تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 92 از 176 اولاول ... 4282888990919293949596102142 ... آخرآخر
نمايش نتايج 911 به 920 از 1760

نام تاپيک: ◄◄◄راهنمایی برای خرید Hard Disk Drive►►►

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

برا نرم افزار و بازی میخواستم فکر کنم همین seagate خوب باشه

پروفشنال m.b.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام .

اگر براي سيستم خودم ميخواستم هارد ديسك بخرم WD Green رو انتخاب ميكردم. البته اين بيشتر به خاطر علاقه نسبت به اين برند هست وگرنه براي آرشيو ديتا فرق زيادي نميكنه كه كداميك را انتخاب كنيد.
    دیروز سه ترا برند WD تهیه کردم
    با سریال wd30ezrx با قیمت 348000تومان
    ولی کلا برای خرید باید دور بازار رضا رو خط کشید
    همین هارد رو طرف داشت میداد 380000تومان

3. این کاربر از m.b.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    دیروز رفتم بازار ایران برای خرید هارد لپ تاپ (500 گیگ). وسترن که به ندرت گیر میاد یکی داشت میگفت 170 تومن با گارانتی آواژنگ.
    مابقی توشیبا و هیتاچی و سامسونگ داشتند که قیمتاشون نقریبا در یک رنج بود حدودا 140 تومن.
    کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من 2 ساله برای لپ تاپ هیتاچی استفاده کردم.
    تا الان مشکلی نداشته. ( کارکرد 4000 ساعت )

البته سرعتش کمه.

6. این کاربر از bijandarbari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mahmodcomputer92's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام دوستان مخصوصا آقا ATA گل
    من میخوام یک هارد اکسترنال دوترا پاسپورتی بخرم میخواستم که بهترین انتخابو داشته باشم البته با راهنمایی دوستان
    اینکه کدوم نسبت به قیمتش کارایی و بازدهی بیشتری داره واینکه همشون یو اس بی سه هست اما میشه یکی سرعتش رید و رایتش بیشتر از یکی دیگه باشه؟؟؟
    برای آرشیو میخوام بیشتر استفاده کنم
    خیلی ممنون

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

کاربردتان را هم اعلام نکردید ولی فرض میکنم که قصد نصب و اجرای OS و نرم افزار را روی آن دارید و در نتیجه بهتر هست مدلهایی بخرید که پرفورمنس بهتری داشته باشند .

اگر بودجه کافی دارید میتونید WD Black با مدل نامبر WD1002FAEX در غیر اینصورت Seagate با مدل نامبر ST1000DM003 انتخاب کنید .

WD Blue با مدل نامبر WD10EZEX هم میتونید انتخاب کنید ولی سیگیت پرفورمنس بهتری در مقایسه با WD Blue دارد .
    seagate گیرم نیومد
    هارد WD10EZEX خریداری شد خوبه با تشکر از دوستان

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان مخصوصا آقا ATA گل
    من میخوام یک هارد اکسترنال دوترا پاسپورتی بخرم میخواستم که بهترین انتخابو داشته باشم البته با راهنمایی دوستان
    اینکه کدوم نسبت به قیمتش کارایی و بازدهی بیشتری داره واینکه همشون یو اس بی سه هست اما میشه یکی سرعتش رید و رایتش بیشتر از یکی دیگه باشه؟؟؟
    برای آرشیو میخوام بیشتر استفاده کنم
    خیلی ممنون
    سلام .

نظر من Seagate Backup plus Slim و یا WD my passport ultra هست . البته انتخاب شما محدود به ایندو گزینه نیست و حتی میتونید مدلهای ضد ضربه را هم انتخاب کنید .
    در مورد سوال آخر ، گاهی اوقات ممکن هست مدل الف در مقایسه با مدل ب ، فقط سرعت Read بهتری داشته باشه ولی در مورد سرعت Write خیر و گاهی اوقات هم از نظر سرعت Read و هم Write عملکرد بهتری داشته باشد که این بستگی به تعداد پلاتر ، چگالی ذخیره سازی پلاتر ، rpm و ... دارد.

10. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه M-H2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام دوستان می خواهم یک هارد اینترنال ۲tb بخرم با قیمت مناسب چه مارک و مدلی رو پیشنهاد می کنید خدا خیرتون بده.اول می خواستم هارد ایکسترنال western digital my book 2tb بخرم ولی یکی از دوستان گفت چون مدلش ایستاده است اگه از حالت ایستاده هم بیافته امکان خراب شدن داره.ممنون برای کامپیوتر می خوام
    Last edited by M-H2013; 14-11-2014 at 16:44.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان می خواهم یک هارد اینترنال ۲tb بخرم با قیمت مناسب چه مارک و مدلی رو پیشنهاد می کنید خدا خیرتون بده.اول می خواستم هارد ایکسترنال western digital my book 2tb بخرم ولی یکی از دوستان گفت چون مدلش ایستاده است اگه از حالت ایستاده هم بیافته امکان خراب شدن داره.ممنون برای کامپیوتر می خوام
    در مورد WD my book ، میتونید به حالت افقی (یا خوابیده) هم استفاده کنید که در این پست 7204# ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) هم صحبت شده بود .

در مورد هارد دیسک اینترنال اگر صرفاً برای آرشیو و ذخیره کردن دیتا میخواهید (نصب بعنوان هارد دیسک دوم سیستم) میتونید WD Green با مدل نامبر WD20EZRX بخرید ولی اگر قصد نصب و اجرای ویندوز و نرم افزار روی آنرا دارید پیشنهاد میکنم مدل پرسرعتتری را انتخاب کنید مثل سیگیت با مدل نامبر ST2000DM001 .

13. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان

هارد سیستمم قدیمی شده میخواستم هارد نو 1ترابایتی بخرم با مطالعه چند صفحه اخر تاپینگ هارد Seagate Barracuda ST1000DM003 1TB 7200 RPM64MB Cache SATA 6.0Gb/s معرفی شده ،این هاردو فروشگاه اینترنتی رایان صبا194000 تومان ارائه میده ،ازین فروشگاه بخرمش؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •