تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 26 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 255

نام تاپيک: بهترین رشته رزمی از دید شما / در کدام رشته رزمی فعالیت دارید؟

آخر فروم باز shahshahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    طهران / Tehran

پيش فرض

[QUOTE=hosseingrami;5828181]
    فرم بدنیت رو نگفتی چجوریه حسین جان.
    /QUOTE]

سلام رفیق شرمنده گرفتار بودم سرنزدم به سایت.
    راستش من قدم 183 وزن 71 ژست بدنی خوب قدرت هم بدک نیست طاقتم هم بدک نیست=مزایا
    تو کارا دیر و ریلکس عمل میکنم.قدرت تمرکزم به دلیل مشکلات اومده پایین.فکر میکنم شکمم هم در حال افرایشه البته استعداد چاقی به هیچ وجه ندارم.یه مشکل دیگه که دارم سینه هام در حد طبیعی خودش نیست یعنی زیادی پر باده که اونم فکر کنم با ورزش حل بشه.پای کامپیوتر و کارای ثابت زیاد هستم=معایب

یرا همین یه ورزش میخوام که این معایبم رو برطرف و مزایام رو تقویت کنه=آرامش درونی و بیرونی و سلامتی.
    شما یه مقدار وزنت نسبت به قدت کم هستش
    من موندم چه اصراری داری بری جوجیتسو؟
    برای جوجیتسو باید برعکس این باشه... یعنی نسبت وزنت به قدت باید بیشتر باشه

این جور که از آمار قد و وزن شما فهمیده میشه شما دارای دست و پای کشیده و لاغر اندام هستید. یه مقدار وزنتون رو افزایش بدید هیکلتون بسیار مستعد تکواندو و کاراته میشه.

من الان 78 کیلو هستم با اینکه قدم 178 سانتی متر هست. شما یه مقدار باید وزنت رو زیاد کنی. اما این به این معنی نیست که شکم بیاری و چاق بشی.
    باید رو ماهیچه هات کار کنی.... باید اینقدر شنا و دراز نشست و اسکات و بارفیکس بری تا عضله بیاره. تغذیه مناسب رو هم فراموش نکن

در مورد طاقت که جزو مزایا شمردین باید بگم که واقعا یک مزیت هست. چون ورزش های رزمی جزو ورزش هایی هستند که هم سرعتی هستند و هم استقامتی.. . و کسایی خیلی توش موفق میشن که عضلاتی تند انقباض و کند انقباض نداشته باشن . بلکه میانه باشند.

در مورد ورم سینه : این قضیه با افزایش وزن و ماهیچه ای شدن شکم و زیر بغل های شما حل میشه

در مورد رفلکس و دیر عمل کردن این ناشی از عدم توانایی و هماهنگی ماهیچه ای بدن هست. وقتی شما قدرت انجام سریع یک کاری رو پیدا کنی ( مثلا بتونی خیلی سریع بدوی ) این سریع انجام دادن کار برات لذت بخش میشه چون بقیه نمیتونن و شما میتونی. منظورم اینه که با افزایش قوای جسمانی شما این مشکل اتوماتیک حل میشه

در مورد ثابت نشستن و ... : یه ضرب المثلی هست که مربی های ما بهمون میگفتن و ما هم الان سر کلاس به شاگردامون میگیم. و اونم اینه که : یه رزمی کار واقعی باید هر شب با درد بخوابه

یعنی اینکه باید اینقدر تمرین کرده باشه و اینقدر کتک خورده باشه تو کلاس که همه ماهیچه هاش درد بکنه. من خودم خیلی از شبا با درد خوابیدم. بعضی وقتا بعد از کلاس نمیتونستم از پله های خونمون بالا و پایین برم!! وقتی آدم همه جای بدنش درد بکنه سریع میره تو رختخواب و میخوابه تا درد یادش بره
    اینجوری اتوماتیک قسمتی از بی تحرکی شما جبران میشه. چون حال درد کشیدن رو ندارید.

در مجموع ورزش رزمی مناسب حال شماست اگه :

1- کمی وزنت رو زیاد کنی. بشی حدودا 80 کیلو و تغذیه ات رو تنظیم کنی.
    2- سختی اولش رو تحمل کنی
    3- لذت ببری.
    4- بخوای ادامه بدی. نه اینکه یه مدت بری بعد ولش کنی

بازم سوالی بود در خدمتم

2. 2 کاربر از shahshahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز S E V E N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام

من يه زماني هاي فول كنتاكت كار مي كردم. ورزش خوبي بود و در اصل يكي از مشتقات كيك بوكسينگ بودش. من از 3 تا ورزش كيك

بوكسينگ و ساندا ( سانشو ) و دفاع شخصي خيلي خوشم مياد.

موفق باشيد.

4. این کاربر از S E V E N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hosseingrami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

12

[QUOTE=shahshahani;5829295]

شما یه مقدار وزنت نسبت به قدت کم هستش
    من موندم چه اصراری داری بری جوجیتسو؟
    برای جوجیتسو باید برعکس این باشه... یعنی نسبت وزنت به قدت باید بیشتر باشه

این جور که از آمار قد و وزن شما فهمیده میشه شما دارای دست و پای کشیده و لاغر اندام هستید. یه مقدار وزنتون رو افزایش بدید هیکلتون بسیار مستعد تکواندو و کاراته میشه.

من الان 78 کیلو هستم با اینکه قدم 178 سانتی متر هست. شما یه مقدار باید وزنت رو زیاد کنی. اما این به این معنی نیست که شکم بیاری و چاق بشی.
    باید رو ماهیچه هات کار کنی.... باید اینقدر شنا و دراز نشست و اسکات و بارفیکس بری تا عضله بیاره. تغذیه مناسب رو هم فراموش نکن

در مورد طاقت که جزو مزایا شمردین باید بگم که واقعا یک مزیت هست. چون ورزش های رزمی جزو ورزش هایی هستند که هم سرعتی هستند و هم استقامتی.. . و کسایی خیلی توش موفق میشن که عضلاتی تند انقباض و کند انقباض نداشته باشن . بلکه میانه باشند.

در مورد ورم سینه : این قضیه با افزایش وزن و ماهیچه ای شدن شکم و زیر بغل های شما حل میشه

در مورد رفلکس و دیر عمل کردن این ناشی از عدم توانایی و هماهنگی ماهیچه ای بدن هست. وقتی شما قدرت انجام سریع یک کاری رو پیدا کنی ( مثلا بتونی خیلی سریع بدوی ) این سریع انجام دادن کار برات لذت بخش میشه چون بقیه نمیتونن و شما میتونی. منظورم اینه که با افزایش قوای جسمانی شما این مشکل اتوماتیک حل میشه

در مورد ثابت نشستن و ... : یه ضرب المثلی هست که مربی های ما بهمون میگفتن و ما هم الان سر کلاس به شاگردامون میگیم. و اونم اینه که : یه رزمی کار واقعی باید هر شب با درد بخوابه

یعنی اینکه باید اینقدر تمرین کرده باشه و اینقدر کتک خورده باشه تو کلاس که همه ماهیچه هاش درد بکنه. من خودم خیلی از شبا با درد خوابیدم. بعضی وقتا بعد از کلاس نمیتونستم از پله های خونمون بالا و پایین برم!! وقتی آدم همه جای بدنش درد بکنه سریع میره تو رختخواب و میخوابه تا درد یادش بره
    اینجوری اتوماتیک قسمتی از بی تحرکی شما جبران میشه. چون حال درد کشیدن رو ندارید.

در مجموع ورزش رزمی مناسب حال شماست اگه :

1- کمی وزنت رو زیاد کنی. بشی حدودا 80 کیلو و تغذیه ات رو تنظیم کنی.
    2- سختی اولش رو تحمل کنی
    3- لذت ببری.
    4- بخوای ادامه بدی. نه اینکه یه مدت بری بعد ولش کنی

بازم سوالی بود در خدمتم
    سلام رفیق و از صحبت های مفید و خوبت هم ممنونم.
    راستش من به صحبت های قبلیم یه هدف هم بیفزایم.این که من علاوه بر اهدافب که معمولی هست و همه در ورزش دارند یه هدف دیگه ای هم دارم و این هست که اگر جایی مجبور شدم از تکنیک ها و کلا هنرم استفاده بکنم، به کار ببرمشون.مثلا اگه رفتم شهر غریبی جایی بتونم اگه کسی قصدی چیزی داشت از خودم دفاع کنم.در کل هم ورزش به درد سلامتی جسم و روح و توقیت کلیه بدن بخوره و هم به درد روز مبادا.

حالا اگه از این ها بگذریم من جوجیتسو رو یه مطالعه ای ازش داشتم و فهمیدم که شبیه به جودو و البته مادر ورزش هایی مثل جودو هست و در کل به درد من میخوره البته من اطلاعات شما رو هم نداشتم برا همین با خودم گفتم من که از جودو به خاطر نبود حرکات دست و پا ازش خوشم نمیاد میتونه این جایگزین جودو بشه.لازم به ذکره که من اول به جودو علاقه مند شدم و بعد که فهمیدم حرکات دست و پا توش ممنوعه بی خیالش شدم.

اینا که گفتی(باید رو ماهیچه هات کار کنی.... باید اینقدر شنا و دراز نشست و اسکات و بارفیکس بری تا عضله بیاره. تغذیه مناسب رو هم فراموش نکن) رو هم حتما مد نظر خواهم داشت.
    ولی سوال من اینجاست که من تو هر جا خودم رو وزن کردم و هر کسی که من رو میبینه میگه که تو خیلی خیلی بدن نورمالی داری و اصلا دراز یا قو کوتاه یا بلند نیستی و در کل بدنت متناسبه.
    البته خودم این جور فکر نمی کنم و عقیدم اینه که باید وزنم بیشتر بشه و قدرت و ماهیچه هام افزایش پیدا کنه اون وقت از حالت نورمالی به حالت عالی تبدیل میشم که همون طور که گفتم هدفم من هم همینه.

این ورم سینه هم خیلی شده دارم و میشه گفتم بعد از بلوغ حالا نمی دونم به چه دلیل مونده.تو نت که میچرخیدم با یه بیماری که اسمش ورم خوش خیم سینه در مردان بود برخورد کردم که عینا مشکل من بود ولی خوب در ایم مورد هم بیشتر تحقیق خواهم کرد.

این رفلکس یا عسک العملی که گفتی هم درسته دقیقا اینجوریه ولی من چون در این نظر خوب عمل نمی کنم برا همین حالم رو میگیره و برعکس این حالتی که گفتی برام پیش میاد.

این نصیحت آخریت رو هم مد نظرم دارم.
    فقط یه نکته نهایی من با این همه تحقیق فقط از دو رشته تای چی چوان(مدیتیشن+رزمی) و جوجیتسو خوشم میاد که این ها متأسفانه تو شهر من نیست.
    حالا مشکلی نیست از کاراته و کونگ فو هم بدم نمیاد ولی حس میکنم پست دو ورزش بالایی که گفتم توش نداره.
    در کل من الان همه چیز رو گفتم و فقط تو انتخاب فعلا موندم چون تنوع رشته بسیار بالاست و اکثرا هم یه سبک اند یا شبیه به هم.
    یا علی مدد.
    Last edited by hosseingrami; 08-02-2011 at 21:43.

6. این کاربر از hosseingrami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه genius_islamic's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    بروجن

پيش فرض

سلام اصلا ببخشید کسی هست از شما ها که جوجیسکو را کار کرده باشه؟2-یک ادرس هم به ما بدین؟3-اگه جودو و کاراته امروزی را باهم ترکیب کنیم میشه خمون جوجویسکو؟یعنی باید هر دو رفت؟4-جودو اصلا چیه دفاع شخصی هست؟دفاع شخصی کاربردی؟5-من دفاع شخصی میخوام کار کنم دفاع شخصی جوجیسکو توی بازار هست اموزشش؟

8. 2 کاربر از genius_islamic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام دوستان گلم و داش shahshahani.
    من اینترنتم قطع نیومدم فکر کردم پاسخ دادین ولی مثا لینکه پاسخ ندادین.
    لطف کن ادامه بده داش shahshahani.

10. این کاربر از hosseingrami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    طهران / Tehran

پيش فرض

سلام اصلا ببخشید کسی هست از شما ها که جوجیسکو را کار کرده باشه؟2-یک ادرس هم به ما بدین؟3-اگه جودو و کاراته امروزی را باهم ترکیب کنیم میشه خمون جوجویسکو؟یعنی باید هر دو رفت؟4-جودو اصلا چیه دفاع شخصی هست؟دفاع شخصی کاربردی؟5-من دفاع شخصی میخوام کار کنم دفاع شخصی جوجیسکو توی بازار هست اموزشش؟
    سلام

من یه مدت کار کردم عزیز
    اولا جوجیکسو نه ... جودیتسو

دوما جودیستو با جودو + کاراته فرق داره. تو جودو شما از لباس حریف استفاده میکنید ولی تو جوجیتسو با مفاصل بدن سر و کار دارید و خیلی با لباس حریف کاری ندارید.

جوجیتسو چند بخش عمده داره که از اول که شروع میکنید بهتون یاد میدن:

آموزش های رهایی : رها کردن و آزاد کردن خودتون از دست یه نفر دیگه به اشکال مختلف. یعنی تقریبا در همه ی حالت ها نحوه آزاد کردن خودتون رو نه به یک طریق بلکه به چند طریق مختلف یاد میگیرید. مثل آزاد کردن یک دست ، دو دست ، آزاد کردن یقه ، آزاد کردن بدن از کسی که از پشت شما رو گرفته و ....

آموزش های گرفتن یک نفر دیگر : نحوه ی خابوندن و دست بند زدن و به طور کلی از پا در آوردن یک نفر به طرق مختلف و حالتهای مختلف (بیشتر به کار پلیس ها میاد )

آموزش های دفاع از خود با افرادی که سلاح سرد دارن : انواع روش ها در برخورد با چاقو ، شمشیر ، چوب و ....

آموزش های دفاع از خود با افرادی که سلاح گرم دارن : یه سری روش های کاربردی برای مقابله با سلاح گرم(البته این مستلزم این هست که شما به فرد دارای سلاح نزدیک باشید)

ضمنا با دیدن فیلم و سی دی آموزشی هیچی یاد نمیگیری. باید اینقدر رو حریف اجرا کنی تا تو تنت جا بیفته. با سی دی یاد بگیری سه سوت یادت میره. باید ملکه ذهنت بشه تا یادت بمونه

موفق باشی.

---------- Post added at 05:56 PM ---------- Previous post was at 05:55 PM ----------

سلام دوستان گلم و داش shahshahani.
    من اینترنتم قطع نیومدم فکر کردم پاسخ دادین ولی مثا لینکه پاسخ ندادین.
    لطف کن ادامه بده داش shahshahani.
    چی باید بگم دیگه؟

12. 3 کاربر از shahshahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007

12

[QUOTE=hosseingrami;5829937]

سلام رفیق و از صحبت های مفید و خوبت هم ممنونم.
    راستش من به صحبت های قبلیم یه هدف هم بیفزایم.این که من علاوه بر اهدافب که معمولی هست و همه در ورزش دارند یه هدف دیگه ای هم دارم و این هست که اگر جایی مجبور شدم از تکنیک ها و کلا هنرم استفاده بکنم، به کار ببرمشون.مثلا اگه رفتم شهر غریبی جایی بتونم اگه کسی قصدی چیزی داشت از خودم دفاع کنم.در کل هم ورزش به درد سلامتی جسم و روح و توقیت کلیه بدن بخوره و هم به درد روز مبادا.

حالا اگه از این ها بگذریم من جوجیتسو رو یه مطالعه ای ازش داشتم و فهمیدم که شبیه به جودو و البته مادر ورزش هایی مثل جودو هست و در کل به درد من میخوره البته من اطلاعات شما رو هم نداشتم برا همین با خودم گفتم من که از جودو به خاطر نبود حرکات دست و پا ازش خوشم نمیاد میتونه این جایگزین جودو بشه.لازم به ذکره که من اول به جودو علاقه مند شدم و بعد که فهمیدم حرکات دست و پا توش ممنوعه بی خیالش شدم.

اینا که گفتی(باید رو ماهیچه هات کار کنی.... باید اینقدر شنا و دراز نشست و اسکات و بارفیکس بری تا عضله بیاره. تغذیه مناسب رو هم فراموش نکن) رو هم حتما مد نظر خواهم داشت.
    ولی سوال من اینجاست که من تو هر جا خودم رو وزن کردم و هر کسی که من رو میبینه میگه که تو خیلی خیلی بدن نورمالی داری و اصلا دراز یا قو کوتاه یا بلند نیستی و در کل بدنت متناسبه.
    البته خودم این جور فکر نمی کنم و عقیدم اینه که باید وزنم بیشتر بشه و قدرت و ماهیچه هام افزایش پیدا کنه اون وقت از حالت نورمالی به حالت عالی تبدیل میشم که همون طور که گفتم هدفم من هم همینه.

این ورم سینه هم خیلی شده دارم و میشه گفتم بعد از بلوغ حالا نمی دونم به چه دلیل مونده.تو نت که میچرخیدم با یه بیماری که اسمش ورم خوش خیم سینه در مردان بود برخورد کردم که عینا مشکل من بود ولی خوب در ایم مورد هم بیشتر تحقیق خواهم کرد.

این رفلکس یا عسک العملی که گفتی هم درسته دقیقا اینجوریه ولی من چون در این نظر خوب عمل نمی کنم برا همین حالم رو میگیره و برعکس این حالتی که گفتی برام پیش میاد.

این نصیحت آخریت رو هم مد نظرم دارم.
    فقط یه نکته نهایی من با این همه تحقیق فقط از دو رشته تای چی چوان(مدیتیشن+رزمی) و جوجیتسو خوشم میاد که این ها متأسفانه تو شهر من نیست.
    حالا مشکلی نیست از کاراته و کونگ فو هم بدم نمیاد ولی حس میکنم پست دو ورزش بالایی که گفتم توش نداره.
    در کل من الان همه چیز رو گفتم و فقط تو انتخاب فعلا موندم چون تنوع رشته بسیار بالاست و اکثرا هم یه سبک اند یا شبیه به هم.
    یا علی مدد.

سلام رفیق خسته نباشی من سوالات رو با علامت تعجب زدم.ببخشید دیگه.
    واضح تر سوالات رو مطرح میکنم.
    چه ورزش هایی هستند که شبیه این دو ورزش جوجیتسو و تای چی چوان باشند؟
    این که من رزمی رو بی خیال بشم و وارد رشته تنیس که علاقه ام هست بشم خوبه؟یا اینکه تنیس هم برم و یه دفاع شخصی ساده هم برم؟کلا با توجه به اینکه شرایطم رو کامل توضیح دادم تو چی پیشنهاد میدی؟
    در مورد وزنم بهتر چه کار کنم؟مثلا وررش خاصی یا تغذیه خاصی؟
    یه بار دیگه هم یه نگاهی به کل متن نقل قول شده بنداز و به این سوالاتم پاسخ بده.
    شرمنده که سرت رو درد آوردم.

14. این کاربر از hosseingrami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    TEHRAN---kamranie

پيش فرض

من یه 2 سال هست دانس کار میکنم کسی از بچه ها هست دانس کار کنه؟

16. این کاربر از mokhtar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

4

کلا باید به رشته ورزشی علاقه داشته باشی .
    چون به نظر من ورزش کردن اول به خاطر لذت بردنش هست و بعد برای سلامتی و قوی شدن و ...
    حالا اگه علاقه نداشته باشی لذتی هم نمیبری و زود خسته میشی یا همش این شاخه به اون شاخه میپری .
    ورزش رزمی هم بوکس و موی تای و ... چون بیشتر بالا تنه ضربه میزنند صورت رو زشت میکنند ( فردا میخوای بری خواستگار مادرزن میگه دوماد ارازل و چاقوکش و ... نمیخوایم )
    ورزش خوب و سالم که کم آسیب ببینی و واقعا بدن رو ورزیده کنه تکواندو رو پیشنهاد میکنم .
    ورزشی که خیلی خشنه و همه به خشن بودن میشناسنش کیوکشین کاراته هست که واقعا با دست خالی حتی ساق بند و دندونی و ... هم نمیزارن هم دیگه رو باید بترکونند و تو مسابقات تلفات زیاد داره البته یه ورزش جوانمردانه هم هست ، کلا کاراته اینطوریه مثلا اگه حریفت پشتش رو کرد نباید بزنی یا اگه افتاد نباید بزنی اما تو موی تای مسابقاتش رو فکر کنم دیدی که یارو افتاده رو زمین می زنن نابودش میکنن .
    ورزش نرم و پیشرفته که به عنوان دفاع شخصی میشناسنش هم آی کی دو هست که در بین ورزش های رزمی مثل درس ریاضی و فیزیک نسبت به بقیه هست ، در این ورزش اصلا قد و هیکل و وزن و ... مهم نیست و فقط اجرای درست تکنیک مهم هست .
    مثلا استاد کارآزاد برای هر فن توی دوره ی کمربند زرد فقط 3 ماه وقت گذاشته تا شما 12 تا فن رو کار کنید یعنی برای هر فن 3 جلسه باید کار کنید تا خوب یاد بگیرید .

محتوای مخفی: Scroll 
    این ها توضیحات کلی ، من خودم حدود 3سال هست که کیوکشین تمرین میکنم و دان1 رو تازه گرفتم و 5سال هم هست آیکیدو تمرین میکنم و بازهم دان1 رو تازه گرفتم .
    هدف من از ورزش کردن همونطور که گفتم لذت بردن هست بعد جنبه های دیگه .

18. 4 کاربر از شـیـفــو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    طهران / Tehran

پيش فرض

سلام رفیق خسته نباشی من سوالات رو با علامت تعجب زدم.ببخشید دیگه.
    واضح تر سوالات رو مطرح میکنم.
    چه ورزش هایی هستند که شبیه این دو ورزش جوجیتسو و تای چی چوان باشند؟
    این که من رزمی رو بی خیال بشم و وارد رشته تنیس که علاقه ام هست بشم خوبه؟یا اینکه تنیس هم برم و یه دفاع شخصی ساده هم برم؟کلا با توجه به اینکه شرایطم رو کامل توضیح دادم تو چی پیشنهاد میدی؟
    در مورد وزنم بهتر چه کار کنم؟مثلا وررش خاصی یا تغذیه خاصی؟
    یه بار دیگه هم یه نگاهی به کل متن نقل قول شده بنداز و به این سوالاتم پاسخ بده.
    شرمنده که سرت رو درد آوردم.
    سلام

ورزشی که شبیه جوجیتسو باشه در وهله ی اول همون آیکیدو هست. اما در وهله ی بعد به کاراته و جودو هم میتونی فکر کنی

ورزشی که شبیه تای چی چوان باشه رو نمیدونم

ورزش رزمی ربطی به بقیه ورزش ها نداره. به قول یکی از دوستان تو همین تاپیک باید علاقه داشته باشی و لذت ببری. اگه لذتی در کار نباشه پس از یه مدت ول میکنی. حالا یه مدت رزمی رو شروع کن. اگه دیدی لذت نمیبری ولش کن

در مورد اضافه کردن وزن چند تا عامل مهمه ... مهم ترینش سن شماست؟ بعد قدرت تحمل سختی و بودجه ای که میخواید صرف شکمتان نمایید

در مورد اضافه کردن وزن و ماهیچه آوردن ورزش جودو خیلی مفیده. چون انواع و اقسام زمین خوردن ها رو داره و به قولی ماهیچه های گورده و کمر شما ضمخت و قوی میشه. پهنای شانه های شما هم زیاد میشه و ورم سینه شما کمتر نمایان میشه.

در مورد ماهیچه ها اول رو ماهیچه های زیر بغل کار کن که تاثیر زیادی داره. راهش هم بارفیکس رفتنه.... بعد سرشونه ها که اونم راه حلش شنای پرس رفتنه... بعدش شکم کار کن تا شکمت 6 تکه بشه( دراز نشست )

در پایان اینم بگم که : این همه دست دست نکن.... نمیخوای زن بگیری که اینهمه تحقیق میکنی
    هدف ورزش کردنه و لذت بردن و قوی شدن... حالا چه ورزشی ؟ اونش خیلی مهم نیست.

موفق باشی.

20. این کاربر از shahshahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •