تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 11 اولاول ... 567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 104

نام تاپيک: *** بهترین سیستم عامل گوشی موبایل در ایران ***

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

البته مولتی تسکی که ویندوز موبایل داره عالیه
    حالا اینکه چقدر رم مصرف کنه بحثش به کنار
    فرض کنید میخواهید با یک مینجر چت کنید
    وکارهای دیگه ای نیز انجام دهید
    وقتی پیغامی در چت داده میشه یه ریتم پخش میشه
    و بسته به نوع برنامه ممکنه پیغام بصورت زیر نویس نیز در گوشی ظاهر بشه و ...
    خلاصه مولتی تسک ویندوز موبایل هر چی که هست خوبه
    اگه اینطوری نباشه که دیگه اسمش Multitasking نیست، اسمیش میشه سر هم بندی.

ابتدایی ترین Multitasking باید این امکاناتی که گفتید رو داشته باشه ... اینکه وقتی چند تا برنامه رو اجرا می کنید همه برنامه ها اجرا بشن و با یک سیستم Notification هم از وضع برنامه ها مطلع بشید ساده ترین امکانیه که Multitasking می تونه داشته باشه.

مشکل ویندوز موبایل اینه که برنامه ها فقط توش دو تا State دارند، یعنی یا به کل بسته هستن یا یا اجرا میشن، و وقتی اجرا میشن همه منابع سیستم عامل در اختیارشونه و با همه توانشون کار می کنن .. و هیچ فرقی بین یک برنامه Minimize شده و یک برنامه در حال اجرا نیست. این ساده ترین نوع Multitasking هست.

در iPhone OS قضیه به کل فرق می کنه و برنامه ها بر اساس نیازشون به منابع سیستم عامل چندین State مختلف می تونند داشته باشند، و Apple هم API های بسیار خوبی رو در iPhone SDK قرار داده تا برنامه نویس ها بتونند از همه امکانات این Multitasking استفاده کنند.

اینجوریام که میگن نیست

شما یه برنامه داری به اسم ایتونز

موزیک هاتو از روی ایتونز میریزی روی ایفونت

تا اینجا که خیلی معمولیه ولی در مورد اینکه بری از کامپیوتر یه شخص دیگه موزیک بریزی که منطقی نیست اخه هر ایتونزی مختص 1 ایفونه و همینجوری نمیشه که

من از ایتونز خودم استفاده میکنم و کس دیگهای هم از ایتونز خودش استفاده میکنه

اصلا اینطور نیست.

بهتره بگیم هر آیفون فقط می تونه در یک لحظه به یک iTunes Account وصل باشه (نه هر iTunes فقط با یک آیفون!!)

شما برید پشت یک کامپیوتر دیگه و در iTunes با اکانت خودتون (همون اکانتی که در آیفونتون رو باهاش Sync می کنید) لاگین کنید، حالا می تونید روی آیفونتون آهنگ و ویدیو بریزید و هیچ اتفاقی هم برای آهنگ های قبلیتون نمی افته. تنها کاری که نمی تونید انجام بدید انتقال آهنگ هایی هست که اون دوستتون با اکانت خودش از iTunes خریده چون حق اجازه اش فقط مال اون شخصه که خب در ایران بی معنیه.

اینکه بعضی از دوستان میگن اگه آیفون رو وصل کنید به یک iTunes دیگه نمیشه آهنگ انتقال داد یا آهنگ های قبلی پاک میشه .. دلیلش محدودیت آیفون نیست، عدم آشنایی اون افراد با iTunes است!

اگه iTunes Account نداشته باشید (که خیلی ها ندارند) .. بله .. نمیشه چنین کاری رو انجام داد.

2. 5 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

به نظرم نمیشه با قاطعیت الان گفت کدوم سیستم عامل بهترینه ...

روی کاغذ که نگاه میکنم ... بادا فوق العاده بیس قدرتمندی داره ...

مک فوق العاده پشتیبانی عالی داره

اندروید اینده درخشان با گوگل همراهشه و داره کم کم خودشو به مک نزدیک میکنه

وین 7 هم نمیشه بیخیالش شد .. با این همه معطلی های مایکروسافت میشه انتظار بالایی ازش داشت و فکر میکنم در حد انتظار هم ظاهر بشه ...

میگو هم در حد معرفیه ... ولی به نظر میاد بتونه خودشو جا بندازه

اینها سیستم عاملانی هستند که اینده رو میتونن برای خودشون داشته باشند

اما به نظرم فعلا مک و اندروید بهتر از بقیه ظاهر شدند ...

بادا و وین 7 با هم میان ...

بین مک و اندروید ... به نظرم قیاس سامان درست نیست ...

x10 نسخه 1.6 رو داره .. ساپورت خوبی ازش نشده ... در حالی که تو نسخه froyo یا 2.2 عملکرد دستگاه 3 تا 4 برابر فقط با نسخه اکلیر یا همون 2.1 تفاوت داره چه برسه به 1.6 ...

اگر 4G تونست بهتر از galaxy s عمل کنه ..که یه پردازنده دارن.. به نظرم قیاس درستی باشه ... که من شانسو بیشتر برای galaxy s پیش بینی میکنم ..

حالا بیاد معلوم میشه

4. 4 کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه seyed kazem's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

بهترین و بی دردسر ترین سیستم عامل موبایل همه میدونند سیمبینه
    برنامه تا دلتون بخواد داره
    بازی تا دلتون بخواد داره شاید به مک نرسه از نظر تعداد ولی مگه اسباب بازیه ؟? به اندازه نیاز داره
    محیط کاربری بسیار ساده جوری که اگه کسی تا حالا باهاش کار نکرده 3 سوت همه چیزشو یاد میگیره
    مولتی تسکینگ داره
    الان دیدم بحث سر مقایسه مولتی تسکینگ بین آیفون و ویندوز بود هر کدوم یه کمبودی دارن ولی سیمبین هیچ کمبودی نداره
    به حدی سبکه که سخت افزار یه گوشی جاوا زیادشم هست
    این ویژگیها رو بذارید کنار مولتی تاچ و اپن سورس و ساپورت نرم افزار های میگو
    این همه ویژگی بی نظیر تنها بخشی از ویژگی های بی نظیر سیمبین^3
    پس سیمبین^4 جایی برای رقبا نمیذاره

6. این کاربر از seyed kazem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بهترین و بی دردسر ترین سیستم عامل موبایل همه میدونند سیمبینه
    برنامه تا دلتون بخواد داره
    بازی تا دلتون بخواد داره شاید به مک نرسه از نظر تعداد ولی مگه اسباب بازیه ؟? به اندازه نیاز داره
    محیط کاربری بسیار ساده جوری که اگه کسی تا حالا باهاش کار نکرده 3 سوت همه چیزشو یاد میگیره
    مولتی تسکینگ داره
    الان دیدم بحث سر مقایسه مولتی تسکینگ بین آیفون و ویندوز بود هر کدوم یه کمبودی دارن ولی سیمبین هیچ کمبودی نداره
    به حدی سبکه که سخت افزار یه گوشی جاوا زیادشم هست
    این ویژگیها رو بذارید کنار مولتی تاچ و اپن سورس و ساپورت نرم افزار های میگو
    این همه ویژگی بی نظیر تنها بخشی از ویژگی های بی نظیر سیمبین^3
    پس سیمبین^4 جایی برای رقبا نمیذاره
    بعضی وقتها داشتن ملاک نیست ...

مثلا میشه بگیم سمند نسبت به یک ماشین گرانقیمت تر مانند مگان چی کم داره ؟

خوب جدیدا میخوان براش ترمز abs بزارن ... کیسه هوا هم که بزارن .. حجم موتور هم که مانند هم هستش و حتی از نسخه 1.6 لیتری مگان هم قویتره .. خوب پس سمند بهتره ...چون ساپورتش بهتره

این اصل ماجرا نیست چون کیفیت و راندمان بالاتری مگان نسبت به سمند داره..

سیمبین هم داستانش مثل سمند به مگان هستش ... که یه روزی گالری تصاویرش قاطی پاتی بود .. مولتی تاچ ساپورت نمیکرد ... و ... حالا دارن این ایرادات رو رفع میکنن

ولی هنوز نتونستن اینترفیس خشکشو بهتر کنن حداقل در حد اندروید و مک ..

ولی قبول دارم چون تو ایران همه استفاده میکنن مثل سمند

فراوانیش بیشتره و ساده تریش هم بخاطر همین فراوانیشه ...

ولی هیچ وقت سیمبین به نظرم در حد وین موبایل هم ظاهر نشده .. چرا زیر 200 سیمبین ارزش خرید داره بالاش من یکی پول نمیدم ... مگه اینکه با گوشی چون ساتیو یا 8910 برخورد کنم ... نه بخاطر سیمبین بودنش بخاطر امکانات جانبی که داره

8. 4 کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    به امید روزی که ایران نباشم

پيش فرض

اصلا اینطور نیست.

بهتره بگیم هر آیفون فقط می تونه در یک لحظه به یک iTunes Account وصل باشه (نه هر iTunes فقط با یک آیفون!!)

شما برید پشت یک کامپیوتر دیگه و در iTunes با اکانت خودتون (همون اکانتی که در آیفونتون رو باهاش Sync می کنید) لاگین کنید، حالا می تونید روی آیفونتون آهنگ و ویدیو بریزید و هیچ اتفاقی هم برای آهنگ های قبلیتون نمی افته. تنها کاری که نمی تونید انجام بدید انتقال آهنگ هایی هست که اون دوستتون با اکانت خودش از iTunes خریده چون حق اجازه اش فقط مال اون شخصه که خب در ایران بی معنیه.

اینکه بعضی از دوستان میگن اگه آیفون رو وصل کنید به یک iTunes دیگه نمیشه آهنگ انتقال داد یا آهنگ های قبلی پاک میشه .. دلیلش محدودیت آیفون نیست، عدم آشنایی اون افراد با iTunes است!

اگه iTunes Account نداشته باشید (که خیلی ها ندارند) .. بله .. نمیشه چنین کاری رو انجام داد.
    شاید

اخه تا اونجا که من یادمه وقتی ایپاد تاچ خودم رو با ایتونز کامپیوتر خودم سینک میکردم و ویدیو و موزیک و عکس میریختم و میبردم خونه دوستم با ایتونزی که اون برای ایفونش استفاده میکرد میخواستم مثلآ یه عکس اضافه کنم اونوقت بود که تمام چیزایی که با ایتونز خودم سینک کرده بودم میپرید

من itunes acount داشتم ولی حقیقت این روش شما رو امتحان نکرده بودم

شاید حق با شما باشه

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

البته سيمبين ان چنان سيستم عامل بدي نيست.
    الان اگه توجه کنيد اکثر برنامه هايي که براي سيستم عامل هاي ديگه مثل ويندوز موبايل وجود داره براي سيمبين نيز موجود ميباشد.
    در کل قبول ميکنم که سيمبين نسبت به اين سيستم عاملا ها ضعيفتره ولي سيستم عامل بدي هم نيست و در مجموع ارزش خريدن را داره

داره خودمونی میشه AsireZendegi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

از اول خوندم، بعد از کلی بحث دوباره برگشتین سر خونه اول!
    به نظرم سیمبین دیگه عمرش رو کرده!
    چون اگه فقط به این خاطر که تو ایران بیشتره پس بهتره بخوایم تصمیم بگیریم از دنیا عقب می مونیم
    الان os به معنای واقعی ios, android, windows mobile هستش
    که رده بندی:
    1.ios
    2.android
    3.win
    به نظر معقول تره
    اینم در نظر بگیرید که وین 7 هرچقدر هم پیشرفته باشه صد در صد مایکروسافت مدت زیادی بهش دست نمی زنه
    در حالی که آندرویید می تونه بلافاصله با یه آپدیت دوباره وین 7 رو جلو بزنه!

12. این کاربر از AsireZendegi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز far2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

با این اوصاف من که نفهمیدم کدام بهتره ؟! شما روند تاپیک را نگاه کنید خیلی جالبه !
    اول ویندوز موبایل میاد جلو همه سیستم عامل ها را پشت سر می گذاره و آدم می خواهد پاشه بره یکی را بخره
    بعد توی صفحات آخر میبینی که آیفون که جنبه سرگرمی داشت حالا آمده شده رده اول و ویندوز موبایل رفته بعد از سیمبین !

خلاصه این تاپیک هیچ کدام از ابهامات را تا اینجا رد نکرده و حرف های زد و نقیض هم زیاد داره !

به هر حال اگر کسی فهمید کدام سیستم عامل بهتره به ما هم یک خبری بده ! چه سخت هست انتخاب یک سیستم عامل ؟!

14. این کاربر از far2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

خب انتخاب سیستم عامل ( بهترین ) به عهده خود شخص هست و خود شخص باید ببینه با توجه به کارش و استفادش کدوم بهتره. وگرنه که اگه کلی میشد گفت کدوم بهتره که این همه مهندس و غول شرکتها خودشون به نتیجه میرسیدن و یکی رو انتخاب میکردن و بقیه سیستم عاملها رو میذاشتن کنار

پروفشنال RaS0oL.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    ندامتگاه دختر بازان فروم های تخصصی

پيش فرض

1. مک
    2. سیمبین
    3. ویندوز
    4. جاوا
    5. چینی....................

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •