تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 904 از 3345 اولاول ... 404804854894900901902903904905906907908914954100414041904 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,031 به 9,040 از 33450

نام تاپيک: 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

نیاز به هیچ کاری نداره!
    اونی که کاری بلد باشه مطمئن باشید نمیاد اینجا جار بزنه.
    4G بیشتر از 20 مگابیت هم میده.
    پس کل اون "یک کاری " که ایشون انجام داده اینه که سیم کارت 4G گرفته و وصل شده.
    ‌۱بار بیشتر توضیح نمیدم ببینید من وقتی به ۳g گوشی وصل میشم همیشه سرعت یکسان نیست گاهی بین ۵۰۰ تا ۸۰۰ کیلوبایت گاهی بین ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ کیلوبایت . اینو بارها با خاموش روشن کردن اینترنت تست کردم علت رو نمیدونم شاید مربوط به IP باشه که هر دفعه وصل میشه.... و اما بالا بردن سرعت, من یک ADSL اسیاتک هم دارم که زمانی که به 3G وصل هستم و در حال دانلود , مودم رو بوسیله کابل لن وصل میکنم و سرعت دانلود ۲برابر میشود ببینید ۸۰ درصد مواقع سرعت تقریبا ۲برابر میشود ولی برای سرعت 2.5MB در ثانیه حتما باید سرعت خودتون بالای 1MB باشد حتما امتحان کنید ۱ بار نه جندین بار امتحان کنید...... و در اخر ممکنه بعد از مدتی اینترنت از 3G قطع شده و فقط از ADSL دانلود کند معمولا در انتهای فایل اینطور میشود و سرعت هیج ربطی به ADSL ندارد هر کس که میگه شرو ور گفتم بگه تا واسش فیلم بزارم در ضمن من اهواز هستم و اهواز 4G نداره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

دوستان شىراز هم طبق اخبارساىتها از روزچهارشنبه رسما 4gاىرانسل آمد فقط دوستان شىرازى لطف کنند بگند کجاى شىراز فعال هست باتشکر
    راستى نووشته بودند مرودشت وکازرون وفسا وچند شهرستان دىگه شىراز هم 3gشده درسته؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

بچه برای تعویض سیمکارت هم کارت ملی میخوان؟
    چون سیمکارت به اسمه بابامه کلی باس دعوا بشه تا بگیرم :|

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

آخر فروم باز khoodet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

واقعا هدف از نامحدود ایرانسل چی هست ؟ چون در اطلاعیه برای نامحدود زده به مدت محدود !!!

یعنی ایرانسل می خواد فعلا هر جور شده یوزر جذب کنه تا در آینده بتونه تغیرات بیشتری اعمال کنه و سود بیشتری داشته باشه ... پس این نامحدود همیشگی نخواهد بود

یکم هم دوستان عزیز انتظارشون خیلی بالا رفته هر شبکه ای هر جای دنیا تازه آغاز به کار کنه تقریبا یک سال زمان می بره ثابت بشه همن چند ماه پیش یادتون بیارید 2g سرعت حداکثر 20 کیلوبیت می شد اگه می خواهیم به آینده امیدوار باشیم خوبه به گذشته هم نگاهی داشته باشیم
    کاملا معلومه برای چی بسته ها رو گذاشته
    الان همه دارند سیم کارتهای ایرانسلشون خاموش میکنند مثل خود من دو سیم کارت ازش داشتم هر دو رو انداختم سطل آشغال
    میخواد جلوی مهاجرت به همراه اول بگیره
    ولی کور خونده تا تعرفه ها رو برنگردونه وضع همینه
    مگر طرف مغز خر خورده وقتی میتونه 2.5 گیگ بخره 10 تومن بعد بیاد 2 گیگ بخره 20 تومن

5. 4 کاربر از khoodet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

الان منم با افزایش بسته های ایرانسل از بسته های همراه اول استفاده میکنم ولی فکر کنم قیمت همراه اولم بعد از فراگیر شدن 3G بالا بره . چون الان تقریبا فقط مراکز استانها از نسل سه همراه اول استفاده میکنن

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    بهشت

پيش فرض

به نظرم من ایرانسل باید قیمتهای 3جی رو دست نمیزد و فقط 4جی رو افزایش میداد
    خیلی جاها2جی هست هنوز

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

همراه اول من بسته ده تومنی یک ماهه گرفتم به جای دو و نیم گیگ بهم پنج گیگ داد. واقعا به صرفه است.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

جالبه ایرانسل که این بار برای خط دائمی من پیامک قبض رو فرستاده خیلی بوداره :
    مبلغ قابل پرداخت: 23 هزار
    ------------------------------
    تماس ها : 15 هزار
    پیامک : 2 هزار
    سایر هزینه ها : 391 هزار !!!!!!!!
    تخفیف کارکرد : 383 هزار !!!!!!!!!!!!!!!!!!

معلوم هست چه خبره؟؟ من از چند ماه قبل که بسته ی ماهانه رو تموم کردم دیگه بندرت از اینترنت سیمکارت استفاده کردم. شارژ زیادی هم اضافی انجام داده بودم برای اینکه تا چند ماه برام قبض نیاد!

در ثانی وقتی اعتبار خط حداکثر 70 هزار هست چطور میشه 391 هزار استفاده کرد؟؟!! و عجیب تر اینکه اومده بخیال خودش یک تخفیف نجومی هم در نظر گرفته!!!
    لابد برای دزدی بیشتر از مشترکینش این نقشه رو کشیده. مثلا خیال کرده به مرگ بگیرمشون تا به تب راضی بشن

10. این کاربر از HardwareMaster بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

شما کارکرد خط رو روزانه برسی کن
    *130*1*1#

12. این کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دوستان من ۲۴ گیگ شبانه داشتم ک دیشب تموم شد ۲۵ روز هم مونده بود الان نامحدود زدم نوشته با اعتبار ۳۱ روز یعنی واقعا ۱ ماه نامحدود شد؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •