تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 92 از 102 اولاول ... 4282888990919293949596 ... آخرآخر
نمايش نتايج 911 به 920 از 1011

نام تاپيک: تاپيك طرفداران Philips

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

برادرmoghanianیک نکته یادم رفت بگم خدمت تون به عنوان برادر کوچیکتر درحال حاضر از بانه تلویزیون یا هروسیله دیگه ای نخرید چون دلار رفته بالا چند روزیه بیشتر از یک هفته الان دلار قیمتش بالا کشیده اینجا کمی صبر کنید تا قیمت ها فروکش کنه توفیق قیمتی زیاده وگرنه میگفتم بگیرید هر تلویزیونی از600تا1میلیون میتونه پایین تر بیاد.
    درپناه خداوند برزگ باشید یا حق

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

برادرmoghanianیک نکته یادم رفت بگم خدمت تون به عنوان برادر کوچیکتر درحال حاضر از بانه تلویزیون یا هروسیله دیگه ای نخرید چون دلار رفته بالا چند روزیه بیشتر از یک هفته الان دلار قیمتش بالا کشیده اینجا کمی صبر کنید تا قیمت ها فروکش کنه توفیق قیمتی زیاده وگرنه میگفتم بگیرید هر تلویزیونی از600تا1میلیون میتونه پایین تر بیاد.
    درپناه خداوند برزگ باشید یا حق
    با تشکر

آقای نادری فیلیپس 7809 توانایی پخش تصاویر سه بعدی و فورکا رو با usb دارد بخصوص فیلم های mkv

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام بله داره من خودم همین تلویزیون رو دارم هم قابلیت پخش وهم ضبط تصاویر 4kازطریق درگاه usbوهمچنینHDMIهم دارد قابلیت وصل هارد اکسترنال نیز ازمزیت های این مدل هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

سلام بله داره من خودم همین تلویزیون رو دارم هم قابلیت پخش وهم ضبط تصاویر 4kازطریق درگاه usbوهمچنینHDMIهم دارد قابلیت وصل هارد اکسترنال نیز ازمزیت های این مدل هست
    با تشکر
    من امروز دارم میام بانه
    دیگه حضوری باید تصمیم بگیرم

5. این کاربر از m.moghaniyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

خدمت برادر عزیز مهرداد سلام

اینجا انجمن تلویزیون های فیلیپسه من هم اول ورودم سوال پرسیدم در مورد یک مدل از تی وی های فیلیپس که کسی جوابی نداد یعنی علتش چی بود نمیدونم من تو بانه فروشگاه دارم وتوش همه برند تلویزیون سینمای خانواده بلوری میفروشم خودم وبرادرم هر دو وارد کننده تی وی هستیم من تو فروشگاه هستم وبرادرم وارد کنندست از سلیمانیه و اربیل وقتی بهتون میگم پشت پرده خبرهای هست بدونید حتما هست شما ها شاید متوجه نشین ولی متوجه شدن شما زمانی هست اومدین تی وی گرفتین از بانه به اسم اصلی با پول نسبتا کم یا بلعکس به اسم اصلی بیشتر بعد میبرید خونه موقع استفاده متوجه عرض بنده میشید که به قول معروف اون موقع دیگه دیره من نمیگم بیاین از من بگیرید ولی بیاد از فروشگاه من نیز تو بانه دیدن کنید عملی با هم بحث کنیم بهتره تا اینکه بیایم با کاتالوگ یا اسم برند با هم صحبت کنیم.اینجا به قول خودتون تایپینک فیلیپسه پس انتظار نداشته باشید که بیاین از فلان برند اینجا تعریف کنن کسانی که میان تو این تایپینک اینجور که من دیدم اکثریت میخوان برند فیلیپس بخرن یا خودشون دارن این برند رو.در کل برادر من سرت رو درد نیارم تا از نزدیک چیزی رو نبینی هزارتا توضیح هم بهتون بدم متوجه نخواهید شد.
    سلام
    دوست عزیز شما کلا میخواین همه چیو بپچونین به هم
    من نمیگم اینجا تاپیک فلیپس نیست
    منظورم اینه شما توی همه تاپیک ها که بودین بحصتون همین بوده
    شما هم اول ورودتون اصلا حرفی از فروشگاه و اطلاعاتتون راجب فلیپس نزدین من از اول پست های همرو نگاه میکنم شما از اول برای رهنمایی اومدین بعدش این چنین شد داستان ....
    نمیخوام بحص الکی کنم ولی کاره شما درست نیست یعنی چنتا کارتون
    1.خراب کردم برند های دیگه
    2.خراب کردن ذهن بچه های فروم راجب فروشندگان دیگه اینکه همه چینی میارن و شما اصلی
    این فروم به منظور مشاوره و بالا بردن اطلاعات دوستانه نه کسب و کار درامد شخصی
    بازم ممنون دوست عزیز

7. 2 کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

این دو مدل فرقشون چیه دوست عزیز من این مدلو دیدم put8509 58 اینچ تلگرام ندارم دوست عزیز لطفا تو نامه خصوصی شماره هارو بهم بدهید امکان دیدن حضوری ندارم دوست عزیز من تهرانم تا بانه خیلی راه خیلی لطف کردید
    سلام
    عکس کارتو براتون پیام کردم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام اقای moqganiyan بفرمائید بالای سر درخدمت شما هستیم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام برادر مهرداد
    من همه اشتباهتی که شما به من نسبت میدین رو میپذیرم و تصمیم گرفتم پست های شمارو دیگه جواب ندم خیال هردوتامون راحت هرچی شما هم میگید درسته ومن میگم اشتباه

11. این کاربر از نادری123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام برادر مهرداد
    من همه اشتباهتی که شما به من نسبت میدین رو میپذیرم و تصمیم گرفتم پست های شمارو دیگه جواب ندم خیال هردوتامون راحت هرچی شما هم میگید درسته ومن میگم اشتباه
    سلام
    دوست عزیز من اینجا نه دعوا دارم نه چیزی
    اما خودتونم فکر کنم متوجه اشتباهتون شدین
    با تشکر
    موفق باشین

13. 2 کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال استاد شیفو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام برادر مهرداد
    صحبت های مهرداد جان تایید میشه .

آقای نادری باید ببخشید ولی این صحبت های شما برای بیشتر کاربران انجمن مثل شوخی میمونه .

اینکه خدا برند فیلیپس رو از آسمون نازل کرده ...این حرف فروشندگانش هست .

هر برند تلویزیون از قبیل سونی ، سامسونگ ، پاناسونیک و ... مدل هایی تولید میکنند که کاملا رقابتی هستند .
    Last edited by استاد شیفو; 29-09-2015 at 14:55.

15. 2 کاربر از استاد شیفو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •