تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 12 اولاول ... 56789101112 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 116

نام تاپيک: PrevX آنتی ویروسی بسیار عالی جهت شناسایی و پاکسازی ویروس های جدید و ناشناخته

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

این service.exe , mscsmc.exe,nsmcse.exe فقط با prevxپاک می شه؟از وقتی این سه فایل پیداشون شده وب کم لپ تاپ مدام روشن خاموش می شه
    آخه دیگه این کرک هم که کار نمی کنه!
    متاسفانه کرک این نرم افزار از کار افتاده و کرک جدیدی براش پیدا نمیکنم . آنتی ویروس های معتبر بروز شده باید شناساییش کنن .

شما فایل کم حجم زیرو که بصورت bat هست رو اجرا کن :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

نود میشناستش پاکشم می کنه اما باز ایجاد میشه
    اون bat فایل رو هم دارم پاکش می کنه اما دفعه بعدی که سیستم بالا میاد باز ایجاد میشن

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

اون bat فایل رو هم دارم پاکش می کنه اما دفعه بعدی که سیستم بالا میاد باز ایجاد میشن
    شما یه تاپیک جدید ایجاد کنین تا دوستان هم بتونن کمک کنند . نود شما آخرین ورژن و بروز هست ؟ اگر شناسائیش میکنه ولی نمیتونه پاک کنه در محیط Safe Mode اسکن کنین و از Full Scan استفاده کنین .

داره خودمونی میشه مستان386's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    مدينه فاضله

پيش فرض

جناب سعيد774 ممنون من PrevX رو دانلود و نصب كردم و همه چيزهايي كه شما فرموده بوديد رو رعايت كردم اما سرور مجموعه ما كه چند تا ويروس زير توش لانه كردن رو نتونست كاريش كنه
    1- HEUR:Worm.win32.generic(modification
    2- HEUR:Trojan.win32.generic(modification

3- HEUR:backdoor.win32.generic(modification
    4- backdoor.win32.krafcot.abe

5-backdoor.win32.agent.azak

ضمنا روي سيستم كسپر تحت شبكه 10 كاربره با لايسنس معتبر نصب و آپديته اما وقتي من از اون نااميد شدم(البته كسپر اونو ميشناسه اما قادر به حذف مطلقشون نيست و پس از ريستارت كه توسط كسپر خواسته مي شه دوباره فعاليت ويروس شديدتر از قبل شروع مي شه )با نرم افزار معرفي شده شما چك كردم حتي يك مورد هم توسط اون گزارش نشد. خلاصه اين نرم افزار هم براي ما كاري انجام نداد اما نرم افزار(sysclean) كه شركت زيمنس جديدا براي حذف استاكس نت داده فوق العادست اون خيلي از ويروس هايي كه آنتي ويروس هاي ديگه قادر به شناساييش نيستن رو پيدا ميكنه كه بعضي رو خودش حذف مي كنه و بعضي ديگه كه مسيرش رو داده مي تونيد دستي حذف كنيد.
    در پايان عاجزانه خواستار كمك در مورد چند ويروس بالا و راه حل خلاصي دائمي از دست اونها هستم(سيتم عامل ويندوز 2003 و اطلاعات و برنامه هاي بسيار مهم نصب شده روش دارم)

اگه نباشه جاش خالی می مونه PrimeP30Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    ¤₪-™ Depth of CGVFX-₪¤

11

شما اول آخرين Update ، Nod رو فراهم كن واون رو روي يه سي دي يا فلشي كه ويروسي نباشه بريز ،
    و بعد از اين كار بيا و ويندوزت رو فرمت و دوباره نصب كن ، وقتي كه ويندوزت رو نصب كردي و وارد محيط ويندوز شدي ،
    بدون اينكه هيچ كاري بكني(My computer و Drive هات رو به هيچ وجه باز نكن و هيچ گونه برنامه و يا درايوري هم نصب نكن)و فقط Nod رو كه به صورت جدا روي يه سي دي داري نصب كن و بعد از نصب Updateش رو هم بهش تزريق كن و اونوقت Nod رو بذار روي Smart Scan و ولش كن بحال خودش تا ويروس يابي و پاكسازي كنه و عملياتش تموم بشه و تا پايان ويروس يابي به هيچ قسمتي از سيستمت نرو و كاري باهاش نداشته باش!!!
    در ضمن يه سري فايلها هست كه ممكنه براي پاكسازيشون Nod ازت سوال كنه كه اگه فايلها سيستمي نبودند حتما Delete رو انتخاب و اجرا كن و اگه سيستمي بودند اونها رو Quarantine (قرنطينه) كن و اگه چنين حالتي برات پيش اومد كه فايلهاي سيستمت رو قرنطينه كردي، حتما بعد از اتمام ويروس كشي دوباره ويندوزت رو عوض كن و بعد از نصب دوباره براي اطمينان بيشتر همونطور كه در بالا گفتم اول Nod رو نصب و آپديت كن و بعد سراغ كارهاي ديگه برو!!
    توجه!توجه

در مرحله اول كه ميخواي سيستمت رو Smart Scan كني ، قبل از شروع اسكن ، حتما اگه فلش،گوشي موبايل(به صورت Masse Storage) رم و اينجور چيزها داري همه رو به سيستمت متصل كن و اگه خواستن به صورت Auto Play اجرا بشن ، اجراشون نكن و Cancel رو بزن و بعد از اين كار اسكن رو شروع كن!!!

اگه كارهايي رو كه گفتم درست انجام بدي،از شر تمام ويروسهات خلاص ميشي!!!

موفق باشي%100%

6. این کاربر از PrimeP30Master بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    ¤₪-™ Depth of CGVFX-₪¤

13

جناب سعيد774 ممنون من PrevX رو دانلود و نصب كردم و همه چيزهايي كه شما فرموده بوديد رو رعايت كردم اما سرور مجموعه ما كه چند تا ويروس زير توش لانه كردن رو نتونست كاريش كنه

دوست عزيز من خودم با Nod آپديت شده تونستم اين ويروسها رو پاكسازي كنم و شما هم طبق روشي كه در پست بالا براي دوستمون توضيح دادم عمل كن تا مشكلت حل بشه!!!
    موفق باشي%100%

8. این کاربر از PrimeP30Master بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه مستان386's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    مدينه فاضله

پيش فرض راز آنتي ويروس ها

دوست عزيز من خودم با Nod آپديت شده تونستم اين ويروسها رو پاكسازي كنم و شما هم طبق روشي كه در پست بالا براي دوستمون توضيح دادم عمل كن تا مشكلت حل بشه!!!
    موفق باشي%100%
    با تشكر از عنايت شما
    بنده كه سه روز باهاش بودم , تازه همين الان اونم فكر مي كنم ديگه مشكل حل شده و كامل از شرش خلاص شدم . چون بصورت دستي فايل اصلي كه يك dll در system32 بودرو پاك كردم و فكر مي كنم منبع تمام اين چند نوع تروجان و بكدورها بالاست البته يادآور مي شود بعد از پاكسازي كرم HEUR:Worm.win32.generic توسط كسپردر safe mode
    گرچه شك دارم كه سرور در اجراي برنامه ها دچار مشكل نشده باشه.

جايي نوشته بودباداشتن آنتي ويروس بروز تنها 20 درصد امنيت فراهم ميشه!!

بازم ممنونم اما زياد به نود اكتفا نكن چون من سه سال از نود استفاده مي كردم اما براي اولين بار كه كسپر نصب كردم حدود چندصد فايل ويروسي رو سيتمم بود گرچه به خود كسپر هم زياد اعتمادي نيست چون مي گن با استفاده از هوش مصنوعي وقتي اولين بار رو سيستم نصبش مي كني خودش اتوماتيك ويروس مي سازه براي جلب نظر كاربران
    الله اعلم فقط خدا سر از كار اين شركتهاي سازنده آنتي ويروس در مياره...

10. 2 کاربر از مستان386 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    ¤₪-™ Depth of CGVFX-₪¤

پيش فرض

ممنون از نظرتون دوست عزيز،
    من خودم با بيشتر اين آنتي ويروسها كار كردم و همونطور كه شما هم گفتيد منم معتقدم كه به اين آنتي ويروسها نميشه زياد دل خوش كرد و اطمينان كانل داشت ولي از بين تمام آنتي ويروسهايي كه نصب كردم تا حالا،هيچ كدوم مثل Nod نتونستن روي سيستم من دوام بيارن و خوب كار كنن و البته منم به صورت منظم از خجالت آپديتش دراومدم و...!!!
    به هر حال اين نظر منه و هر كسي با يكي خوشه!!!
    موفق باشي و سربلند!

12. این کاربر از PrimeP30Master بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

ضمنا روي سيستم كسپر تحت شبكه 10 كاربره با لايسنس معتبر نصب و آپديته اما وقتي من از اون نااميد شدم(البته كسپر اونو ميشناسه اما قادر به حذف مطلقشون نيست و پس از ريستارت كه توسط كسپر خواسته مي شه دوباره فعاليت ويروس شديدتر از قبل شروع مي شه )با نرم افزار معرفي شده شما چك كردم حتي يك مورد هم توسط اون گزارش نشد. خلاصه اين نرم افزار هم براي ما كاري انجام نداد اما نرم افزار(sysclean) كه شركت زيمنس جديدا براي حذف استاكس نت داده فوق العادست اون خيلي از ويروس هايي كه آنتي ويروس هاي ديگه قادر به شناساييش نيستن رو پيدا ميكنه كه بعضي رو خودش حذف مي كنه و بعضي ديگه كه مسيرش رو داده مي تونيد دستي حذف كنيد.
    در پايان عاجزانه خواستار كمك در مورد چند ويروس بالا و راه حل خلاصي دائمي از دست اونها هستم(سيتم عامل ويندوز 2003 و اطلاعات و برنامه هاي بسيار مهم نصب شده روش دارم)
    شما باید از نسخه Enterprise استفاده میکردی که در پست اول لینک به همراه راهنمای اونو ذکر کردم .

آخر فروم باز amd>intel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

يك 20 روزه كه از نود به سمت avast كوچ كردم . نود اواخر خيلي از ويروسها رو نميگرفت .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •