تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 100 اولاول ... 56789101112131959 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 996

نام تاپيک: پی گیری طرح شکایت از ISP ها به علت عدم رعایت قانون عدم محدودیت اینترنت.

پروفشنال saurron's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    IN MY CURSED DREAM

پيش فرض

دوست من alireza20202003 .
    شما هم سوال های قبی رو دوباره مطرح کردین البته از یه زاویه دیگه!
    گفتین شرکت ها براشون چیزی تهش باقی نمیمونه با این قیمت ها! دوست من یک isp میتونه 1 مگابیت پهنای باند رو با قیمت 300 هزار تومن خریداری بکنه! یعنی 1 مگابیت ددیکیت و نامحدود برای شرکت 300 تومن خرجشه! اینو بین 10 نفر شیر میکنن (کمااینکه همین الانم شیر شده) و طبق قانون از هر نفر 38 تومن میگیرن. یعنی از مشترکین 80 تومن سود به ازای هر مگابیت دریافت میکنن. خودتون میدونین یه شرکت کوچیک خودش 1000 نفر یوزر رو داره! برای این تعداد 100 مگابیت میگیرهو بین این 1000 نفر تقسیم میکنه! یعنی ماهیانه ازش 8000000 تومن سود دریافت میکنه. کمه به نظر شما؟ با این مبلغ کمر شرکت شکست؟!! واقعا چقدر گناه دارن!
    تازه! این 8 میلیون سود یه شرکت کوچک در صورت رعایت قانون بود! وگرنه اگر همین الان رو در نظر بگیریم به گفته یکی از مسئولان isp ها که آشنای بنده هست سودشون از 100 مگابیت (چون محدود میدن و با فروش هر گیگ 5 هزار تومان) حدود 12 الی 18 میلیون ماهیانه سود میکنن! بازم معتقدید شرکت ها کمرشون شکسته؟ دوست من مثل سگ دروغ میگن! اگر راست میگفتن در شرکتشون رو میبستن نه اینکه شب رو روز در فکر توسعه به این شهر و اون شهر باشن!
    شرکت ماکسنت در آذربایجان غربی و شرقی سرویس میده. همین چند ماه پیش یه دکل رادیوی در تبریز احداث کرد تا مستقیم خودش اینرتنت رو به طریق وایرلس از تبریز به ارومیه انتقال بده تا هزینه مخابرات رو کمتر کنه! میدونید هزینه این دکل چقدر بود؟ 800000000 تومن! بازم کمرشون شکسته؟
    ببینین دوست من یه قانون هست که میگه توی تحریم ها یه عده خیلی سود میکنن و یه عده بدبخت میشن!
    دقیقا الان داستان ماست:
    ما از طرف مخابرات تحریم شدیم به اینرتنت 128 کیلوبیت و شرکت ها دارن از این تحریم وسئ استفاده میکنن و سودهای باور نکردنی نصیبشون میشه!
    برای محاسبه بعدیتونم جواب یندارم! چون خودتون گفتین اگر 1 میلیون نفر همزمان دانلود کنن! شوخی بود دیگه؟
    حرف شما در کل درسته و من قبول دارم.
    اما دوست من بحث سر سیاست (دزدی) هست، که بعدش چی میخواد بشه. شما خودت چند تا دلیل اوردی که میخوان به فلان دلیل کیفیت اینترنتو افزایش بدن. اما عقل سالم میگه اگه اونا برای این کار دلیل دارن دیگه چه نیازی به اعتراض و شکایت ما هست؟!
    غیر از اینه که یه برنامه دارن که بعد از 1_2 سال از توی همین قانونه به ظاهر دل نشین یه بامبول در بیارن و اون موقع هست که این شکایتا به دردشون میخوره، و میگن ایناها خودتون انتخاب کردین!

آخر فروم باز p30world am's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ShIrAz

پيش فرض

سلام
    دوستان اگه این خبر
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    عملی بشه،بازم محدودیت 128 کیلوبیت واشتراک 1به 10 سرجاش هست؟

3. این کاربر از p30world am بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SevenCity's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

من اینترنت نامحدود با سرعت پایین و ارزان رو ترجیح میدم به اینترنت پرسرعت (چه سرعتی!!!) و محدود گران!

چون دولت نمیتونه با این پیشرفت وحشتناک در منطقه سرعت نامحدود رو پایین نگه داره
    در صورت به ثمر نشستن این شکایات مترقی گام اول رو به خوبی برمیداریم
    بهانه های دوستان بخاطر سرعته؟
    مطمئن باشید با شکایات بعدی سرعت هم مجبورند بهبود ببخشند
    اگر قراره اینجا چیزی مسخره بشه اون خرید اینترنت با حجم 2 گیگ هست واقعا مسخره است
    Last edited by SevenCity; 23-08-2011 at 23:01.

5. 4 کاربر از SevenCity بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    IN MY CURSED DREAM

پيش فرض

سلام
    دوستان اگه این خبر
    کد:
    عملی بشه،بازم محدودیت 128 کیلوبیت واشتراک 1به 10 سرجاش هست؟
    اگه میشد خیلی از مشکلات حل بود. اما به دو کلمه توجه کنید:
    وعده داد

7. این کاربر از saurron بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Eshghe_door's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    يه جاي اين سرزمين

پيش فرض

من یه سوال دارم

الان من زنگ بزنم به اون شماره که شما گذاشتین بگم چی؟

من الان چند ساله دارم از سرویس آسیا تک استفاده میکنم

رسما افتضاحه ولی خب چاره ای ندارم که عوضش کنم (بنا به دلایلی)

اینترنتم 512 ولی سرعت دانلود و آپلود تو ساعتای مختلف خیلی کم و زیاد میشه

حجمم هم تند تند تموم میشه

الان دارم از این سرویسش استفاده میکنم : اینترنت 512 کیلو بیت حجمی 5 گیگ در ماه (2 تا 8 صبح رايگان)

قیمتشم ماهی 21900 تومن

حالا من زنگ بزنم چی بگم اینو بهم بگه یکی بی زحمت
    Last edited by Eshghe_door; 23-08-2011 at 18:35.

اگه نباشه جاش خالی می مونه MASOUD_MW2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

saurron عزیز میدونم چی میگید و بهتون حق میدم .اما!
    میشه بهم بگید این قانون محدودیت 128 کیلوبیت در کجا مطرح و سپس در کجا تصویب و بعد از اون برای برنامه بعدی توسعه باز هم تمدید شد؟!
    جواب: خانه ی ملت! یا همان مجلس شورای اسلامی!

مخابرات یا زیر ساخت یا ارتباطات رادیویی یا تنظیم مقررات دخالتی نداشتند!
    فکر میکنید وزیر ارتباطات خودش دوست داره شب روز فحش های 24 میلیون ایرانی رو به جون بخره؟!! اصلا وزیر اربتاطات یکی از منفور ترین مسئولان کشور نزد مردم بوده همیشه! واقعا فکر کردین خودش دوست داره؟!! خیر!
    وقتی نمایدنگانی که سواد خواندن و نوشتن ندارن و در حوزه انتخابیه خود با یک نهار و شام دادن به مردم بی سواد و بی فرهنگ ایران اتخاب میشن چه انتظاری جز این دارین که اینرتنت رو شیطان و دشمن ندونن؟ دلم از این قضایا خیلی پُره! نیمخوام ادامه بدم!

10. 11 کاربر از MASOUD_MW2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

آقا منم هم شکایتم رو بهشون اعلام کردم...
    تو بخش ویگردی 20 و 30 هم کامنت گذاشتم....
    سعی می کنم بقیه دوستام رو هم اگاه کنم و بهشون بگم قضیه از چه قراره...

.....
    دوستان واسه رسیدن به حقمون به حمایت از همدیگه نیاز داریم.... پس هر جا که می تونید در این باره اطلاع رسانی کنید...
    (مخصوصا تو شبکه های اجتماعی...)
    ....

12. این کاربر از Masoud-Susa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    IN MY CURSED DREAM

پيش فرض

saurron عزیز میدونم چی میگید و بهتون حق میدم .اما!
    میشه بهم بگید این قانون محدودیت 128 کیلوبیت در کجا مطرح و سپس در کجا تصویب و بعد از اون برای برنامه بعدی توسعه باز هم تمدید شد؟!
    جواب: خانه ی ملت! یا همان مجلس شورای اسلامی!

مخابرات یا زیر ساخت یا ارتباطات رادیویی یا تنظیم مقررات دخالتی نداشتند!
    فکر میکنید وزیر ارتباطات خودش دوست داره شب روز فحش های 24 میلیون ایرانی رو به جون بخره؟!! اصلا وزیر اربتاطات یکی از منفور ترین مسئولان کشور نزد مردم بوده همیشه! واقعا فکر کردین خودش دوست داره؟!! خیر!
    وقتی نمایدنگانی که سواد خواندن و نوشتن ندارن و در حوزه انتخابیه خود با یک نهار و شام دادن به مردم بی سواد و بی فرهنگ ایران اتخاب میشن چه انتظاری جز این دارین که اینرتنت رو شیطان و دشمن ندونن؟ دلم از این قضایا خیلی پُره! نیمخوام ادامه بدم!
    یادم میاد چند سال پیش همین جناب وزیر توی اخبار گفت: برای یک دانشجوی ایرانی اینترنتی که بتونه باهاش کتاب الکترونیکی دانلود کنه کافیه.
    بله خودش دوست داره.
    به هر حال من دیگه از این تاپیک میرم بیرون چون مطمئن هستم تصمیم نهایی به دست منو شما نیست. و این حرفا فقط بین ما ناراحتی بوجود میاره و هیچ تاثیر دیگهای نداره.
    اما من هر حرفی زدم برای سنگ انداختن جلو پای شما نبوده، نظر شخصی بوده. همگی موفق باشید
    Last edited by saurron; 23-08-2011 at 18:42.

اگه نباشه جاش خالی می مونه MASOUD_MW2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

یادم میاد چند سال پیش همین جناب وزیر توی اخبار گفت: برای یک دانشجوی ایرانی اینترنتی که بتونه باهاش کتاب الکترونیکی دانلود کنه کافیه.
    بله خودش دوست داره.
    منظورتون وزیر قبلی بود دیگه؟ اون آقا حتی بلد نبود آدرس یه سایت رو وارد کنه و برای این کار از گوگل استفاده میکرد و آدرس سایت رو توی گوگل سرچ میکرد!!!!!!!!!

....................

صدای ما داره به یه جاهایی میرسه!!

سازمان حمایت از مصرف كنندگان قیمت اینترنت را بررسی می‌كند

نرخ پهنای باند اینترنت كشور توسط سازمان حمایت از مصرف كنندگان بررسی می‌شود .

نرخ پهنای باند اینترنت كشور توسط سازمان حمایت از مصرف كنندگان بررسی می‌شود .
    سید جواد احمدی مدیركل دفتر خدمات زیربنایی سازمان حمایت از مصرف كنندگان و تولیدكنندگان با اشاره به قیمت تمام شده پهنای باند اینترنت و نارضایتی شركت های اینترنتی از این تعرفه در مورد ورود سازمان حمایت از مصرف كنندگان و تولیدكنندگان به این موضوع گفت: ورود سازمان حمایت مصرف كنندگان به این بخش امكان پذیر است اما اگر رگولاتوری قیمت پهنای باند اینترنت را تعیین كرده باشد سازمان حمایت نمی تواند به این بخش ورود كند.
    وی با بیان اینكه كارشناسان این سازمان می توانند در مساله نرخ پهنای باند اینترنت و چگونگی محاسبه آن ورود كنند، اضافه كرد: اعلام نظر سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان در این خصوص منوط به بررسی همه جوانب آن خواهد بود.
    احمدی در پاسخ به این سوال كه چرا سازمان حمایت تاكنون به موضوع گرانی نرخ پهنای باند اینترنت ورود نكرده است، گفت: سازمان حمایت از مصرف كنندگان و تولیدكنندگان معمولا ابتدا به ساكن وارد این مباحث نخواهد شد مگر آنكه موردی منتقل و منعكس شود و یا آنكه موضوع شاكی خصوصی داشته باشد و یا آنكه از طرف سازمان یا دستگاهی اعلام موضوع شود.
    مدیركل دفتر خدمات زیربنایی سازمان حمایت از مصرف كنندگان و تولیدكنندگان با تاكید بر اینكه چنانچه به مسایلی برسیم كه نیاز به اصلاح داشته باشد آن را دنبال خواهیم كرد، گفت: تاكنون سازمان حمایت در نرخ اینترنت ورودی نكرده است اما می تواند طی مذاكراتی با شركت های ارایه دهنده این خدمات و نیز شركت ارتباطات زیرساخت به عنوان تامین كننده پهنای باند اینترنت كشور موضوع را بررسی كرده و اگر موضوع در چارچوب وظایف این سازمان بود اقدامات لازم در زمینه آن انجام دهد.
    احمدی گفت: چنانچه نرخ تمام شده پهنای باند اینترنت را سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تعریف كرده باشد و فرآیند قانونی تعیین قیمت آن طی شده و به تصویب كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رسیده باشد سازمان حمایت نمی توان در آن ورود كند.
    وی گفت: البته ممكن است بررسی كارشناسی در این زمینه انجام گیرد و ما نظرمان را اعلام كنیم اما از آنجا كه این قیمت در چارچوب قانون تعیین شده و در حال اجرا است ورود سازمان حمایت به آن موضوعیت ندارد.

کد:

15. این کاربر از MASOUD_MW2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز p30world am's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ShIrAz

پيش فرض

حالا ببینیم این 20و30 که این همه ادعاش میشه مشکلات مردم رو به گوش مسولان میرسونه و حل میکنه،برای این محدودیت اینترنت چیکارمیکنه.آدرس گذاشتن کامنت و نظر درهمین مورد در وبگردی 20و30

کد:
    کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •