تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 113 اولاول ... 56789101112131959109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 1124

نام تاپيک: واحد بین الملل علوم پزشکی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

همتون قبولین دانشگاه بین الملل فقط پول را میشناسن مصاحبش هم فقط می بین که توانایی پرداخت هزینه دانشگاه دارید یانه. البته دانشگاه تهران یکم سر معدل اذیت میکنه که باید بالای 16 باشه بقیه جاها نه به رتبه ونه به معدل نگاه میکنن. اگه مهر ماه اسم تون را سنجش اعلام کرد دیگه مصاحبه کاری نداره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    601

پيش فرض

شما از کجا این اطلاعات رو می گین آیا واقعاً اینطوریه پس یعنی من با رتبه 25000 منطقه 2 قبولم تو کیش؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    601

پيش فرض

شما از کجا این اطلاعات را بیان می کنین؟ پس یعنی من با رتبه 25000 منطقه 2 تو کیش دارو قبولم؟؟

کاربر فعال انجمن آموزش عالی alavi71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

شما از کجا این اطلاعات را بیان می کنین؟ پس یعنی من با رتبه 25000 منطقه 2 تو کیش دارو قبولم؟؟

با این رتبه شانس قبولی بسیار پایینی دارید.چون اغلب تا رتبه های 6.000 قبولی دارند.

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

شما از کجا این اطلاعات رو می گین آیا واقعاً اینطوریه پس یعنی من با رتبه 25000 منطقه 2 قبولم تو کیش؟؟
    به نظر من احتمالش خیلی کمه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

همتون قبولین دانشگاه بین الملل فقط پول را میشناسن مصاحبش هم فقط می بین که توانایی پرداخت هزینه دانشگاه دارید یانه. البته دانشگاه تهران یکم سر معدل اذیت میکنه که باید بالای 16 باشه بقیه جاها نه به رتبه ونه به معدل نگاه میکنن. اگه مهر ماه اسم تون را سنجش اعلام کرد دیگه مصاحبه کاری نداره
    اصلا همچنین چیزی نیست.خیلی ها هم قبول نمیشن.
    مثلا ظرفیت پزشکی تهران 60 نفر هست.خوب این 60 نفر رو وزارت بهداشت مشخص کرده نه دانشگاه پس دانشگاه نمیتونه بیش از این ظرفیت پذیرش کنه.
    البته معمولا وزارت بهداشت کمی بیش از این عدد ظرفیت میده.

آخر فروم باز shabeashegha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    من فارغ اتحصیل کارشناسی ارشد رشته شیمی آلی هستم. به دلیل علاقه زیادی که به رشته داروسازی دارم در کنکور سراسری 90 شرکت کردم تا در صورت امکان در دانشگاه بین الملل در رشته مورد علاقه ام قبول شوم. من 13 سال پیش یعنی در سال 1377 از مرکز استعدادهای درخشان دیپلم نظام قدیم با معدل کل 36/17 را اخذ نمودم و سال اول دبیرستان با
    معدل 16/18 وسال دوم دبیرستان در رشته ریاضی فیزیک با معدل 06/17 و سال سوم دبیرستان در رشته ریاضی فیزیک با معدل 17/16 .و معدل کل کارشناسی ارشدم نیر 31/15 می باشد. رتبه اینجانب در کنکور نود 25184می باشد .ضمناًمعدل کتبی دیپلم نیز در سال 77 بین 14.95 است در دوره دبیرستان و در مجموع تحصیل دانش آموز فعالی بودم و مدارکی نیز از آن زمان دارم در دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد نیز مقالاتی را جهت چاپ در مجلات و ارائه به کنفرانسهای مختلف تدارک دیده و ارایه نموده ام . نمره پایان نامه کارشناسی 5/19 و نمره پایان نامه ارشد نیز با درجه عالی 19 می باشد
    با رتبه 25184 (بیست و پنج هزار و صد و هشتاد و چهار ) تجربی منطقه 2 میشه داروسازی بین المل شیراز یا تهران که تو کیشه یا داروی بین الملل شهید بهشتی در قشم ،قبول شد؟خودم هم ساکن کیش هستم و هزینه هم مهم نیست ؟؟؟؟؟؟؟
    ماشالا چقدر توضیحاتتون کاملهولی تنها چیزی که ازشما میخوان رتبه و معدل و پوله بقیش رو اصلا کار ندارن. راستی شما که ماشالا کارشناسی ارشد دارین جای شما باشم میرم دکترای شیمی میگیرم استاد دانشگاه میشم (البته قصد فضولی نداشتم نظرمو گفتم)
    راستی تا جایی که من میدونم تا رتبه 5-6هزار میگیره ولی ایشالا که قبول میشین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    601

پيش فرض

ولی یکی از آشناها پارسال با 28000 ارس پزشکی قبول شد.
    راستش تدریس رو دوس ندارم... داستان علاقه من به داروسازی هم طولانییه .تا ببینم چی پیش میاد.
    واسه دکترا هم مجاز شدم و رفتم واسه مصاحبه ولی نمی دونم چطو میشه!!!
    Last edited by papar joon; 28-08-2011 at 01:59.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام چون خودم دانشجوی بین الملل مازندران رشته داروسازی هستم واز دوستام بودن که با این رتبه شهید بهشتی سال 88 قبول شدن

اگه نباشه جاش خالی می مونه ساش's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

شما دانشگاه آزاد بین المللی قشم هم انتخاب کردید ؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •