تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 90 از 112 اولاول ... 4080868788899091929394100 ... آخرآخر
نمايش نتايج 891 به 900 از 1113

نام تاپيک: ✎ کـانـون فـرهـنـگـی آمـوزش (قـلـم‌چـی) || سؤالات متداول در پست اول

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

به همون دلالیلی که گفتم و توضیح دادم میگم خوب هست.
    وقتی شما میری کانون از در س20 سوال 10 تاش دقیقا از کتابش هست به نظر شما خوب هست ؟
    خب اگه خوب هست خود کتابهاش رو بخونی بعتر هست.

نه از 20 سوال 3 تاش تو کتاباست و مال کنکور هایه قبله.2 تاش نگاهی به گذشتست.بقیشم تالیفیه.در ضمن سوالات کانون بهترین معلمها تالیف میکنن.هم برنامه ریزیش دقیقه.هم سوالاتش خوبه.هم امار دانش اموزاش. کانون همه شرایط داره.تازه تمام معلمای کنکور قلم چی پیشنهاد میکنن.

2. این کاربر از samar2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه * Helium *'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

به همون دلالیلی که گفتم و توضیح دادم میگم خوب هست.
    وقتی شما میری کانون از در س20 سوال 10 تاش دقیقا از کتابش هست به نظر شما خوب هست ؟
    خب اگه خوب هست خود کتابهاش رو بخونی بعتر هست.
    در اینکه قلمچی درحال حاضر بهترین آزمونا رو داره شک نکنید. همین گذاشتن سوال نگاه به گذشته از دید شما یه کار مسخرست ولی براش هدفی بوده که داوطلبا برن دفترچه ی قبلی رو بخورن! که همین کار خیلی هم میتونه مفید باشه.

پروفشنال fmps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

شما هی میگید کانون سوالات رو از کتاب خودش میده ولی اینو هم بدونید که کتاب خودش همون سوالات کنکور سال های قبل هست که بیشترین احتمال تکرار مال همون سوالات هست

5. این کاربر از fmps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Haniiii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

راستش من هم گاج بودم ( سال سوم ) .. هم گزینه 2 ( تابستون پیش ) و هم کانون ( مهر به بعد ) ...

در کل به نظر من کانون بهتره ...

درسته که هر کدوم از موسسات نقطه قوتی دارن ... مثلا سوال های گزینه 2 ... ولی اگر به طور کلی بخوایم نگاه کنیم کانون بهتر از بقیشون هست به نظر من ... راستش الان که میبینم به خودم میگم کاش از سال سوم کانون میرفتم به جای گاج ... ممکنه بگین سوالاش تکراری هستن ، یا از ازمون قبل سوال میده و ... ولی نمیدونم چرا بیشتر بچه ها با اینکه میدونن سوال از کجا میاد ولی نمیتونن 100 بزنن ! ... اینکه سوال های سال های قبل یا آزمون قبل رو کار کنی خیلی به نفعت هست ... بعد از کنکور اینو بهتر متوجه میشی !

7. 2 کاربر از Haniiii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آموزش عالی alavi71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

راستش من هم گاج بودم ( سال سوم ) .. هم گزینه 2 ( تابستون پیش ) و هم کانون ( مهر به بعد ) ...

در کل به نظر من کانون بهتره ...

درسته که هر کدوم از موسسات نقطه قوتی دارن ... مثلا سوال های گزینه 2 ... ولی اگر به طور کلی بخوایم نگاه کنیم کانون بهتر از بقیشون هست به نظر من ... راستش الان که میبینم به خودم میگم کاش از سال سوم کانون میرفتم به جای گاج ... ممکنه بگین سوالاش تکراری هستن ، یا از ازمون قبل سوال میده و ... ولی نمیدونم چرا بیشتر بچه ها با اینکه میدونن سوال از کجا میاد ولی نمیتونن 100 بزنن ! ... اینکه سوال های سال های قبل یا آزمون قبل رو کار کنی خیلی به نفعت هست ... بعد از کنکور اینو بهتر متوجه میشی !

خیلی ها اینجوری ترازشون را به طور کاذب بالا میبرند.
    و اتفاقا اگر از روی کتابهش بخونید میتونی خیلی بالا بزنید.

---------- Post added at 04:50 PM ---------- Previous post was at 04:46 PM ----------

شما هی میگید کانون سوالات رو از کتاب خودش میده ولی اینو هم بدونید که کتاب خودش همون سوالات کنکور سال های قبل هست که بیشترین احتمال تکرار مال همون سوالات هست

ببین عزیز اگر نگاهی به کتاب انداخته بودید این حرف رو نمیزدید.
    کتابهاش هم سوال تالیفی داره و کنکور

حالا یک سوال چرا از سوالهای کانون به نسبت گاج در کنکور میاد و کمتر مشابهت دارن؟

چون که استاندارد نیستند.
    نه اینکه بگم همشون رو ولی بازدهی اونجوری رو نداره.

---------- Post added at 04:51 PM ---------- Previous post was at 04:50 PM ----------

در اینکه قلمچی درحال حاضر بهترین آزمونا رو داره شک نکنید. همین گذاشتن سوال نگاه به گذشته از دید شما یه کار مسخرست ولی براش هدفی بوده که داوطلبا برن دفترچه ی قبلی رو بخورن! که همین کار خیلی هم میتونه مفید باشه.

نه من نگفتم بد هست.
    این کار رو باید خود داوطلب انجام بدهد نه اینکه توی ازمون که داره توی یک بحث دیگهخ وارد شده سوال مشابه ازمون قبل رو بزند.شما دارید هزینه میکنید باید در عوض ازشون کار ببینید....

---------- Post added at 04:55 PM ---------- Previous post was at 04:51 PM ----------

نه از 20 سوال 3 تاش تو کتاباست و مال کنکور هایه قبله.2 تاش نگاهی به گذشتست.بقیشم تالیفیه.در ضمن سوالات کانون بهترین معلمها تالیف میکنن.هم برنامه ریزیش دقیقه.هم سوالاتش خوبه.هم امار دانش اموزاش. کانون همه شرایط داره.تازه تمام معلمای کنکور قلم چی پیشنهاد میکنن.

ببین از لحاظ برنامه تقریا همه موسسات یک برنامه دارندولی قلم چی اسم داره ....

شما اگر در کانون بوده باشید باید بدونید که برخی ازمونهاش از 20 سوال 10 سوال ضمیمه داره و 10 سوال عادی که هر کدوم توی کارنامه ترازشون جدا میخورد
    یعنی اگر شما از کتابش خونده باشه تراز اون 10 سوال ضمیمه اش رو میتونی داشته باشی اونهم بالا ....
    شما برو یکی از ازمونهاش رو ببین چندتاش از توی کتاب هست و مال کنکور های قبل....

الان پر اشتباه ترین کتابها رو داره یعنی اشتباهات ی که توی حل تستهاش داره از بقیه موسسات بیشتر هست
    البته در چند درسش
    خصوصا شیمی
    Last edited by alavi71; 08-09-2011 at 15:59.

در آغاز فعالیت smhaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

---------- Post added at 04:50 PM ---------- Previous post was at 04:46 PM ----------

چون که استاندارد نیستند.

---------- Post added at 04:51 PM ---------- Previous post was at 04:50 PM ----------

نه من نگفتم بد هست.
    این کار رو باید خود داوطلب انجام بدهد نه اینکه توی ازمون که داره توی یک بحث دیگهخ وارد شده سوال مشابه ازمون قبل رو بزند.شما دارید هزینه میکنید باید در عوض ازشون کار ببینید....

---------- Post added at 04:55 PM ---------- Previous post was at 04:51 PM ----------

شما اگر در کانون بوده باشید باید بدونید که برخی ازمونهاش از 20 سوال 10 سوال ضمیمه داره و 10 سوال عادی که هر کدوم توی کارنامه ترازشون جدا میخورد
    یعنی اگر شما از کتابش خونده باشه تراز اون 10 سوال ضمیمه اش رو میتونی داشته باشی اونهم بالا ....

الان پر اشتباه ترین کتابها رو داره یعنی اشتباهات ی که توی حل تستهاش داره از بقیه موسسات بیشتر هست
    البته در چند درسش
    خصوصا شیمی

ممنون مطالب خیلی جالبی رو گفتید منهنم بر ا این عقیده هستم که شما میگید

من سال سوم گاج بودم دیدم همه تعریف از قلم چی میکنن سال بعد رفتم رفتم کانون ولی اصلا مفید نبود و همین اشکالت شما رو هم من دیدم

حتی جوری که افراد نه چندان درس خون ترازشون عجیب بالابیود در حال که هیچی سرشون نبود

بازم ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

چون که استاندارد نیستند.

نه من نگفتم بد هست.

البته در چند درسش
    خصوصا شیمی
    من خودم 2 سال کانون بودم ترازمم بد نبود.اما فقط تعدادی سوالاش مال کنکور بود بقیش تالیفی بود.سوالاتشم اشکال نداشت.من که راضی بودم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

شهریه ثبت نام ازمون های کانون چقدر هست منظورم ازمون هایی هست که از مهر شروع میشه

داره خودمونی میشه Mohammaduir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

من زنگ زدم گفتن برای پیش دانشگاهی تجربی، 350 هزار تومان (گفت که پکیج کتاب هم باهاش هست و اجباریه)
    بعد زنگ زدم بخش مرکزی (تهران) گفت که کار نمایندگیتون قانونی هست و اگه میخوای ثبت نام کنید باید پکیج رو هم حتما خریداری کنید.
    Last edited by Mohammaduir; 12-09-2011 at 16:14.

کاربر فعال انجمن آموزش عالی alavi71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

من زنگ زدم گفتن برای پیش دانشگاهی تجربی، 350 هزار تومان (گفت که پکیج کتاب هم باهاش هست و اجباریه)
    بعد زنگ زدم بخش مرکزی (تهران) گفت که کار نمایندگیتون قانونی هست و اگه میخوای ثبت نام کنید باید پکیج رو هم حتما خریداری کنید.

بنده عرض کردم کانون به فکر منافع خودش است و بس ....

درصورتی که برای حق شما چیزی رو رعایت نمیکنند در ازمون های سایر موسسات شرکت کنید بهتر هست.
    وقتی از الان میخوان هزینه اضافی و اونهم به اجبار بگیرند یعنی تنها به فکر پولشون هستند نه به فکر پیشرفت شما ....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •