تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 75 اولاول ... 56789101112131959 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 742

نام تاپيک: باشگاه رئال مادرید | کهکشانی ها | فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

مشکل بنزما همین عمکلرد سینوسی هست، جلو بارسلونا گلی به اون زیبایی میزنه، و کلاً یه بازی درخشان رو نشون میده، بعد یهو تو یه بازی دیگه اینجوری کار میکنه:
    .

.
    تنها نکته ی قشنگ این بازی این بود که آسنسیو یک بار دیگه درخشید، اگه همینجوری پیش بره، بازیکن فوق العاده ای میشه، مخصوصا که خیلی جوون هست.

2. 5 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فرگوسن انتظار نمایش درخشانی دوباره از لوس بلانکوس در عرصه اروپایی دارد.

طرفداری- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، سرمربی پیشین منچستریونایتد می گوید که رئال مادرید و یوونتوس تیم های منسجمی هستند که در گذر سالیان به هماهنگی بالایی رسیده اند.
    به گزارش FFT، فرگوسن روز گذشته در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، در مورد بازی های لیگ قهرمانان فصل جاری گفت:
    فکر می کنم کنترل لیگ ایتالیا در دست یوونتوس است. آن ها طی شش سال گذشته چنین بوده اند و البته از سرمربی فوق العاده ای هم برخوردار هستند. سال گذشته آن ها به دیدار نهایی لیگ قهرمانان راه یافتند و در نیمه نخست هم بسیار خوب کار کردند ولی رئال مادرید در نیمه دوم باورنکردنی بود. باید درک کنید که رئال مادرید در این دوره چه میزان خوب است. آن ها تیم بالغی هستند که سه، چهار، پنج سالی است که کنار یکدیگر حضور دارند. این مسئله موجب استمرار و درک شان از جایی که باید در آن بازی کنند، می شود. آن ها یک تیم واقعی هستند.
    او همچنین افزود:
    یوونتوس دو سال قبل هم در فینال لیگ قهرمانان بوده و مدعی ایتالیایی اصلی برای فتح لیگ قهرمانان است. به شخصه فکر می کنم که شکست دادن رئال مادرید بسیار سخت خواهد بود. آن ها تیم بزرگی هستند. امیدوارم منچستریونایتد امسال با تیم بسیار قدرتمندی که در اختیار دارد، خوب کار کند. می دانم که ناپولی هم خیلی خوب کار کرده ولی معتقدم که یوونتوس هنوز هم بهترین تیم ایتالیا است.

-----------

نظر جالب یکی از کاربران همین سایت

سر آلکس بزرگ⁦♥️⁩⁦♥️⁩ نمیدونی تو ایران طرفدارای تیمای شیلات و امپراطوری هان دارن داور داور میکنن و تکنولوژی تکنولوژی میکنن اسکودتوهاشون رو هم به مال ما نمیرسع میگن مافیا مافیا

4. 3 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

l i T e R a t U r E Ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

Fernando Alonso becomes honorary member at Real Madrid

فرناندو آلونسو عضو افتخاری باشگاه رئال مادرید شد
    فـرناندو آلونسو بعد از اینکه به عنوان عضو افتخاری باشگاه رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو معرفی شد، اظهار داشت که به دنیا آمده تا هوادار رئال مادرید باشد.

... قهرمان دو دوره فرمول 1 کارت عضویت باشگاه رئال مادرید را دریافت کرد و طی مراسمی که روز دوشنبه برگزار شد، با دریافت پیراهن این تیم توسط فلورنتینو پرز به هواداران معرفی شد.

آلونسو که راننده تیم مک لارن است، به افرادی چون رافائل نادال و سرخیو گارسیا ملحق شد که عضو افتخاری باشگاه هستند. او در حین مراسم گفت:
    "از رئیس باشگاه بسیار سپاسگزارم. امروز روز فوق العاده ویژه ای است که در این ورزشگاه حضور دارم و با توجه به سفر هایی که دارم، از دور عاشقش هستم. همیشه در جریان اتفاقات و نتایج رئال مادرید هستم و همیشه لحظات فوق العاده ای که توسط این تیم رقم می خورد را دنبال می کنم. این اتفاق از کودکی شروع شد، پدرم یکی از هواداران پر و پا قرص رئال مادرید بود و ارزش های باشگاه را به من هم منتقل کرد. همیشه سعی کرده ام بیشترین لذت را از این تیم ببرم و همیشه نسبت به رئال مادرید پرشور بوده ام. بار ها از من پرسیده اند که چرا از رئال مادرید حمایت می کنم. هرگز پاسخ روشنی نداشته ام. هوادار رئال مادرید هستم چون هوادارش هستم؛ درست همانطور که نمی دانم چرا رنگ چشمانم قهوه ای است. مثل میلیون ها نفر که هوادار این تیم هستند، مقدر بوده که من هم باشم. به هر حال، ما به دنیا آمده ایم تا هوادار این تیم بزرگ باشیم. من هم یکی از اعضای باشگاه هستم و این مایه غرور و افتخار بزرگی است. زنده باد مادرید و دیگر هیچ!"

فلورنتینو پرز هم افزود:
    "این عضویت رسمی، نشانه قدردانی از عشق و تعهد شماست. شخصیت شما نشانگر ارزش هایی است که ما دنبال می کنیم: تعهد، جنگیدن تا آخر، فداکاری و اشتیاق برای پیروزی. شجاعت و رشادت شما در مواجهه با سختی ها، شما را به یک نماد در دنیای ورزش تبدیل کرده است. این باشگاه مثل شما، همیشه بیشتر می خواهد. این رئال مادرید شماست، باشگاهی که 12 قهرمانی اروپا دارد. همگی می دانیم که شما بهترین هستید و می خواهیم از عشقی که به رئال مادرید دارید، تشکر کنیم."

نود

...........................
    پ.ن.: اگر رئال با مگنس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تونست کیش سهمگینی بر قلب هواداران تیمی دیگر وارد کنه، با فرناندو عملا قلب آن‌ها را تهدید به مات در چند حرکت کرد.

6. 2 کاربر از Ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نفرت فرگوسن از یک عادت رفتاری رونالدو

تونی کاتن، دستیار فرگوسن در من یونایتد در ستون خود در دیلی میل به ذکر خاطره ای جالب در مورد رونالدو پرداخت. کریستیانو رونالدو سال 2003 به منچستریونایتد پیوست و 6 سال بسیار موفق را زیر نظر الکس فرگوسن سپری کرد. او همیشه از فرگوسن به عنوان پدر فوتبالی خود یاد کرده است. سر الکس اما زحمات فراوانی کشید تا رونالدو به یک بازیکن سرسخت در زمین فوتبال تبدیل شود.

فوق ستاره پرتغالی در جوانی عادت داشت که پس از هر دوئل ناموفق با رقیب مستقیم خود به زمین بیفتد و به ادعای کاتن، فرگوسن از این عادت رفتاری رونالدو نفرت داشت: «یکی از نواقص رونالدو این بود که بعد از هر تکلی که روی او می شد، مثل یک عروسک روی زمین می افتاد.

سرآلکس هم برای قوی ساختن رونالدو، برنامه ای ترتیب داد. بنابراین اعضای کادرفنی اگر می دیدند روی رونالدو تکلی شده یا کسی او را در تمرینات یا بازی های درون تیمی، مورد هدف قرار می دهد، آن را نادیده می گرفتند. بازی ها سفت و سخت بود و رونالدو هم هیچ خبر نداشت که هم تیمی هایش با نیت قبلی، او را هدف می گیرند.

وقتی در تمرینات یا بازی خطایی روی او می شد و ضربه آزاد اعلام نمی شد، روی زمین می نشست و به زبان پرتغالی، غرولند می کرد، کین و فردیناند در تمرینات، خیلی به رونالدو سخت گرفتند. اما به هر حال این چیزی بود که باید در ذهن وی قرار می گرفت.»

8. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

با تمام احترامی که برای زیدان قائلم و به هوش و ذکاوت وی هیچ شکی ندارم ولی درباره اتفاقات فصل نقل و انتقالات به هیچ وجه زیدان رو درک نمیکنم.فقط چند لحظه به نکات پایین توجه کنید.
    همگان در حال حاظر به کیفیت پایین بیل اذعان دارن و معتقدند از زمان به روی کار امدن زیزو این بازیکن افت محسوسی نداشته از سمت دیگر منچستر بارها تمایل خود برای خرید بیل رو اعلام کرده بود.و از سمت دیگه داوید دخیا بارها تمایل خودشو برای پیوست به رئال اعلام کرده بود ایا به نظرتون معاوظه بیل با دخیا و بیمه کردن دروازه تیم برای یک دهه اینده نمیتوانست یک اتفاق مثبت باشد در ضمن اگر این اتفاق می افتاد به راحتی تیم میتوانست صاحب درا امدی حدود ۲۰ میلیون یورو هم بشود.
    از سوی دیگر میتونستیم به جای فروش موراتای اماده و اینده دار بنزمای بی خاصیت رو با عددی حدود ۵۰ میلیون یورو به تیمی مثل ارسنال بفروشیم.
    و در نهایت میتوانستیم با عدی حدود ۶۰ تا ۷۰ میلیون خامس رو قطعی به فروش برسانیم.
    حالا در نظر بگیرید در صورت افتادن اتفاقای بالا با ۲۰ میلیون مابه تفاوت بیل و ۵۰ تای بنزما و ۷۰ تای خامس تیم صاحب درا امدی بالغ بر ۱۴۰ میلیون یورو میشد و با گذاشتن حدود ۴۰ میلیون یوروی دیگه میتونستیم امباپه موناکو رو‌با عددی حدود ۱۸۰ میلیون بخریم.
    با یه حساب سر انگشتی تیم با فروش بیل بنزما و خامس به اضافه ۴۰ میلیون میتونست دخیا و امباپه رو خریداری کنه.باور کنید با عددی فقط و فقط ۴۰ میلیون بیشتر.
    و‌تغییرات تیم به این شکل میشد دخیا گلر دفاع و هافبک بدون تغییر و خط حمله مثلت کریس امباپه و موراتا.
    حالا اون تیم رو با تیم فعلی مقایسه کنید.قضاوت با خودتان.
    نطر شخصی خودم اینه که علت عدم افتادن اتفاقات بالا به هیچ عنوان فوتبالی نبود و مطمعن باشیدزیدان هم به با کیفیت تر بودن ترکیب جدید ایمان داشته و متاسفانه پشت پرده این فوتبال باعث نیفتادن اون نقل و انتقالات شد و متاسفانه باید بگم که به احتمال بسیار بسیار زیاد در طول فصل جاری متضرر خواهیم شد.
    خدا وکیلی مثلت کریس امباپه موراتا کجا مثلث بی بی سی کجا تفاوت از زمین تا اسمونه .دخیا کجا ناواس کجا
    باز هم تکرار میکنم قضاوت با دوستان

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

همگان در حال حاظر به کیفیت پایین بیل اذعان دارن و معتقدند از زمان به روی کار امدن زیزو این بازیکن افت محسوسی نداشته از سمت دیگر منچستر بارها تمایل خود برای خرید بیل رو اعلام کرده بود.و از سمت دیگه داوید دخیا بارها تمایل خودشو برای پیوست به رئال اعلام کرده بود ایا به نظرتون معاوظه بیل با دخیا و بیمه کردن دروازه تیم برای یک دهه اینده نمیتوانست یک اتفاق مثبت باشد در ضمن اگر این اتفاق می افتاد به راحتی تیم میتوانست صاحب درا امدی حدود ۲۰ میلیون یورو هم بشود.
    مشکل بیل فقط و فقط نا آمادگیش هست هم از لحاظ روانی هم فیزیکی ؛ فراموش نکنید بیل آماده در الکلاسیکو کاری کرد که هنوز که هنوزه مارک بارترا داره دنبال تاکسی میگرده برای رسیدن بهش !!!

کیفیت بیل واقعا در حد و اندازه های یک بازیکن درجه یک و تاپ هست ، اما اینکه مصدومیتهای سریالی باعث افتش شد از بدشانسی هست و شاید اهمال تیم پزشکی ولی خب با توجه به سن و سالش و پا به سن گذاشتن کریس ، بنظرم الان اشتباهه فروش بیل

11. 3 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

تمام عالن و ادم هم به این زیدان امشب فحش بدن کمه.اخه ما چه گناهی کردیم که باید این میمون ولزی رو تحمل کنیم.اخه این چه ترکیبیه .اخه این تئو کیه.و وووو....
    کارمون به جایی رسیده که با یه گل خطا باید تو زمینمون با لوانته مساو کنیم.
    واقعا چی شد که به این زودی یکی از بهترین تیمهای تاریخ تبدیل به یکی از گه ترین تیمها شد.جوابش جفتشم فقط زیدانه.غیر قابل درک ترین موجود دنیا
    الان باید عمه زیدان با مصدومیت معشوقش تو نک بازی کنه

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

نتیجه دست کم گرفتن حریف میشه این .....

یعنی مودریچ . ایسکو و کاسمیرو و کواچیچ باید رو نیمکت شروع کنن
    یکی نیست بگه آخه به بنزما امید داری بازی رو واست در بیاره ؟؟؟؟؟؟؟
    بعد مارسلو رو یه خط میاری جلو و تئو میره دفاع چپ
    که این شانس بازی رو از یه هافبک میگیره (( ایسکو - کاسمیرو - کواچیچ - مودریچ ))
    فصل قبل به خاطر همین ترافیک هافبک خامس رو فروختیم که با 2 تا دفاع چپ بازی کنیم ؟؟؟؟
    بنزما که کلا مصدوم شد که امیدوارم تا آخر فصل مصدوم باشه
    از طرفی مهاجم نداریم بیاریم بازی کنه

توهم زیادی داشت واسه این بازی که فکر کرد میره و 6 تا میزنه
    کل ترکیب هم گذاشت رو نیمکت !!
    فکر کنم میخواست با روش صحیح و خطا تجریه کسب کنه
    فصل قبل به خاطر اینکه اکثر بازی ها رو بردیم اونم با هر روش و نتیجه ای 1-0 2-1 و ......قهرمان شدیم
    مهم برد بود که خیلی مواقع داشتیم
    ولی الان همین مساوی ها کار دستمون نده شانس آوردیم
    راموسم فکر کنم شبا خواب ژابی آلونسو رو میبینه - این همه پاس قطری که اکثرا اشتباه !!!
    فکر کنم زیدان و بازیکنا با دید بازی تمرینی اومدن تو زمین

14. این کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

هر گلی که موراتا برا چلسی میزنه مثل یه خنجر تو قلب زیدانه.زیدانم بره با معشوقش بنزمای از جان عزیزترش و بیل بی نظیرش سر کنه.
    تا این حد خودزنی تو تاریخ فوتبال سابقه نداشته

16. این کاربر از jack82 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

بنزما حضورش یک مشکل هست و وقتی مصدوم یمشه و یک تعویض اجباری میزاره دست مربی هم یک مشکل دیگه ایجاد میکنه.

فاجعه اونجا بیشتر میشه که کریم میره بیرون یکی بی خاصیت تر از خودش میاد تو زمین که اصلا لمس توپ نداره و ول معطله و از قضا کلی هم پول بابتش دادیم. :|

نمیشه که تا ابد متکی به کریس باشیم و نخریدن یک مهاجم از سوی مدیران رئال واقعا جای تعجب داره.

18. 2 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •