تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 91 از 451 اولاول ... 4181878889909192939495101141191 ... آخرآخر
نمايش نتايج 901 به 910 از 4506

نام تاپيک: کلوپ Asus N61JQ

داره خودمونی میشه Mohammad_Asus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پس با این اوصاف اون موردی هم که دوستان در مورد تفاوت N61JQ-JX014V , N61JQ-JX061V مطرح کرده بودن مبنی بر اینکه نوع رم و یا فرکانس باس اون متفاوت هست ، نمی تونه درست باشه . با توجه به این اطلاعات ، تفاوت سخت افزاری وجود نداره .
    طبق گفته ی دوستان ، در مدل JX010V برند رم و فرکانس باس اون فرق میکنه.

پروفشنال hasibi01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمان - رفسنجان

پيش فرض

یکی از اقوام نزذیک تو کاره کامپبوتر و لپ تاپه میگه من برای هرکسی اک اس آی گرفتم زود خراب شده. چیزی که خودم به شخصه دیدم یکی از دوستان یه لپ تاپ داشت دو ساله مادر بردش سوخت!!!!!!!!!!!!
    من اولین سیستمم یه پنتیوم وان ( البته اون موقع چون هنوز 2و3 وجود نداشت میگفتن پنتیوم) بود. و تا حالا چندتا سیستم عوض کردم. تو این مدت فقط یکی از مادربوردام سوخت ( بعد دو سال تقریبا) که اونم مارکش MSI بود. البته تا اون موقع که کار میکرد ازش خیلی راضی بودم و بنظرم مارک بدی نیومد. در ضمن روی همون سیستم گرافیک رو هم MSI GF 5600 برداشتم که هنوز داره کار میکنه ( البته اگه روشنش کنم).

مهران جان مرسی از پاسخ ات خیالم راحت شد .. همین احتمال رو می دادم ولی نمی دونم چرا فکر می کردم اگر بخواد در عددی ضرب بشه باید ضربدر سه بشه پس با این اوصاف اون موردی هم که دوستان در مورد تفاوت N61JQ-JX014V , N61JQ-JX061V مطرح کرده بودن مبنی بر اینکه نوع رم و یا فرکانس باس اون متفاوت هست ، نمی تونه درست باشه . با توجه به این اطلاعات ، تفاوت سخت افزاری وجود نداره .
    حرف شما در مورد ضرب در 3 درسته اگه چیپ های لپ تاپ تریپل چنل رو ساپورت میکردن که ظاهرا اینطور نیست. اخه من تا حالا لپ تاپی با این شرایط ندیدم. مثلا سونی هم که 6 گیگ رم داره میاد و از یه 4 گیگی و یه 2 گیگ رم استفاده میکنه نه 3تا 2 گیگ. حالا اگه کسی از دوستان اطلاعات کامل تری در این زمینه داره ممنون میشم نظراتشون رو بنویسن تا بقیه هم استفاده کنن.

پیروز باشید

پروفشنال mhadishirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شهر دود

پيش فرض

من اولین سیستمم یه پنتیوم وان ( البته اون موقع چون هنوز 2و3 وجود نداشت میگفتن پنتیوم) بود. و تا حالا چندتا سیستم عوض کردم. تو این مدت فقط یکی از مادربوردام سوخت ( بعد دو سال تقریبا) که اونم مارکش MSI بود. البته تا اون موقع که کار میکرد ازش خیلی راضی بودم و بنظرم مارک بدی نیومد. در ضمن روی همون سیستم گرافیک رو هم MSI GF 5600 برداشتم که هنوز داره کار میکنه ( البته اگه روشنش کنم).

حرف شما در مورد ضرب در 3 درسته اگه چیپ های لپ تاپ تریپل چنل رو ساپورت میکردن که ظاهرا اینطور نیست. اخه من تا حالا لپ تاپی با این شرایط ندیدم. مثلا سونی هم که 6 گیگ رم داره میاد و از یه 4 گیگی و یه 2 گیگ رم استفاده میکنه نه 3تا 2 گیگ. حالا اگه کسی از دوستان اطلاعات کامل تری در این زمینه داره ممنون میشم نظراتشون رو بنویسن تا بقیه هم استفاده کنن.

پیروز باشید
    شما سرچ کن تو گوگل :
    msi laptop overheat
    متوجه میشه

4. این کاربر از mhadishirani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

یکی از اقوام نزذیک تو کاره کامپبوتر و لپ تاپه میگه من برای هرکسی اک اس آی گرفتم زود خراب شده. چیزی که خودم به شخصه دیدم یکی از دوستان یه لپ تاپ داشت دو ساله مادر بردش سوخت!!!!!!!!!!!!
    اها دمت گرم
    پس به msi فکر نکنیم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

مهران جان مرسی از پاسخ ات خیالم راحت شد .. همین احتمال رو می دادم ولی نمی دونم چرا فکر می کردم اگر بخواد در عددی ضرب بشه باید ضربدر سه بشه پس با این اوصاف اون موردی هم که دوستان در مورد تفاوت N61JQ-JX014V , N61JQ-JX061V مطرح کرده بودن مبنی بر اینکه نوع رم و یا فرکانس باس اون متفاوت هست ، نمی تونه درست باشه . با توجه به این اطلاعات ، تفاوت سخت افزاری وجود نداره .
    لپ تاپ منم n61jq-jx061v هستش.با نرم افزار everest چک کردم رمش کینگستون بود و باسش 1333

7. این کاربر از black five بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شهر دود

پيش فرض

اها دمت گرم
    پس به msi فکر نکنیم؟
    من طبق چیزایی که میدونم msi خیلی ضعیفه.
    در کل من فکر کنم باید انتخاب بیت برند های dell,sony,asus,lenovo, hp باشه.
    راستی شما که میخوای لپتاپ گیم بخری ایلین ویر (alien ware) و مدل mx15 اش فکر کن لپتابیست بسی خوب

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوستان سلام

من میخوام تا چند روز دیگه یه لپتاپ ایسوس بردارم همین مدل N61JQ رو هم میخوام خرید کنم

میخواستم راهنماییم کنید که در هنگام خرید به چه چیزهایی دقت کنم تا خدایی نکرده کلاه سرم نره

ممنون میشم کمک کنید

داره خودمونی میشه yperion(-)'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام.امروز لپ تاپ N61JV را قیمت گرفتم.میگفت 1180 با گارانتی ویستا.رنگش هم سفید بود. میرزه؟قیمتش همینه؟
    cpu:core i5 520
    ram:4gb
    vga:NV 325

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شهر دود

پيش فرض

دوستان سلام

من میخوام تا چند روز دیگه یه لپتاپ ایسوس بردارم همین مدل N61JQ رو هم میخوام خرید کنم

میخواستم راهنماییم کنید که در هنگام خرید به چه چیزهایی دقت کنم تا خدایی نکرده کلاه سرم نره

ممنون میشم کمک کنید
    زیر لپ تاپ رو نگاه کون اگه خورده بود guaranty 24m و اگه جبعه داغون نبود و چسب آبی ایسوس هم باز نبود اصله و الا بهتره نخری(مخصوصا اگه guaranty درست نبود اصلا نخر)

داره خودمونی میشه shayan5800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

من طبق چیزایی که میدونم msi خیلی ضعیفه.
    در کل من فکر کنم باید انتخاب بیت برند های dell,sony,asus,lenovo, hp باشه.
    راستی شما که میخوای لپتاپ گیم بخری ایلین ویر (alien ware) و مدل mx15 اش فکر کن لپتابیست بسی خوب
    اره لب تاپ خوبیه..قیمتشم خیلی خوشگله!!!
    پس منم قید ام اس ای رو میزنم و همین ایسوس رو میگیرم!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •