تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 91 از 457 اولاول ... 4181878889909192939495101141191 ... آخرآخر
نمايش نتايج 901 به 910 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تـــبـــر یــــز

پيش فرض

اختيار داری ، دشمنت شرمنده،
    دستت طلا. کاش فقط همون اسمش رو میگفتی خودم لینکش رو پیدا میکردم البته این که NetWorx هست؟
    این رو دارمش البته مثل کومودو نیست. مال کومودو خیلی عالیه, هرچند که دیگه اون عالی که قبلاً بود دیگه اون قابلیّتش برداشته شده ناقص شده به نظر من,
    خیلی حیف شده!
    اصلاً معلوم نیست اون Summary رو چرا برداشتنش ، حدّ اقل به جاش یه جایگزین هم نذاشتن!

به هر حال خیلی ممنون از لطفتون. پایدار باشین

2. این کاربر از polestar98g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

AM4

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

اختيار داری ، دشمنت شرمنده،
    دستت طلا. کاش فقط همون اسمش رو میگفتی خودم لینکش رو پیدا میکردم البته این که NetWorx هست؟
    این رو دارمش البته مثل کومودو نیست. مال کومودو خیلی عالیه, هرچند که دیگه اون عالی که قبلاً بود دیگه اون قابلیّتش برداشته شده ناقص شده به نظر من,
    خیلی حیف شده!
    اصلاً معلوم نیست اون Summary رو چرا برداشتنش ، حدّ اقل به جاش یه جایگزین هم نذاشتن!

به هر حال خیلی ممنون از لطفتون. پایدار باشین
    سلام :
    برنامه DU-METER خیلی عالیه و گزارش روزانه و هفتگی و ماهانه آپلود و دانلود و کل ترافیک شبکه و اینترنتت رو بصورت تفکیک شده بهت میگه و لوگ اونها رو بصورت زمان بندی شده برات سیو میکنه وخیلی کاربردهای عالی دیگه..مثلا قابلیت اعلام محدودیت حجمی اینترنت و شبکه و بستن پورتها بعد از مقدارمحدود شده و....
    برنامه BW-METER هم هست که خودش یه فایروال خیلی خوب هم هست و همین قایلیتها رو داره و مثل دی یو متر گراف و نمریک بهت کامل نشون میده حجم مصرفیتو...

4. 2 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    Fire land

پيش فرض

خوب دوست عزیز اگه با 5.12 حال می کنی برگرد به 5.12 من هم از CIS 6 خوشم نیومد برگشتم به 5.12 اگه یه سرچی تو گوگل بزنی می تونی پیداش کنی

6. این کاربر از alen sherif بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تـــبـــر یــــز

پيش فرض

سلام :
    برنامه DU-METER خیلی عالیه و گزارش روزانه و هفتگی و ماهانه آپلود و دانلود و کل ترافیک شبکه و اینترنتت رو بصورت تفکیک شده بهت میگه و لوگ اونها رو بصورت زمان بندی شده برات سیو میکنه وخیلی کاربردهای عالی دیگه..مثلا قابلیت اعلام محدودیت حجمی اینترنت و شبکه و بستن پورتها بعد از مقدارمحدود شده و....
    برنامه BW-METER هم هست که خودش یه فایروال خیلی خوب هم هست و همین قایلیتها رو داره و مثل دی یو متر گراف و نمریک بهت کامل نشون میده حجم مصرفیتو...
    خیلی ممنونم. اینها رو تا حالا استفاده نکردم البته تعریف BW-Meter رو قبلا شنیده ام
    این دو تا رو هم حتما امتحان میکنم خیلی ممنونم

خوب دوست عزیز اگه با 5.12 حال می کنی برگرد به 5.12 من هم از CIS 6 خوشم نیومد برگشتم به 5.12 اگه یه سرچی تو گوگل بزنی می تونی پیداش کنی
    آره راست میگی مثل اینکه باید همین کار رو بکنم. خوب گفتی
    البته بیشتر به نسخه جدید به خاطر استفاده در ویندوز هشت مایل بودم.
    اون سرچ گوگل هم خیلی گشتم ولی نرم افزارهایی که معرفی شده رضایت بخش نیستند.
    ممنون از شما.

مخلص همگی

8. 2 کاربر از polestar98g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام
    جناب Polestar شما میتونید از Task manager ویندوز هم استفاده کنید.
    در وین8: Task manager>Performance
    پایین پنجره یک لینک هست بنام Open ResourceMonitor که وقتی باز میشه tab<Network
    اونجا همه ترافیک برنامه ها را به تفکیک نشون میده.

10. 3 کاربر از saeediranzad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تـــبـــر یــــز

پيش فرض

سلام
    جناب Polestar شما میتونید از Task manager ویندوز هم استفاده کنید...
    سلام. مخلص شما بنده هادی هستم. آره اون Resource Monitor که خود ویندوز داره از لحاظ دقّت و کامل بودن اصلا حرف نداره و هیچ چی از این لحاظ به پای اون نمیرسه

ولی این آیکن سیستم تری با اون Summary یه چیز دیگه بود که منو عاشق کومودو کرده بود و هیچ چی جای اونو نمیده،
    Last edited by polestar98g; 18-03-2013 at 08:43.

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

ولی این آیکن سیستم تری با اون Summary یه چیز دیگه بود که منو عاشق کومودو کرده بود و هیچ چی جای اونو نمیده،

سلام

ظاهراً پنجره Summary خیلی طرفدار داشته، و ما خبر نداشتیم، البته منم توی لیست طرفداراش بذارید، اون بالای لیست!

به هر حال دوست دارم دوباره برگرده.... تحلیل خودم این است که برمیگرده، کی رو نمیدونم، ولی Egemen (مدیر تیم توسعه CIS)،گفته که برشمیگردونیم:

Yes. We will be putting this into summary in an elegant way with even more data such as trust level of the computer etc. just wait for a few updates

13. 4 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

سلام

ظاهراً پنجره Summary خیلی طرفدار داشته، و ما خبر نداشتیم، البته منم توی لیست طرفداراش بذارید، اون بالای لیست!

به هر حال دوست دارم دوباره برگرده.... تحلیل خودم این است که برمیگرده، کی رو نمیدونم، ولی Egemen (مدیر تیم توسعه CIS)،گفته که برشمیگردونیم:

Yes. We will be putting this into summary in an elegant way with even more data such as trust level of the computer etc. just wait for a few updates
    سلام ...آره خدایی فکر کنم یکی از عواملی که باعث شد این کومودو طرفدار پیدا کنه همین summary بود... البته منکر قابلیت های بالای کومودو نمیشم ...

15. این کاربر از dvb595959 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال zeus7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

سلام دوستان وقت بخير.
    در خصوص فايروال كمودو چندتا راهنمايي ميخواستم.
    يكي اينكه چطوري ميشه سرويسهاي ويندوز رو از توي فايروال محدود كرد كه دسترسي به اينترنت نداشته باشن.. ويندوز 8 آپديتهاي سنگيني رو از اينترنت دريافت ميكنه حتي با وجود خاموش كردن گزينه آپديت بازهم در پس زمينه مشغول دانلود بازي ميشه. ميخوام تمامي سرويسهاي مربوط به آپديت رو از فايروال كمودو محدود كنم.
    2- چطوري ميشه برخي سايتها رو از فايروال كمودو ----- كرد. مثلا تعريف كنيم از هيچ مرورگري سايت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و كليه زيرشاخه هاش باز نشه؟
    ممنون

17. این کاربر از zeus7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

علی آقا میخواستم بدونم چجوری میشه تنظیمات کومودو رو ریست کرد و به حالتی برگردوند که تازه نصب شده و تمام قوانین و تنظیماتی که بعد از نصب به کومودو اضافه کردیم حذف بشه؟

19. 2 کاربر از fb.atheist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •