تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: مدل مودم ADSL شما چيه ؟‌

راي دهنده
4321. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • U.S.Robotics

104 2.41%
  • Asus am602

374 8.66%
  • Asus am604

212 4.91%
  • D-link

1,281 29.65%
  • Fiber Home AN 1020

35 0.81%
  • Aztech

63 1.46%
  • Symphony

249 5.76%
  • Star Net

40 0.93%
  • correcess

59 1.37%
  • linksys

419 9.70%
  • Planet

138 3.19%
  • tp-link

1,606 37.17%
Multiple Choice Poll.
صفحه 905 از 1759 اولاول ... 40580585589590190290390490590690790890991595510051405 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,041 به 9,050 از 17588

نام تاپيک: بحث و بررسی درباره ی مودم های ADSL

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من می خوام مودم جدید بخرم پیشنهاد می کنید اول ای دی اس ال بگیرم یا مودم ؟؟ چون مکش باید ثبت شه ؟؟

حالا می ترسم بگیرم بعد مودم خراب از آب در بیاد آیا راهی هست تستش کنم ؟؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

من می خوام مودم جدید بخرم پیشنهاد می کنید اول ای دی اس ال بگیرم یا مودم ؟؟ چون مکش باید ثبت شه ؟؟

حالا می ترسم بگیرم بعد مودم خراب از آب در بیاد آیا راهی هست تستش کنم ؟؟
    هیچ فرقی نمیکنه ولی بهتره مودم رو اول بگیرید تا Adsl وصل شد دیگه با خیال راحت وصل بشی. در مورد خراب بودن فروشنده مودم رو با گارانتی معتبر میده و جنس وکیوم شده هست پس جای نگرانی نداره. در مورد مک هم باید بگم همه شرکتها این کار رو نمی کنند حتی Adsl هم بخواید اول بگیرید می توانید بعدا مک مودم رو مثل دوست قبلی بدیت تا واستون ثبتش کنند.
    تا چقدر می خواهید هزینه کنید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه fa13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دوستان لطفا راهنمایی کنید ببخشید سوالات ابتداییه
    میخوام broadband رو وایرلس شیر کنم
    چی میخواد؟ اکسس پوینت ؟
    سرعت انتقال هاشون فرق میکنه ؟ سرعت من 10mb/s هست
    میخوام رو سیستم خودم با lan باشه برا بقیه وایرلس
    چنده ؟ چی بگیرم ؟
    ممنون

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هیچ فرقی نمیکنه ولی بهتره مودم رو اول بگیرید تا Adsl وصل شد دیگه با خیال راحت وصل بشی. در مورد خراب بودن فروشنده مودم رو با گارانتی معتبر میده و جنس وکیوم شده هست پس جای نگرانی نداره. در مورد مک هم باید بگم همه شرکتها این کار رو نمی کنند حتی Adsl هم بخواید اول بگیرید می توانید بعدا مک مودم رو مثل دوست قبلی بدیت تا واستون ثبتش کنند.
    تا چقدر می خواهید هزینه کنید؟
    مودم که می خوام 120 ان لینکسیس بگیرم ولی اخه جنس وکیوم شده هم ممکنه خراب باشه قبلاً که ADSL گرفتم مودم هم از خود شرکت خریدم ولی مودم خراب بود ولی اون شرکت خودش بدون گارانتی مودم جدید آورد و عوض کرد چون میدونست مشکل از خودشه . منم نمی خوام برم بگیرم بعد خراب باشه که از گارانتی استفاده کنم چون به نظرم ارزش نداره به خاطر این کار برم از گارانتی استفاده کنم.

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان لطفا راهنمایی کنید ببخشید سوالات ابتداییه
    میخوام broadband رو وایرلس شیر کنم
    چی میخواد؟ اکسس پوینت ؟
    سرعت انتقال هاشون فرق میکنه ؟ سرعت من 10mb/s هست
    میخوام رو سیستم خودم با lan باشه برا بقیه وایرلس
    چنده ؟ چی بگیرم ؟
    ممنون
    شما مودم وایرلس بگیر و شیر کن اکثر مودم ها 54 مگ یا 120 مگ هستند 300 مگ هم هست و حتی بیشتر .
    منظورم اینه که حداکثر سرعتشون اینه . خوب شما رو سیستمت از پورت لن استفاده کن وایرلس هم باز کن و به بقیه دسترسی بده به همین راحتی .

مودم هم که هست از 50-60 تومان تا بالا ولی به نظر من لینکسیس بگیر . لینکسیس ساخت شرکت سیسکو است سیسکو هم تجهیزات شبکه تولید میکنه . میتونی این مدل ها را بگیری

LINKSYS WAG120N

LINKSYS WAG 160N

LINKSYS WAG 320N

مدل 120N قیمتش 70-80 تومان سرعتش 120 مگ

مدل 160N قیمتش 120-130 تومان سرعتش 300 مگ

مدل 320N هم قیمت و اطلاعات دقیقی ازش ندارم .

6. این کاربر از Mr.Pooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موبایل A.N.A.P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Clouds

پيش فرض

می تونی مودم رو با کابل USB به PC نصب کنی که بتونی با کابل lan به کنسولت وصل بشه. الان شما با کانکشن به اینترنت وصل میشی؟ یا کانکشنت تو خود مودمه سیستم رو. روشن میکنی اینترنت داری؟
    دوست عزیزر ممنون از راهنماییت ... ولی انگار یکی گفته بود سرعت USB تقریبا 0/1 LAN هست ... با این حساب

پشیمون شدیم و تصمیم گرفتیم اینو بفروشیمو یه دونه جدید بخریم !!! میگم مودم TP-Link ـی وجود داره که

به درد کار من بخوره یعنی دو تا Ethernet Port داشته باشه ؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه fa13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

شما مودم وایرلس بگیر و شیر کن اکثر مودم ها 54 مگ یا 120 مگ هستند 300 مگ هم هست و حتی بیشتر .
    منظورم اینه که حداکثر سرعتشون اینه . خوب شما رو سیستمت از پورت لن استفاده کن وایرلس هم باز کن و به بقیه دسترسی بده به همین راحتی .

مودم هم که هست از 50-60 تومان تا بالا ولی به نظر من لینکسیس بگیر . لینکسیس ساخت شرکت سیسکو است سیسکو هم تجهیزات شبکه تولید میکنه . میتونی این مدل ها را بگیری

LINKSYS WAG120N

LINKSYS WAG 160N

LINKSYS WAG 320N

مدل 120N قیمتش 70-80 تومان سرعتش 120 مگ

مدل 160N قیمتش 120-130 تومان سرعتش 300 مگ

مدل 320N هم قیمت و اطلاعات دقیقی ازش ندارم .
    دستت درد نکنه مودم نمیخوام چون broadband هستش فقط با چی شیر کنم؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

مودم که می خوام 120 ان لینکسیس بگیرم ولی اخه جنس وکیوم شده هم ممکنه خراب باشه قبلاً که ADSL گرفتم مودم هم از خود شرکت خریدم ولی مودم خراب بود ولی اون شرکت خودش بدون گارانتی مودم جدید آورد و عوض کرد چون میدونست مشکل از خودشه . منم نمی خوام برم بگیرم بعد خراب باشه که از گارانتی استفاده کنم چون به نظرم ارزش نداره به خاطر این کار برم از گارانتی استفاده کنم.
    جنس وکیوم رو هیچ کس پس نمیگیره به جز خود گارانتی شما همون Wag120n رو می تونی 68 تومن بخری با گارانتی اصلی ساخت سیستم اگر شانست زد 0.5 درصد که مودم خراب باشه باید ببری گارانتی ولی میگم تو 200 تا شاید یکی اینجوری بشه شایدم نشه چ.ن اینها کنترل کیفیت دارند .
    از شرکتها هم هیچ وقت سعی کن مودم نگیری یا سوبله حساب می کنند یا جنس ته انبار رو میدن که گارانتی نداره.

دوست عزیزر ممنون از راهنماییت ... ولی انگار یکی گفته بود سرعت USB تقریبا 0/1 LAN هست ... با این حساب

پشیمون شدیم و تصمیم گرفتیم اینو بفروشیمو یه دونه جدید بخریم !!! میگم مودم TP-Link ـی وجود داره که

به درد کار من بخوره یعنی دو تا Ethernet Port داشته باشه ؟؟؟
    usb تا 12 Mb رو جواب میده و فکر کنم واسه اینترنت شما کافی باشه
    ولی اگر می خوای دو تا pc رو با هم شبکه کنید و فایلهای بالای 500 مگ انتقال بدید مودم رو عوض کنید بهتره.
    خیر مودم دو پورت اونجوری نداریم همشون 4 پورت هستند که فکر کنم از 35 تومن شروع بشن.

10. این کاربر از sei_pm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه toolesag's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من الآن یه مودم adsl ساده دارم که با کل ساختمونمون شیر شده.
    میخواستم ببینم میتونم یه مودم وایرلس به تنهایی برای خودم بخرم و ازش تو خونه خودمون استفاده کنم؟(ساختمون خودش یه مودم مرکزی داره)
    باید برای مودم ویرلس، حتم کارت شبکه هم وایرلس باشه؟

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جنس وکیوم رو هیچ کس پس نمیگیره به جز خود گارانتی شما همون Wag120n رو می تونی 68 تومن بخری با گارانتی اصلی ساخت سیستم اگر شانست زد 0.5 درصد که مودم خراب باشه باید ببری گارانتی ولی میگم تو 200 تا شاید یکی اینجوری بشه شایدم نشه چ.ن اینها کنترل کیفیت دارند .
    از شرکتها هم هیچ وقت سعی کن مودم نگیری یا سوبله حساب می کنند یا جنس ته انبار رو میدن که گارانتی نداره.

نه هر مغازه ای که بخری تا 24 ساعت شاید پس بگیره .

usb تا 12 Mb رو جواب میده و فکر کنم واسه اینترنت شما کافی باشه
    ولی اگر می خوای دو تا pc رو با هم شبکه کنید و فایلهای بالای 500 مگ انتقال بدید مودم رو عوض کنید بهتره.
    خیر مودم دو پورت اونجوری نداریم همشون 4 پورت هستند که فکر کنم از 35 تومن شروع بشن.
    نه USB سرعتش 10 مگ هست . اگه سرعت پورت بالا تر باشه سرعت اینترنت هم بالاتر میره . پیشنهاد میشه اگه سیستم شما کارت شبکه داره از مودم لن دار استفاده کنی .

---------- Post added at 12:39 AM ---------- Previous post was at 12:38 AM ----------

دستت درد نکنه مودم نمیخوام چون broadband هستش فقط با چی شیر کنم؟
    راستش من نمیدونم . منظورت چیه با چی شیر کنی ؟؟؟

13. این کاربر از Mr.Pooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •