تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 902 از 1319 اولاول ... 4028028528928988999009019029039049059069129521002 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,011 به 9,020 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

حـــــرفـه ای alex_pk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان

من یه همراه اول دائمی دارم که سال هاست دارمش و مدتیه اینترنت ماهانه اش رو استفاده میکنم (4 گیگ روز 4 گیگ شب)
    توسط چه روشی میشه با خطای کم مقدار دقیق حجم مصرفیم رو چک کنم؟

با *100*0# مال چند ساعت قبل رو میزنه
    خود اپلیکیشنش هم دقیق نیست و استفاده اخیر رو نمیزنه

و هم اینکه میخوام بدونم این طرح شبانه رایگان 3 تا 9 صبح شامل حال من میشه؟
    ایا باید نت رو ساعت 3 قطع و وصل کنم؟
    کلا کار خاصی باید انجام بدم این نت رایگان فعال شه؟مثلا کدی بزنم و...

مرسی از توجهتون.

ممنون میشم اگر کسی میدونه خبر بده بهم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه shakhdar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سرعت دانلود

باند 7 -- @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باند سه @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متاسفانه اس ان آر پایینه
    به طور کلی اس ان آر سیگنال همراه اول نسبت به ایرانسل پایین تره
    یعنی سرعت باند ۷ از ۳ کمتره؟ راستی SINR هس نه SNR. اگه منظورتون مثل ADSL هس که هرچی پایین تر باشه بهتره!

پروفشنال Iman799's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

یعنی سرعت باند ۷ از ۳ کمتره؟ راستی SINR هس نه SNR. اگه منظورتون مثل ADSL هس که هرچی پایین تر باشه بهتره!
    هر دوتاش هر چقدر بالاتر باشه بهتره

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

داره خودمونی میشه comet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    Cyberspace

پيش فرض

ممنون میشم اگر کسی میدونه خبر بده بهم.
    منم همین مسأله رو با دائمی همراه اول داشتم و گذاشتمش کنار چون این اطلاعرسانی با تأخیر میتونه با عث بشه اگه یه لحظه غفلت کنین یک قبض 50 60 هزارتومانی یا بیشتر براتون به ارمغان بیاره درست مثه اتفاقی که واسه یکی از دوستان من افتاد. متأسفانه همراه اول مثه ایرانسل طرحی شبیه کنترل مصرف آزاد نداره که در صورت اتمام بسته کلا اینترنت قطع بشه و شاید این ترفندی است برای درآمد بیشتر! به خاطر همین کلا رفتم سروقت یه سیم کارت اعتباری معمولی همراه اول که مدتها استفاده نمی کردم برای استفاده های اینترتنی و جالبه که روی سیم کارتهای اعتباری همراه اول این مسأله اطلاعرسانی با تأخیر میزان حجم باقیمانده چه از طریق کد دستوری و چه از طریق اپلیکیشن وجود نداره و همین موضوع این احتمال که همراه اول مشترکان دائمی را این جوری سرکیسه می کند، زیاد میکنه

5. 4 کاربر از comet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

منم همین مسأله رو با دائمی همراه اول داشتم و گذاشتمش کنار چون این اطلاعرسانی با تأخیر میتونه با عث بشه اگه یه لحظه غفلت کنین یک قبض 50 60 هزارتومانی یا بیشتر براتون به ارمغان بیاره درست مثه اتفاقی که واسه یکی از دوستان من افتاد. متأسفانه همراه اول مثه ایرانسل طرحی شبیه کنترل مصرف آزاد نداره که در صورت اتمام بسته کلا اینترنت قطع بشه و شاید این ترفندی است برای درآمد بیشتر! به خاطر همین کلا رفتم سروقت یه سیم کارت اعتباری معمولی همراه اول که مدتها استفاده نمی کردم برای استفاده های اینترتنی و جالبه که روی سیم کارتهای اعتباری همراه اول این مسأله اطلاعرسانی با تأخیر میزان حجم باقیمانده چه از طریق کد دستوری و چه از طریق اپلیکیشن وجود نداره و همین موضوع این احتمال که همراه اول مشترکان دائمی را این جوری سرکیسه می کند، زیاد میکنه
    باسلام حق با شماست طرح کنترل مصرف ازاد باید در شبکه اعمال بشه این موضوع را پیگیری خواهیم کرد

7. 2 کاربر از mostafa_2050 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr1987's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان عزیز توجه داشته باشد همراه اول اولین اپراتوریت که اینترنت نامحدود با سرعت صد مگابیت به صورت رایگان در اختیار مشترکان قرار میدهد
    جهت اطلاع
    این شبانه رایگان3تا9 که واسه طرح میده محدود هست من به زور تونستم4.5گیگ بگیرم وسرعت دانلودش از 130کیلوبایت بیشتر نمیشد

9. 3 کاربر از mr1987 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

جهت اطلاع
    این شبانه رایگان3تا9 که واسه طرح میده محدود هست من به زور تونستم4.5گیگ بگیرم وسرعت دانلودش از 130کیلوبایت بیشتر نمیشد
    دوست عزیز طرح مورد نظر به علت رایگان بودن دلری کاربر زیاد میباشد وپهنای باند بین کابران تقسیم میشود اگر شما در منطقه خلوت تست بگیرد خواهید دید سرعت تا صد مگابیت بالا میرود

11. 5 کاربر از mostafa_2050 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

جهت اطلاع
    برای شما بیشتر نمیشه چرا میگین محدود هست امروز صبح با سرعت یک و نیم مگابایت با تریجی دانلود میکردم تستش رو هم تو تاپیک مربوطه گذاشتم

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. 3 کاربر از mehran0805 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

دوست عزیز طرح مورد نظر به علت رایگان بودن دلری کاربر زیاد میباشد وپهنای باند بین کابران تقسیم میشود اگر شما در منطقه خلوت تست بگیرد خواهید دید سرعت تا صد مگابیت بالا میرود
    نه خیر پهنای باد بهانه هست و اگر هم درست باشه مشکل کاربر نیست مشکل اپراتور هست.مگه شماها نماینده این اپراتورها هستید هی دفاع الکی می کنید؟

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

باسلام حق با شماست طرح کنترل مصرف ازاد باید در شبکه اعمال بشه این موضوع را پیگیری خواهیم کرد
    با سلام
    دوست عزیز اگر شما با مجموعه همراه اول در ارتباط هستید علاوه بر طرح کنترل مصرف آزاد.. بسته های چند کاربره را هم پیگیری کنید.. برای رقابت جای این مساله در همراه واقعا خالیه.. همینطور بسته های ترکیبی که البته تا به حال بسته ترکیبی اینترنت و مکالمه به درد بخوری از ایرانسل ندیدم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •