تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 11 اولاول ... 567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 101

نام تاپيک: تاپیک مخصوص تلویزیونهای XVision

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

داداش چه دل شجاعی داری میای اینجا از برند داخلی دفاع میکنی ماکه چندتا تاپیک از صنام،اسنوا و ایکس ویژن تعریف کردیم نزدیک بود گردن مارو بجرم ....... بزنن

2. این کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Mageed's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داداش چه دل شجاعی داری میای اینجا از برند داخلی دفاع میکنی ماکه چندتا تاپیک از صنام،اسنوا و ایکس ویژن تعریف کردیم نزدیک بود گردن مارو بجرم ....... بزنن

دادا فکر کنم اینجا جایی باشه برای تبادل اطلاعات و تجربیات.
    فرقی نمیکنه ایرانی یا خارجی باید کیفیت در برابر قیمتش خوب باشه
    گرچه اگر بخواییم آرمانی نگاه کنیم باید هممون ولو به قیمت ضرر در کوتاه مدت بریم ایرانی بخریم.
    در ضمن یادمون نره که سامسونگ و ال جی و...عاشق چشم و ابرو ما نیستند.دنبال پول ما هستند.اصلا هم موجودات مظلومی نیستند.بارها به ما و کشورمون توهین کردند....
    هرکس بی منطق برخورد کنه ....حالا میخواد مدیر باشه یا کاربر.

فعلا

4. 3 کاربر از Mageed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

بهترین تنظیم رنگ برای ایکس ویجن 22 اینچ اعدادش را بگید
    آیا این تلویزیون کد مخفی هم داره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام قبلا سوالی در مورد epgتلویزون پرسده شده بود که epgتلویزون ما برعکس و جدا ازهم نشون می داد
    حال
    مدل دستگاه ماle -40imp9e هست وزبانشم فارسی کردم ولی باز همون شکلی نشون میده
    Last edited by 1520135904; 31-01-2014 at 12:44.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    tv من LE-24D20 هستش . اخیرا به یه مشکلی خورده ... اولا موقع استفاده از HDMI گاهی اوقات صداش از کار می افته و تا سیم TV رو از برق در نیارم دوباره نزنم کار صدا نداره.
    دوم هم اینکه گاهی اوقات وقتی مدت زیادی STANDBY میمونه موقع روشن شدن دوباره فقط چراغ قرمزش کمرنگ میشه و سبز نیمشه (رسما هنگ میکنه) وهیچ کاری باهاش نمیشه کرد تا سیمشو از برق در بیاری دوباره بزنی. بعدش کلا حل میشه
    بازم تکرار میکنم این مشکلات همیشگی نیستن ... ریست کارخونه هم دوبار کردم جواب نداده
    کسی راه حلی داره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام
    دوستان بنده یه تلویزیون ایکس ویژن 22 اینچ دارم که روشن نمیشه .یعنی این که وقتی دوشاخه رو به برق میزنم تنها اون LED کوچیک پایین پنل روشن میشه و نه با کنترل و نه با دکمه روی تلویزیون روشن میشه . به نظر شما چه مشکلی می تونه داشته باشه ؟؟ قبلا یه بار اینجوری شد از برق کندم و دوباره زدم درست شد ولی الان روشن نمیشه . ( انگار فقط تلویزیون درحالت استندبای مونده ) .

- - - Updated - - -

سلام
    دوستان بنده یه تلویزیون ایکس ویژن 22 اینچ دارم که روشن نمیشه .یعنی این که وقتی دوشاخه رو به برق میزنم تنها اون LED کوچیک پایین پنل روشن میشه و نه با کنترل و نه با دکمه روی تلویزیون روشن میشه . به نظر شما چه مشکلی می تونه داشته باشه ؟؟ قبلا یه بار اینجوری شد از برق کندم و دوباره زدم درست شد ولی الان روشن نمیشه . ( انگار فقط تلویزیون درحالت استندبای مونده ) .

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز می تونین با نمایندگی مادیران تماس بگیرید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    از لینک بالا می تونید مشخصات تماس رو ببینین به بخش رضایت مشتری یا گارانتی وصل شین حتما راهنمایی تون می کنن.

سلام

- - - Updated - - -

سلام

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوستان گرامی من مدل LD-32IMM9E رو با کابل HDMI به دستگاه استارمکس وصل میکنم اولش صدا داره بعد که کانال رو عوض میکنم یا میرم قسمت DVBT بعد برگردم HDMI و یا هرگونه فعالیت دیگری در تلویزیون باعث قطع صدا میشه. باید تی وی رو خاموش روشن کنم یا کابل رو دربیارم و دوباره وصل کنم تا صدا مجددا برگرده. دستگاه رو با تی وی های دیگه امتحان کردم همچین مشکلی نداره. لطفا راهنمایی کنین چیکار کنم؟ آیا کابل HDMI خاصی باید به تی وی وصل بشه؟ با تشکر و سپاس

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

دوستان خسته نباشید

من تلویزیون 5020S رو گرفتم ولی تو اصتال VGA به کامیپوتر برای خودش هر چند وقت یک بار ریست میشه

کسی میدونه مشکلش چیه؟

داره خودمونی میشه milad.design's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام دوستان عزیز.
    نظرتون درباره این مدل چیه: X.Vision 55XK530S Smart LED TV - 55 Inch
    امکاناتش خیلی خوبه...تو نگاه اول هم که کیفیتش خیلی خوبه، عمر تی وی های این مارک خوب هست؟ کیفیت؟ کند نمیشن به مرور زمان؟
    من برادرم توی بانک همه تلویزیون هاشون X.Vision عه، میگه خیلی کند شدن ، کانال عوض میکنه قاطی میکنن و ... البته مدل های قدیمی هستن ولی با usb , hdmi و...
    این مدل های جدید چطورن؟

ممنون دوستان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •