تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 1024 اولاول ... 567891011121319591095091009 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 10239

نام تاپيک: ✔ کنــکور 89 ؛ مشاوره - برنامه ریزی - شیوه های برتر

آخر فروم باز saeed_h1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهانو میدوستم !

پيش فرض

من منظورم خود قضیه هست دیگه! مثلا در هر مثلث میانه از مجموع دو ضلع دیگر کوچکتر و از تفاضل انها بزرگترهست! بعد اقا سعید شما بالا میزدی؟ یعنی کنکور دادی الان دانشگاهی؟
    من حالا کنکور دادم تا ببینیم چی میشه اما بچه ها اگه یادشون باشه من کلا ریاضی مو خیلی بالا میزدم و هندسمو که خیلی باش حال میکردم
    قضیه فوق العاده مهمه هم تو هندسه و هم تو دیفرانسیل و خیلی ها فکر حفظ و اینان باید بفهمیش البته من بعضی از هندسه هارو حفظ کردم اما در دیفرانسیل میفهمیدم
    هندسمو مطمئنم به گاج
    بقیه کتاب ها رم اطلاعاتم خوبه اگه خواستی بگو تا بگم

2. 4 کاربر از saeed_h1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه afshin50cent's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    NEW YORK CITY

پيش فرض

سعید جان خوب مثلا همین قضیه که گفتم باید حفظ باشی یعنی تو یادت باشه دیگه منظورت از فهمیدن چیه ؟ درباره کتاب هم حالا که میگی (البته اینجا جاش نیست ولی خوب مربوط به کنکوره دیگه! پس جاشه دیگه)......................من ریاضیم خوبه بگو چه کتابی کار کنم درصد بره بالا؟...........بعد نظرت درباره کتابای اندیشه فائق چیه؟ مثلا دیفرانسیل انتگرال و ریاضات پایه و بقی کتاباش

4. این کاربر از afshin50cent بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز timsar jackson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سعید جان خوب مثلا همین قضیه که گفتم باید حفظ باشی یعنی تو یادت باشه دیگه منظورت از فهمیدن چیه ؟ درباره کتاب هم حالا که میگی (البته اینجا جاش نیست ولی خوب مربوط به کنکوره دیگه! پس جاشه دیگه)......................من ریاضیم خوبه بگو چه کتابی کار کنم درصد بره بالا؟...........بعد نظرت درباره کتابای اندیشه فائق چیه؟ مثلا دیفرانسیل انتگرال و ریاضات پایه و بقی کتاباش
    واسه دیف اندیشه فائق خوبه واسه گسسته اگه سطحت میخوای بره بالا فکر کنم خوشخوان خوب باشه واسه هندسه هم که

سعید گفت گاج...

6. 2 کاربر از timsar jackson بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهانو میدوستم !

پيش فرض

خب قضیه رو باید بلد باشی دیگه بعضی هندسه ها هس اصلا یارو اثباتم نکرده خب اینا رو باید حفظ کنی اما تو دیفرانسیل من همشو میفهمیدم مثلا قضیه رول خب اینو باید تجسم کنی تو ذهنت این طوری هیچ وقت یادت نمیره
    در مورد دیفرانسیل اندیشه فائق رو که میگی من داشتم سطحش خیلی پائینه و تست هاش خیلی سادس اما تو باید رمزینه رو حتما بخری حتما مولف : مهربان و همچنین خوشخوان رو هم حتما اگه خیلی سطحت بالاس بعدشم برای اطمینان 10 استاد این ترتیبش بود اما من هر 4 تاشو داشتم و همین ترتیبی که گفتم خوبن اما خوشخوانو رمزینه رو با هم بخونی هم خوبه چون توضیح خوشخوان هم خوبه

8. 4 کاربر از saeed_h1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه afshin50cent's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    NEW YORK CITY

پيش فرض

از کتا ب بگذریم حالا بچه ها به نظر شما کلاس باید رفت یا نه؟ مگه این نیست که مطالبی که توی کتاب کمک اموزشی نوشته رو اونجا درس میدن؟ بعد من شنیدم کلاس زیاد هم وقت ادمو میگیره هم ادمو خسته میکنه (اخه 3 4 روزم پیشدانشگاهی تو هفته هم هست!) نظر شما چیه؟ ................بعد بچه ها من میخوام ریاضیاتو از پایه تا پیش برم کلاس چون مطمئنم که باید حتما کلاسم باشه و گرنه با کتاب نمیشه به چیزی امیدوار بود!........حالا خواهش میکنم اگر کسی کلاس خوبی اموزشگاه باحالی میشناسه جان ما بگه که اقدام کنم......من میخواستم همین کلاسای ماشالله رضوی رو برم چون خیلی هم تعریفه خودشو و هم کتاباشو شنیدم حالا موندم اگه کسی میدونه بگه که واقعا الان خیلی گیر این قضیه ام! ممنون

داره خودمونی میشه beh,p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همه جای ایران سرای من

پيش فرض

بچه های کنکور 89 موفق باشید
    اونطور که به نظر میرسه تاپیک کنکور 88 به خاطره ها پیوست.
    همیشه دوست داشتم (پارسال) یک کسی که کنکور و سال پیش دانشگاهی رو گذرونده از حال و هوا سال خودش برام بگه
    ولی هیچ وقت نشد.
    تابستون رو زیاد سفت و سخت نگیرید.توی سال پیش اونقدر وقت هست که بتونید همه کار کنید ولی از نظر من توی تابستان کلاس های شیمی پیش دانشگاهی برید چون هم درس سبکیه و هم یک قدم جلوترین و نیلز به وقت گذاشتن ندارین.البته خوندن درس های پایه رو اولویت قرار بدهید

11. این کاربر از beh,p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    آبیه آسمون

پيش فرض

آقا من شیمی پیش ثبت نام کنم تابستون کنم یا فیزیک ؟؟؟
    رشتم ریاضیه
    Last edited by nafas; 30-06-2009 at 21:36.

13. این کاربر از nafas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه beh,p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همه جای ایران سرای من

پيش فرض

آقا من شیمی پیش ثبت نام کنم تابستون کنم یا شیمی ؟؟؟
    رشتم ریاضیه
    کلاس شیمی پیش رو حتما برو چون همیشه یک قدم جلو می مونی بهت قول میدم بازده اون از فیزیک و دیف و... بیشتره

15. این کاربر از beh,p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهانو میدوستم !

پيش فرض

نظر من که نظر خیلی هاس
    میگم به هیچ عنوان کلاس نرید شما وقتی که میخواین بزارید کلاس رو یه کتاب آموزشی خوب بزارید ببینید چه سودی میکنید نه باید پول الکی بدین نه خسته میشید نه وقت رفت و برگشتتون تلف میشه در ضمن اون چیزی که میخواد بهتون بگن از اون چیزی که تو اون کتاب توپه کمکی هست کمتره من این کلاس رفتنو تو مدرسمون مسخره میدونیم کسایی که رتبه های تاپ میارن تو پیش کلاس نرفتن کلاس اگه دوم یا سوم رفتید اشکالی نداره اما تو پیش اوضاع فرق داره نباید وقتو هدر داد به نظر من هیچ کلاسی به دردتون نمیخوره فقط کتابای کمک اموزشی اونم نه هر کتابی

17. 5 کاربر از saeed_h1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز reza-atom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سعيد جون چند تا سوال داشتم

ميخواستم بدونم درسته كه تو كنكور سراسري 6 تا سوال مربوط به هندسه است ؟ يا اينكه بيشتره؟

تعداد سوالهايي كه از آمار و مدل سازي و جبر و احتمال ميدن چند تاست؟

راستي براي زبان انگليسي چه كتابي پيشنهاد ميكني تو تابستون بخونم؟(چون من تازه سوم رو تموم كردم)آيا كتاب انگليسي كنكور گاج يا قلم چي خوبه يا انگليسي 3 اونها؟

در ضمن من شيمي 2 ام ضعيفه اما شيمي 3 خوبه ميخواستم براي شيمي 2 كتاب پيشنهاد بدي (آموزشي باشه) و همچنين براي شيمي 3 چه كتاب تستي مناسبه (ميخوام جواباش خوب توضيح داد شده باشن) آيا مبتكران خوبه؟

و در پايان اگه درس هاي اختصاصي پيش رو معرفي كني و ارتباتشون با درس هاي پايه رو مختصر بگي يه دنيا ممنون ميشم!

19. این کاربر از reza-atom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •