تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 18 اولاول ... 5678910111213 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 171

نام تاپيک: دسکتاپ ویندوزت چه شکلیه ؟

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

اون نوار dock اسمش چیه؟ ندیده بودمش تا حالا چیز قشنگ و مرتبیه.
    مهران جان من قشنگترین داکهاشو استفاده نکردم. داکهای خوبی داهر. با تم ایروی ویندوز ... همه چی شیشه ای خوشگل مشکل.

اصلا قضیه همینه که گفتی. مرتبه .... این مرتب بودنش خیلیییییییییییی برام مهمه. چند تا برنامه دیگه هم دانلود کردم هیچ کدوم مثل این نبود. خوشگل بود ولی میخوام چی کار. باید مرتب باشه راحت سه سوته برنامه هارو باز کنم.

خوبیش اینه که تو عکس هم دیدی فایل رو درگ دراپ میکنی رو آیکون برنامه اجرا میشه و کلی فاز میده.

اسمش هم اینه:

Stardock objectdock 1.9

مال همون شرکت معروف stardock هست دیگه.

2. این کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

مهران جان من قشنگترین داکهاشو استفاده نکردم. داکهای خوبی داهر. با تم ایروی ویندوز ... همه چی شیشه ای خوشگل مشکل.

اصلا قضیه همینه که گفتی. مرتبه .... این مرتب بودنش خیلیییییییییییی برام مهمه. چند تا برنامه دیگه هم دانلود کردم هیچ کدوم مثل این نبود. خوشگل بود ولی میخوام چی کار. باید مرتب باشه راحت سه سوته برنامه هارو باز کنم.

خوبیش اینه که تو عکس هم دیدی فایل رو درگ دراپ میکنی رو آیکون برنامه اجرا میشه و کلی فاز میده.

اسمش هم اینه:

Stardock objectdock 1.9

مال همون شرکت معروف stardock هست دیگه.
    ممنون عزیز,
    آره همین دسته بندی کردن و مرتب بودنش به خیلی از dock ها میارزه.
    البته من فعلا خودم از rocketdock استفاده میکنم اما دنبال یک همچین چیزی بودم که اماکان دسته بندی کردن رو داشته باشه. چون از طرفی هم از dock شرکت Buffalo استفاده میکنم

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

واااای عجب چیزیه .... دمت گرم تم یا شبیه سازه و یا هرچی که هست لینک بده دیوونش شدم بخدا .....
    اونی که من عکسشو گذاشتم اسم تمش Subspace هست. اما تم های دیگه ای هم داره مانند این یکی در زیر...

حجم کل تمها حدود 2.5 گیگابایته. اونهایی هم که در اینترنت لینک دادن همۀ تم ها رو با هم گذاشتند . شما برو سایت زیر..

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تم هاشو نگاه کن. هر کدومو خوشت اومد از روی عکس بالا اسمشو بگو و 32 بیتی یا 64 بیتی ویندوزت رو هم بگو تا جدا برات آپلود کنم. اگر هم تکی نمیخوای دانلود کنی و همشو با هم میخوای برو لینک زیر.

کد:

5. 2 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hossein-p30-f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    جمهوری! اسلامی! ایران!

پيش فرض

حجم کل تمها حدود 2.5 گیگابایته. اونهایی هم که در اینترنت لینک دادن همۀ تم ها رو با هم گذاشتند . شما برو سایت زیر..

کد:
    سایت باز نمیشه

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

عزیز سایت مشکلی نداره. مشکل از طرف کسانیه که به ننۀ خودشون هم مشکوکند و سایتو پیلتر کردند. شما با وی پی ان برو بازش کن.

8. 3 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ardalan_zapata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ̿̿̿ ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

پيش فرض

عزیز سایت مشکلی نداره. مشکل از طرف کسانیه که به ننۀ خودشون هم مشکوکند و سایتو پیلتر کردند. شما با وی پی ان برو بازش کن.

سلام
    آقا من یکی ازین تم ها رو دانلود کردم یک فایل exe بود که نصبش کردم و یک آیکون روی دستکتاپ گذاشته :
    Hyperdesk - DarkMatter Gamma Ray

روش که کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته و توی قسمت تم ها هم تمی که اضاف شده رو وقتی میزینم تم دیفالت ویندوز میاد
    به نظرتون مشکل کجاست ؟

آخر فروم باز SA.JJ.AD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

همون ابیه که صفحه ی قبل گذاشته بودیو بزاری واقعا ممنون مبیشم . ویندوزم هم 7 32 بیتی هستش - راستی این به صورت نصبیه ؟ چه جوریاست ؟؟!! در ضمن او سایت که دوستان میگن ف ی ل ت ر ه عجیبه واسه من راحت باز میشه !! فقط قسمت دانلودی پیدا نکردم

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

همون ابیه که صفحه ی قبل گذاشته بودیو بزاری واقعا ممنون مبیشم . ویندوزم هم 7 32 بیتی هستش - راستی این به صورت نصبیه ؟ چه جوریاست ؟؟!! در ضمن او سایت که دوستان میگن ف ی ل ت ر ه عجیبه واسه من راحت باز میشه !! فقط قسمت دانلودی پیدا نکردم
    واسه دانلود کردن از سایت خودش خب معلومه نباید دانلودی هم پیدا کنی پس اون 14.95 دلار چیه واسۀ هر کدوم از تم ها نوشته.

برای آپلود هم شما سایتی رو که ازش میتونی راحت دانلود کنی بگو. واسه من فرقی نمیکنه. 4shared, rapidshare و یا... سایتو که گفتی نسخۀ 32 بیتی رو برات آپلود میکنم.

طرز استفاده اش هم راحته. نصب میکنی. بعد یک آیکون میاد روی دسکتاپت. آیکون رو که باز کنی همه چی معلومه و میدونی باید چیکار کنی.

---------- Post added at 07:06 PM ---------- Previous post was at 07:06 PM ----------

سلام
    آقا من یکی ازین تم ها رو دانلود کردم یک فایل exe بود که نصبش کردم و یک آیکون روی دستکتاپ گذاشته :
    Hyperdesk - DarkMatter Gamma Ray

روش که کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته و توی قسمت تم ها هم تمی که اضاف شده رو وقتی میزینم تم دیفالت ویندوز میاد
    به نظرتون مشکل کجاست ؟
    احتملا فایلی که دانولد کردی مشکل داشته. مال من اینطوری نیست.

آخر فروم باز H.Operator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

مهران من هر چی تو سایتش چرخیدم لینک دانلودی پیدا نکردم همش پولی بود.
    ممنون میشم راهنمایی کنی

13. این کاربر از H.Operator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

مهران من هر چی تو سایتش چرخیدم لینک دانلودی پیدا نکردم همش پولی بود.
    ممنون میشم راهنمایی کنی
    واسه دانلود کردن از سایت خودش خب معلومه نباید دانلودی هم پیدا کنی پس اون 14.95 دلار چیه واسۀ هر کدوم از تم ها نوشته

عزیز در پست قبلی هم توضیح دادم. یعنی اینکه شما تا زمانی که مانی(پول) پرداخت نکنی لینک دانلودی به شما نمیده

15. این کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •