تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 90 از 140 اولاول ... 4080868788899091929394100 ... آخرآخر
نمايش نتايج 891 به 900 از 1394

نام تاپيک: ســمـنـد Samand

اگه نباشه جاش خالی می مونه MojiOS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راستی یک چیز جدیدی هم یاد گرفتم یکی از اشناهامون گفت هر هفته ای یک بار درب روغن هیدرولیک رو باز کن صدا میده مثل نوشابه
    با این کار گازش خارج میشه و فرمون خیلی نرم میشه..امتحان کنید!
    من اصلا با ماشین و قطعات و جاهاش آشنایی ندارم! این که می گید کجاس و چه جوری بازش کنم؟!

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

بچه ها كلاچ ماشين چند وقته خيلي سفت شده!
    اشكالش از چي ميتونه باشه؟
    همينطور فرمون ماشين ديگه نرم نيست مثل سابق...من شنيدم فرمون هم يه روغن هيدروليك مخصوص داره! اين كجاي موتوره و قيمتش چنده؟
    يه چيز ديگه...جعبه فرمون سمند قابليت اينو داره كه بشه كنترل روي فرمان براي پخش ماشين نصب كرد روش؟

آخر فروم باز 2299's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    همین نزدیکی

پيش فرض

بچه ها كلاچ ماشين چند وقته خيلي سفت شده!
    اشكالش از چي ميتونه باشه؟
    همينطور فرمون ماشين ديگه نرم نيست مثل سابق...من شنيدم فرمون هم يه روغن هيدروليك مخصوص داره! اين كجاي موتوره و قيمتش چنده؟
    يه چيز ديگه...جعبه فرمون سمند قابليت اينو داره كه بشه كنترل روي فرمان براي پخش ماشين نصب كرد روش؟
    سمت خود راننده کنار باتری یک مخزن هست اون مال روغن هیدرولیکه
    روغنشم قرمزه
    این نمیدونم کار کنه یا نه ولی امتحانش بد نیست
    درب همون مخزن رو باز کن فرمون را کامل بده سمت شاگرد چند ثانیه نگه دار بعد برگردون سمت راننده اونجاهم چند ثانیه نگه دار ببین خوب شده ( اینو یک جایی فکر کنم خونده باشم یادم نیست کجا )
    کنترل چه ربطی به جعبه فرمان داره ؟ !
    روی غربیلک فرمان میشه نصب کرد

4. این کاربر از 2299 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

سمت خود راننده کنار باتری یک مخزن هست اون مال روغن هیدرولیکه
    روغنشم قرمزه
    این نمیدونم کار کنه یا نه ولی امتحانش بد نیست
    درب همون مخزن رو باز کن فرمون را کامل بده سمت شاگرد چند ثانیه نگه دار بعد برگردون سمت راننده اونجاهم چند ثانیه نگه دار ببین خوب شده ( اینو یک جایی فکر کنم خونده باشم یادم نیست کجا )
    اهان مرسي...امتحان ميكنم
    کنترل چه ربطی به جعبه فرمان داره ؟ !
    روی غربیلک فرمان میشه نصب کرد
    خودمم همينو ميگم....يكي از دوستام اينجوري گفت منم باور كردم!
    يه سوال ديگه...اتاق ماشين (كه كرم رنگ هم هست) خيلي كثيف شده...با چي تميزش كنم؟
    اهان الان يادم اومد چراغ داخل بالابر برقي شيشه ها هم سوخته انگار...ميشه عوضشون كرد؟

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    همین نزدیکی

پيش فرض

اهان مرسي...امتحان ميكنم

خودمم همينو ميگم....يكي از دوستام اينجوري گفت منم باور كردم!
    يه سوال ديگه...اتاق ماشين (كه كرم رنگ هم هست) خيلي كثيف شده...با چي تميزش كنم؟
    اهان الان يادم اومد چراغ داخل بالابر برقي شيشه ها هم سوخته انگار...ميشه عوضشون كرد؟
    من یک اسپری گرفتم خودشم یک ابر داشت بد نبود ولی خوب تمیز نکرد منم گیرم چند تا لکه افتاده پاک نمیشه بابام گفت بایک کهنه که به وایتکس آغشته !!!! شده رو بزن بهش که هنوز امتحان نکردم

7. این کاربر از 2299 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چرا وقتی کولر روشنه تو سربالایی بالا نمیره؟! من همون مسیرو با 405 رفتم راحت میره با کولر ولی LX اصلا نمیکشه با کولر؟

آخر فروم باز total_overdose's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کاکو شیرازیم ما.

پيش فرض

چرا وقتی کولر روشنه تو سربالایی بالا نمیره؟! من همون مسیرو با 405 رفتم راحت میره با کولر ولی LX اصلا نمیکشه با کولر؟
    دوست عزیز فرقشون که دیگه اینقدر نیست که یکی بنز باشه یکی ژیان
    سمند همون 405 ه با یه سرنشین( یا دوتا سرنشین سبک) سنگینتر اینفدر که تفاوت ندارن!
    حتما ایرادی هست تویه سیستم موتور ماشین!
    بازدید های دوره ای شده ماشینت؟
    مثل :فیلتر هوا بنزین شمع وایرها دیاگ ecu شستشو انزکتور دیسک و صفحه و ...

10. 3 کاربر از total_overdose بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    همین نزدیکی

پيش فرض

شاید ماشینتون مشکل داشته باشه در ضمن اگه فشار زیاد رو موتور باشه ecu فکر کنم خودش کمپرسور رو از مدار خارج میکنه !!
    همین طور که گفتن فیلترو شمع و اینا خیلی تاثیر داره

12. این کاربر از 2299 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز فرقشون که دیگه اینقدر نیست که یکی بنز باشه یکی ژیان
    سمند همون 405 ه با یه سرنشین( یا دوتا سرنشین سبک) سنگینتر اینفدر که تفاوت ندارن!
    حتما ایرادی هست تویه سیستم موتور ماشین!
    بازدید های دوره ای شده ماشینت؟
    مثل :فیلتر هوا بنزین شمع وایرها دیاگ ecu شستشو انزکتور دیسک و صفحه و ...
    شاید ماشینتون مشکل داشته باشه در ضمن اگه فشار زیاد رو موتور باشه ecu فکر کنم خودش کمپرسور رو از مدار خارج میکنه !!
    همین طور که گفتن فیلترو شمع و اینا خیلی تاثیر داره
    همین یه هفته پیش، فیلتر هوا، فیلتر روغن، روغن موتور رو عوض کردم و دیاگ و اینا هم بردم انجام دادن گفتن هیچ مشکلی نداره.
    فقط یه مشکلی به نظرم داره یهو مثلا داری میری انگار یه چیزی ماشینو هول میده عقب و ماشین یه جوری میشه انگار می خواد وایسه و عین ترمز گرفتن من خودم یه کم به سمت جلو خم میشم و بعد چند ثانیه درست میشه و ماشین یه دفعه سرعت میگیره! این مشکل از چی می تونه باشه؟! یه بارم همین مشکل برام پیش اومده بود و کلا ماشین خاموش شد و دیگه روشن نشد. زنگ زدم امداد خودرو اومد گفت پمپ بنزین خرابه باید ببری نمایندگی عوض کنن. بردم 2 تا نمایندگی ایران خودرو نشون دادم گفتن هیچ مشکلی نداره. اگه نداره پس چرا اینجوری میشه؟! ماشینو 1 ساله گرفتم نمی دونم چرا اینقدر مشکل داره! بعد یه بارم چراغ بنزین روشن شده بود رفتم پمپ بنزین بنزین زدم، حدود 40 لیتر که زدم بنزین ریخت بیرون. ممنون میشم راهنماییم کنید این مشکلات برای چیه

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

همین یه هفته پیش، فیلتر هوا، فیلتر روغن، روغن موتور رو عوض کردم و دیاگ و اینا هم بردم انجام دادن گفتن هیچ مشکلی نداره.
    فقط یه مشکلی به نظرم داره یهو مثلا داری میری انگار یه چیزی ماشینو هول میده عقب و ماشین یه جوری میشه انگار می خواد وایسه و عین ترمز گرفتن من خودم یه کم به سمت جلو خم میشم و بعد چند ثانیه درست میشه و ماشین یه دفعه سرعت میگیره! این مشکل از چی می تونه باشه؟! یه بارم همین مشکل برام پیش اومده بود و کلا ماشین خاموش شد و دیگه روشن نشد. زنگ زدم امداد خودرو اومد گفت پمپ بنزین خرابه باید ببری نمایندگی عوض کنن. بردم 2 تا نمایندگی ایران خودرو نشون دادم گفتن هیچ مشکلی نداره. اگه نداره پس چرا اینجوری میشه؟! ماشینو 1 ساله گرفتم نمی دونم چرا اینقدر مشکل داره! بعد یه بارم چراغ بنزین روشن شده بود رفتم پمپ بنزین بنزین زدم، حدود 40 لیتر که زدم بنزین ریخت بیرون. ممنون میشم راهنماییم کنید این مشکلات برای چیه
    اینطور که میگین احتمالا مشکل از همون پمپ بنزین هست و ضعیف شده
    یا از صافی بنزین هست
    دیاگ زدن خطای سنسور دریچه گاز و سنسور اکسیژن که نداشت؟

15. این کاربر از D r i v e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •