تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 13 اولاول ... 5678910111213 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 125

نام تاپيک: کلیه ی مباحث در مورد نرم افزارهای کانورتور و تبدیل فرمت های صوتی و تصویری به یکدیگر

آخر فروم باز peyman_nn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    کردستان

پيش فرض

سلام
    من از کانورتور Any DVD Converter Professional استفاده میکنم
    موقع تبدیل از فرمت TS و TP0 به فرمتی معمولی مثلا mpg صدا و تصویر هماهنگ نیست
    مشکل چیه ؟
    میخام تو گوشیم بریزم که گالاکسی اس هستش ، و دقیقا سایز خود گوشی کانورت میکنم
    با فرمت های دیگه مشکل ندارم ولی برای این دو تا که از ----- گرفته شده ناهماهنگی داریم

با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminrafael3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام من از ساختن dvd با نرم افزار convertxtodvd خسته شدم نرم افزار خوب دیگه ای نیست؟

ulead dvd movie factory 7 رو دانلود کردم کرکش کار نکرد trial رفتم فایلهای mkv رو نمیخوند ممنون میشم راهنمایم کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

من از نرم افزار VideoCharge Full v3.18.2.02 استفاده می کنم. وقتی میخوام فایلی رو کانورت و یا واترمارک کنم با اروری طبق تصویر زیر مواجه میشم:

لطفا راهنمایی کنید.
    بطور مثال دو فرمت flv و 3gp رو تست کردم و هر دو همین ارور رو میدادند.
    انشاالله درست میسه

داره خودمونی میشه mehdiko's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

Total Video Converter 3.11
    آجر بندازی توش تبدیل میکنه چه برسه به فرمت مذکور

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام
    من دنبال یه برنامه می گردم که در یک زمان بشه فرمت فیلم رو تغییر داد و هم زیرنویس بهش اضافه کرد. و اگر بتونه فرمت های بلوری و بیت ریپ ،رو هم به فرمت های ساده تر تغییر بده که چه بهتر میشه.
    - برنامه واندر شیر و آیمر سافت رو دانلود کردم اما توی اونها بعد تموم شدن فیلم اسم برنامه وسطش ثبت شده.
    راهی هست که بشه اسم برنامه وسط فیلم نیفته؟

- برنامه گام اینکدر رو هم دارم . اما این هم، فعل و فاعل زیرنویس و جابه جا میکنه.

- توی اکزیلیت سافت و فری میک هم ،فونت زیرنویس بهم میریزه و اجق و جق میشه.

برنامه Aiseesoft Total Media Converter و AVSVideoConverter رو هم دارم اما نمی دونم چطوری توی اینها زیرنویس رو به فیلم بچسبونم .با اینکه زیرنویس را با فیلم هم نام کردم و تو یک پوشه هست . اما وقتی فیلم را روی برنامه لود میکنم زیرنویس روش نیست. و توی خود برنامه هم جایی به اسم add subtitle ندیدم.
    میشه راهنماییم کنید.
    ظرف دو روز حدود 30 تا برنامه دانلود کردم .اما تقریبا هر کدوم یه موردی دارن!!!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

من نرم افزار Movavi Video Suite از سایت دان کردم اما کدش رجیسترش نمی کنه
    میشه کمک کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام

من ویدئو ضبط کردم از تی وی میخوام تبدیل کنم حجمش زیاده فرمتشم ts هست. چند تا نرم افزار دارم تست میکنم یکی بدون افت کیفیت تبدیل میکنه ولی تصویرش از سایز اصلی کوچیک تر میشه. میخوام نه تصویرش کوچیک بشه نه کیفیتش خیلی بیاد پایین. موندم کدوم نرم افزار اینکارو میکنه. یکی از نرم افزارها نمیشه تصویرشو تنظیم کرد با کیفیت خوب میتونه تبدیل کنه حجمش نصف یا کمتر آورد پایین ولی فقط یکمی از تصویر از دو طرف رو کوچیک تر کرده واسه همین باهاش حال نکردم. هر فرمتی تبدیل کنی یه ایرادی داره کلا! دی

یه نرم افزار معرفی کنید حل کنه این مشکلاتو

الان دارم با:
    Bros TS Converter
    4Videosoft TS Converter
    Xilisoft Video Converter Ultimate

تست میکنم.

دو تای آخری یا خود آخری فکر کنم کلا صدا رو تبدیل نمیکرد نمیدونم چش بود یه چند تا فرمتشو تغییر دادم ولی انگار نه انگار!
    Last edited by Ghaioom; 26-02-2013 at 21:28.

پروفشنال mous3030's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

با سلام
    من برنامه ای میخوام که تایتلهای دی وی دی رو به ترتیب که خودم میخوام تبدیل کنه مثلا اول title 8 بعد title 1 و همینطوری... تبدیل کنم به یه فایل mkv یا mp4 ضمن اینکه زیر نویس هم متناسب با همون ترتیب باشه

پروفشنال hamidchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Right there where they belong

پيش فرض

سلام

من ویدئو ضبط کردم از تی وی میخوام تبدیل کنم حجمش زیاده فرمتشم ts هست. چند تا نرم افزار دارم تست میکنم یکی بدون افت کیفیت تبدیل میکنه ولی تصویرش از سایز اصلی کوچیک تر میشه. میخوام نه تصویرش کوچیک بشه نه کیفیتش خیلی بیاد پایین. موندم کدوم نرم افزار اینکارو میکنه. یکی از نرم افزارها نمیشه تصویرشو تنظیم کرد با کیفیت خوب میتونه تبدیل کنه حجمش نصف یا کمتر آورد پایین ولی فقط یکمی از تصویر از دو طرف رو کوچیک تر کرده واسه همین باهاش حال نکردم. هر فرمتی تبدیل کنی یه ایرادی داره کلا! دی

یه نرم افزار معرفی کنید حل کنه این مشکلاتو

الان دارم با:
    Bros TS Converter
    4Videosoft TS Converter
    Xilisoft Video Converter Ultimate

تست میکنم.

دو تای آخری یا خود آخری فکر کنم کلا صدا رو تبدیل نمیکرد نمیدونم چش بود یه چند تا فرمتشو تغییر دادم ولی انگار نه انگار!
    من واسه تبدیل فایل های ضبط شده از تی وی نرم افزار های زیادی امتحان کردم
    یه سری شون سرعتش پایین بود ، یه سری بعد تبدیل صدا نداشت ولی الان این یکی رو دارم استفاده میکنم خیلی خوبه ، امکانات خوبی هم داره
    pavtube video converter

فرمت های خروجی هم بسیار متنوع ، خیلی از گوشی ها و تبلت ها رو به عنوان خروجی تبدیل داره

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام دوستان فایل تصویری mpgوtsرو با چه نرم افزاری تبدیل کنم که راحت بتونم رایت کنم رو دی وی دی؟ ممنون میشم راهنمایی کنین/

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •