تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 27 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 265

نام تاپيک: تعمیر پلی استیشن 2

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

با سلام من یک memory card دارم که خیلی راحت میشود روی ان بازی سیو کرد وبعدload کرد اما نمیتوانم وقتی روی دستگاه سی دی نیست بازی های اضافه رو از روی memory
    حذف کنم در صورتی که قبلا از روی Brosear داخل memory می شدم اونها رو deleat میکردم. حالا نمی دانم مشکل از memory ست ویا از congiguratin system

داره خودمونی میشه amirpsx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی خونه

پيش فرض

با سلام من یک memory card دارم که خیلی راحت میشود روی ان بازی سیو کرد وبعدload کرد اما نمیتوانم وقتی روی دستگاه سی دی نیست بازی های اضافه رو از روی memory
    حذف کنم در صورتی که قبلا از روی Brosear داخل memory می شدم اونها رو deleat میکردم. حالا نمی دانم مشکل از memory ست ویا از congiguratin system
    دوست عزیز اشکال از configuration نیست میتونی بدی برات مموری رو فرمت کنن یا یه رم ریدر مموریه پی اس تو
    بخری( 5 الا 10 تومن)که اگه حتی ویروسی شد اونو فرمت کنی .رم ریدر هم یه یو اس بی داره که به کامپیوتر وصل میشه.موفق باشی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوست عزیز اشکال از configuration نیست میتونی بدی برات مموری رو فرمت کنن یا یه رم ریدر مموریه پی اس تو
    بخری( 5 الا 10 تومن)که اگه حتی ویروسی شد اونو فرمت کنی .رم ریدر هم یه یو اس بی داره که به کامپیوتر وصل میشه.موفق باشی.
    چطوری میشه اون را فرمت کرد .ایا خود من هم میتونم اونو فرمت کنم؟اگر میشه توضیح دهید . باتشکر
    Last edited by ghasanfar; 25-08-2007 at 09:01.

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی خونه

پيش فرض

چطوری میشه اون را فرمت کرد .ایا خود من هم میتونم اونو فرمت کنم؟اگر میشه توضیح دهید . باتشکر
    دوست عزیز باید یه دستگاهی رو داشته باشی که به کامپیوتر وصل میشه و به اون میگن رم ریدر .خودت هم میتونی اونو فرمت کنی اگه دستگاهو خریدی روش کار باهاشو میتونی از فروشنده بپرسی باور کن خیلی اسونه خدت هم میتونی؟ بهترین کار اینه که دو تومن بدی برات فرمت کنن. موفق باشید

Banned xfaild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با سلام. دوست عزيز قيمت لنز ps2 بزرگ نو و استوك چنده و آيا ميشه لنز اين دستگاه كوچكها رو به مدل بزرگ spch.10000 وصل كرد ؟

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی خونه

پيش فرض

با سلام. دوست عزيز قيمت لنز ps2 بزرگ نو و استوك چنده و آيا ميشه لنز اين دستگاه كوچكها رو به مدل بزرگ spch.10000 وصل كرد ؟
    قیمت لنز تو مدل بزرگا تو ایران 80 الا 90 تومن هست البته خارج از ایران 40 الا 50 دلار . مدل khc-400c حدودا 90 تومن
    یه چشمی عالی و منحصر بفرد که اگه رو مدل قدیمیهای ژاپنی ps2 (مخصوصا 10000 ) وصل بشه میتونه 7 الا 8 سال برات کار کنه تو 12 ساعت روزانه اگه حتی روشن بمونه و بهش مهلت ندی . ولی اگه رو مدلهای چینی نصب بشه اعم از 3900x و 50004 وووو زیاد برات کار نمیکنه و خیلی زود ممکنه نیم سوز بشه(سنسورش).یه نوع دیگه از چشمی هست که معروفه به hd7 و رو مدلهای قدیمی خوب جواب نمیده و اگه رو چینیهاش نصب بشه اونم کارایی بالایی رو داره.میشه دوست عزیز لنز کوچیکارو رو بزرگها وصل ولی چند نکته یادم نره که بهت بگم اولا ریخت دستگاهتو باید بکلی عوض کنی و تغییرات سخت افزاری خیلی پیچیده ایی توش انجام بشه که همون هزینه ایی رو برات ور میداره که باید خرج یه چشمی khc-400c کنی.موفق باشید

Banned xfaild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آقا امير دست گلت درد نكنه داداش كلي از مطالبت استفاده كردم. من لنز دستگاه رو همونطور كه توضيح دادي سرويس كردم و اون پتانسيومتر Dvd رو مجبور شدم تا آخر بالا بردم تا بازي رزيدنت اويل 4 رو اجرا كرد ولي بعد از ربع ساعت ديگه كار نكرد. لنز ديگه هيچ نور ليزري نداره .. فكر كنم Ic ليزر سوخته باشه درسته ؟ ميگم كه Ic ليزر و کابل (فلات) رو از كجا ميتونم تهيه كنم قيمتش رو داري؟ و اينها رو عوض كنم درس ميشه؟ دمت خيلي گرم.. سالاري

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی خونه

پيش فرض

آقا امير دست گلت درد نكنه داداش كلي از مطالبت استفاده كردم. من لنز دستگاه رو همونطور كه توضيح دادي سرويس كردم و اون پتانسيومتر Dvd رو مجبور شدم تا آخر بالا بردم تا بازي رزيدنت اويل 4 رو اجرا كرد ولي بعد از ربع ساعت ديگه كار نكرد. لنز ديگه هيچ نور ليزري نداره .. فكر كنم Ic ليزر سوخته باشه درسته ؟ ميگم كه Ic ليزر و کابل (فلات) رو از كجا ميتونم تهيه كنم قيمتش رو داري؟ و اينها رو عوض كنم درس ميشه؟ دمت خيلي گرم.. سالاري
    اخ اخ چی کار کردی چرا پتانسیومترو تا اخر بستی باید مثل عکس عمل میکردی. خوب ولی باید بیشتر مطالبی رو که گفته بودم با دقت بیشتری میخوندی. سنسور لنز (همون ic لیزر) به همراه فلت رو میتونی جاها یی که کنسول رو تعمیر میکنن با قیمت 30تومن تهیش کنی ولی بدون وصل کردنش کار هرکسی نیست. اما اگه یه خورده دقت کنی و مثل مدل قبلیش که زدی ناکارش کردی عمل کنی کارت می افته راه

Banned xfaild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

امير جووووون موفق شدم داداش.. داره مثل ساعت كار ميكنه.. دمت خيلي گرم

در آغاز فعالیت siavash_218's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    با تشکر از زحمات آقا امیر گل
    من برای ps2 یک مشکل برام پیش اومده
    اگه میشه راهنمایی کنید
    cd ps1 رو راحت میخونه ولی dvd ps2 رو فقط بعضیهاش رو میخونه
    dvd ps2 اگه نو هم باشه نمیخونه مگر این که از یک نوعی باشه که برای Dvd pes6 استفاده شده(همونی که عکس adriano روشه)حتی اگه همش خش باشه اینجوریش رو میخونه
    یعنی فقط یک نوع خاص از dvd ها رو میخونه
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    مدل SCPH-50004
    Last edited by siavash_218; 09-09-2007 at 15:10.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •