تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 222 اولاول ... 56789101112131959109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 2220

نام تاپيک: [آموزش] هـک بازی جنرال به صورت کامل!

داره خودمونی میشه nezamdoobarareh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

دوستان شما اگر میخواید که ژنرال ها رو هک کنید بهتره که برید سراغ بازی جدید شرکت EA که همون Command & Conquer 3 هستش. الان هم یه پچ براش اومده با اسم Kanes wrath.
    هم این نسخه جدید تره و هم از اون نظر که انجین جدید بازی قوی تر شده میتونید یونیت ها و ساختمان های با کیفیت تری بسازید و مشکل محدود بودن ساخت یونیت های با کم کیفیت پایین رو نداشته باشید.

بازی ژنرال ها الان خیلی دست و پا بسته است و تنها چیزی که میتونه باعث جذابیت مد جدید برای این بازی بشه اینه که یک مد عالی براش درست کنید، که فکر کنم با توجه به اومدن بازی های جدید با گافیک بالا و جذابیت بیشتر یه کم محال به نظر میرسه.

در ضمن بگم که ساخت مد برای بازی CNC 3 با ژنرال ها مقداری فرق می کنه ولی از اون جا که شما میخواید از اول شروع کنید، بهتره که برای آخرین محصول EA مد بسازید.

در کل موفق باشید. خواستید بعدا نرم افزار های مورد نیاز و Mod SDK برای بازی CNC3 رو میذارم براتون گخ دانلود کنید.

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    vice city

پيش فرض

هم این نسخه جدید تره و هم از اون نظر که انجین جدید بازی قوی تر شده میتونید یونیت ها و ساختمان های با کیفیت تری بسازید و مشکل محدود بودن ساخت یونیت های با کم کیفیت پایین رو نداشته باشید.

بازی ژنرال ها الان خیلی دست و پا بسته است و تنها چیزی که میتونه باعث جذابیت مد جدید برای این بازی بشه اینه که یک مد عالی براش درست کنید، که فکر کنم با توجه به اومدن بازی های جدید با گافیک بالا و جذابیت بیشتر یه کم محال به نظر میرسه.

در ضمن بگم که ساخت مد برای بازی Cnc 3 با ژنرال ها مقداری فرق می کنه ولی از اون جا که شما میخواید از اول شروع کنید، بهتره که برای آخرین محصول Ea مد بسازید.

د

اگه نباشه جاش خالی می مونه sia abedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا من ميگم بگذارين تا آخر امتحانات صبر كنيم بعد فقط يك سؤال آقا نظام تاريخ ساخت بازي مال كي هست و تخيلي هست يا نه

داره خودمونی میشه nezamdoobarareh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

آقا من ميگم بگذارين تا آخر امتحانات صبر كنيم بعد فقط يك سؤال آقا نظام تاريخ ساخت بازي مال كي هست و تخيلي هست يا نه
    منظورت CnC3 است ؟
    این بازی اوایل 2008 اومده و از تمام سایت ها هم نمره خیلی خوبی گرفته.
    بازی تخیلی هستش و در آینده اتفاق می افته.
    این بازی در اصل ادامه سری بازی محبوب CnC : Tiberian Sun هستش.

راستی بگم که EA گفته می خواد ادامه بازی CnC : Red Alert 2 رو بسازه.

پروفشنال SANBOR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اگه هم اموزش ها رو تو یک جا جمع اوری کنید بهتره

اگه نباشه جاش خالی می مونه lordsuperboys's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

ارتش ايران و واسه دانلود بزاريد لطفاَ ما خودمون نخواستيم امزش بگيريم!!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

سلام
    دوستان عزيز يكي مياد زحمت ميكشه كه يه چيزي ياد بده يه عده به خاطر جالبي اون و يه عده هم فقط به خاطر ياد گيري ميان
    مطلبو دنبال ميكنن بعد طرف يه دفه يه مشكل براش پيش مياد يا يادش ميره تاپيك رو ادامه بده اونجاست كه همه شروع به گير دادن ميكنن مگه هميشه يكي بايد مطلبو بياد توي دستمون بزاره پس وقتي مياييم حرف بزنيم هي ميگيم ما اين دانشمندارو داشتيم و كلي حرفاي ديگه پس حالا چرا فقط منتظر اينو اون مونديم من كه خودم تصميم گرفتم تا توان دارم دنبال مطلباي نيمه كاره روبگيرم وخودم به ته كار برسم البته قصدم توهين به كسي نبود فقط خواستم يه تلنگر زده باشم

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

6

دوستان شما اگر میخواید که ژنرال ها رو هک کنید بهتره که برید سراغ بازی جدید شرکت EA که همون Command & Conquer 3 هستش. الان هم یه پچ براش اومده با اسم Kanes wrath.

در ضمن بگم که ساخت مد برای بازی CNC 3 با ژنرال ها مقداری فرق می کنه ولی از اون جا که شما میخواید از اول شروع کنید، بهتره که برای آخرین محصول EA مد بسازید.

در کل موفق باشید. خواستید بعدا نرم افزار های مورد نیاز و Mod SDK برای بازی CNC3 رو میذارم براتون گخ دانلود کنید.
    آقا نظام برنامه را چرا نميگذاري اگر آموزش سايت يا چيزهاي ديگري در مورد اين بازي داري مثل اسلحه هاي ساخته شده بگذار براي دانلود
    چرا برنامه‌هاي هك c&cرا نمي‌گذاري
    Last edited by sia abedi; 24-06-2008 at 11:45.

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا نظام برنامه را چرا نميگذاري اگر آموزش سايت يا چيزهاي ديگري در مورد اين بازي داري مثل اسلحه هاي ساخته شده بگذار براي دانلود
    چرا برنامه‌هاي هك c&cرا نمي‌گذاري
    چرا برنامه‌ها‌ي هك c&c را نمي‌گذاري

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

6 DDS convertor

دقت داشته باشيد كه با لود شدن كامل اين تاپيك لينك دانلود

DDS convertorبه صورت اتوماتيك اجرا ميشود در صورت اجرا نشدن لينك دانلود پايين تاپيك مي‌باشد كه مي‌توانيد از طريق آن دانلودش كنيد

من توي پست‌ها ديدم ولي نرم‌افزار كانورتور DDSرا پيدا نكردماين پسوند فايلTexturesZHرا تشكيل مي‌ده كه بر|‌خي از عكس‌هاي بازي توش هست اگر سوالي بود در خدمتم فقط لطفا نظر يادتون نره
    لينك دانلود:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با تشكر سياوش عابدي
    Last edited by sia abedi; 27-06-2008 at 14:42.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •