تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 12 اولاول ... 56789101112 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 112

نام تاپيک: مقایسه جذاب بین دو کارت عالی : GTX 460 1GB Vs HD5850

اگه نباشه جاش خالی می مونه salarhiv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

ببخشید اینی که میگم مطمئن نیستم (یعنی منبعشو الان ندارم) ولی شنیدم اولین بار Voodoo بود که این کار رو کرد و Nvidia تکنولوژی SLI رو از رو اون اقتباس کرد
    در مورد Dual GPU کاملا حق باشماست تازه ATI علاوه بر مبدع بودن تو این زمینه از لحاظ فنی هم خیلی خوب اینکار رو انجام میده (مثل 3870X2 که نامردیه کسی بگه یه دستاورد بزرگ نبود)

در مورد قیمت سیستم ها حق با شماست ولی هیچ وقت نباید فراموش کرد هیچ شرکتی (دقیقا هیچ شرکتی) دوست دار خریدار نیست فقط شاید در مقابله با یه شرکت دیگه ازا این سیاست برای افزایش فروشش استفاده کنه تا اسم و رسمی بدست بیاره ولی اگه یادت باشه همین AMD که شما کمی ازش طرفداری میکنی بعد از زدن 4870X2 اونو به قیمت جون میفروخت (فکر کنم 750 اینا بود) در حالی که Nvidia هیچ کارتی برای مقابله با اون نداشت (که شما بگی بخاطر اینکه Nvidia کارتاشو گرون کرده بود AMD هم مجبور شده بود گرون کنه )

بعدشم این بحث بحث قشنگیه فقط حیف فایده نداره چون با چند نفری تو ایران که Nvidia و Intel رو محکوم کنن هیچ تاثیری تو سیاست هاشون نداره (البته به نظر من در مورد AMD هم باید این حرف رو زد)
    اگه نظر منو بخواین مهم ترین عامل بالا رفتن قیمتا همین سایتای بنچ و این بازیهای کل کل توی گرافیک و یه سری کاربره که احساس میکنن هرچی کامپیوتر قوی تری داشته باشن شخصیت بالاتری دارن .
    بله دوست عزیز.همین بچه بازی های بنچ مارک و از این حرفهاست که داره سال به سال دستیابی به یه سیستم حرفه ای رو سختتر میکنه.

ومتاسفانه افرادی که اطلاعات فنی بالایی ندارن و از برنامه نویسی چیزی نمی دونن و دیگران رو به متهم به کم سوادی می کنن از شکل های این نمودارها بیشتر خوششون میاد.
    ------------------------------------------------------------------------
    دوست من بهتر نیست کمی مطالعه داشته باشی بعد بیای نظر بدی؟
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تمام سوالات رو پایین فهرست کردم.

اون دوست عزیزی که تازه به جمع سخت افزاری های p30 پیوسته و اتیش تندی هم داره که میگن بنده از روی جعبه ی کارت گرافیک نظر میدم باید بگم که سوادم به اون حدم نمی رسه و از نقاشیهاشون بیشتر خوشم میاد
    اول باید بگم که در این فروم هیچکس با کسی دشمنی نداره و همه میان اینجا تا اطلاعاتشون بروز بشه.این اطلاعات که از هوا نمیاد. اینجا همه به هم بدون چشم داشت کمک میکنن و کسی اطلاعاتش رو به رخ کسی نمیکشه واساس یک جامعی ازاد وب2 هم همین است.و بهتره بعد از این که یکم با فرهنگ فروم اشنا شدین پست بدین و نیومده دنبال دعوا نباشین یکم مودب تر صحبت کنی هم چیزی عوض نمیشه و اینکه پیش خودت فکر کنی طرفت هم سنو سال خودت نیست و حداقل 10,15 سالی اختلاف وجود داره.

دوست عزیز شما از اساس برنامه نویسی که برای همین نرم افزارهای بچن مارک میشه چی می دونی؟!
    و فکر می کنی چرا 3dMark کم کم داره از صفحه ی روزگار محو میشه؟!
    من نمی خوام به دلیل اینکه 10 ساله دارم برنامه نویسی میکنم نظرم رو تحمیل کنم.ولی متاسفانه تمام این برنامه ها براساس قابلیت یک کارت نوشته میشه و این مسئله وقتی بروز کر که قابلیت physx رو انویدیا معرفی کرد و در تمام بنچ مارکها امتیاز بسیار بالایی بدست میاورد.و نقص بزرگشون معلوم شد.
    یعنی این برنامه ها ضعیفتر ازاونی هستن که بتونن راجع بع یک کارت تست انجام بدن.
    بازهم شرمنده که من سواد درست حسابی ندارم !
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    راجع به پردازنده هم باید بگم که متاسفانه دارین به عدد و رقم باز نگاه میکنین و اطلاعات فنی بالایی ندارین.
    تعریف یک پردازنده ی 4 هسته ای چی هست؟! یعنی یگ پردازنده که از 4 هسته ی مجزا تشکیل شده و هر هسته به طور مجزا برای خودش یک بافر داره. اگه یکم دقیق تر میشدی میدیدی که زمانی که اینتل core 2 quad رو معرفی کرد در حقیقت یک پردازنده دو هسته ای رو معرفی کرد که هر هسته از دو هسته تشکیل شده بود و حتی حافظه ی سطح دوم هم به صورت مجزا نداشت و هر دو هسته از یک حافظه ی اشتراکی استفاده میکرد.
    و این AMD بود که اولین چهار هسته ای واقعی رو معرفی کرد.و اینتل بعد از اون در سری corei7 ازون استفاده کرد.
    و مهمتر اینکه کنترلر حافظه که در پردازنده ی phenom I درون پردازنده مجتمع شده بود و تا اون زمان اینتل اون رو درون چیپست پل شمالی قرار میداد از طراحی AMD برداشته شده و وارد corei7 شد.
    همچنین استفاده از حافظه ی اشتراکی سطح سوم که الان ترازوی برتری corei شده اولین بار در phenomI مورد استفاده قرار گرفت.
    باز هم شما به بزرگی خودتون ببخش که بدون اطلاعات کافی نظر دادم!!!!!!!!!
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    خدمت دوست عزیزم Download master هم عرض کنم بله اولین بار voodoo2 ی شرکت دوست داشتنی 3fx از این فناوری استفاده کرد ولی اون زمان به دلیل نبود یک رابط پرسرعت(AGP) این طرح نیمه تموم موند.همزمان با TNT انویدیا اگه یادتون باشه.
    تا اینکه رابط PCI و به دنبالش رلبط AGP8x اومد و اینجا بود که ATI در سال 2002 در کنفرانس معرفی کارتهای قدرتمند radeon 9xxx رسیدن به تکنولوژی استفاده ی همزمان از 2 کارت گرافیکی رو معرفی کرد.اون زمان هنوز اسمی نداشت! کارتی که بازهم به دلیل محدودیت Pci , AGP8 و همچنین مشکلات عمده در رندر تصویر های پردازش شده کنار گزاشته شد. ولی نقطه ای شد برای اینده ی کارتهای نسل بعد.
    ولی سال 2002 بعد از خرید 3fx دوست داشتنی توسط انویدیا طرح voodoo2 دوباره شروع شده و در اوریل 2004 با معرفی سری geforce 6xxx (البته با هسته ی nv45 چون خود 6xxx از هسته ی nv40 استفاده میکرد) همزمان با ورود رابط پرسرعت PCIe (خوش شانسی انویدیا!!) تکنولوژی SLI رو معرفی کرد.*البته معرفی Directx 9c هم خیلی بهش در رندر تصاویر کمک کرد.
    بعد از اون هم ATi یک سال دیرتر و در سال 2005 cf رو معرفی کرد.
    دیگه هم حال ندارم بنویسم!!
    امید وارم اطلاعات خوبی ردوبدل کرده باشیم
    از اون دوست شاکیمون هم که با سرچ در ویکی پدیا کلی مطالعه کرده بود! و از دیدن تاریخ ساخت شگفت زده هم شده بود بازم به دلیل کمسوادی خودم معذرت می خوام وصد البته im sorry for u به دلیل اعتماد به نفس بالاتون.انسان همیشه باید در حال یادگیری باشه.
    و این که این اطلاعاتو من از توی wiki , google نمیارم!!حدود 10 سال پیش خاک پاساژ ایرانو داشتم میخوردم و کاملا تجربی بوده. و اون زمانها بود که خیلی دنبال این تکنولوژی ها بودم.الان که به دلیل مشغله ی زیاد فعالیتم در حد همین چندتا پسته!!
    Last edited by salarhiv; 24-08-2010 at 00:49.

2. این کاربر از salarhiv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mohsenslr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بله دوست عزیز.همین بچه بازی های بنچ مارک و از این حرفهاست که داره سال به سال دستیابی به یه سیستم حرفه ای رو سختتر میکنه.

ومتاسفانه افرادی که اطلاعات فنی بالایی ندارن و از برنامه نویسی چیزی نمی دونن و دیگران رو به متهم به کم سوادی می کنن از شکل های این نمودارها بیشتر خوششون میاد.
    ------------------------------------------------------------------------

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تمام سوالات رو پایین فهرست کردم.

اون دوست عزیزی که تازه به جمع سخت افزاری های p30 پیوسته و اتیش تندی هم داره که میگن بنده از روی جعبه ی کارت گرافیک نظر میدم باید بگم که سوادم به اون حدم نمی رسه و از نقاشیهاشون بیشتر خوشم میاد
    اول باید بگم که در این فروم هیچکس با کسی دشمنی نداره و همه میان اینجا تا اطلاعاتشون بروز بشه.این اطلاعات که از هوا نمیاد. اینجا همه به هم بدون چشم داشت کمک میکنن و کسی اطلاعاتش رو به رخ کسی نمیکشه واساس یک جامعی ازاد وب2 هم همین است.و بهتره بعد از این که یکم با فرهنگ فروم اشنا شدین پست بدین و نیومده دنبال دعوا نباشین یکم مودب تر صحبت کنی هم چیزی عوض نمیشه و اینکه پیش خودت فکر کنی طرفت هم سنو سال خودت نیست و حداقل 10,15 سالی اختلاف وجود داره.

دوست عزیز شما از اساس برنامه نویسی که برای همین نرم افزارهای بچن مارک میشه چی می دونی؟!
    و فکر می کنی چرا 3dMark کم کم داره از صفحه ی روزگار محو میشه؟!
    من نمی خوام به دلیل اینکه 10 ساله دارم برنامه نویسی میکنم نظرم رو تحمیل کنم.ولی متاسفانه تمام این برنامه ها براساس قابلیت یک کارت نوشته میشه و این مسئله وقتی بروز کر که قابلیت physx رو انویدیا معرفی کرد و در تمام بنچ مارکها امتیاز بسیار بالایی بدست میاورد.و نقص بزرگشون معلوم شد.
    یعنی این برنامه ها ضعیفتر ازاونی هستن که بتونن راجع بع یک کارت تست انجام بدن.
    بازهم شرمنده که من سواد درست حسابی ندارم !
    راجع به پردازنده هم باید بگم که متاسفانه دارین به عدد و رقم باز نگاه میکنین و اطلاعات فنی بالایی ندارین.
    تعریف یک پردازنده ی 4 هسته ای چی هست؟! یعنی یگ پردازنده که از 4 هسته ی مجزا تشکیل شده و هر هسته به طور مجزا برای خودش یک بافر داره. اگه یکم دقیق تر میشدی میدیدی که زمانی که اینتل core 2 quad رو معرفی کرد در حقیقت یک پردازنده دو هسته ای رو معرفی کرد که هر هسته از دو هسته تشکیل شده بود و حتی حافظه ی سطح دوم هم به صورت مجزا نداشت و هر دو هسته از یک حافظه ی اشتراکی استفاده میکرد.
    و این AMD بود که اولین چهار هسته ای واقعی رو معرفی کرد.و اینتل بعد از اون در سری corei7 ازون استفاده کرد.
    و مهمتر اینکه کنترلر حافظه که در پردازنده ی phenom I درون پردازنده مجتمع شده بود و تا اون زمان اینتل اون رو درون چیپست پل شمالی قرار میداد از طراحی AMD برداشته شده و وارد corei7 شد.
    همچنین استفاده از حافظه ی اشتراکی سطح سوم که الان ترازوی برتری corei شده اولین بار در phenomI مورد استفاده قرار گرفت.
    باز هم شما به بزرگی خودتون ببخش که بدون اطلاعات کافی نظر دادم!!!!!!!!!
    خدمت دوست عزیزم Download master هم عرض کنم بله اولین بار voodoo2 ی شرکت دوست داشتنی 3fx از این فناوری استفاده کرد ولی اون زمان به دلیل نبود یک رابط پرسرعت(AGP) این طرح نیمه تموم موند.همزمان با TNT انویدیا اگه یادتون باشه.
    تا اینکه رابط PCI و به دنبالش رلبط AGP8x اومد و اینجا بود که ATI در سال 2002 در کنفرانس معرفی کارتهای قدرتمند radeon 9xxx رسیدن به تکنولوژی استفاده ی همزمان از 2 کارت گرافیکی رو معرفی کرد.اون زمان هنوز اسمی نداشت! کارتی که بازهم به دلیل محدودیت Pci , AGP8 و همچنین مشکلات عمده در رندر تصویر های پردازش شده کنار گزاشته شد. ولی نقطه ای شد برای اینده ی کارتهای نسل بعد.
    ولی سال 2002 بعد از خرید 3fx دوست داشتنی توسط انویدیا طرح voodoo2 دوباره شروع شده و در اوریل 2004 با معرفی سری geforce 6xxx (البته با هسته ی nv45 چون خود 6xxx از هسته ی nv40 استفاده میکرد) همزمان با ورود رابط پرسرعت PCIe (خوش شانسی انویدیا!!) تکنولوژی SLI رو معرفی کرد.*البته معرفی Directx 9c هم خیلی بهش در رندر تصاویر کمک کرد.
    بعد از اون هم ATi یک سال دیرتر و در سال 2005 cf رو معرفی کرد.
    دیگه هم حال ندارم بنویسم!!
    امید وارم اطلاعات خوبی ردوبدل کرده باشیم
    از اون دوست شاکیمون هم که با سرچ در ویکی پدیا کلی مطالعه کرده بود! و از دیدن تاریخ ساخت شگفت زده هم شده بود بازم به دلیل کمسوادی خودم معذرت می خوام وصد البته im sorry for u به دلیل اعتماد به نفس بالاتون.انسان همیشه باید در حال یادگیری باشه.
    و این که این اطلاعاتو من از توی wiki , google نمیارم!!حدود 10 سال پیش خاک پاساژ ایرانو داشتم میخوردم و کاملا تجربی بوده. و اون زمانها بود که خیلی دنبال این تکنولوژی ها بودم.الان که به دلیل مشغله ی زیاد فعالیتم در حد همین چندتا پسته!!
    دوست من ، مگه من چی گفتم که شما اینجوری بهت برخورده؟ (اگه چیزی گفتم که باعث رنجش شما شده همینجا عذر میخوام)
    اینم درست نیست که شما google و wiki و کلا اینترنت رو زیر سوال ببری و بگی من خودم تجربه دارم و این بنچمارک ها همش کاغذ بازیه!(اگه شما 10 سال توی ایرانیان تجربه دارید اون کسانی هم که این مقاله ها رو مینویسن تمام عمرشونو توی لابلاتوارها و ... صرف کردن) . اصلا عیب کار ما ایرانیها همینه که همه چیز رو باید خودمون تجربه کنیم.الان اگر بری توی همون پاساژ ایرانیان از 10 تا مغازه کنار هم سوال کنی که آقا من یه کارت گرافیک تا 200 هزارتومان میخوام .چی بهم پیشنهاد میدید؟ هر ده تا مغازه ده مدل مختلف بهت پیشنهاد میدن.بهشونم بگی که آقا این مغازه قبلی گفت که توی این رنج فلان کارت بهتره ! بعد بهت میگن اون هیچی بارش نیست! یعنی همه خودشون رو استاد میدونن! در صورتی که اگر الان بری آلمان و از 10تا مغازه اونجا سوال کنی. همه بر اساس همین به قول شما بچه بازیا یه کارت رو بهت معرفی میکنن. من یه میخ هم بخوام بخرم میرم توی اینترنت و تمام اطلاعاتشو در میارم و بنچمارک ها شو نگا میکنم و بعد دست به خرید میزنم. به این کارم افتخار هم میکنم.حالا شما هرجور میخوای فکر کن.فرض کن که من هیچی بارم نیست و اصلا سواد کامپیوتر ندارم.
    حالا گیریم حرف شما درست و نشد به این نرم افزار ها اطمینان کرد.ولی الان فرض کن دو تا کارت گرافیک رو میان تو 10 تا بازی مقایسه میکنن.توی هشتا از این بازیا کارت گرافیک اولی بهتره و توی دوتا هم دومی! حالا اگر شما باشی اولی رو بر میداری یا دومی رو؟ خب مسلما هرکی باشه اولی رو بر میداره.حرف منم همینه.نمیشه گفت نرم افزارای بنچمارک هر 10 تا بازی مثلا برای nvidia بهینه شده یا ati! اینو قبول داری؟ بله منم میدونم که بعضی از بازی ها ونرم افزار ها برای یه برند خاص معرفی شده (ولی نه همش!)، ولی آدم باید تمام تست ها رو انجام بده وببینه که امتیاز نهایی به نفع کدومه.
    در ضمن آتیش من تنده یا شما که این بحث رو شروع کردی و کلا intel و nvidia رو دوتا شرکت دزد و کلاهبردار معرفی کردی؟ من قبلا هم گفتم. الانم میگم که خودم طرفدار دو آتیشه ati هستم و اصلا سمت nvidia نمیرم. ولی اگر کسی آمد باهام مشورت کنه که کدوم کارت رو بخرم ، هیچوقت با تعصب حرف نمیزنم و حقایق رو راجع به ati و nvidia بهش میگم.
    من بحث رو همینجا تموم میکنم.چون نه من میتونم شما رو قانع کنم و نه شما منو ! پس چرا اعصابامونو خورد کنیم؟
    Last edited by mohsenslr; 24-08-2010 at 11:30.

4. این کاربر از mohsenslr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sasan816's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Malaga

پيش فرض

راجب به اون 5 دلار خوب قبول داره پول زور میگیره ولی خوب از یه طرف هم باید گفت SLI بهتر از Xfire کار میکنه و میشه این 5 دلار رو به حساب تفاوت بین CF , SLI قبول کرد
    خیلی جالبه

---------- Post added at 03:27 PM ---------- Previous post was at 03:24 PM ----------

بچن مارک
    بنچمارک
    .....

---------- Post added at 03:28 PM ---------- Previous post was at 03:27 PM ----------

راجع بع
    راجع به
    ......

پروفشنال javadlf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

عجب تاپیک باحالی شده.( امیدوارم آخرش به دعوا کشیده نشه و تاپیک رو ببندن )

خوب بهتره بگم که من با Mohsenslr بیشتر موافقم.

ممکنه بعضی ها بگن که این بنچمارک ها برای یک کارت خاص بهینه شده و یا فلان بازی با فلان برند کارت گرافیک بهتر جواب میده.

حتی اگه اینطور باشه ( که هست ) و بازی برای یک کارت خاص بهینه شده باشه برای من خریدار زیاد فرقی نمیکنه چون من که خودم کارت رو برای بازی گرفتم. حالا که این برند بهتر جواب می ده منم همون رو می خرم.(حتی اگه مشخصات کلی برند دیگه بهتر باشه یا تکنولوژی شو یک برند دیگه معرفی کرده باشه)

برای من هم مهم همین بنچمارک ها هست. چه کار دارم به اینکه اول SLI بوده یا CF یا اینکه فلان شرکت از روی شرکت دیگه کپی کرده.

اگه نباشه جاش خالی می مونه salarhiv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوست من ، مگه من چی گفتم که شما اینجوری بهت برخورده؟ (اگه چیزی گفتم که باعث رنجش شما شده همینجا عذر میخوام)
    اینم درست نیست که شما google و wiki و کلا اینترنت رو زیر سوال ببری و بگی من خودم تجربه دارم و این بنچمارک ها همش کاغذ بازیه!(اگه شما 10 سال توی ایرانیان تجربه دارید اون کسانی هم که این مقاله ها رو مینویسن تمام عمرشونو توی لابلاتوارها و ... صرف کردن) . اصلا عیب کار ما ایرانیها همینه که همه چیز رو باید خودمون تجربه کنیم.الان اگر بری توی همون پاساژ ایرانیان از 10 تا مغازه کنار هم سوال کنی که آقا من یه کارت گرافیک تا 200 هزارتومان میخوام .چی بهم پیشنهاد میدید؟ هر ده تا مغازه ده مدل مختلف بهت پیشنهاد میدن.بهشونم بگی که آقا این مغازه قبلی گفت که توی این رنج فلان کارت بهتره ! بعد بهت میگن اون هیچی بارش نیست! یعنی همه خودشون رو استاد میدونن! در صورتی که اگر الان بری آلمان و از 10تا مغازه اونجا سوال کنی. همه بر اساس همین به قول شما بچه بازیا یه کارت رو بهت معرفی میکنن. من یه میخ هم بخوام بخرم میرم توی اینترنت و تمام اطلاعاتشو در میارم و بنچمارک ها شو نگا میکنم و بعد دست به خرید میزنم. به این کارم افتخار هم میکنم.حالا شما هرجور میخوای فکر کن.فرض کن که من هیچی بارم نیست و اصلا سواد کامپیوتر ندارم.
    حالا گیریم حرف شما درست و نشد به این نرم افزار ها اطمینان کرد.ولی الان فرض کن دو تا کارت گرافیک رو میان تو 10 تا بازی مقایسه میکنن.توی هشتا از این بازیا کارت گرافیک اولی بهتره و توی دوتا هم دومی! حالا اگر شما باشی اولی رو بر میداری یا دومی رو؟ خب مسلما هرکی باشه اولی رو بر میداره.حرف منم همینه.نمیشه گفت نرم افزارای بنچمارک هر 10 تا بازی مثلا برای nvidia بهینه شده یا ati! اینو قبول داری؟ بله منم میدونم که بعضی از بازی ها ونرم افزار ها برای یه برند خاص معرفی شده (ولی نه همش!)، ولی آدم باید تمام تست ها رو انجام بده وببینه که امتیاز نهایی به نفع کدومه.
    در ضمن آتیش من تنده یا شما که این بحث رو شروع کردی و کلا intel و nvidia رو دوتا شرکت دزد و کلاهبردار معرفی کردی؟ من قبلا هم گفتم. الانم میگم که خودم طرفدار دو آتیشه ati هستم و اصلا سمت nvidia نمیرم. ولی اگر کسی آمد باهام مشورت کنه که کدوم کارت رو بخرم ، هیچوقت با تعصب حرف نمیزنم و حقایق رو راجع به ati و nvidia بهش میگم.
    من بحث رو همینجا تموم میکنم.چون نه من میتونم شما رو قانع کنم و نه شما منو ! پس چرا اعصابامونو خورد کنیم؟

نمی دونم ,الان پستمو خوندم دیدم منم یکم تند رفتم.در هر صورت گفتم هدف ما اینجا تعامل بیشتره. و یکی مثل من که دیگه نمی تونه مثل سابق دنبال فناوری باشه جای خوبی برای بروز کردن اطلاعاتم هست.
    بله متاسفانه الان مرکزهای کامپیوتری بار فنی پایینی دارن و بیشتر شبیه پاساژاهی لباس فروشی شده و همه می خوان فقط جنس هاشون رو بفروشن و اطلاعات پایینی هم دارن.
    ولی سابق و اوایل شروع بازارهای کامپیوتری هرکسی که به قول خودمون خوره ی کامپیوتر بود وارد این بازار میشد.
    خوبه که به عقایدت پایبندی ولی خوب هرکس ترجیح میده یه جور انتخاب کنه و من برای انتخاب هیچ وقت سراغ بنچمارکی که خودش به GPU وابستست نمیرم.

8. 3 کاربر از salarhiv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mohsenslr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نمی دونم ,الان پستمو خوندم دیدم منم یکم تند رفتم.در هر صورت گفتم هدف ما اینجا تعامل بیشتره. و یکی مثل من که دیگه نمی تونه مثل سابق دنبال فناوری باشه جای خوبی برای بروز کردن اطلاعاتم هست.
    بله متاسفانه الان مرکزهای کامپیوتری بار فنی پایینی دارن و بیشتر شبیه پاساژاهی لباس فروشی شده و همه می خوان فقط جنس هاشون رو بفروشن و اطلاعات پایینی هم دارن.
    ولی سابق و اوایل شروع بازارهای کامپیوتری هرکسی که به قول خودمون خوره ی کامپیوتر بود وارد این بازار میشد.
    خوبه که به عقایدت پایبندی ولی خوب هرکس ترجیح میده یه جور انتخاب کنه و من برای انتخاب هیچ وقت سراغ بنچمارکی که خودش به GPU وابستست نمیرم.
    ممنون که این بحث رو خاتمه دادید.منم یه چیزهای از شما یاد گرفتم.امیدوارم بتونیم توی این فروم دوستان خوبی برای همدیگه باشیم.

10. این کاربر از mohsenslr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Download Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    مسکن

پيش فرض

به عنوان یه یوزر تازه عجب تاپیکی زدم داره به دعوا کشیده میشه و حدود 1500 تا view داره

البته اگه همینجوری پیش بره باید اسم تاپیکو عوض کنیم بزاریم "بررسی سیاست های 4شرکت Nvidia و Ati , Amd , Intel"

راستی اونقدر از Palit 460 تعریف کردم چش خورد یکی از پره های فنش شکست بدشم یه بار حواسم نبود که 100 درصد رفت یهو همه پرهاش به فنا رفت!!!
    حالا رفتم یه فن خفن (از فن خودش خفن تر (اگه خواستید مدلش رو بدم فنتون خراب شد این مدل رو بگیرید)) فقط 6000 تومن
    با CFM 46 (نسبت به فن قلیش که 38 بود) بستم رو هیت سینک 5 درجه دماش از حالت عادی پایین تر اومد! (30 در idle و 60 در load )

آخر فروم باز BMW.M3_E46's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Most Wanted

پيش فرض

تاپیک باید بسته بشه!!

آخر فروم باز iceweek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

به این میگن یه حرف عاقلانه.
    این تاپیک از اول برروی عقاید نیمه غلط پایه گذاری شد.وضعش نباید بهتر ازین بشه.البته من که اینجا سر نمیزنم اعصابم با توهمات بعضیا خورد نشه.
    بعد از تذکرات من که مردم را سر کار نگذار و گمراه نکن حالا افتخار هم میکنه.
    Last edited by iceweek; 25-08-2010 at 22:56.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Download Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    مسکن

پيش فرض

این تاپیک فقط برای بنچ هاش باید باز بمونه (دیگه لازم نیست هر جا بنچ (نه الزاما برای مقایسه این دو کارت) لازمه بیایم کلی بنچ بزاریم آدرس این تاپیک رو میدیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •