تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام گزارشگر های ایرانی فوتبال را می پسندید؟

راي دهنده
351. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • محمدرضا احمدی

34 9.69%
  • عباس بهروان

1 0.28%
  • جواد خیابانی

52 14.81%
  • مهدی سیانکی

4 1.14%
  • بهرام شفیع

5 1.42%
  • (سرهنگ) علیرضا علیفر

29 8.26%
  • عادل فردوسی‌پور

300 85.47%
  • اسکندر کوتی

9 2.56%
  • جهانگیر کوثری

9 2.56%
  • مزدک میرزایی

85 24.22%
  • پیمان یوسفی

43 12.25%
  • - سایر افراد

10 2.85%
Multiple Choice Poll.
صفحه 9 از 23 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 230

نام تاپيک: گزارشگران فوتبال

آخر فروم باز lahij_web's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

یک مورد دیگه هم مربوط به خیابانی میشه
    بازی بارسا و ویارئال بود فکر کنم که توپ به اوت میره و داور اعلام میکنه که قرار تعویض بشه
    بعد سیلیوینیو مدافع بارسلونا به سمت خارج زمین میره که تعویض بشه و در پایین صفحه فلش قرمز جلوی اسم سیلوینیو درج شد که یعنی با بازیکن دیگه ای قراره تعویض بشه.
    همینطور که سیلوینیو به سمت خارج زمین میرفت یکدفعه خیابانی با حالت متعجب گفت " بلللللههههه اخراااااج "
    "نفهمیدیم چی شد ولی داور سیلوینیو رو از زمین مسابقه اخراج میکنه" "امیدواریم در صحنه آهسته دلیلش رو بفهمیم"
    سیلوینیو هم به بیرون زمین رفت و از اون طرف بازیکن جانشین وارد زمین شد ولی خیابانی اصلا متوجه نشد.
    یعنی حتی به اون زیرنویس تعویض پایین صفحه اشاره ای نکرد
    آخ آخ آخ ! خودم دیدم این صحنه رو ! آخه خیابانی کلا ادراک داره که بخواد متوجه بشه یا نشه ؟!
    اینو بذار بغل قیافه منگ شده ش بعد از پخش صحنه آهسته گلی که پرسپولیس تو آسیایی خورده بود و اینم جوگیر صداشو تو گلو انداخته بود و اظهار تاسف میکرد !
    بعد فهمین صحنه آهسته س !

پ . ن :
    همیشه وقتی شعارای هوادارا رو با آب و تاب تکرار میکرد حالم متشنج میشد از لحنش !
    بلـــــــه صدای طرفدارای ما میاد که " حمله حمله تیم ایران ! ما گل میخوایم ای قهرمان !!!!! "
    منتظر بودم یبار شعارای داور ...س ننت و ببر بیرون ...شو و ... رو بگن و اینم با همون جدیت و آب و تاب تکرارش کنه ... ! میکنه ! یروز میگه ! باور کن !

2. 3 کاربر از lahij_web بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه matarsaak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    چابهار

پيش فرض

خیابانی اصلا معلوم نیست بازی رو که گزارش میکنه میبینه یا نه
    اخه از این سوتی ها زیادمیده
    توپ کرنر میشه میگه اوت
    خطا میشه بازم متوجه نمیشه
    پنالتی میگیره میگه اوت
    --
    مزدک هم هی میخواد ادای فردوسی پور رو در بیاره و هی توی بازی با نیش و کنایه گزارش میکنه
    اصلا به ادم هال نمیده
    خداییش اکثر وقتا وقتی میبینم مزدک داره گزارش گری میکنه یا بیخیال فوتبال میشم یا صداشو میبندم
    باز خیابانی قابل تحمله.

4. 4 کاربر از matarsaak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام گزارشگر های ایرانی فوتبال را می پسندید؟

عادل فردوسی‌پور 177 88.50%
    مزدک میرزایی 61 30.50%
    پیمان یوسفی 32 16.00%
    جواد خیابانی 23 11.50%
    (سرهنگ) علیرضا علیفر 22 11.00%
    محمدرضا احمدی 11 5.50%
    اسکندر کوتی 6 3.00%
    جهانگیر کوثری 5 2.50%
    بهرام شفیع 4 2.00%
    مهدی سیانکی 3 1.50%
    عباس بهروان 1 0.50%
    - سایر افراد 6 3.00%

Multiple Choice Poll

راي دهنده 200

6. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

خاطرات خیابانی از حماسه ملبورن!
    او با آن گزارش تاریخی و حرفهای به یادماندنی اش، این برد را خاطره انگیزتر کرد. هر چند هنوز هم عده ای معتقدند او در خواب همان بازی خوابیده! خیابانی همیشه خاطرات زیادی از آن مسابقه به یادماندنی دارد، دیداری که فردا هشتم آذر چهاردهمین سالگرد آن است:

محتوای مخفی: متن کامل مصاحبه 

*از بازی رفت ایران و استرالیا شروع کنیم. چقدر در تیم حاشیه داشتیم؟
    -من خیلی نزدیک نبودم به تیم. ما همه جا همراه بچه‌ها بودیم؛ اما خیلی به اردو نزدیک نمی‌شدیم. اطلاعاتمان از گپ‌هایی بود که گاها با بچه‌ها می‌زدیم. من حتی در استرالیا هم با تیم نبودم. اصلا من جدا از اردو بودم. من بازی رفت را داشتم گزارش می‌کردم که بین دو نیمه از سازمان با من تماس گرفتند و گفتند پاسپورتت را صبح روز بعدش تحویل بده تا بروی استرالیا. ما همه کارمان جدا از تیم بود. من حتی 3 روز هم دیرتر از آنها برگشتم تهران.

*یعنی سر تمرین تیم هم نمی‌رفتید؟
    -چرا می‌رفتم و به بچه‌ها هم سر می‌زدم. کلی هم با آنها حرف می‌زدم؛ ولی فقط در همین حد بود.

*پس یعنی خبری از باندبازی در تیم نبود؟

-نه، تقریبا برای آن بازی بچه‌ها دیگر همدل بودند. آنها مربی قبلی را برکنار کرده بودند و دیگر مشکلی نبود.

*ویرا چه نقشی در تیم داشت؟
    -اصلا هیچی! او هیچ کاری نکرد. فقط قبل از بازی برگشت با استرالیا برای بچه‌ها آش پخت که احمد کاری با آش کرد که هیچ کس نتواند یک قاشق آن را هم بخورد! او هیچ‌کاره بود. تیم ما با خلاقیت فردی بچه‌ها صعود کرد.

*شما گفتید بعد از رفتن مایلی دعواها خوابید‌؛ اما فکر کنم بعد از آن هم هنوز مشکلات وجود داشت. مثلا مجیدی با تیم به استرالیا نرفت و در آذر بهانه کرد که امتحان کنکور دارم؟

-این دعوای دایی با مجیدی هنوز هم وجود دارد. یکی از بازیکن‌هایی که در فوتبال ما سوخت همین فرهاد مجیدی بود. او فدای همین اختلاف‌ها شد.

*حالا دیگر نوبت بازی برگشت است. مسابقه‌ای که 20 دقیقه اولش روی دور تند بود؟
    -آن که به دلیل یک مشکل فنی بود. یک ایراد کاملا فنی. بازی پخش شده در ایران به دلایل فنی و به جای استاندارد 24 فریم در ثانیه، با 23 فریم پخش ‌شد. به همین خاطر کمی‌ سریع‌تر شده بود؛ وگرنه من نوار اصلی آن بازی را دارم و بارها هم دیده‌ام. آن بازی، مسابقه‌ای است مثل همه بازی‌های دیگر.

*ولی واقعا دقایق سختی بود؟

-بله، این مشکل باعث جذاب‌تر شدن بازی برای بیننده‌های ایرانی شد؛ چون بازی را سریع‌تر از جریان مسابقه می‌دیدند.

*البته آن دقایق خیلی هم فشار تحمل می‌کردیم؟

-آن روز هر کس دیگری جای احمد بود 4 تا گل دیگر هم می‌خورد.

*قبل از بازی با احمد حرف زده بودید؟

-نه.

*شب قبل از بازی، فضای اردو چطور بود؟ فکر می‌کردید که تیم صعود کند؟
    -شب قبل از بازی رفتیم در یک جلسه کوتاه مدت با مسوول رسانه‌ای فدراسیون فوتبال استرالیا، 16 هزار دلار پول دادیم که حق پخش گزارش بازی را بگیریم. در ورزشگاه یک جایی برای ما تو جایگاه انتخاب کردند. جایی که به ما دادند خیلی جای خوبی بود. من پرچم ایران را هم گذاشتم روی میز و رفتم؛ ولی فردایش که رفتیم، ما را فرستادند جایی وسط تماشاگرهای بالای ورزشگاه. جایی که واقعا خیلی وحشتناک بود. من خودم باید صدابرداری هم می‌کردم و صدای ورزشگاه را زیر صدای گزارش می‌دادم. جو آنجا آنقدر وحشتناک بود که باورمان نمی‌شد زنده از ورزشگاه بیرون برویم؛ چه رسد به این‌که صعود کنیم. بچه‌ها هم همه فکر می‌کردند آخر بازی 5 یا 6 تا گل می‌خوریم و بر می‌گردیم.

*گزارش این بازی برای همه متفاوت بود. یک بازی و گزارش حماسی با هیجان؟!

-از نیمه دوم که آن استرالیایی تور دروازه‌مان را پاره کرد لحن صمیمانه گفتارم عوض شد و حرفهایی زدم که در آن موقعیت باید می زدم.

*هیچ دقت کردید هیچ حرفی از 8 آذر نمی‌زنید؟

-خب شما اصلا سوالی نمی‌پرسید که من جواب بدهم.

*مثلا بعد از صعود چه اتفاق‌هایی افتاد؟

-هیچ چیز. فقط شادی بود و داد و فریاد. فقط همین. مهندس فائقی خیلی بامزه حرف می‌زد. عابدزاده هم مدام می‌‌گفت: آخرش رفتیم جام جهانی.

*دایی و عابدزاده آن موقع‌ها با هم دوست بودند؟

-آنها بازیکن تیم ملی بودند.

*فقط؟

-ببین چوب گرفتی دستت، تو خاکسترها دنبال چی می‌گردی؟ من همه دعواها را در کتابم نوشتم.

*از تیم که حرفی نمی‌زنید. حداقل از جو بازی بگویید؟
    -قبل از بازی، میناوند و سعداوی می‌گفتند 6 گل کمتر نمی‌خوریم. جو ورزشگاه وحشتناک بود. آنها همه کار کرده بودند که برای ما جهنم بسازند. بدی استرالیایی‌ها به همه سرایت کرد. آنها تماشاگران ما را در کل ورزشگاه پخش کرده بودند. در آن بازی ما 20 هزار طرفدار داشتیم که در تمام ورزشگاه پخش بودند و صدایشان یکدست نبود. قبل از بازی هم یک کلیپ از اسکوربورد پخش کردند که یک دختر استرالیایی، مسابقه را از یک مرد ایرانی که شمایلش را شبیه به شخصیت‌های فیلم 300 ساخته بودند، می‌برد. یا قبل بازی، 31 پرچم تیم‌های صعودکننده را آوردند و بعد هم پرچم استرالیا را به عنوان تیم سی و دوم آوردند توی ورزشگاه. آنها قبل از بازی، جشن صعودشان را شروع کردند. این کارهای آنها همه ایرانی‌ها را عصبانی کرده بود. همه به فکر انتقام بودند.

*بین دو نیمه بازی، اوضاع چطور بود؟

-جای ما اینقدر بد بود که جرات نکردیم از جایمان تکان بخوریم و نمی‌دانم چه اتفاقی در رختکن ما افتاد! همان جا توی اتاقکم نشستم. بعد از بازی هم کلی دردسر کشیدم که از پله‌های استادیوم بیایم پایین. تازه وقتی پایین آمدم یادم افتاد دوربینم را نیاورده‌ام و دوباره رفتم آن بالا. اصلا کمر درد من از همان جا شروع شد. همین الان هم هرچی فکر می‌کنم هیچ چیز یادم نمی‌آید. همه جزییات بازی ایران و آمریکا را یادم می‌آید؛ ولی بازی ایران و استرالیا را اصلا یادم نیست. فقط از برخوردهای بد آنها خاطره دارم. چند ماه بعد از بازی، از تلویزیون استرالیا نماینده فرستادند تا با من مصاحبه کند. گزارشگرشان از من ‌پرسید که چرا علیه ما حرف زدی؟ من هم مدارکم را به آنها نشان دادم.

*یعنی این قدر بد گفته بودید که آنها تا اینجا بیایند؟

-آره، می‌گفتند حرف‌های من در مطبوعات آنها بازتاب زیادی داشته. آنها پرسیدند چرا به فرهنگ آنها توهین کردم. من هم در جواب گفتم شما وقتی آمدید ایران انگار به یک کشور قحطی‌زده آمده بودید. حتی آب هم همراهتان داشتید. ولی وقتی ما می‌گوییم یک بی‌فرهنگ تور ما را پاره کرده، توهین تلقی می‌کنید. آنها خیلی نامردی کردند؛ بخصوص این مارک ویدوکا که هنوز هم از او بدم می‌آید. رئیس فدراسیون آنها وقتی 2 گل از ما جلو افتادند، با حرکات دست به من توهین کرد. البته من بعد از بازی جوابش را مثل خودش دادم (خنده...) این اتفاقات باعث شد که یک دفعه همه‌چیز عوض شود. داشت به ما ظلم می‌شد و خدا به کمک ما رسید. اصلا هیچ کس فکر نمی‌کرد این اتفاق بیفتد؛ اما افتاد.

*اصلا همه چیز عوض شد. حتی انگار داوری هم به نفع ما شد؟

-آره، گل اول ما آفساید بود. استرالیایی‌ها چوب خباثت‌شان را خوردند. خدا کمک کرد و داور بازی روی آفساید اشتباه کرد. گل اول که دیدید خداداد تو آفساید است. بعد از بازی یک استرالیایی می‌گفت این کار خدا بود که ما باختیم. این همان مثل ماست که می‌گویند چوب خدا صدا ندارد.

8. 8 کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    iloveu-all سابق

پيش فرض سوتی های جواد خیابانی

چند جمله ي قصار از جوادِ خياباني گزارشگر خوب کشورمان :

-تا مسي دريبل ميزنه جا داره تا هفته بسيج رو به شما تبريک بگم !!

-کسي که ليزر انداخته قطعا توي استاديومه...!

-استقلال ?...چون يه گل زده...پرسپوليس ?...چون يه گل نزده...!
    -ايگواين حمله ميکنه... البته کاکا هستش چون ايگواين ?? دقيقه پيش تعويض شد!

-مسي خيلي بهتر از كيريس رونالدو هست؛ ولي انصافاً رونالدو هم چيزي از مسي كمتر نداره

-حالا ديگه با بودن هاشميان در زمين قدرت سرزني نوروزي هم بالا ميره..!!

-نقطه پنالتي رو ميبينيم که در محوطه جريمه قرار گرفته!!

-دوربين داره ساق پاي بازيكنها رو نشون ميده :...

-خستگي رو ميشه از ساق پاي بازيكنا ديد!!

10. 8 کاربر از armin69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

هر بازی فوتبال مهمی که میخوام نگاه کنم قبلش نیم ساعت دعا میکنم که پیمان یوسفی گزارشگر بازی نباشه
    گزارشگر فقط فردوسی پور

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض معرفی جواد خیابانی

نام: جواد
    نام خانوادگی : خیابانی

استعداد ها :

- قابلیت تشخیص خستگی بازیکن از روی ساق پای آنها

- پیشگویی اینکه هر تیمی که ببازه یعنی اینکه بازی را باخته و هر تیمی که ببره یعنی بازی را بُرده

- قابلیت گفتگو با بازیکن از فاصله هزار متری…به عنوان مثال :
    گگللللللللللل … نه … نه … نهههههه! گل نبووود! … کریم عصبانی نشو… کریم نبایداین کارا رو بکنی! …. داور می خواد کارت بده…نه داور کارت نده!/ «ابتدای بازی ایران و کره شمالی»

-گزارش دقیق زمان هر بازی :

بله بازي امروز ...
    نه الان ديگه بيست دقيقه بامداده الان ديگه تو فردا هستيم!!
    اره الان ديگه امروز نيست الان فرداست که داريد اين بازي رو ميبينيد!!!!
    اره بازي فردا
    نه امروزعجب بازي شده..

افتخارات :

پیدا کردن بازیکنان مخفی شده : سرزن های لیورپول کوشن؟ آها یکیشون رو دیدم!
    گزارش راز بقا : گنارو گاتوسو مثل یک پلنگ زخمی که شکارش از دستش فرار کرده دنبال توپ می دوه و دل پیرو هم می دونه اگه تو چنگ این پلنگ زخمی بیفته کاری ازش برنمیاد/«بازی میلان و یوونتوس چند سال پیش»
    خدایی از این یکی نمیشه گذشت:
    بواتنگ، نه ببخشید آلابا، شایدم گوستاوو بود که مرتکب پنالتی شد به هر حال یکی اونجا پنالتی کرد

13. 5 کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض 70 تا سوتی از جواد خیابانی

1- رونالدو محبوب نیست - مشهوره - یعنی همه میشناسنش !

2- اشتباه کنه کارشون تمومه,حالا ببینیم اشتباه میکنه یا نه

3.طرفدارای مکزیک راه زیادی رو از مکزیک تا آفریقا اومدن,البته اگه از مکزیک اومده باشن

4.یک ساعت,60 دقیقه از بازی گذشته

5.همه چیز به بازی آخر میچسبه

6.داور در سوت خودش میزنه

7.بذارید به صراحت بگم كه دو دقیقه وقت به پایان مسابقه باقی مونده !

8.شاید نزدیک ترین کشور به قطب جنوب , آفریقای جنوبی باشه

9.زاکو نی که زا به معنای افریقا و ک و نی به معنایه عدد 10 است

10.تشنش شده داره اب میخوره . نوش جان

11.باران هم به شدت میوزه

12.بازی شیلی و اسپانیا بسیار جذاب خواهد شد مخصوصا اینكه بازیكنای هر دو تیم هم زبان و همجنس و (بعد از یه مكث طولانی) و هم زبان هستن

13. وقتی یه بازیکن هوندوراس تنه میزنه , انگار یه درخت تنه میزنه

14. تعویض های دلبوسکه خارج از عرفه .

15.اسپانیا یه گل زده ، داوید ویا هم زده ، خیلی قشنگم زده ، 5 دقیقه پیشم زده

16.نود ثانیه از الان بشمارید تا مسابقه تموم شه

17.با شماره 2013 تماس بگیرید و پیامک بدید

18.دقیقه 15 بازی هستیم .... اگر تبریزی ها این بازی رو واگذار کنند چیزی از ارزش های این تیم کم نمیشه

19.بله ! این گل هم تقدیم به شهدای 8 سال دفاع مقدس

20.بدون شک الان مردم شهر چلسی خیلی خوشحال هستند

21.داور هند پنالتی رو دیده و میگه نه !

22.کاسیاس از توپی که داره بازی میشه انتقاد کرده بود

23.به قول خودمون یه پا دو پا انجام داد توپ رو کشید رو پای ضربه زنندش

24.کاسیاس هرگز به قد و قواره ی آرکوندا نمیرسه

25.سرخیو راموس به ناواس اُه اُه بد زدنش

26.هنوز هم مزه مزه میکنن تا توپو بزنن

27.اسپانیایی ها V وسط رو B میخونن مثل والنسیا که بالنسیا خونده میشه

28.بازیکنای اسپانیا در بازی با سوئیس از توپ هم سریعتر می دویدن

29.تورس می‌فرسته روی دروازه ... کسی نیست که استفاده کنه... جای خود تورس اونجا خالی بود

30.دومنک بازیگر آماتور وحرفه ای تئاتر

31.جالبه بدونید كه این دو تیم اولین بازی جام جهانی در اولین جام جهانی رو انجام دادن.... .... ... .... البته نه این دو تیم.بازیكناشون فرق داشتن

32.از نظر ران هم در نظر بگیریم.ران بازیكنان هندوراس خیلی بزرگتره

33.خوب الان دو تیم باید هر كدوم 5 تا پنالتی بزنن.باید بگم كه هر تیمی كه پنالتی ها رو ببره یعنی اینكه بازی رو برده و هر تیمی هم كه ببازه یعنی اینكه بازی رو باخته

34.مسی حرکت میکنه .. مسی ضربه میزنه .. مــــسی .. ولی مسی گل نمیزنه !!!

35.مسی مسی گل میزنه ... توز توز گل میزنه!

36.یه اشتباه .. اشتباه مرگ بار .. بله .. مرگ مکزیک نزدیک میشه در این مسابقه

37.حالا دیگه مکزیک نمیتونه کمر راست کنه

38.حرکت توپ رو ببینید : قشنگ در آغوش دروازبان قرار میگیره

39.یه گل مسی داد به توز .. و حالا توز باید دنبال این باشه که یه گل بده به مسی

40.هلند تنها رقیب جدیش برزیله البته اسلــــــواکــــی هم تیم نــــــــاجــــدی نیســـــــــت

41.مــارادونـــا فعــلا ســــــگرمــه هاش تو همه تا ببینیم در جریان بازی چه خواهند کرد

42.بعد از شوت سرکش Teves , مارادونا مثل یه تماشاگر مثل یه طرفدار مثل یه فوتبالیست خوشحال میشه

43.توپ رو با بادکنک اشتباه گرفته

44.فشار که روی دروازه ی تیم آرژانتین بیاد این تیم وا میده

45.سبک بازی او جون میده برای بازی در تیم آرژانتین

46.یه دریبلی میزنه که تو گل کوچیک هم نمیشه از این دریبل ها زد

47.توپ به وسط زمین میره

48.واقعا عجیبه که در تهران ما الان هوا گرمه،ولی در افریقا الان هوا سرده

49.کریم انصاری فرد هیچ نسبتی با برادران انصاری فر نداره!بخصوص با محمد حسن

50.پنج حلقه المپیک نمادی از رنگ پرچم همه ی کشورهای دنیاست

51.پرتغال 1 بازی 1 امتیاز،ساحل عاج 1 بازی 1 امتیاز،کره شمالی 0 بازی 0 امتیاز،برزیل 0 بازی 0 امتیاز

52.صد هزار نفری که در استادیوم نشسته اند،نشان دهنده ی امنیتی است که در کشور وجود دارد

53.باقری استپ سینه رو اومد ولی نتونست ادامه بده

54.اتسو با کریمی صحبت میکنه،چیکار میخوان بکنن اونجا؟دارن نقشه اش رو میریزن اونجا

55.باز شاهدیم که صندلی های بی گناه ورزشگاه به زمین پرت میشه

56.افرین علیرضا محمد،افرین.واقعا یکبار دیگه با صراحت میگم،افرین علیرضا محمد

57.یک سانتر بی هدف ... و گل

58.از 4 دقیقه وقت تلف شده یک دقیقه تلف شد

59.شما از روی قطر 2 بازیکن میتونید بفهمید کدوم قوی تره

60.سبک بازی پاراگوئه جوریه که دوست داره بازیو به ضربات پنالتی یا نهایتا وقت اضافه بکشونه

61.ساندویچی از بازیکن در اونجا به وجود میاد

62.حالا بعد از این مسابقه کشتی اسپانیا از 4/1 عبور میکنه و وارد نیمه نهایی میشه

63.حالا توپ رو سانتر میكنه...در واقع پرتاب میكنه

64.فعلا با مداد اسم هلند رو در فینال بنویسید

65.اوه , عجب برگردونی زد تو صورتش حالا چمن و عرق هر چی بود هم میاد تو صورتش

66.امان از دست این دیرک دروازه یه موقع به نفع تیمه یه موقع به ضرر تیم

67.حالا این موج ,اسمش موجه مكزیكیه كه تو ورزشگاه الان زده میشه

68. بزن خلعتبری .. بزن

69.بواتنگ، نه ببخشید آلابا، شایدم گوستاوو بود که مرتکب پنالتی شد به هر حال یکی اونجا پنالتی کرد

70.بله بازي امروز ...
    نه الان ديگه بيست دقيقه بامداده الان ديگه تو فردا هستيم!!
    اره الان ديگه امروز نيست الان فرداست که داريد اين بازي رو ميبينيد!!!!
    اره بازي فردا
    نه امروزعجب بازي شده..

15. 8 کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز نادر1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سيانكي و احمدي اصلا استعداد اين كار رو ندارن!!كلا بازي كه سيانكي بشه گزارشگر فينال جام جهاني هم باشه من اصلا تماشا نمي كنم!

بايد فوتبال رو بفهمي بايد ناخود اگاه وارد جو بشي وارد حاشيه بشي!!يك بازي ساده و مزخرف كه كلا فوتبال ما همينه!كم تحرك بي تاكتيك گزارشگر

هم نفهم باشه ارزش ديدن نداره!!!(من چقدر دلم از اين گزارشگرا پر بودهتفريح ما همينه تماشاي فوتبال!)من گزارشگر ميگم به گزارشگراي

عرب درسته هيچي نمي فهمي ولي بالاخره جو ميگرتت!و البته گزارشگرهاي تلوزيون تركيه كه واقعا فوق العاده هستن تركيه هم نمي ره جام

جهاني ما هم بي شيفره بازياي جام جهاني رو تماشا ميكنيم!اينم سفيدي هاي شب تيره و تار

17. 3 کاربر از نادر1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

بازی با تاخیر پخش شده آرسنال - نیوکاسل رو علیفر هر چقدر سعی کرد جوری گزارش کنه که انگاری از نتیجه با خبر نیست نشد که نشد .کی دیده جناب سرهنگ یک بازی رو در دقایق 60 -70 به بعد با هیجان گزارش کنه

ایشون البته هنوز هم اول بازی به جمع زدن بازیکنای ملی بومی یک تیم مشغولن! ( مثلا اینتر با صفر بازیکن ایتالیایی ) و البته دیشب به شکل جالبی 4 بازیکن انگلیسی ارسنال رو 3 تا می دید . تکرار و پافشاری هم می کرد روی این قضیه و حتی اسامیشون رو هم گفت ولی باز " والکات و چمبرلین و گیبز و ویلشر رو " 3 تا حساب می کرد

19. 2 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •