابر مخابرات هست در نتیجه هزینه بیشتر اما مهمترین چیز اینه که شرکت های خصوصی کل درامدشون از همین دادن سرویس اینترنت و سرویس های مرتبط در کنار اون در میاد و باید جوری قیمت گذاری کنن تا هزینه هاشون در بیاد و سود قابل قبولی در اخر براشون بمونه در صورتی که مخابرات قسمت اعظم درامدش رو داره از دادن تلفن ثابت در میاره و دادن یا ندادن adsl تفاوت چندانی در سود و زیان این شرکت نداره برا همین این شرکت داره از قانون سود کم و مشتری زیاد پیروی می کنه که اگه شرکت های دیگه بخوان این کار رو انجام بدن 100 درصد ورشکست میشن
    همین چند دلیل می تونه به روشنی بیانگر تفاوت قیمت مخابرات با شرکت های خصوصی باشه حالا بماند از زد و بند های پشت پرده دادن مالیات کمتر توسط مخابرات و بسیاری از این دست هزینه ها که به لطف سپاه مخابرات از زیرشون در میره ولی شرکت های خصوصی مجبورن تا قرون اخر رو بدن کلا مخابرات اون اوایل فقط قرار بود 10 درصد بازار adsl رو در اختیار بگیره و حق دادن بیشتر سرویس رو نداشت حالا خودتون تصور کنید که با چه پشتیوانه ای الان بالای 50 درصد رو گرفتن

5. 6 کاربر از maskot بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

آقای "mrysoft" محترم مگه شما دیروز نگفتی:

" دیروزم پیامک زدن شاتل به من که می تونی سرویس 8 مگ بگیری منم امروز ارتقا دادم ریت دانلودم 1 مگ بر ثانیه هست فیک مونده عجب چیزی هستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت ت اوفففففففففففففففففف! "

تو یه شب 120 گیگ گرفتی؟!!!!!

Last edited by soroushkkk; 27-08-2013 at 21:21.

اگه نباشه جاش خالی می مونه SaЁeD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

ماشالله الان که تعرفه های تماس تلفن ثابت رو تقریبا دوبرابر کردند.به نقل از یکی از اشنایان در مخابرات نکا.خیلی شخصیتی دزدی میکنن دزدی هم کنی کسی نباشه بهت گیر بده و در بری همیشه خیلی حال میده!

شاتل هم دزده عموجان! همشون دزدن! منو شما باید برای چس مثقال اینترنت کذایی ی که میدن باهاشون سر و کله بزنیم.

8. 2 کاربر از SaЁeD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

بابا جان شاتل و مخابرات و پارس انلاین و صبا نت و اسیا تک و ............ همشون دستشون یکیه.اگه اینجور نبود که نمیتونستن اینترنت کنترل کنن.بی خیال شید دوستان
    الان گوشت و پوست کاربرا رو خوردن دارن میرسن به استخوناشون تا حد لیس زدن.
    اینقدم اینجا با خودتون درگیر نشید

10. 5 کاربر از kasra12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    نوشهر

پيش فرض

سلام
    قبلا 256 نامدود داشتم توی این هرج ومرج مخابرات به توصیه دوستان منم سرویسمو به 128 نامحدود تغییر دادم جلل الخالق باور نمی کردم سرعتم 2 برابر بشه اگه تو این مملکت همه چی مثل این 128 باشه ......

پروفشنال bahman_0121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

آقای "mrysoft" محترم مگه شما دیروز نگفتی:

" دیروزم پیامک زدن شاتل به من که می تونی سرویس 8 مگ بگیری منم امروز ارتقا دادم ریت دانلودم 1 مگ بر ثانیه هست فیک مونده عجب چیزی هستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت ت اوفففففففففففففففففف! "

تو یه شب 120 گیگ گرفتی؟!!!!!

با این وضعیت فکر کنم هاردش پاره شده

13. این کاربر از bahman_0121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

با این وضعیت فکر کنم هاردش پاره شده
    ـقا ما تو شبکه داخلی FTPserver داشتیم یک شبه اینقد دانلود نمیشد.....اونوقت چیجوری یک شبه اینقد دانلود کرد؟؟؟ :O :O

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •