تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 102 اولاول ... 56789101112131959 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 1019

نام تاپيک: Test Drive Unlimited 2

پروفشنال bbp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

احسنت دوست عزيز
    منم 100 % با شما موافق هستم

ما اگر به experience قبلي كمپاني مورد نظر يكمي نگاه كنيم شايد بهتر بتونيم قضاوت كنيم

مثلا DIRT 2 رو همه ميدونستند كه عنوان بسيار عالي ايي خواهد بود با توجه به تجربه هاي قبلي هر چند اندك و واقعا هم اينطور شد

اما مثلا سري NFS خيلي وقته كه اون جذابيتش رو از دست داده و من كه روي شيفت 2 هم ديگه اميدي ندارم !

در رابطه با TDU 2 هم با توجه به تجربه ورژن قبلي كه گشتردگي بازي جذابيت بازي ماشينهاي بازي كه با واقعيتشون تفاوت چنداني نداشتند از لحاظ فيزيك و طراحي ها:

من داشتم تو نت سرچ ميكردم اينجا خيلي در رابطه با ورژن اولش بحث شده هر كي ميخواد بدونه چي به چيه جاي خوبي هست :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    هر كسي كه مثل من با اين بازي قشنگ بازي كرده و نشسته پاش فهميده چه چيز عالي ايي هست و نميشه كه روزانه باهاش يه دوري نزده باشه...

يك روز هوس روندن با فلان مدل بنز رو داري يه روز BMW يك روز فراري لامبورگيني فراري چه جديد چه كلاسيك ( فراري 7-8 تا كلاسيك داره فقط جديداش بماند )

مسيرهاش از خيابونهاي يكطرفه شهري تا اتوبانهاي چند ده كيلومتري و كوهستاني و جنگلي و لب ساحلي و يك پيست در جنوب نقشه پايين ورزشگاه ...

با اين همه ماشين كه عالي هستند

صدا گذاري عالي...موتور هم كه داشتش

كنترلش 10 برابر بهتر از اين NFS هايي كه ديديم

كاركتر هم ميشه انتخاب كرد لباش هاي مختلف واسش خريد و ...

اينا واسه ورژن يك بود كه اولين ورژنش بود

ايرادات جزئي ايي داشته مسلما همچين بازي گشترده اي اما اينقدر خوب روش كار شده و جامع كه به چشم نميان

حالا فكر كنيد توي ورژن 2 بيس رو همون جامع بودن گذاشتن با ملات بيشتر گرافيك بهتر ماشينهاي بيشتر تنوع بيشتر عنوان بهتر

مثل تغيير شب و روز و وضعيت آب و هوايي ( كه تو ورژن اول كه اينهمه تعريف كرديم فقط روز بود و آفتابي ولاغير )

من كه 100 % به اين ورژن اميدوار هستم كه ميتركونه

اتفاقا اين دوستمون كه گفتم تو آمريكا بازي رو تست كرده توي اين سايت هم عضو هستش و نطرش رو اونجا گفته و من به نقل از سايت بالا تستي كه كرده رو ميزام :

من رو به عنوان تست کننده بتا انتخاب کرده بودن. چند ساعتی با بتا چرخ زدم
    خیلی جیزاش نسبت به قبل عوض شده.

اولند که گرافیکش خیلی خیلی بهتر از قبلی هستش. مخصوصا نکته سنجی های داخل ماشین خیلی بهتر شده ( البته هنوز به کیفیت و واقعیت شیفت نمیرسه، اما شاید رندرینگ نهایی انجام بشه کلی فرق بکنه )
    تغییرات آب و هوایی ( مثلا بارندگی میشه ) و شب و روز خیلی واقعی تر از ورژن قبل هستش.
    دمیج یا تخریب ماشین هنگام تصادفات ( البته من فعلا فقط نمای ماشین رو دیدم خراب میشه هنوز نزدم له کنم ببینم مکانیکی هم تاثیر داره یا نه )
    انعکاس نور، خوب معلومه که وقتی شب و روز میگذارند چراغ زدن، تاثیرش باید بیش از پیشنهاد مسابقه باشه
    واقعی بودن رنگ های متالیک، یعنی تیکه های متالیک که رو رنگ برق برق میزنه رو میشه دید.
    گلی شدن ماشین هنگام آف رودینگ.
    خوانا تر بودن تابلو های خیابون ها.

و اما تغییرات در گیم پلی
    افزودن یه سری جنگولک بازی مثل نید فور اسپید اندرگراند 2، که مثلا لایی کشیدن، هرزگردی و پرواز ماشین باعث شارژ شدن یه بار میشه که بهتون پول میده.

یه تریپ هم داره مثل GTA SA که میری کازینو و میتوانی بازی کنی، و در بتا جایزه بزرگش آوودی آر 8 هستش.

به نظر من یکمی رانندگیش سخت تر از ورژن اولی شده و سخت تر میشه که با سرعت خیلی بالا تو جادهها یا حتی اتوبان ها رانندگی کرد که البته اینم به واقعی تر بودن بازی یه مقداری کمک می کنه

2. 6 کاربر از bbp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hassan24's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    اصفهان نصف جهان

پيش فرض

ببخشید
    یه سوال داشتم از اساتید
    این بازی با فرمان هم جواب میده؟
    منظورم اینه که وقتی فرمان را 10 درجه موتابونیم توی بازی هم فرمان 10 درجه بتابه.
    آخه NFS کار نمیده
    هیچ ورژنیش

پروفشنال bbp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست عزيز قبلا هم بارها عرض كردم كه اصلا NFS با TDU قابل مقايسه نيست !!!

ويل ( به قول عموم فرمان بازي ) توي نسخه اول كه عملكرد مطلوبي داشته و بسته به نوعش ميشه تنظيمش كرد واسه بازي

چندين آپشن هم واسه تنظيمات ويل داره كه از اين بابت هم ، جامع هست و كامل

5. 3 کاربر از bbp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال bbp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان ويدئو جديدي كه تو سايت رسمي بازي گذاشتند رو حتما از لينك زير ببينيد: ( Pre-Order Trailer )

کد:

لينك دانلود ويدئو : حجم 24 مگ

کد:
    Last edited by bbp; 02-12-2010 at 12:48.

7. 3 کاربر از bbp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز B.3.S.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

هر چند تریلر بازی ملاک خوبی واسه نظر دادن راجب گرافیک نیست ولی اینجور که مشخص بود نسبت به hp کمی ضعیفتر دیده میشه!(نظر شخصی)
    +
    ولی از انتخاب ماشینهای بزرگ از خودروسازهای بزرگ خیلی خوشم اومد...
    bugattti veyron 16.4 super sport
    spyker c8
    audi r8 spyder
    aston martin dbs
    و از همه مهمتر افتخار دادن فراری برای قرار گیری در بین این بزرگان!!!
    ferrari 612
    البته مطمئنم خودروهای معروفتری هم تو بازی هست و باید تا زمان انتشارش صبر کنیم ..

9. 5 کاربر از B.3.S.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

هر چند تریلر بازی ملاک خوبی واسه نظر دادن راجب گرافیک نیست ولی اینجور که مشخص بود نسبت به hp کمی ضعیفتر دیده میشه!(نظر شخصی)
    +
    ولی از انتخاب ماشینهای بزرگ از خودروسازهای بزرگ خیلی خوشم اومد...
    bugattti veyron 16.4 super sport
    spyker c8
    audi r8 spyder
    aston martin dbs
    و از همه مهمتر افتخار دادن فراری برای قرار گیری در بین این بزرگان!!!
    ferrari 612
    البته مطمئنم خودروهای معروفتری هم تو بازی هست و باید تا زمان انتشارش صبر کنیم ..
    گرافیک ملاک خوبی برای گیم نیست البته اهمیت داره ولی گیم پلی یه چیز دیگه اس گیم پلی این واقعا تمیز هست در ضمن ابتکار هایی که در این بازی و بخصوص در این نسخه به کار رفته و ژانر بازی پلیر رو توی خودش می کشونه و غرق می کنه خیلی تحسین برانگیز هست واسه همین شدیدا Awaited شده برای گیمر های ریسینگ خور مطمئنم پس از ریلیز بازی شاهد موفقیتش خواهیم بود

11. 5 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال bbp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

منم با نظر krauser عزيز موافقم

من بهتون قول ميدم ، و تو همين پست بهتون اطمينان 99% ( يه درصد به خاطر احتمالات ديگه ) ميدم كه اين ورژن فوق العاده خواهد بود

آقا ورژن اولش كه اولين تجربش بوده همين الان كلي به من و خيلي هاي ديگه ( تو كل جهان ) حال ميده با اينكه شايد 1/4 امكانتات و گستردگي اين ورژن رو نداره واي به حال اين...

ميتونم بگم از نظر من و خيلي هاي ديگه رتبه اول تو اين ژانر رو به خودش اختصاص ميده

دم كمپانيش هم واقعا گرم حسابي داره پيش زمينه و ارزيابي ميكنه واسه تمام و كمال بودن كار و به پليرها احترام ميزاره و واسشون ارزش قائله بر عكسه خيلي هاي ديگه

درباره تريلر هم درسته شايد گرافيك HP رو نداشته باشه اما حداقل 10 برابر بهتر از اونه در كل !
    Last edited by bbp; 02-12-2010 at 18:25.

13. 4 کاربر از bbp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

درباره تريلر هم درسته شايد گرافيك HP رو نداشته باشه اما حداقل 10 برابر بهتر از اونه در كل !
    البته باز هم میگم بهتره از روی دمو یا همون تریلر قضاوت نکنیم راجب جزئیات و گرافیکش...چون الان این تریلر که از بازی اومده کیفیت بالایی هم نداره که با قاطعیت بگیم آره این 10 برابر از فلان بازی بهتره از نظر گرافیک...(کلآ سابقه نشون داده اون چیزی که ما تو تریلر بازی ها قبل از ریلیزشون میبینیم کاملآ بر عکس از آب در میاد)

15. این کاربر از B.3.S.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال bbp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بله

من هم موافق هستم
    اما
    به دليل اينكه ورژن يك رو قشنگ شخم زدم اينو دارم ميگم كه قراره چي بشه

بزاريد يكي از نكات خوب ورژن يكش رو براتون مثال بزنم تا بفهميد اون موقع به چه چيزهايي توجه كردن و اون رو پياده كردن تو بازي

توي اكثر بازي ها ميبينيم يه آپشن هست واسه خريد ماشين و توش همه ماشينا هستو مثلا يكدفه از بنز ميپره ميره رو آستون مارتين !!! ( 50 تا ماشين توي يك آپشن )

اما تو TDU اينطور نيست !

هر كمپاني خودرو سازي واسه خودش نمايشگاه هايي در جاهاي مختلف جزيره داره ( كه واقعا هم روش كار شده حتي تو ورژن يك )

و شما اگر ميخواهيد ماشيني بخريد بايد به محل نمايشگاه كمپاني مورد نظرتون بريد يا حالا با ماشين از طريق GPS يا اينكه map رو بزنيد و روي آيكون كمپاني روي نقشه كليك كنيد تا به اونجا بريد :

و توي نمايشگاه شما بلا استثنا ميتونيد تمامي ماشينهاي موجود در بازي رو ببينيد درها و پنجره هاشو باز كنيد روشنش كنيد و باهاش به مدت 2 دقيقه تست درايو داشته باشيد ( بلا استثنا ، چه ميشن رفته باشيد و بتونيد اون ماشين رو بخريد چه نتونيد اون ماشين رو بخريد حالا اگر ميشن مربوط رو نرفتيد يا پولشو نداريد ميتونيد به مدت 2 دقيقه باهاش دور بزنيد )

و جالبه كه يه خانمي به عنوان نماينده توي اين 2 دقيقه كنار شماست :

17. 3 کاربر از bbp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

آقا ممنون واسه توضیحات..
    فقط یک سوال:این بازی open world هست دیگه؟!
    این تصاویر واسه شماره یک این بازی هست؟!(خدا کنه شماره 2 اینجوری نباشه : دی)
    گرافیک و نورپردازی ماشینها خیلی خوبه ولی محیط و سایه ها...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •