تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 11 اولاول ... 567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 109

نام تاپيک: ==> چگونه یک آنتی ویروس و فایروال مناسب را انتخاب کنیم

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

ممنون از توضیحات مفیدتون
    من با نتورک مانیتورینگ فایروال های کسپر و بیت دیفندر کمی آشنا هستم و دیدم که ورودی و خروجی یک سری اپلیکشنها رو نشون میده، بعد از دیدن یک سری مطالب این سوال برام به وجود اومد زمانی که یه ویروس یا تروجانی شناخته نشه پس این احتمال هم میتونه وجود داشته باشه که طوری نوشته شده باشه که خودش و ترافیکی ارسالی یا ورودی مربوط به خودش رو مخفی کنه و فایروال نتونه تشخیص بده و کاربر اصلا متوجه ورود و خروج این اطلاعات نشه! و فقط زمانی که کانکشن ها رو کاربر نگاه کنه و ببینه چه حجمی رو بدون اطلاع دریافت یا ارسال کرده بفهمه که سیستمش آلوده شده و اینجوری شه

راستش از این مطالبی که خوندم این سوال برام به وجود اومده بود اما با توضیحات شما متوجه شدم که احتمالش خیلی ضعیف میتونه باشه و یا اصلا احتمالش صفره
    بله درسته. نمایش توی نتورک مانیتور نیاز به شناخته بودن تروجان نداره. این احتمال خیلی کمی که باید براش گذاشت از روی شناسایی یک باگ و ایراد پیدا شده روی فایرواله که تروجان از این ایراد استفاده کنه نمایش داده نشه. این موارد قطعا بسیار نادره.

2. 6 کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه TeachMe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض سلام

سلام.اگه شرکت تولید کننده فایروال و آنتی ویرو س یکی نباشن آیا تداخلی به وجود نمیاد توی سیستم ؟ مثلا آنتی ویروس x با فایر وال y ...و آنتی ویروس ها و فایر وال های رایگان کدوم هستن و صرف رایگان بودنشون دلیلی بر عدم کارایی و کیفیت پایینشو ن هست ؟ و یه سوال دیگه در مورد استفاده رایگان از آنتی ویروس های غیر رایگان هست آنتی ویروسهای کرک شده چه تفاوتی با نسخه اصلی دارند؟ و همون کارایی رو دارن؟
    جناب دکتر خیلی از زحمتتون سپاسگزارم.خداوند دستتون رو بگیره .همه ی صفحات رو خوندم و برام خیلی جالب بود و مطالب خوبی رو یاد گرفتم .بااینکه مدت زیادی از این پست میگذره اما واقعا تشکر میکنم .
    از دیگر دوستانم ممنون هستم. منتظر پاسخ امیدوار کننده تون هستم .سپاسگزارم.

4. این کاربر از TeachMe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pasargadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.اگه شرکت تولید کننده فایروال و آنتی ویرو س یکی نباشن آیا تداخلی به وجود نمیاد توی سیستم ؟
    نه مشکلی نداره
    آنتی ویروس ها و فایر وال های رایگان کدوم هستن و صرف رایگان بودنشون دلیلی بر عدم کارایی و کیفیت پایینشو ن هست ؟
    avira
    avast
    comodo
    رایگان بودن هم هیچ کاری به کاراییش نداره.
    و یه سوال دیگه در مورد استفاده رایگان از آنتی ویروس های غیر رایگان هست آنتی ویروسهای کرک شده چه تفاوتی با نسخه اصلی دارند؟ و همون کارایی رو دارن؟
    بهتره کرک نشه و کلید هایی که دوستان قرار میدن استفاده کنین.
    برای nod32 که فراووانه و کسپرسکی هم زیاد هست ولی برای بعضی دیگر چاره ای به جز کرک کردن نیست.

6. 2 کاربر از pasargadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه TeachMe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

کنین.
    برای nod32 که فراووانه و کسپرسکی هم زیاد هست ولی برای بعضی دیگر چاره ای به جز کرک کردن نیست.
    ممنونم دوست عزیز..اما این کلیدکه میگین همون شماره سریال هست؟ نحوه آپدیت شدن کسپر و nod با اون کلیدا به چه شکلیه؟ و هر کلید تا چه مدتی قابل استفاده هست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

با سلام به همه دوستان
    خودتون رو زیاد خسته نکنید چون من اکثر آنتی ویروس ها رو داشتم ولی از همه بهتر مایکروسافت اسنشیال بود که واقعا عالیه .

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    کرماشان

پيش فرض

سلام من میخوام یه آنتی ویروس خوب نصب کنم که سرعن دانلود رو پایین نیاره؟؟؟چون بیشتر با دانلود سرو کار دارم .
    الان آویرا رو نصب دارم از این بهتر کدام آنتی ویروسه؟

پروفشنال imanpod's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من میخوام یه آنتی ویروس خوب نصب کنم که سرعن دانلود رو پایین نیاره؟؟؟چون بیشتر با دانلود سرو کار دارم .
    avast free 6 از آویرا قویتر نیست ولی خیلی کاملتره . این رو تست کن :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز AlexanderMahone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شیراز

12

دوست من بهترین گزینه برای شما NortonInternetSecurity 2011 هست که واقعا جواب میده

12. این کاربر از AlexanderMahone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام علیکم و خسته نباشید
    یه آنتی ویروس میخواستم که زیاد گیر نده و سوال نکنه؛(اگر به فایروال هم نیاز نداشته باشم بهتره)؛ضمنا ترجیحا از بین این سه تا باشه:
    AVG
    Microst
    F-secure

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

سلام علیکم و خسته نباشید
    یه آنتی ویروس میخواستم که زیاد گیر نده و سوال نکنه؛(اگر به فایروال هم نیاز نداشته باشم بهتره)؛ضمنا ترجیحا از بین این سه تا باشه:
    AVG
    Microst
    F-secure
    هر آنتی ویروسی تنظیماتی دارد که به قول شما زیاد گیر ندهد و سوال نکند,بستگی به تنظیماتی دارد که انجام می دهید,از بین 3 آنتی ویروس زیر هم من به شما F-secure رو پیشنهاد میکنم
    در مورد فایروال هم اگر با اینترنت زیاد سر و کار دارید حتما نسخه ی اینترنت سکوریتی که دارای فایروال است رو نصب کنید و اگر با اینترنت زیاد سر و کاری ندارید نسخه ی آنتی ویروس را نصب کنید که فاقد فایروال است

15. 2 کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •