تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 13 اولاول ... 5678910111213 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 126

نام تاپيک: آموزش: کلیه ی مباحث نرم افزار های پسورد گذاری و بازیابی پسورد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام من از نرم افزار folder lock mrt استفاده کردم رمز گذاشتم اما دیگه تو درایوام اطلاعاتم نیست یعنی پاک نشده اما دسترسی بهش دیگه ندارم حتی ویندوزمم عوض کردم اما نمی تونم به اطلاعاتم دسترسی پیدا کنم با نرم افزارم نتونستم قفلشو باز کنم لطفا کمک کنید اطلاعاتمو لازم دارم .
    سلام دوست عزیز

دقیقا تو صفحه ی 6 همین تاپیک کامنت 53 فیلم آموزش دسترسی به اطلاعات قفل شده داده شده و میتونین از اون استفاده کنین

موفق باشید

داره خودمونی میشه REZA_FN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Qom

پيش فرض

سلام. یه مشکل واقعا بزرگ و بشدت بد برام پیش اومده که اگه حل نشه نمی دونم چکار کنم لطف تا حد امکان کمکم کنید بی نهایت ممنون میشم.
    من نرم افزار pismo file mount دو سالی بود نصب داشتم.ازش استفاده میکردم.هر چی داشتمو نداشتم توش بودحاصل 10 سال عکسایی که جمع کردم تو سفر مهمونی با دوستام اقوام همه و همه توش بود.یوزر و پسوردای مختلفم توش بود.اطلاعات مهمم توش بود.تقریبا 8.5 گیگابایت اطلاعات بود.هی خاستم بریزم رو سی دی تنبلی کردم.1 هفته پیش دیدم حجم فایل صفر شده بی خود و بی دلیل نمی دونم چرا هر کارم کردم درس نشد.در صورتی که فایلای دیگه که دیگران با همین برنامه تو همین سیستم ساختن سالمه و کار میکنن.چکار میشه کرد؟

داره خودمونی میشه saeidperak1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

من یه فایل دارم که خیلی مهم شاید تو کل ایران اون برنامه نباشه ولی متاسفانه با قفل وینرار حفاظ شده اگه کسی بتونه بشکنه من هزینشم خدمتش میدم خیل برام مهم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من هم یکسری فایل با این نرم افزار قفل کردم الان پسوردشو گم کردم ممنون میشم کمکم کنی
    Program Name/Title:
    File and Folder Protector
    Program Version:
    1.84

5. این کاربر از yashar888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من هم یکسری فایل با این نرم افزار قفل کردم الان پسوردشو گم کردم ممنون میشم کمکم کنی
    Program Name/Title:
    File and Folder Protector
    Program Version:
    1.84
    آنلاک شد

پیام خصوصی ارسال شد....

پروفشنال ursamajor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام به دوستان
    من چندتا فیل RAR داشتم که ارشیو اطلاعاتم بود و پسورد هم روش گزاشته بودم ولی حالا که می خوام بازشون کنم نمیشه و ارور پسورد میده! تقریبا هم مطمئنم که پسورد رو درست میزنم ولی بی فایدس.
    از برنامه های پسورد یاب هم استفاده کردم ولی یه قرن طول میکشه تا پیدا کنه آخه پسوردش یچیزی تو ای مایه هاست: wedaRAD#$ffard$rd465dgf
    راه حلی وجود داره که بشه پسورد رو بدست آورد؟

پروفشنال ursamajor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام به دوستان
    من چندتا فیل RAR داشتم که ارشیو اطلاعاتم بود و پسورد هم روش گزاشته بودم ولی حالا که می خوام بازشون کنم نمیشه و ارور پسورد میده! تقریبا هم مطمئنم که پسورد رو درست میزنم ولی بی فایدس.
    از برنامه های پسورد یاب هم استفاده کردم ولی یه قرن طول میکشه تا پیدا کنه آخه پسوردش یچیزی تو ای مایه هاست: wedaRAD#$ffard$rd465dgf
    راه حلی وجود داره که بشه پسورد رو بدست آورد؟
    دوستان یعنی هیچ راه حلی وجود نداره؟؟!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

باسلام
    من یه پوشه رو قفل کردم ولی چند روزی هست که دیگه باز نمیکنه از وقتی این اتفاق افتاد که ناخواسته پاکش کردم ولی دوباره از توی سطل آشغال برگردوندم
    فایل های دیگه مشکلی نداره ولی فقط همینه که میگه پسوورد اشتباهه
    لطفا کمکم کنید چندتا از برنامه های دانشگاهیم توشه لازم دارم شدید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    من خانمم خاطراتشو توی ورد مینویسه و تازگی ها گفته میخوام پوشمو قفل کنم منم براش برنامه ی secour folder دانلود کردم و نصبش کردم الان که بازش قفل و باز میکنم اصلا پوشه ی قفلی وجود نداره و هرچی تو سیستم میگردم اصلا اون پوشه رو پیدا نمیکنم انگاری اب شده ..تا حالا با چند تا برنامه ریکاوری زدم چیزی نیومد گفتم شاید پاک شده باشه اما اصلا انگار همچین چیزی تا حالا وجود نداشته...ممنون میشم کمکم کنید خانمم خیلی ناراحته چون تموم زندگیش تو اون ورد هاست...لطفا کمکم کنید ...ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من خانمم خاطراتشو توی ورد مینویسه و تازگی ها گفته میخوام پوشمو قفل کنم منم براش برنامه ی secour folder دانلود کردم و نصبش کردم الان که بازش قفل و باز میکنم اصلا پوشه ی قفلی وجود نداره و هرچی تو سیستم میگردم اصلا اون پوشه رو پیدا نمیکنم انگاری اب شده ..تا حالا با چند تا برنامه ریکاوری زدم چیزی نیومد گفتم شاید پاک شده باشه اما اصلا انگار همچین چیزی تا حالا وجود نداشته...ممنون میشم کمکم کنید خانمم خیلی ناراحته چون تموم زندگیش تو اون ورد هاست...لطفا کمکم کنید ...ممنون
    ورژن برنامه رو میگین و اینکه فقط قفل گذاشتین یا رمزنگاری هم انجام دادین!
    مورد اول قابل باز شدن هستش...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •