تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 10 اولاول ... 5678910 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 95

نام تاپيک: تاپیک جامع اپراتورهای مجازی (MVNO)

اگه نباشه جاش خالی می مونه TRACKER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

خواهش می‌کنم
    آپتل فقط شبکه ایرانسل و بهترین بسته های اینترنت برای ترکیه و عراق
    سامانتل فقط شبکه رایتل در تهران و کرج و همراه اول نیز در سایر نقاط
    منظورم این بود با داشتن هردوش، میشه از شبکه سه تا اپراتور استفاده کرد

من از مودم استفاده میکنم، داخل کرج، سامانتل رو به همراه اول به صورت دستی وصل کردم

تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

الان غیر از آپتل، هیچ شرکتی با ایرانسل قرارداد نداره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

الان غیر از آپتل، هیچ شرکتی با ایرانسل قرارداد نداره؟
    شاتل موبایل با هر سه اپراتور قرارداد داره . های وب هم با ایرانسل قرارداد داره البته فقط به صورت روستایی سیم کارتش رو میفروشه و باید موقع ثبت نام ، کد پستی جایی خارج از مرکز استان رو ارائه بدید وگرنه همینجوری نمیفروشن . ولی هردوتای اینا (شاتل موبایل و های وب) قیمت بسته هاشون بالاست و عملا همون ایرانسل هستن از نظر قیمتی ؛ البته به شخصه به نظرم کیفیت شاتل موبایل بهتره . شرکت دیگه ای نمیشناسم که با ایرانسل قرارداد داشته باشه .

4. این کاربر از Mohammad Aghaee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

دوستان کسی اینجا از "لوتوس تل" سیم کارت خریده و یا استفاده کرده؟ قیمت بسته هاش از همراه اول و ایرانسل و شاتل موبایل کمتر هست (البته از رایتل و سامانتل و آپتل بیشتره) و بسته های بلند مدت خوبی داره و بسته دانلود مخصوص آخرهفته هم داره و اپراتور میزبانش هم "همراه اول" هست که از بابت آنتن دهی از سامانتل و رایتل بهتره ولی کیفیت نتش رو نمیدونم چجوریه و میخواستم ببینم کسی اینجا تجربه استفاده ازش داشته یا نه .

تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

شاتل موبایل با هر سه اپراتور قرارداد داره . های وب هم با ایرانسل قرارداد داره البته فقط به صورت روستایی سیم کارتش رو میفروشه و باید موقع ثبت نام ، کد پستی جایی خارج از مرکز استان رو ارائه بدید وگرنه همینجوری نمیفروشن . ولی هردوتای اینا (شاتل موبایل و های وب) قیمت بسته هاشون بالاست و عملا همون ایرانسل هستن از نظر قیمتی ؛ البته به شخصه به نظرم کیفیت شاتل موبایل بهتره . شرکت دیگه ای نمیشناسم که با ایرانسل قرارداد داشته باشه .
    ممنون، من هدفم دقیقا قیمت کمتر هست های وب کدوم سرویسش؟ mvno یا 4gبرای‌روستا؟
    دوستان کسی اینجا از "لوتوس تل" سیم کارت خریده و یا استفاده کرده؟ قیمت بسته هاش از همراه اول و ایرانسل و شاتل موبایل کمتر هست (البته از رایتل و سامانتل و آپتل بیشتره) و بسته های بلند مدت خوبی داره و بسته دانلود مخصوص آخرهفته هم داره و اپراتور میزبانش هم "همراه اول" هست که از بابت آنتن دهی از سامانتل و رایتل بهتره ولی کیفیت نتش رو نمیدونم چجوریه و میخواستم ببینم کسی اینجا تجربه استفاده ازش داشته یا نه .
    من دارم استفاده چندانی نکردم ازش چون سرویسای دیگه ارزون تر بود و البته مبین نت هم دارم که اکثرا از اون استفاده میکنم
    ولی همون هفته های اول که گرفتم و بسته هدیه داشت، استفاده کردم خوب بود..... هم سرعتش هم پینگش و هم اینکه قطعی نداشت ولی خب قیمت بسته هاش گرون تر از بقیه هم رده های خودشه

البته فکر کنم زیاد دنبال گسترش کارشون نیستد، و فقط یه سرویس هست و ارائه میدن
    Last edited by TRACKER; 18-12-2023 at 12:49.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

ممنون، من هدفم دقیقا قیمت کمتر هست های وب کدوم سرویسش؟ mvno یا 4gبرای‌روستا؟

من دارم استفاده چندانی نکردم ازش چون سرویسای دیگه ارزون تر بود و البته مبین نت هم دارم که اکثرا از اون استفاده میکنم
    ولی همون هفته های اول که گرفتم و بسته هدیه داشت، استفاده کردم خوب بود..... هم سرعتش هم پینگش و هم اینکه قطعی نداشت ولی خب قیمت بسته هاش گرون تر از بقیه هم رده های خودشه

البته فکر کنم زیاد دنبال گسترش کارشون نیستد، و فقط یه سرویس هست و ارائه میدن
    من فورجی روستایی Hiweb دارم و البته رومینگ میکنم روی ایرانسل چون خود Hiweb از باند 20 استفاده میکنه که اصلا جالب نیست و فقط به درد مناطق دورافتاده میخوره که هیچ فرکانس دیگه ای در دسترس نیست . موقع ثبت نام ازتون مدرکی برای اثبات کد پستی روستایی نمیخوان و به همون کد پستی که اعلام میکنید اعتماد میکنند ولی اگه کسی بعدا بیاد و ادعا کنه که اون کد پستی برای ایشون هست ، باید گواهی تایید کد پستی ارائه کنید وگرنه سیم کارت سلب امتیاز میکنند . اسمش سیم کارت روستایی هست ولی با رومینگ ایرانسل توی کل ایران پوشش داره ولی خب قیمت بسته هاش تقریبا همون ایرانسل هست و بسته طولانی تر از دوماهه نداره . قبلا بسته های یکساله خیلی به صرفه ای داشت حیف که جمعش کردند .

8. 2 کاربر از Mohammad Aghaee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

من فورجی روستایی Hiweb دارم و البته رومینگ میکنم روی ایرانسل چون خود Hiweb از باند 20 استفاده میکنه که اصلا جالب نیست و فقط به درد مناطق دورافتاده میخوره که هیچ فرکانس دیگه ای در دسترس نیست . موقع ثبت نام ازتون مدرکی برای اثبات کد پستی روستایی نمیخوان و به همون کد پستی که اعلام میکنید اعتماد میکنند ولی اگه کسی بعدا بیاد و ادعا کنه که اون کد پستی برای ایشون هست ، باید گواهی تایید کد پستی ارائه کنید وگرنه سیم کارت سلب امتیاز میکنند . اسمش سیم کارت روستایی هست ولی با رومینگ ایرانسل توی کل ایران پوشش داره ولی خب قیمت بسته هاش تقریبا همون ایرانسل هست و بسته طولانی تر از دوماهه نداره . قبلا بسته های یکساله خیلی به صرفه ای داشت حیف که جمعش کردند .
    الان یه mvno داخل سایتش گذاشته، یه طرح خوبم داره، اینم رومینگ میشه رو ایرانسل؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

اونو نمیدونم و تازه الان فهمیدم که اصلا وجود داره ولی تعرفه اش خیلی بهتر از طرح روستایی ش هست . میشه با 1565 تماس بگیریم و بپرسیم ازشون که دقیقا چجوریه .

- - - Updated - - -

اونو نمیدونم و تازه الان فهمیدم که اصلا وجود داره ولی تعرفه اش خیلی بهتر از طرح روستایی ش هست . میشه با 1565 تماس بگیریم و بپرسیم ازشون که دقیقا چجوریه .

تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

اونو نمیدونم و تازه الان فهمیدم که اصلا وجود داره ولی تعرفه اش خیلی بهتر از طرح روستایی ش هست . میشه با 1565 تماس بگیریم و بپرسیم ازشون که دقیقا چجوریه.
    والا پشتیبانی که بوقه
    دوبار زنگ زدم، یه جواب درست ندادن که این سیم کارت رو کدوم اپراتور رومینگ میشه :| فقط میگه اوکی میشه، میایم براتون نصب میکنیم :|

پيش فرض

درود دوستان
    بین این اوپراتور های مجازی کدومشون آیپی استاتیک میدن؟
    شاتل و مبین نت رو میدونم میدن فقط نمیدونم مبین نت سیمکارت 4g هم داره با این سرویس یا فقط td-lte میفروشه تو سایتش که من چیزی متوجه نشدم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •