تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 35 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 349

نام تاپيک: عدم توانایی استفاده از هارد و ارور مبنی بر فرمت کردن آن برای استفاده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با یه برنامه دیگه ای مثل Acronis Disk Director Home تست کنید . این برنامه خوبی هست ولی حجم زیادی داره اگر نمیتونید دانلود کنید میتونید با minitool partition wizard هم تست کنید .
    با acronis تونستم فرمت کنم و دوباره هارد رو میتونم باز کنم از راهنمایی هاتون ممنون.
    Last edited by melika_4545; 16-12-2012 at 01:25.

2. این کاربر از melika_4545 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی David.Jn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

اینکه میگید برای ریکاوری باید در جای دیگر اطلاعات ریکاوری ذخیره بشه یعنی حتمن باید روی یک هارد دیگه ای این کار صورت بگیره؟ یا اینکه میشه این اطلاعات رو در همون هارد ولی پارتیشن دیگه ای ریکاوری کرد؟
    معمولن با ترم افزارهای دیگه که من به این صورت عمل میکردم که اطلاعات ریکاوری رو روی همون هارد ولی یک پارتیشن جدا میریختم اما نه روی یک هارد جداگانه و مشکل چندانی نبوده
    ممنون میشم جواب بدید

4. این کاربر از David.Jn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینکه میگید برای ریکاوری باید در جای دیگر اطلاعات ریکاوری ذخیره بشه یعنی حتمن باید روی یک هارد دیگه ای این کار صورت بگیره؟ یا اینکه میشه این اطلاعات رو در همون هارد ولی پارتیشن دیگه ای ریکاوری کرد؟
    معمولن با ترم افزارهای دیگه که من به این صورت عمل میکردم که اطلاعات ریکاوری رو روی همون هارد ولی یک پارتیشن جدا میریختم اما نه روی یک هارد جداگانه و مشکل چندانی نبوده
    ممنون میشم جواب بدید
    سلام .
    ميتونيد اطلاعات را در پارتيشن ديگري ريكاوري و ذخيره كنيد .

6. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

من دیشب گذاشتم برنامه testdisk روی هاردم quick search کنه ولی صبح که پاشدم دیدم سیستم ریست شده و هیچ چیزی هم پیدا نشده

ببینید من اون درایوم رو که RAW شده رو میتونم تو قسمت ساختار پارتیشن ها تو برنامه testdisk ببینم ولی نمیدونم با انتخاب کردنش مشکلی پیش میاد یا نه
    مشکل من اینجوری اتفاق افتاد که من اون پارتیشن رو زمان نصب ویندوز Extended کردم و بعد دیدم که تبدیل به RAW شده و الان میتونم با برنامه Disk managment و TestDisk ببینمش
    عکس زیر:

من تو این عکس باید چی رو انتخاب کنم؟ طبق عکس صفحه اول عمل کنم و گزینه Write رو انتخاب کنم؟ با توجه به اینکه اون درایوم Extended شده
    منطقاً که باید Write انتخاب ببشه ولی خب من محتاط شدم انگاری
    اینم یه عکس از دیسک منیجمنت

Last edited by David.Jn; 17-12-2012 at 09:57.

8. این کاربر از David.Jn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من دیشب گذاشتم برنامه testdisk روی هاردم quick search کنه ولی صبح که پاشدم دیدم سیستم ریست شده و هیچ چیزی هم پیدا نشده

ببینید من اون درایوم رو که RAW شده رو میتونم تو قسمت ساختار پارتیشن ها تو برنامه testdisk ببینم ولی نمیدونم با انتخاب کردنش مشکلی پیش میاد یا نه
    مشکل من اینجوری اتفاق افتاد که من اون پارتیشن رو زمان نصب ویندوز Extended کردم و بعد دیدم که تبدیل به RAW شده و الان میتونم با برنامه Disk managment و TestDisk ببینمش
    عکس زیر:

من تو این عکس باید چی رو انتخاب کنم؟ طبق عکس صفحه اول عمل کنم و گزینه Write رو انتخاب کنم؟ با توجه به اینکه اون درایوم Extended شده
    منطقاً که باید Write انتخاب ببشه ولی خب من محتاط شدم انگاری
    اینم یه عکس از دیسک منیجمنت

گزينه deeper search رو انتخاب كنيد و پس از اتمام كار write را انتخاب كنيد .

10. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Pooya3030's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام .

من یه هارد اکسترنال 1.5 دارم که NTFS هم بود .
    نگاه کردم RAW شده ، و از همین نرم افزار testdisk استفاده کردم . همه چیش درست پیش رفت تا قسمت آخری که Deeper Search رو زدم . بعد از 1 روز سرچ و این صفحه اومد :

بعد مشکل اینه که این پارتیشنی که میگه من ندارم عملا ؟ چون من هاردم حدود 300 گیگ خالی داشت و تک پارتیشن بود . ولی این دو تا پارتیشن پیدا کرده یکی NTFS که میگه 819 گیگه و یکی Fat که 48 گیگ . بعدم نوشته following partition can't be recovered . ولی اصلا من نمیخواستم ریکاوری کنم ، من فقط میخواستم اطلاعاتم رو قابل دسترسی کنم ؟ منظورش از ریکاوری چیه ؟ چون من نمیخوام تو هارد دیگه ای ریکاوری کنم .
    اون کار MBR code رو هم انجام دادم (کنارش یه تست دیسک دیگه هم باز کردم)، ولی گفت باید ریبوت کنی ، بخاطر اینکه این صفحه نپره ، ریستارت نکردم .
    الان باید اینتر بزنم ؟

ممنون .

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام .

من یه هارد اکسترنال 1.5 دارم که NTFS هم بود .
    نگاه کردم RAW شده ، و از همین نرم افزار testdisk استفاده کردم . همه چیش درست پیش رفت تا قسمت آخری که Deeper Search رو زدم . بعد از 1 روز سرچ و این صفحه اومد :

بعد مشکل اینه که این پارتیشنی که میگه من ندارم عملا ؟ چون من هاردم حدود 300 گیگ خالی داشت و تک پارتیشن بود . ولی این دو تا پارتیشن پیدا کرده یکی NTFS که میگه 819 گیگه و یکی Fat که 48 گیگ . بعدم نوشته following partition can't be recovered . ولی اصلا من نمیخواستم ریکاوری کنم ، من فقط میخواستم اطلاعاتم رو قابل دسترسی کنم ؟ منظورش از ریکاوری چیه ؟ چون من نمیخوام تو هارد دیگه ای ریکاوری کنم .
    اون کار MBR code رو هم انجام دادم (کنارش یه تست دیسک دیگه هم باز کردم)، ولی گفت باید ریبوت کنی ، بخاطر اینکه این صفحه نپره ، ریستارت نکردم .
    الان باید اینتر بزنم ؟

ممنون .
    سلام .

1. در هر بار يكبار اين برنامه رو اجرا كنيد .
    2. continue را انتخاب كنيد (انتخاب ديگري وجود نداره) . با توجه به پيغام following partition can't be recovered اين برنامه نميتونه پارتيشنهاي raw شده را ترميم كنه .
    3. اين برنامه براي ريكاوري پارتيشنها هست نه ريكاوري اطلاعات كه در صورت موفق بودن ريكاوري ميتونستيد به اطلاعات ذخيره شده در آن پارتيشن دسترسي داشته باشيد .
    4. با توجه به ناموفق بودن عمليات ريكاوري پارتيشن از برنامه easeus data recovery wizard professional جهت دسترسي به اطلاعات ذخيره شده در پارتيشن raw شده و استخراج آن و ذخيره كردن در فضاي جديد (هارد يا پارتيشن ديگر) استفاده كنيد .

13. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Pooya3030's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام .

1. در هر بار يكبار اين برنامه رو اجرا كنيد .
    2. continue را انتخاب كنيد (انتخاب ديگري وجود نداره) . با توجه به پيغام following partition can't be recovered اين برنامه نميتونه پارتيشنهاي raw شده را ترميم كنه .
    3. اين برنامه براي ريكاوري پارتيشنها هست نه ريكاوري اطلاعات كه در صورت موفق بودن ريكاوري ميتونستيد به اطلاعات ذخيره شده در آن پارتيشن دسترسي داشته باشيد .
    4. با توجه به ناموفق بودن عمليات ريكاوري پارتيشن از برنامه easeus data recovery wizard professional جهت دسترسي به اطلاعات ذخيره شده در پارتيشن raw شده و استخراج آن و ذخيره كردن در فضاي جديد (هارد يا پارتيشن ديگر) استفاده كنيد .
    ممنون . رسید به قسمت write ، و زدم ، ولی درست نشد و بازم RAW ــه .
    اگه جا واسه ریکاوری نداشته باشم تو هارد دیگه ای . راه دیگه ای نیست ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون . رسید به قسمت write ، و زدم ، ولی درست نشد و بازم RAW ــه .
    اگه جا واسه ریکاوری نداشته باشم تو هارد دیگه ای . راه دیگه ای نیست ؟
    بايد حتماً جا براي ذخيره سازي داشته باشيد تا اطلاعات به خوبي ريكاوري بشوند .

16. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

برای من بعد از اتمام سرچ عناوینی شبیه به همین عنوان دوستمون اومد و بعد با اینتر زدن وارد این بخش شد
    اینجا باید چیو انتخاب کنم؟

در کل این یعنی اینکه پارتیشن برنگشته و باید برم ریکاوری کنم؟
    +
    با توجه به اینکه من زمان نصب ویندوز اکستندد زو زدم و الان پارتیشن تبدبل به RAW شده باید کدوم گزینه رو تو برنامه easeus data recovery wizard professiona انتخاب کنم؟
    گزینه دوم یعنی Completly recovery یا گزینه سوم Partition recovery ؟؟؟؟
    Last edited by David.Jn; 17-12-2012 at 17:20.

18. این کاربر از David.Jn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •