تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 23 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 223

نام تاپيک: { نرم افزار } آموزش نصب ويندوز 7 بر روي لپ تاپ

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

سلام. دوست عزیز h@mid-vista یعنی هیچ راهی نداره من ویندوز 7 رو روش نصب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
    مدل لپ تاپ sony vaio VGN - N11S/W
    دوست عزیز, شما Windows 7 Home Premium رو روش نصب کنی. هم میتونی از گرافیک Aero استفاده کنی و هم سرعت نسبت خوبی خواهی داشت.

اگر خوشت نیومد دوباره میتونی ویندوز XP نصب کنی. مشکلی نداری. شماره سریال ویندوز XP هم زیر لپ تاپ نوشته شده و احتیاجی به کرک نداری. فقط کافیه یک ویندوز XP از نوعی که زیر لپ تاپ نوشته شده گیر بیاری. اگر Home هست نمیتونی Professional نصب کنی و با شماره سریال زیر لپ تاپ اکتیوش کنی.

2. این کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

با استفاده از برنامه آموزشی موجود در لینک زیر میتوانید روش نصب Windows 7 را بصورت رایگان!!! با روش تعاملی و شبیه سازی شده (فارسی با صدا و متن) آموزش ببینید روی نصب چند ویندوز در کنار هم نیز توضیح داده شده است

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

دوستان فارسی کردن صفحه کلید چجووریه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام

می خواستم بدونم نرم افزار های ایکس پی رو سون بالا میاد؟
    مخصوصا برنامه ای مثل ETABS

بعد خود ویندوز درایورها رو می شناسه یا اینکه بعد از نصبش باید درایورهای رو جدا نصب کرد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

مشخصات نوت بوكتو بذار
    تا بگم 32 بیت نصب كنی یا 64 بیت
    ر مورد ویندوز 7 هم مهمه نیست در كینگ باشه یا مستقل مهم اینه كه نسخه فاینال یا همون بیلد 7600 باشه
    سلام
    حمید جان من امروز ایسر 5741G خریدم که فکر کنم سیستم عاملش Dos باشه.چه ویندوزی نصب کنم و 32 بیتی یا 64 بیتی؟
    مشخصاتش:
    corei5 2.26 ram:4GB hard:640GB vga:GeForc 320 1GB DDR3
    مرسی.
    Last edited by one-boy; 24-08-2010 at 01:38.

در آغاز فعالیت rozhin66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    یه گوشه کره خاکی

پيش فرض

سلام و خسته نباشید خدمت شما کارشناسا ن ایرانی امیدوارم همیشه موفق باشید و هرروز بیشتر از این یادبگیرید چون داشته هاتونو در اختیار دیگران قرار میدید.لپلپ من dell vostro 1500که ویستا روش نصب بود الان سون رو نصب کردم همه درایورهاشو شناخته غیر از سه تاش کهbase system deviceنمی دونم چطور پیداشون کنم و اگه می تونید لینک دانلودش رو برام بذارید در ضمن با این اینترنت نفتی من dial upمیتونم دانلود کنم یا باید یه جایه پرسرعت برم؟ایه سواله دیگه اولش که گرفته بودم بلوتوثش کار میکرد یه بار خراب شده بود دادم ویندوز نصب کنن دیگه نکارید اونم درایو داره و باید دانلودش کنم؟ممنون

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

سلام و خسته نباشید خدمت شما کارشناسا ن ایرانی امیدوارم همیشه موفق باشید و هرروز بیشتر از این یادبگیرید چون داشته هاتونو در اختیار دیگران قرار میدید.لپلپ من dell vostro 1500که ویستا روش نصب بود الان سون رو نصب کردم همه درایورهاشو شناخته غیر از سه تاش کهbase system deviceنمی دونم چطور پیداشون کنم و اگه می تونید لینک دانلودش رو برام بذارید در ضمن با این اینترنت نفتی من dial upمیتونم دانلود کنم یا باید یه جایه پرسرعت برم؟ایه سواله دیگه اولش که گرفته بودم بلوتوثش کار میکرد یه بار خراب شده بود دادم ویندوز نصب کنن دیگه نکارید اونم درایو داره و باید دانلودش کنم؟ممنون
    بله جفت داريورهاشو بايد دانلود كني و نصب كني
    براي بلوتوثش حدود 80 مگ بايد باشه فكر كنم كه با دايال عمرا بتوني دانلود كني
    براي ديوايس بيس هم حدود 120 مگ هست
    راستي موقع خريد مگر يك ديسكت حاوي درايورهاش نگرفتي از فروشنده ؟ بايد تو اون ديسكت دو تا پوشه باشه مخصوص ايكس پي و ويستا
    ميتوني اينو بري از فروشنده تقاضا كني يا بخري تو بازار قيمتشم 2تا4 تومنه

9. این کاربر از شـیـفــو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

من یه لپتاپ ایسر 4330 دارم ولی هرکاری می کنم نمی تونم روش ویندوز ایکس پی یا سون نصب کنم. دوستان عزیز ممنون میشم فوری جوابم رو بدن. توی تنظیمات ستینگش تغییری باید داد. با کلید F2 وارد ستینگ میشه. لطفا راهنمایی کنید.

داره خودمونی میشه majids's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام دوستان

من روی لپ تاپ دل 1520 ویندوز 7 نصبیدم . ویستای قبلیش رو هم برد تو یه پوشه با اسم vindows old من قبلا یه ریکاوری از ویندوز ویستا گرفته بودم که 4 تا دی وی دی شده بود . حالا میخوام اون ویستای زمین ریکاوری شده رو برگردونم .

در ضمن سون که نصب کردم دوتا از درایوا رو جابجا کرد یعنی درایو d که لبل ریکاوری داشت ، شد درایو H و بقیه هم یه درایو برگشتن عقب .

حالا سوال من : میخوام همون ویستای زمان تهیه ریکاوری رو نصب کنم چطور باید با دی وی دی ها این کار رو انجام بدم ؟

ویستای که الان رفته تو پوشه old خیلی داغون شده بود .

ممنون میشم راهنماییم کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

با سلام به دوستان
    لپ تاپ مدل سونی وایو VGN FZ340N با ویندوز ویستا دارم.
    می خواستم ببینم میشه روش ویندوز سون نصب کرد؟ایا باید ویستا را پاک کرد یا با حفظ ویستا هم میشه؟
    در ضمن فقط یک درایو دارم ...میشه که پارتیشن بندی کرد ؟با چه نرم افزاری ؟
    دوستان منتظرم
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •