تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 10 اولاول ... 5678910 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 100

نام تاپيک: --=|>آگرین اولین نرم افزار دانلود منیجر ایرانی(نسخه 1.1 ویندوز،مک،لینوکس و اندروید)

کاربر فعال انجمن دات نت عــــلی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.

سلام؛ برای نسخه آزمایشی خیلی خوبه

گرافیک و رابط کاربری جذابیت خاصی داره.

وقتي آدرس ذخيره فايل رو به نرم افزار ميديم، بعد از پايان دانلود فايل در يه آدرس ديگه ذخيره ميشه:

C:\Users\User\Documents\Agrin Downloads

هر چی کار کردن با نرم افزار بی درد سر و راحت تر باشه، استقبال بیشتری هم خواهد شد.
    آگرین با مرورگرها هماهنگ نیست؛ یعنی باید لینک رو دستی داخل نرم افزار وارد کنیم. در حالیکه مثلاً در IDM با کلیک روی لینک دانلود در مرورگر، IDM اجرا میشه، لینک رو دریافت میکنه و پیغامی برای تأیید شروع دانلود ظاهر میشه.
    ظاهراً قابلیت ایجاد صف دانلود نداره.
    سلام بزرگوار تشکر از شما بابت نظر و پیشنهاد و ارائه ی باگ.
    حقیقتاً اشتباهی که توی نسخه های قبلی مرتکب شده بودم عجله کردن بود که باعث ایجاد باگ و مشکلات بسیاری شد.امکاناتی که گفتید بسیار مهم هستند و جزو بزرگترین و مهمترین امکانات برای یک دانلود منیجر هستند.
    حقیقتش بخاطر اینکه باگ های نرم افزار به خوبی برطرف بشه و نسخه به طور کامل ارائه بشه من سعی میکنم امکانات رو کم کم و یکی یکی اضافه کنم و نرم افزار رو منتشر کنم.حتماً به بخش مرورگر ها و صف ها هم میرسیم.هدف من از ارائه این نرم افزار هم راحتی کار کاربران برای دانلود بود.
    صف ها و ساپورت مرورگر ها ان شالله کم کم اضافه خواهند شد.
    البته گرافیک رو ساده طراحی کردیم و خیلی ها هم باهاش مخالفت کردن ان شالله رابط کاربری حرفه ای ای براش طراحی میکنیم.و الان بیشتر روی برطرف سازی مشکلات و ارائه امکانات تمرکز کردم.
    باگی هم که گزارش دادید صحیح بود تشکر از شما و ان شالله در نسخه ی بعدی برطرف خواهد شد.البته شما برای اینکه این مشکل رو دور بزنید میتونید از دو روش ارائه ی ادرس به وسیله ی گروه بندی یا از توی لیست دانلود ها گزینه change address استفاده کنید.

2. این کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

11 دانلود منیجر آگرین نسخه 1.5 برای سیستم عامل اندروید

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام.
    با لطف خداوند نسخه 1.5 دانلود منیجر آگرین برای اندروید هم آماده شد با تغییراتی زیاد و کاربردی:
    1.تعیین تعداد اتصال ها و کانکشن های لینک ها (در بخش تنظیمات که به تازگی اضافه شده)
    2.انتخاب پوشه و محل ذخیره(در قسمت درج لینک، درج گروه، و تنظیمات)
    3.نمایش جزئیات دانلود یک لینک (روی لینک در حال دانلود انگشت را نگه داشته و گزینه نمایش جزئیات را بزنید):
    شامل : نمایش سرعت دانلود، نمایش زمان باقی مانده،نمایش تعداد اتصال و وضعیت هر یک از اتصال های در حال دانلود،نمایش قابلیت توقف داشتن یک لینک
    4.تنظیم محل پیشفرض ذخیره دانلود ها
    5.تغییر زبان نرم افزار اضافه کردن زبان فارسی به نرم افزار (در زبان فارسی همه چیز راست به چپ می شود)
    و رفع باگ...
    تصاویری از محیط نرم افزار:

دوستان عزیز میتوانند نرم افزار را از بازار و از ایران اپس دانلود کنند و استفاده کنند.
    امکانات نسخه 1.3 نرم افزار آگرین برای سیستم عامل اندروید:
    1.ساپورت مرورگر ها تست شده در کروم و فایرفاکس و مرورگر پیشفرض سیستم.
    2.گزینه Select All برای انتخاب همه لینک ها
    3.قابلیت اجرای فایل های تکمیل شده.با نگه داشتن انگشت روی لینک مورد نظر
    4.جلوگیری از بخواب رفتن موبایل "هنگام دانلود" در پس زمینه
    5.سعی بی نهایت هنگام مواجه با خطا.
    امکانات نسخه 1.2 نرم افزار آگرین برای سیستم عامل اندروید:
    1.امکان شیر لینک ها از مرورگر ها و نرم افزار ها به دانلود منیجر آگرین.
    امکانات نسخه 1.1 نرم افزار آگرین برای سیستم عامل اندروید:
    1.امکان استخراج کننده ی اتوماتیک لینک.در این امکان شما میتوانید یک پیام یا متن که لینک مورد نظر شما در ان هست را در قسمت لینک ها کپی کنید سپس روی دکمه ی Extract urls کلیک کنید تا لینک های مورد نظر برای شما استخراج شوند و متن های بیهوده از لینک پاک شوند.
    امکانات نسخه 1.0 نرم افزار آگرین برای سیستم عامل اندروید:
    1.دانلود لینک با قابلیت چند کانکشن برای دانلود سریعتر
    2.قابلیت دانلود ویدئو های یوتوب با نمایش تمامی کیفیت ها که هر کدام را خواستید میتوانید با کیفیت مورد نظر دانلود کنید.
    3.Engine و موتور دانلود منیجر ویندوز بدون هیچ تغییراتی روی این سیستم نصب است و کاملاً سرعت را بالا برده و هوشمند طراحی شده است.
    4.قابلیت گروه بندی و درج آدرس های مختلف برای هر گروه که هر لینک در گروه مورد نظر ذخیره میشود
    5.قابلیت درج لینک و مدیریت پسوند فایل برای گروه که هر فایل با پسوند خود در گروه مورد نظر بدون انتخاب و سریع ذخیره شود.هر پسوند را در بخش Extention با علامت , جدا کنید.مثل : apk,rar,zip
    6.قابلیت ایست و شروع لینک در وقت دیگر و مدیریت لینک های در حال دانلود
    7.حذف سریع لینک های تکمیل شده.
    Last edited by عــــلی; 20-12-2014 at 00:48.

4. 3 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

11 دانلود منیجر آگرین نسخه 1.6 برای سیستم عامل اندروید

بسم الله الرحمن الرحیم.

سلام.
    با لطف خداوند نسخه 1.6 دانلود منیجر آگرین برای اندروید هم آماده شد با تغییراتی کاربردی:

1.قابلیت محدود کردن سرعت دانلود

2.قابلیت درج مجوز کاربری برای کاربرانی که لینک های vip از سایت ها با نام کاربری و رمز عبور دانلود می کنند در قسمت تنظیمات میتوانید برای دامنه ها مجوز تعریف کنید و دیگر نیازی نیست هر بار نام کاربری و رمز را برای هر لینک بزنید.

3.تغییر مکانیزم دانلود ویدئو های یوتیوب و رفع باگ.دوستان عزیز دقت کنند برای دانلود ویدئو های یوتیوب در حال حاضر باید فـــیلتر شکن داشته باشند وگرنه دانلود انجام نخواهد شد.دوستانی که در این مورد اعتراض کردند لطفاً ابتدا توضیحات و آموزش را مطالعه کنند.با تشکر.

و رفع باگ...
    به زودی زمانبندی هم اضافه خواهد شد ان شالله...

دوستان عزیز میتوانند نرم افزار را از بازار و از ایران اپس دانلود کنند و استفاده کنند.
    امکانات نسخه 1.5 نرم افزار آگرین برای سیستم عامل اندروید:
    1.تعیین تعداد اتصال ها و کانکشن های لینک ها (در بخش تنظیمات که به تازگی اضافه شده)
    2.انتخاب پوشه و محل ذخیره(در قسمت درج لینک، درج گروه، و تنظیمات)
    3.نمایش جزئیات دانلود یک لینک (روی لینک در حال دانلود انگشت را نگه داشته و گزینه نمایش جزئیات را بزنید):
    شامل : نمایش سرعت دانلود، نمایش زمان باقی مانده،نمایش تعداد اتصال و وضعیت هر یک از اتصال های در حال دانلود،نمایش قابلیت توقف داشتن یک لینک
    4.تنظیم محل پیشفرض ذخیره دانلود ها
    5.تغییر زبان نرم افزار اضافه کردن زبان فارسی به نرم افزار (در زبان فارسی همه چیز راست به چپ می شود)
    امکانات نسخه 1.3 نرم افزار آگرین برای سیستم عامل اندروید:
    1.ساپورت مرورگر ها تست شده در کروم و فایرفاکس و مرورگر پیشفرض سیستم.
    2.گزینه Select All برای انتخاب همه لینک ها
    3.قابلیت اجرای فایل های تکمیل شده.با نگه داشتن انگشت روی لینک مورد نظر
    4.جلوگیری از بخواب رفتن موبایل "هنگام دانلود" در پس زمینه
    5.سعی بی نهایت هنگام مواجه با خطا.
    امکانات نسخه 1.2 نرم افزار آگرین برای سیستم عامل اندروید:
    1.امکان شیر لینک ها از مرورگر ها و نرم افزار ها به دانلود منیجر آگرین.
    امکانات نسخه 1.1 نرم افزار آگرین برای سیستم عامل اندروید:
    1.امکان استخراج کننده ی اتوماتیک لینک.در این امکان شما میتوانید یک پیام یا متن که لینک مورد نظر شما در ان هست را در قسمت لینک ها کپی کنید سپس روی دکمه ی Extract urls کلیک کنید تا لینک های مورد نظر برای شما استخراج شوند و متن های بیهوده از لینک پاک شوند.
    امکانات نسخه 1.0 نرم افزار آگرین برای سیستم عامل اندروید:
    1.دانلود لینک با قابلیت چند کانکشن برای دانلود سریعتر
    2.قابلیت دانلود ویدئو های یوتوب با نمایش تمامی کیفیت ها که هر کدام را خواستید میتوانید با کیفیت مورد نظر دانلود کنید.
    3.Engine و موتور دانلود منیجر ویندوز بدون هیچ تغییراتی روی این سیستم نصب است و کاملاً سرعت را بالا برده و هوشمند طراحی شده است.
    4.قابلیت گروه بندی و درج آدرس های مختلف برای هر گروه که هر لینک در گروه مورد نظر ذخیره میشود
    5.قابلیت درج لینک و مدیریت پسوند فایل برای گروه که هر فایل با پسوند خود در گروه مورد نظر بدون انتخاب و سریع ذخیره شود.هر پسوند را در بخش Extention با علامت , جدا کنید.مثل : apk,rar,zip
    6.قابلیت ایست و شروع لینک در وقت دیگر و مدیریت لینک های در حال دانلود
    7.حذف سریع لینک های تکمیل شده.

6. 2 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام
    لینک دانلود خرابه فک کنم پیش من که دانلود نمیشه در ضمن سرعتش چطوره؟
    سلام دوست عزیز.
    لینک ها رو تست کردم درست هستند.لینک ها از سایت mediafire هستند بعد از باز کردن لینک روی گزینه Download کلیک کنید تا فایل رو دانلود کنید.
    سرعتش هم زیاده و البته بستگی به تنظیماتی هم داره که شما در بخش سرعت برای نرم افزار وارد می کنید.چون تنظیماتش برای سرعت کمی پیشرفته تر از نرم افزار های دیگر هست.مثلاً حجم درخواست بافر از سرور رو هم داره.در قسمتی که نرم افزار نمودار سرعت و نوسان دانلود رو به صورت نمودار میکشه (بخش لینک های در حال دانلود) مشخص میشه که چطور نرم افزار داره کار میکنه.اگر سایتی که از اون دانلود میکنید مشکلی در نوسان سرعت نداشته باشه و شما تنظیمات رو صحیح و بسته به سرعت اینترنت خودتون وارد کنید.نوسان دانلود لینک خیلی دقیق تر میشه.

8. این کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

سلام؛ نمیدونم این طرح های زیر قبلاً در دستور کار شما قرار گرفته یا نه؛ به هر حال میگم:

یکی از قابلیتهایی که لازمه در نرم افزارهای مدیریت دانلود باشه، انتقال دانلودهای ناتمام به سیستم دیگر هست.
    یعنی یک فایل رو مثلاً 60 درصد دانلود میکنیم ولی به هر دلیل ناچاریم بقیه ی دانلود رو در یک سیستم دیگه ادامه بدید.

چنین مشکلی معمولاً در کافینت ها، سایتها و ... ایجاد میشه

علاوه بر این بعد از مدتی آدرس دانلود بعضی فایلها از داخل نرم افزار پاک میشه. که من این رو بارها در مورد IDM تجربه کردم.

موفق باشید

10. این کاربر از hamed29 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام؛ نمیدونم این طرح های زیر قبلاً در دستور کار شما قرار گرفته یا نه؛ به هر حال میگم:

یکی از قابلیتهایی که لازمه در نرم افزارهای مدیریت دانلود باشه، انتقال دانلودهای ناتمام به سیستم دیگر هست.
    یعنی یک فایل رو مثلاً 60 درصد دانلود میکنیم ولی به هر دلیل ناچاریم بقیه ی دانلود رو در یک سیستم دیگه ادامه بدید.

چنین مشکلی معمولاً در کافینت ها، سایتها و ... ایجاد میشه

علاوه بر این بعد از مدتی آدرس دانلود بعضی فایلها از داخل نرم افزار پاک میشه. که من این رو بارها در مورد IDM تجربه کردم.

موفق باشید
    سلام.ممنون از شما.. صد در صد یکی از گزینه های مد نظرم همین هست که در ریلیز چهارم نسخه های قبلی این گزینه وجود داشت و حتی شما میتونستید از لینک هایی که دوست داشتید بک آپ تهیه کنید.
    بیشتر این ایده ها بسته به نیاز خودم که یک کاربر هستم ایجاد میشد و همه اینها یادداشت شده هستند.
    اونقدر ایده یادداشت شده هست که اگر به مرور زمان تکمیل بشه دانلود منیجر های دیگر باید لنگ بندازن .البته تعریف از خود نباشه.بیشتر هدفم این بود که علاوه بر راحتی کار امکاناتی متفاوت و مازاد بر دانلود منیجر های دیگر داشته باشیم البته یه نرم افزار بخصوصی هست که از لینک های IDM بک آپ میگیره.
    همچنین من دارم روی زمان بندی کار میکنم و این رو به صورت وظیفه و Task قرار دادم و متفاوت با زمانبندی های دیگر نرم افزار های دانلود منیجر هست.در این نرم افزار تسک ها فقط وظیفه ی دانلود لینک رو بعهده نمیگیرن...یک تسک میتونه کامپیوتر رو خاموش کنه...آلارم بده...یا وای فای یا اینترنت رو در زمان مشخص خاموش یا روشن کنه یا اینکه در زمان مشخصی سرعت رو محدود کنه...
    مثلاً در ساعت فلان وای فای روشن بشه و در ساعت فلان لینک های مشخصی شروع به دانلود کنند و شما قادر هستید حتی برای یک لینک هم تسک قرار بدید.
    یا مثلاً یکی از ایده هایی که من بهش نیازمند بودم ریست کردن مودم بود که خودم تست کردم و ازش جواب گرفتم... چون مودم من یه کمی به خاطر نویز اینترنت مشکل داشت و وقتی قطع میشد دیگه وصل نمیشد و باید ریست میکردمش.بنابراین برنامه ای نوشتم که وقتی اینترنت قطع میشه مودم رو اتوماتیک ریست کنه.البته دردسر های تنظیمات مودم های مختلف وجود داره که ان شالله زمان خوب این مشکلات رو حل میکنه.
    ایده های خیلی زیادی رو یادداشت کردم و امیدوارم شما دوستان هم با همراهی و ایده هاتون باعث پیشرفت این نرم افزار بشید که در اصل به خودمون کمک کردیم که در دنیای مدرن از تکنولوژی های مدرن هم استفاده کنیم.
    با تشکر.

12. 3 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.

من امروز اشتباهی دانلود منیجرم را به روز کردم الان دیگه کار نمیکنه .سریال میخواهد یکی هست به من کمک کنه ؟
    سلام.نرم افزار آگرین رایگان هست احتمالاً شما از IDM استفاده میکنید.اگر میتونید وارد نرم افزار بشید و از منوی دانلود ها >> تنظیمات >> عمومی در بخش مرورگر ها تیک مرورگر خودتون رو بردارید و سپس شروع به دانلود لینک ها کنید.اگر دانلود منیجرتون باز نمیشه یا باید کرکش کنید یا حذفش کنید.

14. این کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام:
    لینک انلودش فعال نیست .
    دانلود منیجرم را با راهنمایی شما پاک کردم.بازم راهنمایی کنید ممنون میشم.
    سلام بزرگوار لینک ها درست هستند و از روی سرور پاک نمی شوند مجدد تست شد.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    وقتی روی لینک کلیک میکنید وارد صفحه ای میشوید برای دانلود روی دکمه ی سبز رنگ Download کلیک کنید.
    موفق باشید.

16. این کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

11 مدیریت دانلود آگرین 2014 نسخه 1.1.4 برای تمامی نسخه های ویندوز...

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام.
    با تلاش و کوشش مجدد و رحمت و بزرگی خداوند متعال نسخه 1.1.4 آگرین هم منتشر شد.در این نسخه ما تغییراتی کوچک در مکانیزم و بهبود عملکرد نرم افزار انجام داده ایم و البته چندین باگ هم برطرف شده است.

تغییرات این نسخه:
    بهبود مدیریت حافظه ی نرم افزار و همچنین اضافه شدن امکان مدیریت سی پی یو در این امکان شما وقتی نرم افزار را به حالت Minimize یا در Notification ببرید تمامی پردازش های گرافیکی نرم افزار متوقف شده و استفاده از CPU سیستم شما به حداقل می رسد.امکانی که حتی مایکروسافت هم به آن فکر نکرده بود که در دات نت اضافه کند.

همچنین رفع چندین باگ از جمله باگ انتخاب محل ذخیره ی فایل و ...

تغییرات نسخه 1.1.3 :
    1.خراب دانلود شدن لینک در حالت معمولی و استفاده از پـروکـسی
    2.استفاده از نام کاربری و رمز عبور برای دانلود از سایت ها
    3.تغییر مکانیزم و عمکرد دانلود و قدرت و انعطاف بیشتر روی لینک ها و فایل ها
    و باگ های بسیار زیاد دیگر...

امکانات نسخه 1.1.2 :
    1.رویداد ها(ویژه این نرم افزار)
    2.نمایش بالن هنگام اتمام یا خطا در دانلود
    3.نمایش محاسبه زمان باقیمانده برای اتمام دانلود

امکانات نسخه 1.1.1.0 :
    1.قابلیت تنظیم تعداد اتصال ها به سرور تا 100 اتصال
    2.قابلیت تنظیم حجم درخواست بافر برای دانلود یک لینک
    3.قابلیت محدود کردن سرعت دانلود
    4.مالتی پـروکـسی (ویژه این نرم افزار)
    5.مالتی لینک (ویژه این نرم افزار)
    6.رابط کاربری هوشمند
    7.خاموش و Sleep و ریستارت کامپیوتر بعد از اتمام دانلود
    8.تنظیم تعداد دفعات سعی مجدد لینک ها
    9.تنظیمات پیشرفته برای نرم افزار و انتصاب دادن ان به همه لینک ها
    10.مخفی کردن نرم افزار در Notify
    11.جستجوی سریع و پیشرفته در لینک ها و همچنین درج سریع و استارت سریع لینک ها

امکانات نسخه 1.1.0.0:

1.قابلیت توقف و ادامه
    3.گروه بندی
    4.گرافیک بالای نرم افزار
    5.کاملاً فارسی و راست بچپ مخصوص کابران ایرانی
    6.کاملاً رایگان
    7.نمایش نمودار سرعت دانلود و مدیریت تمامی کانکشن ها در سه محیط لیست و لیست دانلود ها و جزئیات کامل لینک در حال دانلود.

توجه:برای اجرای نرم افزار نیاز به نصب دات نت 4 می باشد اگر آن را در سیستم ندارید میتوانید از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنید.

لطفاً در بخش نظرات و پیشنهادات حتماً نظرات خود را برای بهبود هرچه سریعتر نرم افزار ما را یاری کنید... منتظر پیشنهادات شما هستیم.

18. 3 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه MVGroup's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام.
    رو سیستمم IDM نصب هست. می‌خوام در کنارش نرم افزار شما رو هم نصب کنم. مشکلی پیش نمیاد؟

20. این کاربر از MVGroup بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •