تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 917 از 1184 اولاول ... 4178178679079139149159169179189199209219279671017 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,161 به 9,170 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

آخر فروم باز ravani_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

آره متاسفانه،به هایلندو سفیرم زنگ زدم نداشتن،وقت نکردم یه سر به کوچه مروی بزنم هرچند فک نکنم اونجام بتونم گیر بیارم!
    من توی اصفهان گیفت ست لانویت رو چند هفته پیش دیدم پس قطعا تهران هم هست

از شانس خوبت لانویت بیشترین گیفت ست YSL رو به خودش اختصاص داده و هنوز روی بورس هست

2. 2 کاربر از ravani_13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

CK One

مگه میشه اسم عطرهای خنک و تابستونی پیش بیاد ولی از CK One حرفی زده نشه
    این موفقیت مربوط به امسال و پارسال نیست ، از ۱۹۹۴ تا امروز بیست سال هست که همیشه جزو خوب ها بوده
    از این سری عطرهای موفق و قدمت دار از GIO ارمانی هم میشه نام برد که متاسفانه الکی گرون شده

موندگاری و پخش متوسطی داره و جزو عطر های روزمره محسوب میشه و برای مصارف مکرر روزانه .برای استفاده هر روز سرکار ، یا دانشگاه رفتن ، یا برای بیرون رفتن های دوستانه و خودمونی
    تا چندی پیش ۲۰۰ میل اون با قیمت زیر ۲۰۰ در دسترس بود که بسیار به صرفه بود ولی این روزا خیلی سخت گیر میاد

سخن اخر : عطری خنک و شیرین با رایحه ای دلنشین برای روزهای تابستون که همیشه همراهتون باشه ولی ازش انتظار موندگاری عجیب و یا عطری مجلسی رو نداشته باشید

100Ml
    140,000

4. 6 کاربر از ravani_13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز roteal2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

d&g pure homme رو یادت رفت.
    حقیقت امر با این گرونی افسار گسیخته چند مدتبه زدیم تو کار خرید اسانس !!
    یه تام فورد بلک اورکید گرفتم بوش خوبه ممکنه اولش تند باشه اما اصلا خطی نیستت.یه کارتیر پاشا هم گرفتم که بوی شرقی و ادویه ای داره از اون یو هایت که سر ظهر تابستون به مشامت برسه یه طراوت خاصی رو بهت میده البته یه کار شرقی هست.
    بلو فور من از رساسی بوی خنک و تلخ که بعد یروز یه بوی تلخ و شیکی به جا میذاره.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

6. 3 کاربر از roteal2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

d&g pure homme رو یادت رفت.
    یادمه دایی شما اینو داشت ، اره ؟
    من چون زیاد دوسش نداشتم نگفتم ، و لایت بلو از DG خیلی محبوب تر هست

کارتیر هم به نظرم بهترین کارش هنوز همون رودستر هست

8. 3 کاربر از ravani_13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

# 4

Versace Pour Homme Versace

این عطر از ورساچی از نظر من بهترین گزینه برای خرید یه عطر میان قیمت هست
    هم برای استفاده روزانه خوبه و هم اونقدرا رایحه ی اون حرفه ای هست که بشه در مهمانی ها و مجالس رسمی هم با اطمینان استفاده کرد
    فقط یه کوچولو رایحه های مشابه اون زیاد شده مخصوصا در اسانس ها ، این تنها ایراد این عطر خواهد بود
    خنک و ملایم هست ، و نسبت به قیمتی که داره ارزش خرید فوق العاده ای داره
    بین قدیمی تر های بازار عطر به ورساچی سکه ای معروفه
    موندگاری و بخش بوی بسیار خوبی هم داره نسبت به دیگر خنک های بازار
    حرف اخر : خوش قیمت ، خوش رایحه ، موندگاری مناسب و هیچ کسی پیدا نمیشه که از این عطر بدش بیاد ، جذاب و همه پسند
    خانوم ها هم این رایحه رو بسیار میپسندن ( تجربه شخصی هستااا )

100Ml
    170,000

10. 10 کاربر از ravani_13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

میدونم این گرونی ها باعث به اغما رفتن این تاپیک پربار بوده ولی از دوستان قدیمی که این پست رو میخونن خواهش دارم یه کوچولو وقت بزارن که مثل سابق بشه

بگذریم
    کنار معرفی عطرهای خنک میان قیمت و خوب که ادامه خواهد داشت ، میخوام شروع کنم به دسته بندی عطر هایی که رایحه های نزدیک به همدیگر دارن ، این کار ۲ فاید داره :

۱. این امکان رو میده که با قیمتی کمتر رایحه ی عطر گرون قیمت رو داشته باشی ، حالا طبعا با کیفیتی کمی پایین تر

۲. ممکنه قیمت ها هم فرقی نکنه ولی میتونیم عطری رو با رایحه عطر مورد علاقمون پیدا کنیم با کمی اختلاف رایحه واسه تنوع یا حتی موندگاری بهتر ، یعنی همون رایحه ولی موندگاری مناسب تر

12. 8 کاربر از ravani_13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

خب اولین پست رو شروع میکنیم
    از نظر من کار سختی هست چون باید بین سایت های خارجی و ایرانی و نظر اطرافیان و ... بگردم ، همچنین تجربیات خودم اگه اونا رو داشتم یا تست کردم ، و در اخر همه رو جمع کرد و مقایسه کرد

از عطر مورد علاقه ی خودم شروع میکنم که ۷ بار تجدید شده و ۵ زمستان و ۵ پاییز همراه من بوده و طبعا ۲ عطر دیگر که رایحه ای بسیار مشابه اون رو دارا هستن

Paco Rabanne : One milion

Antonio Banderas : The Golden Secret

Jesus Del Pozo : Halloween Man

قیمت ها :
    One Milion : 240,000 100Ml
    The Golden Secret : 140,000 100Ml
    Halloween Man : 140,000 125Ml

خب با ۳ عطر گرم و شیرین طرف حساب هستیم که رایحه های بسیار نزدیک به هم دارن ، و شاید بعضی اون ها رو زیاد شیرین وافراطی بدونن ، ادویه ای و کاملا شرقی
    بوی خوراکی میدن بهترین دسته ی بویایی برای قرارهای عاشقانه
    دارای پخش بوی فوق العاده ای هستن ، اما وان میلیون یه سرو گردن در این زمینه بالاتر هست و چون رایحه حرفه ای تر هست تغییر نت هم در اون بیشتر دیده میشه

از لحاظ رایحه هم ،خوب برنده ، عطر گرون تر گروه هست ولی با اطمینان گلدن سکرت هم رقیب بسیار قوی و با کیفیتی هست و خود من با داشتن چند تا شیشه از وان میلیون باز وقتی یکی از دوستانم گلدن سکرت رو زده بود ، اصلا تفاوت رو در دقایق اول نفهمیدم ، میرسیم به عضو سوم گروه هالووین من ، که به عقیده ی خیلی ها ، اولین کار مردانه این برند به خوبی کارهای زنونه ی این برند نبوده و تقلید قوی و با کیفیتی از وان ملیون نبوده

بگذریم
    جون میدن واسه شب های سرد زمستونی ، اگه تو کوچه راه بری ، نفرهای بعد تو دوست دارن بو کنن این رایحه ی گرم رو در سرمای سنگین هوا ، حتی وقتی داری کاپشن یا پالتو رو در میاری توی خونه باز تو کوچه بوی شما هست ، اغراق نمیکنم ، امتحان کنید

با این قیمت ها من خودم خرید گلدن سکرت رو ترجیح میدم که با حجم برابر اختلاف ۱۰۰ تومن رو با وان میلیون داره و در عین حال ۹۰-۸۰ ٪ همون کیفیت و لذت رو به شما هدیه میده
    اما اگه ۲۰۰ میل وان میلیون رو دور و بر ۲۹۰ گیر اوردین ، اولویت با اون هست
    هالووین هم از نظر من بازنده ی این بازی هست

14. 9 کاربر از ravani_13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

خب اولین پست رو شروع میکنیم
    از نظر من کار سختی هست چون باید بین سایت های خارجی و ایرانی و نظر اطرافیان و ... بگردم ، همچنین تجربیات خودم اگه اونا رو داشتم یا تست کردم ، و در اخر همه رو جمع کرد و مقایسه کرد

از عطر مورد علاقه ی خودم شروع میکنم که ۷ بار تجدید شده و ۵ زمستان و ۵ پاییز همراه من بوده و طبعا ۲ عطر دیگر که رایحه ای بسیار مشابه اون رو دارا هستن

Paco Rabanne : One milion

Antonio Banderas : The Golden Secret

Jesus Del Pozo : Halloween Man

قیمت ها :
    One Milion : 240,000 100Ml
    The Golden Secret : 140,000 100Ml
    Halloween Man : 140,000 125Ml

خب با ۳ عطر گرم و شیرین طرف حساب هستیم که رایحه های بسیار نزدیک به هم دارن ، و شاید بعضی اون ها رو زیاد شیرین وافراطی بدونن ، ادویه ای و کاملا شرقی
    بوی خوراکی میدن بهترین دسته ی بویایی برای قرارهای عاشقانه
    دارای پخش بوی فوق العاده ای هستن ، اما وان میلیون یه سرو گردن در این زمینه بالاتر هست و چون رایحه حرفه ای تر هست تغییر نت هم در اون بیشتر دیده میشه

از لحاظ رایحه هم ،خوب برنده ، عطر گرون تر گروه هست ولی با اطمینان گلدن سکرت هم رقیب بسیار قوی و با کیفیتی هست و خود من با داشتن چند تا شیشه از وان میلیون باز وقتی یکی از دوستانم گلدن سکرت رو زده بود ، اصلا تفاوت رو در دقایق اول نفهمیدم ، میرسیم به عضو سوم گروه هالووین من ، که به عقیده ی خیلی ها ، اولین کار مردانه این برند به خوبی کارهای زنونه ی این برند نبوده و تقلید قوی و با کیفیتی از وان ملیون نبوده

بگذریم
    جون میدن واسه شب های سرد زمستونی ، اگه تو کوچه راه بری ، نفرهای بعد تو دوست دارن بو کنن این رایحه ی گرم رو در سرمای سنگین هوا ، حتی وقتی داری کاپشن یا پالتو رو در میاری توی خونه باز تو کوچه بوی شما هست ، اغراق نمیکنم ، امتحان کنید

با این قیمت ها من خودم خرید گلدن سکرت رو ترجیح میدم که با حجم برابر اختلاف ۱۰۰ تومن رو با وان میلیون داره و در عین حال ۹۰-۸۰ ٪ همون کیفیت و لذت رو به شما هدیه میده
    اما اگه ۲۰۰ میل وان میلیون رو دور و بر ۲۹۰ گیر اوردین ، اولویت با اون هست
    هالووین هم از نظر من بازنده ی این بازی هست
    با سلام به دوستان عزیز و تشکر از دوست خوبم که باعث رونق مجدد این تاپیک شدن
    البته یه مشابه دیگه هم میشه به وان میلیون اضافه کرد .
    جگوار گلد . البته در وحله اول رایحه اون مشابه وان میلیون هست که متاسفانه بنده فریب اون رو خوردم اما نه پخش بو و نه ماندگاری وان میلیون رو داره.

موفق باشید

آخر فروم باز f.t.g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

عجب!
    قبلا یکی از دوستان گفته بودن تو هایلند یا سفیر شاید بتونی گیر بیاری،پس اونام از همین کشور دوست و برادر امارات متحده عربی! وارد میکنن؟

آره متاسفانه،به هایلندو سفیرم زنگ زدم نداشتن،وقت نکردم یه سر به کوچه مروی بزنم هرچند فک نکنم اونجام بتونم گیر بیارم!

دوست عزیز ادکلن هایی که توی کشور های اروپایی تولید میشن رو خیلی کم میتونید تو ایران گیر بیارید. اگر هم باشه شاید توی یک مغازه خیلی بزرگ 1-2 مورد داشته باشه که مسافری به دستش رسیده باشه.

یک نکته را خدمتتون عرض میکنم که حتما توجه داشته باشید روی جعبه ادکلن های اروپایی یا امریکایی و غیره ... جهت تمایز لغت made همراه با لغت fabrique aux می باشد که که نشان میدهد خارج شده از خط اصلی تولید هست.

برای لمس بهتر این قضیه از چند نمونه عطر هایی که خودم دارم و تولید خط اصلی در اروپا و یا امریکا هستند در زیر عکس قرار میدم:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم لینک مستقیم برای دوستانی که تصاویر برایشان باز نشد:

امیدوارم مفید واقع شده باشه.
    یک مسئله هم هست که محصولات تولید اروپا در قیاص با تولیدات به سفارش خاورمیانه آنچنان تفاوتی ندارند که ملموس باشد. (تجربه شخصی)

17. 8 کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

یک نکته را خدمتتون عرض میکنم که حتما توجه داشته باشید روی جعبه ادکلن های اروپایی یا امریکایی و غیره ... جهت تمایز لغت made همراه با لغت fabrique aux می باشد که که نشان میدهد خارج شده از خط اصلی تولید هست.
    سلام به استاد فرید گل
    دادا من تا ۵ ماه پیش مجارستان زندگی میکردم ( درس میخوندم )
    قطعا کشورهای اروپایی که خیلی هم به هم نزدیک هست صرف اقتصادی نداره که بخوان چند نقطه کارخونه بزنن ،
    از خود بوداپست پایتخت مجار که بگذریم ، من از وین اتریش که ۱ ساعت فقط راه هست اونم با ماشین و از المان عطر بسیار خریدم ، هم حضوری هم از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و pl. و uk. که غول فروش اینترنتی عطر و لوازم ارایش توی اروپا هست
    ولی فقط یکی ۲ تا از شیشه های همراه با دیکته ی فرانسه بود و ۱۵-۱۴ تای دیگه فقط به انگلیسی بوده

اینو دیگه اطمینان دارم که المان عطر نمیزنه ، وقتی فرانسه خودش همسایه این کشور هست

حالا یعنی عطری که توی خاک المان خریداری شده از خط اصلی نبوده ؟

کلا بیزینس عطر عجیبه

19. 4 کاربر از ravani_13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •