تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 92 از 225 اولاول ... 4282888990919293949596102142192 ... آخرآخر
نمايش نتايج 911 به 920 از 2247

نام تاپيک: VDSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

من یه بار رفتم مرکز نهری .. خیلی جالب بود به خانومه گفتم من vdsl میخوام بعد گفت نمیشه اونجا کافو نوری نیست بعد, از اونور از هیچ شرکتی بجز مخابرات هم نمیشه اینجا نت گرفت ..قشنگ نیست واقعا.. اگر فیبر نیست پس چرا از بقیه جاها نمیشه گرفت ؟؟ اگر فیبر هست پس چرا vdsl نمیشه ؟

2. 8 کاربر از 4amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

من یه بار رفتم مرکز نهری .. خیلی جالب بود به خانومه گفتم من vdsl میخوام بعد گفت نمیشه اونجا کافو نوری نیست بعد, از اونور از هیچ شرکتی بجز مخابرات هم نمیشه اینجا نت گرفت ..قشنگ نیست واقعا.. اگر فیبر نیست پس چرا از بقیه جاها نمیشه گرفت ؟؟ اگر فیبر هست پس چرا vdsl نمیشه ؟
    جواب خیلی سادست نمی خوان بدن! یه تعداد کم هم می دن فقط جنبه تبلیغاتی داره.من رفتم مخابرات می گم فیبر و تانوما انگار اولین باره به گوششون خورده!
    Last edited by mohandes23; 14-04-2020 at 00:47.

4. 5 کاربر از mohandes23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

جواب خیلی سادست نمی خوان بدن! یه تعداد کم هم می دن فقط جنبه تبلیغاتی داره.من رفتم مخابرات می گم فیبر و تانوما انگار اولین باره به گوششون خورده!
    دقیقا ...الانم اینطور که بوش میاد بازم نمیخوان بیان تجهیزاتشون رو ارتقا بدن همه جا...فقط اومدن گفتن ما vdsl هم میدیم.. که خوب خیلی وقت هست که میدن ولی بقول شما به همون تعداد کمی از افراد .. من خودم یکی از دوستانم الان حدودا 2 سال هستش که vdsl داره از مخابرات اونم بخاطر این هستش که تو یه مجتمع بزرگ زندگی میکنه...در اخر به این نتیجه میرسیم که هیچ اتفاقی قرار نیست حالا حالاها بیفته.

6. 3 کاربر از 4amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال 01110362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tabarestan-Tehran

پيش فرض

مرکز خجرت هم دقیقا همین مشکله !
    انحصار [emoji108]

8. 3 کاربر از 01110362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

chipset برادکام هم داره(bcm 63381) خودم این مدلو دارم 1 سال قبل خریدمش 270 تومن الان شاید قیمتش 2 برابر شده باشه ..از asus dsl-n16 که داشتم بهتره کنترل نویزش و با سرعت بالاتری هم میتونه سینک بشه ..

به telnet میشه وصل شد و با broadcom CLI command به صورت دستی snr رو تغییر داد ...

فایل update فرمورش هم گیر نمیاد ولی من دارم فایل همین نسخه ای که روش نصبه این هم لینک دانلودش:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خلاصه اینکه این مودم رو بگیرین شاید مجبور بشین که یک روتر هم بگیرین چونکه هنگ میکنه برا من ...
    سلام

کسی مودم 9970 رو داره ؟ روی خود مودم vpn نصب میشه ؟ لطفا اگه تست کردین حتما جواب بدین نه اینکه از روی مشخصات دیدین

با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

دقیقا مرکز نهری همین مشکل رو داره تا چند سال که ما اصلا نمی تونستیم adsl بگیرم همه ی شرکت ها میگفتن فیبر نوری هست نمیتونیم سرویس بدیم!
    Last edited by sina.sa; 14-04-2020 at 09:10.

11. این کاربر از sina.sa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

درود

من از بچه های مخابرات تهران هستم

امروز برامون مودم های جدید VDSL ارسال کردن که بین مراکز مخابراتی تقسیم کنیم
    2 مدل ارسال شده یکی UTEL V301 و یکی هم KASDA KW5262B

حالا کدوم مودم بهتره؟ کاسدا یا یوتل؟من حس میکنم یوتل چون ایرانیه ممکنه و استاندارد نباشه و مضر باشه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

حالا کدوم مودم بهتره؟ کاسدا یا یوتل؟من حس میکنم یوتل چون ایرانیه ممکنه و استاندارد نباشه و مضر باشه
    سلام.شما بین این ۲ تا یوتل مدل ۳۰۴ بگیر.
    .کارخانه یوتل و ارگ بم هست.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeidf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

شهر ما هم اینجوره از مخابرات فقط میشه نت گرفت جالبه میگم vdsl یا فیبر بدین میگن خطتتون فیبر نوری نیست

15. این کاربر از saeidf1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه crazyrobot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من الان vdsl دارم اما وقتی به قسمت مشاهده وضعیت پیش ثبت نام میرم مینویسه
    مشترک گرامی

در حال حاضر این قابلیت در استان شما فعال نمی باشد. پس از فعال سازی این قابلیت در استان شما امکان پیش ثبت نام در همین منو وجود دارد.
    حدود 14 ماه هم هست که گرفتم و مودمش هم همین کاسداست، مودم خوبیه اما دیگه انگاری تولید نمیشه نمیدونم حالا اینا از کجا میارن.

17. 2 کاربر از crazyrobot بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •