تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 12 اولاول ... 56789101112 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 113

نام تاپيک: [معرفی و آموزش] برنامه های "مبدل و ویرایشگر" ویدیویی (Converter)

اگه نباشه جاش خالی می مونه P2X's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض نرم افزار کانورت

سلام.
    دوستان من از ماهواره فیلم و شو دانلود کردم ولی پسوند اون TS .
    من می خوام پسوند اون را از TS به DAT یا یه فرمت تصویری دیگه تبدیل کنم حالا مشکل من اینه که بهترین نرم افزار برای این کار چیه که از کیفیت فایل دانلودی کم نکنه. Mer30

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

13

سلام.
    دوستان من از ماهواره فیلم و شو دانلود کردم ولی پسوند اون TS .
    من می خوام پسوند اون را از TS به DAT یا یه فرمت تصویری دیگه تبدیل کنم حالا مشکل من اینه که بهترین نرم افزار برای این کار چیه که از کیفیت فایل دانلودی کم نکنه. Mer30
    سلام دوست عزیز
    فکر کنم ----- شما SuperMax باشه.
    مال من هم SuperMax هست.
    بهترین گزینه IamTOO و Total Video Converterهستش.
    البته شما گفتین میخوام به DAT تبدیل کنم؟؟؟ آخه DAT هم شد فرمت؟!؟! من تبدیلش میکنم Divx که عالیه! وقتی هم میخوای به CD رایت کنی Nero این تبدیل رو برات انجام میده یعنی از Divx به DAT.

3. این کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

P2X

پروفشنال MaMaD LooTi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان. من یکی از فیلمها رو از سایت راپیدشر دانلود کردم. 6 پارت بود با پسوند RAR وقتی که تمام پارتها دانلود شد از حالت فشرده خارج کردم . دوتا فایل با پسوند mkv توش بود یعنی فیلم دو تیکه بود. با نرم افزار hjsplit که خواستم بچسبونم به هم دیگه قبول نکرد. چون فایل ها Type نداشتن. اخه باید فایلها به صورت Type 001 و Type 002 باشن تا بشه به هم چسبوند. باید چکار کنم که به هم بچسبن. اخه زیر نویسش فقط توی اولی جواب میده. لطفا راهنمایی کنید.
    حالا اگه نمیشه چسبوند چطور میتونم زیر نویس رو به برای دو تیکه فیلم تقسیم کنم اخه زیر نویس یه تیکه برای کل فیلم به صورت تک فایل هستش. ممنون میشم یه راهنمایی کنید.

پروفشنال shasha_ara2001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

ُلام دوستان
    من یک فایل AVI دارم و میخوام آ[ر فیلم که اسم ها رو مینویسه رو حذف کنم. چطور میتونم سریع و بدون افت کیفیت این کار رو انجام بدم؟

آخر فروم باز akhoond's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

سلام دوستان

من چند وقتی است که نیاز دارم فیلم هام رو کانورت کنم ( برای پخش در پی ام پی باید رزولوشن رو بیارم پایین ...)
    اما با هر برنامه ای که تست کردم ، متاسفانه ، متاسفانه ، صدا و فیلم از هم فاصله می گیرن ، نیم دونم چی کار کنم ، قدیما با نرم افزار دیگه ای تست کرده بودم ، اما تازگی ها با جت هم تست کردم که دیدم متاسفانه همون جوریه ، خیلی خیلی کمه ، اما زحرم می ده ...

مشکل از چیه ؟ سی پی یو رم کم نمی اره ( رم 4 ، باس 1066 ، سی پی یو هم 2 هسته ای 3 گیگ ، 6 مگ کش ) آیا مشکل از برنامه است ؟ مشکل از سیستمه ؟ مشکل از چیه ؟

راهنمایی بفرمایید
    تنکس

داره خودمونی میشه land-dreams's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Borujerd

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    من یه مشکل عجیب دارم که فکر نمیکنم بشه براش کاری کرد ولی گفتم بپرسم شاید راهی باشه
    من با AVS فایلی رو کانورت کردم و بعد فابل اصلی رو هم حذف کردم اما حالا فایل کانورت شده صدا ندارههیچ راهی واسه حل این مشکل نیست.اگه امیدی هست ممنون میشم کمک کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض مشکل در تبدیل dvd با ابعاد 480*720 و ... به divx

سلام
    من وقتی میخوام dvdهایی که سایز تصویر اونها 480*640 نیست (مثلا فیلمی با ابعاد 480*720) رو به divx یا xvid تبدیل کنم، مشکلی که بوجود میاد اینه که ابعاد فیلم تبدیل شده با ابعاد مونیتور تطابق نداره، یعنی گوشه های چپ و راست مونیتور همیشه سیاه هستن (البته هیچ قسمتی از تصویر حذف نشده)، در حالیکه هنگام تماشای فیلم در dvd اصلی، این مساله وجود نداره. ضمناً از نرم افزارهای Xilisoft DVD Ripper Ultimate، #1 DVD Ripper و Auto Gordian Knot استفاده کرده ام و هر سه تا همین مشکل رو دارن. تنها راه حلی که به ذهنم رسید این بود که در نرم افزار Wondershare DVD Ripper Platinum ابعاد فیلم رو به 720*1280 افزایش بدم که مشکل این روش اینه که سرعت تبدیل رو تقریباً نصف میکنه، بعنوان مثال برای تبدیل یه فیلم 90 دقیقه ای نیاز به 80 دقیقه زمان داره.
    از دوستان متخصص در این زمینه خواهش میکنم اگه روش و یا نرم افزار بخصوصی برای رفع این مشکل (البته بدون کاهش سرعت تبدیل) سراغ دارن، با من در میان بذارن.
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

یعنی یه نفر هم پیدا نمیشه که در این باره نظر بده؟!

آخر فروم باز sise's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

نرم افزار Xilisoft DVD Ripper Ultimate 5 که سایز مورد مثال شما را داره. امتحان کرده اید؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

نرم افزار Xilisoft DVD Ripper Ultimate 5 که سایز مورد مثال شما را داره. امتحان کرده اید؟
    امتحان کردم، دقیقاً همون مشکل رو داره!!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •