تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 52 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 514

نام تاپيک: مـشاوره برای خرید iPad / آیپد

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

رفیق ولی نرم افزار logic که مهمترین دلیل خرید شماست اصلا برای ipad نیست و فقط برای mac هست
    یعنی شما برای استفاده از این برنامه باید یکی از انواع macbook رو بگیرید

2. این کاربر از bleu2u4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض باطری ipad

سلام

میخواستم بدونم عمر ipad چقدر است آیا ارزشش رو داره نزدیک به یک میلیون براش بدیم

عمر باطری آن چند سال است اگر باطری آن خرای بشه از کجا گیر بیاریمش؟

کاربر فعال انجمن آیپد emadpumad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

سلام

دوست گرامی آیپد موجود زنده نیست که بشه براش عمر در نظر گرفت. همه چیز بستگی به نخوه استفاده شما داره.
    در کل باید گفت که کیفیت محصولات اپل در مقایسه با محصولات رقیب بسیار بالا هست.
    شخصا نظرم اینه کهارزش داره. ولی باتوجه به اقتصاد دیگری ممکن هست نظر ها متفاوت باشه فکر کنم بعد از داشتن یک لب تاپ یا کامپیوتر رو میزی دستگاه ارزشمندی باشه.
    تاحالا کسی رو ندیدم ( چه از نزدیک چه در فرومها ) که با باطری آیپد 1 و 2 مشکل داشته باشه و اگر مشکل داشته باشه باید به نمایندگی های مجاز اپل مراجعه کنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام به همه دوستان . من تقریبا اکثر پستها و تاپیکها رو خوندم ، توی خریدش هم شکی ندارم ، ولی موندم توی زمان خریدش ، اینکه اگه صبر کنم ممکنه دلار پایین بیاد و آیپد هم ارزونتر بشه ؟ یه سوال دیگه اینکه آیا زمان باقیمونده تا عرضه نسخه 3 آیا ارزششو داره صبر کنم تا اونو بخرم یا نه ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

سلام به همه دوستان . من تقریبا اکثر پستها و تاپیکها رو خوندم ، توی خریدش هم شکی ندارم ، ولی موندم توی زمان خریدش ، اینکه اگه صبر کنم ممکنه دلار پایین بیاد و آیپد هم ارزونتر بشه ؟ یه سوال دیگه اینکه آیا زمان باقیمونده تا عرضه نسخه 3 آیا ارزششو داره صبر کنم تا اونو بخرم یا نه ؟
    درود بر شما
    این سوالا که پرسیدید اما و اگر داره
    ولی به اعتقاد من دلار چندان پایین نخواهد آمد ولی احتمال اینکه آیپد 2 بعد از ارایه آیپد 3 ارزون تر بشه زیاد هست
    نظر من اینه که اگر چندان عجله ای ندارید منتظر آیپد 3 بمونید مثلا 7 یا 8 ماه دیگه که هم ارایه بشه هم تو بازار ایران بیاد و هم ارزون بشه
    من خودم آیپد 2 دارم ولی وقتی آیپد 3 بیاد اگر چیزای بیشتری نسبت به آیپد 2 داشته باشه آیپد 3 میخرم
    البته این نظر کاملا شخصی هست

7. این کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehr1095's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام

درود بر شما.

عمر دستگاه به شيوه استفاده شما بستگي داره. من سامسونگ گلكسي تب 8.9 هم دارم. به لحاظ كيفيت ساخت و سرعت عمل و كيفيت و سرعت فيد بك تاچ آيپد يك سر و گردن بالاتره

در مورد عمر باطري هم اونطور كه من شنيدم 4800 بار شارژ رو كمپاني تضمين كرده. البته من فقط شنيدم. اساتيد لطفاً نظر بدن.
    از نظر مواردي كه گفتم ارزش خريد داره. البته به نياز شما هم بستگي داره.

9. 2 کاربر از mehr1095 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohandes e ekhraji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    تو تهرانی که شده پایتخت بی معرفتی دنیای امروز

پيش فرض

سلام دوستان خوب و اساتید بزرگوار!یک سوال مهم داشتم و اون هم اینکه من دنبال یک تبلت قدرتمند میگردم که بتونه برام جای گوشی و نوت بوک و دوربین رو بگیره!به هر حال هرچقدر هزینش باشه میپردازم! اما میخوام طوری باشه که کار با نرم افزار های سنگین گرافیکی و بازی های قدرتمند سال ۲۰۱۲ رو تحمل کنه و بشه باهاش اگر تماس نگرفت پیام داد و دارای دوربین با کیفیت باشه!به هر حال میدونم تبلت ها درایو ندارن اما میشه یک درایو نوری اکسترنال نصب کرد راشون تا بشه کار های مورد نظر رو انججام بدن؟اصلاً تبلتی هست که همچین قدرتی داشته باشه؟من کاری به ویندوز یا اندروید یای ... ندارم!با هر سیستمی که باشه مشکلی نیست,فقط خواستم بگم اگر همچین مدلی هست معررفی کنید!با تشکر صمیمانه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستان عزيز و بسيار زحمت کش سلام
    من تو کار ويزيت سنگ های ساختمانی هستم و با توجه به اینکه بايد نمونه سنگ های زيادی رو با خودم حمل کنم برای سفارش گرفتن تصميم گرفتم که با يک دوربين ديجيتال عکس های خفن(!) و با کيفيتی تهيه کنم و بعد با استفاده از يک تبلت خفن تر (!!) این عکس هارو به مشتری ها نمايش بدم. خودم تو نظرم تبلت های ويندوزی خيلی بهتر بودن چون ميشه خيلی از نرم افزار های استاندارد ويندوز رو روشون نصب کرد و از نظر کارايی چيزی برات کم نميزارن. اما با توجه به استفاده اصلی که من دارم ( و همچنين فيلم ، موسيقی ، اینترنت ، کتاب ، بازی ، فايل های پی دی اف و آفيس مثل پاور پوينت، انواع و اقسام فرمت های تصويری و صوتی، و .... ) این آيپد ميتونه برام سنگ تموم بزاره؟ هم از نظر راحتی در استفاده ، حمل و... هم ظاهر شيک و قدرت سخت افزاری خوب و ....
    کيفيت صفحه نمايش ، رنگ بندی ، کنتراست ، رزولوشن و همچنين اندازش خيلی برام مهمه ، چون ميخوام باهاش عکس های پيکسل بالا و با کيفيت نشون بدم بايد همه جوره ساپورتش کنه ، نه خيلی بزرگ باشه ( این 10 اینچيا فکر ميکنم زيادی بزرگن ) نه خيلی کوچيک ( مثل 5 اینچی )

الان قيمتش چند هست؟ آيپد 2 بهتره يا 1 برای من؟ يعنی شايد 2 برای استفاده ی من زياد باشه. قيمت هم حداکثر تا 500-600 فکر نکنم بيشتر ارزش داشته باشه که بدم.

Last edited by Mcafee*; 14-02-2012 at 15:42.

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوستان عزيز و بسيار زحمت کش سلام
    من تو کار ويزيت سنگ های ساختمانی هستم و با توجه به اینکه بايد نمونه سنگ های زيادی رو با خودم حمل کنم برای سفارش گرفتن تصميم گرفتم که با يک دوربين ديجيتال عکس های خفن(!) و با کيفيتی تهيه کنم و بعد با استفاده از يک تبلت خفن تر (!!) این عکس هارو به مشتری ها نمايش بدم. خودم تو نظرم تبلت های ويندوزی خيلی بهتر بودن چون ميشه خيلی از نرم افزار های استاندارد ويندوز رو روشون نصب کرد و از نظر کارايی چيزی برات کم نميزارن. اما با توجه به استفاده اصلی که من دارم ( و همچنين فيلم ، موسيقی ، اینترنت ، کتاب ، بازی ، فايل های پی دی اف و آفيس مثل پاور پوينت، انواع و اقسام فرمت های تصويری و صوتی، و .... ) این آيپد ميتونه برام سنگ تموم بزاره؟ هم از نظر راحتی در استفاده ، حمل و... هم ظاهر شيک و قدرت سخت افزاری خوب و ....
    کيفيت صفحه نمايش ، رنگ بندی ، کنتراست ، رزولوشن و همچنين اندازش خيلی برام مهمه ، چون ميخوام باهاش عکس های پيکسل بالا و با کيفيت نشون بدم بايد همه جوره ساپورتش کنه ، نه خيلی بزرگ باشه ( این 10 اینچيا فکر ميکنم زيادی بزرگن ) نه خيلی کوچيک ( مثل 5 اینچی )

الان قيمتش چند هست؟ آيپد 2 بهتره يا 1 برای من؟ يعنی شايد 2 برای استفاده ی من زياد باشه. قيمت هم حداکثر تا 500-600 فکر نکنم بيشتر ارزش داشته باشه که بدم.

آیپد گذینه مناسبی هست ولی با این قیمت که شما در نظر گرفتید باید از ذهنتون خارجش کنید
    الان اگر حتی. بخواید پایین ترین کانفیگ آیپد ۲ دست دوم تمیز رو هم تهیه کنید بعیده که با این قیمت گیرتون بیاد

13. این کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

خب آيپد 1 چطور دوست من؟ اونو با این قيمت نميشه گير آورد؟ حداکثر 600. آخه فکر ميکنم برای نياز من بيشتر از این زياد باشه.
    راستی آيپد فايل های اکسل هم ميخونه؟ آخه يکسری فاکتور تو اکسل ميزنم که بايد پرينت بگيرم بدم دست مشتری، به پرينتر هم وصل ميشه؟
    شنيدم ظرفيت های 16 و 32 داره، ميشه بهش يو اس بی يا هارد اکسترنالم وصل کرد؟
    آيپد 3 حدودا کی مياد که قيمت اینا بياد پايين؟ اگر این کارارو بتونه انجام بده شايد تا 700 هم دادم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •