تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 53 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 521

نام تاپيک: همه چیز درباره بازار لپ تاپ ( ایران ، دبی ، چین) و سیاست ها فروش شرکت های ایرانی ، ترفندها ، تقلب !!

اگه نباشه جاش خالی می مونه teknosys's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

چه فرقی داره سایت کجا ایسوس باشه
    از سایت اینگلیسی به دلیل تحریم ور داشته
    در ضمن به ساپورت ایمیل بزن بهت آدرس میده .دیگه لطفا قبول کنید
    یا اینکه یک دفترچه لپ ایسوس در جعبه لپ تاپ هست نگاه کن
    دفترچه هم احتمالا اشتباه اسوس چاپ کرده
    اونجا هم نوشته
    که البته شما هیچ موردی رو قبول نمی کنید
    لطفا در مورد حرف حقیقت اینقدر پافشاری نکنید
    سلام

منم همین رو میگم. عزیز من به علت تحریم برداشته. تمام لینک هایی که گذاشتین زبون دیگه هست. این سایت های ساپورت توسط مصرف کننده استفاده میشن. مصرف کننده ایتالیایی چندتا هستند که بخوان بیان تو این صفحه و چک کنند که ایران نمایندگی داره یا نه؟ من هم توی پست قبلی گفتم تو دید نیست که بر نداشتن. توی تمام برندها سایت مرجع یکی سایت انگلیسی هست و دیگری Global . این شما هستید که چیزی به این واضحی رو قبول نمی کنید و لینک هایی میدید که توی حاشیه هستند و اصل مطلب رو نمی پذیرید. سایت ایتالیا یا چین اونم توی قسمت معرفی نماینده چقدر بازدید کننده داره که بخواد آپدیت بشه؟ واضحه که اینا مال قبلا و الان شرکت هایی که اونجا اسمشون هست از طرف شرکت مادر ساپورت نمی شن و در پیدا کردن قطعات و آموزش دیدن کادرشون در فشار هستند. در مورد دفترچه هم اگر شما یه ایسوس توی خارج از ایران بگیرید که مدلش جدید باشه ایران توی لیست نمایندگانش وجود نداره. حالا شما منظورتون کدوم دستگاه با چه سال ساختی هست رو نمی دونم. چون خیلی از لپ تاپ هایی که توی ایران میان مدلشون ماله یک یا دو و حتی سه سال پیشه. البته الان خیلی به روزتر شده نسبت به گذشته و با تاخیر کمتری وارد می کنند ولی تا همین یکسال پیش هم تاخیر زیاد بود. اگر آدرسی از شرکت مادر دارین که تلفنی برای پیگیری این مسئله دارند بزارین تا زنگ بزنم. من که چیزی پیدا نکردم. حتی آنلاین چت هم ندیدم توی ایسوس. فقط باید Member بشی که اونم سریال و P/N و کلی چیزه دیگه ازت می خواد.

در مورد ۱۵۲۰ با ۱۵۲۵ اصلا این دو نمونه مادربرد
    یکی واسه وسترو ۱۵۲۰ هست یکی دیگه واسه اینسپیرون چه ربطی بهم دارند دو نمونه هم با هم فرق دارند
    از شما که تعمیر کارید بعیده که ندونید این دو تا با هم فرق می کنند از همه لحاظ

در مورد مالیات هم دیگه نگید منظورتون آفر بوده چون فرق میکنند.

در ضمن یک شرکت یک نمونه مادربرد برای دستگاههای خو استفاده د\می کنه

شما خودتون گفتید که شرکت ها از یک نمونه مادر برد برای دستگاه های خودشون استفاده می کنند. من هم گفتم نه اینطور نیست. برای یک مدل از یک جنس برد استفاده میشه ولی یه شرکت برای همه مدلاش از یه جنس برد استفاده نمی کنه.

اینو قبول دارین که آفر یا اشانتیون هر چیزی میتونه باشه یا نه؟ اسمش که روشه عزیز من. اشانتیون خریدار رو پرداخت نکردن مالیات میدن. یعنی شرکت میگه شما آنلاین خرید کنید مالیاتش رو من می پردازم. معلومه که مالیات با اشانتیون فرق داره ولی اشانتیون میشه که مالیات هم باشه. امیدوارم تونسته باشم منظورم رو بگم.
    اصلا بحث سر مالیات دادن آمریکایی ها نیست که شما گیر دادین به معنی کلمات آفر و تسک (به قول شما تکس!)
    بحث سر احترام و امکاناتی هست که به مصرف کننده در قبال خرید محصولاتشون میدن. شرکت های ایرانی که ماشااله!! میگن نماینده رسمی هستیم ، از امکاناتی که خود شرکت گذاشته هم خبری نیست ، از کیفیت خدمات پس از فروش هم که همینطور ، دو قورت ونیمشون هم که باقیه. کلی پول میگیرن واسه چیزی که اصلا وظیفه اونها نیست. صاحب اون کالا هم ازشون نخواسته که این کا رو انجام بدن. آیا این از آب گل آلود ماهی گرفتن نیست؟ من نمیگم باید تعطیل بشن یا هر چیز دیگری ، ولی انصاف هم نیست که با گفتن بعضی حرف هایی که اساسا حقیقت ندارند جلب اعتماد کنند. حالا اینکه شما میگین هرکی خدمات خوب نداشته باشه محکوم به شکسته کاملا درسته ولی آیا نظارتی بر کیفیت خدمات هست؟ توی بقیه چیزها هم همینجوره. چرا میان و میگن ما نماینده رسمی هستیم و بعد از اینکه مصرف کننده با همین جملات اعتماد کرد و به خاطر اونا یا از خود اونا خرید کرد و مشکل پیدا شد اونوقت میگن ما تحریمیم و قطع رو بهمون نمیدن. باید 6 هفته صبر کنید تا قطعه رو بتونیم تهیه کنیم. من نمیگم امرتات اینجوریه ولی چون آمار موسخی وجود نداره و نظارتی هم نیست اصلا بعید نیست که به خیلی از مشتریاشون همین جواب ها رو داده باشند.

در دبی هم شرکت ردینگتون سرویس واسه اچ پی میده و هم برای ایسر
    شرکت دل در دبی خودش دفتر خدمات داره ولی ۳ شرکت معروف دیگه هم میفروشن و سرویس خدمات میدن و هم اینگه محصولات دیگه هم گارانتی میکنن
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    تقریبا همه شرکت ها در دنیا به این صورت هستند
    این که شما فرمودین کاملا درسته. ولی مثل اینکه اشتباه منظور من رو متوجه شدین. منظور من این بود که کسانی که ایسوس رو گارانتی می کنند از خود ایسوس نمایندگی دارند. یعنی روی برگشون ننوشته ما ضمانت می کنیم. نوشته برای استفاده از خدمات شرکت مادر به آدرس این شرکت مراجعه کنید. برگه ضمانت رو ردینگتون چاپ نمی کنه یا شرایط ضمانت رو ردینگتون که تعیین نمیکنه. ولی مال ما چه طور؟ اصلا نماینده رسمی از خودش هیچی نباید داشته باشه. اون شرکت مادر هست که شرایط گارانتی رو برای مصرف کننده و قطعات و آموزش کادر رو برای شرکتی که نمایندگی بهش داده بر عهده میگیره. ولی چیزی که شما میگین مثل اینه که هر نمایندگی ایرانسل خودشون کارت شارژ بسازن یا خودشون سیم کارت بسازن.شما نمیبینید که سوپر مارکتی که اسمش مثلا نیلوفره بگه کارت شارژ ایرانسل نیلوفری. یا کارت شارژ نیلوفر!! خود ایرانسل کارت شارژ میزنه خودشم سیم کارت میزنه و به نمایندگی ها میده تا به مصرف کننده بدن.
    این خیلی فرق میکنه که شما بگین ایسوسی که امرتات گارانتی میکنه و ایسوسی که ویستا گارانتی میکنه.
    قانونش اینه که شما میرین ایسوس میگیرین که خودش خواه ناخواه ضمانتش روش هست.ضمانت خود شرکت ایسوس نه امرتات نوشته یا هر چیز دیگری. بعد واسه استفاده از اونا به نزدیکترین خدمات دهنده که نمایندگی اون شرکت هست مراجعه میکنید. همون لینک دل که گذاشتین نوشته ساپورت ، فروش . یعنی تفکیک کردند.
    باید گفت ایسوسی که خدمات پس از فروشش توسط امرتات در ایران انجام میشه. طبق شرایط ایسوس که بین المللیه و با پشتیبانی ایسوس. نه ایسوس با ضمانت امرتات.
    اینم که شما میگین چند جا هستن که خدمات یک مارک یا چند مارک رو میدن اینم مثل همون دفتر خدماتی هست هم کارت شارژ ایرانسل و هم همراه اول میفروشه. این که ایرادی نداره. در دبی به خاطر ازدیاد جمعیت یه دفتر خدمات جواب نمیده. پس شرکت های دیگه میان و بوسیله همون آموزش هایی که در دفتر اصلی کارکنانشون رو میدن آموزش میبینن و قطعات هم در دسترسشون میزارن تا مراجعه کننده ای که مثلا در ابوظبی هست نخواد بیاد دبی تا بتونه از خدمات استفاده کنه. حرف شما مثل اینه که ایرانسل چون دفتر مرکزیش در تهران هست دیگه هیچ جا توی تهران نباید کارت شارژ بفروشه و کسی که راه آهن هست باید بره مثلا ونک واسه کارت شارژ. شما در آخر فرمودین که محصولات دیگه رو هم گارانتی میکنن. ولی این محصولات دیگه باید بهشون مجوز بدن تا بتونن خدمات پس از فروش رو ارائه بدن. نه اینکه بیان خودسرانه ضمانتنامه چاپ بکنن و بگن با این شرایط ما این محصول رو ضمانت میکنیم.

موفق باشین.
    Last edited by teknosys; 21-02-2011 at 22:26.

2. 5 کاربر از teknosys بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

. چون خیلی از لپ تاپ هایی که توی ایران میان مدلشون ماله یک یا دو و حتی سه سال پیشه
    این رو جای دیگه نگید می خنندند، مردم ایران همیشه جدید ترین رو می خواهن مدل 4 ماه پیش هم قبول نمی کنند
    آخه تو بازار سخت افزار کسی مدل 3 سال پیش میزاره انصافا این یک جوکه
    شما هر مدل اسوس رو در خاورمیانه از هرکشوری خواستی نگاه کن ببین تو دفترچه چه چیزی نوشته

امرتات ، ویستا و سازگارحتی اگر اسوس رو از ایران هم نگرفته باشی بهت سرویس میده
    شما همیجوری حرفهای خودتون رو اصلاح می کنید و بعدش هم می گید منظورم این بود. و یک مشت دلیل میارید و مثال بی ربط میزنید
    دوست دارید کم نیارید ،ادامه بحٍ جایز نیست
    روی یخ گرد و خاك بلند نكن
    Last edited by hasansoft; 22-02-2011 at 01:15.

4. این کاربر از hasansoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

این رو جای دیگه نگید می خنندند، مردم ایران همیشه جدید ترین رو می خواهن مدل 4 ماه پیش هم قبول نمی کنند
    آخه تو بازار سخت افزار کسی مدل 3 سال پیش میزاره انصافا این یک جوکه
    شما هر مدل اسوس رو در خاورمیانه از هرکشوری خواستی نگاه کن ببین تو دفترچه چه چیزی نوشته

امرتات ، ویستا و سازگارحتی اگر اسوس رو از ایران هم نگرفته باشی بهت سرویس میده
    شما همیجوری حرفهای خودتون رو اصلاح می کنید و بعدش هم می گید منظورم این بود. و یک مشت دلیل میارید و مثال بی ربط میزنید
    دوست دارید کم نیارید ،ادامه بحٍ جایز نیست
    روی یخ گرد و خاك بلند نكن
    سلام سلامتی میاره!

این که مردم ایران همیشه جدیدترین رو میخوان قبول دارم ولی با همیشه اش مخالفم. بازار لپ تاپ خیلی جوونه توی ایران. تازه یکی دوساله که مصرف کننده ها به روز شدن. یا شما تازه واردید یا خودتون رو زدین به اون راه. تا همین دو سه سال پیش لپ تاپ ها قدیمی بودند. از لحاظ سال ساخت. هنوزم بعضی مدل های ساخت 2008 و 2009 رو تو بازار میبینیم. مثلا بعضی از dv4 ها فکر می کنینن ماله دیروزن؟ خوب مال 2009 هستند. الان که 2011 هست. دوسال از تاریخ تولیدشون گذشته دیگه. مثل اینه که بگیم پژو من مال سال 1389 هست پس جدیده. پژو ماله 30 ساله پیشه. منم منظورم سال ورود به بازار بود. بعدش من گفتم که جدیدا مصرف کننده ها به روزتر شدن. دلایل زیادی هم داره. یه دفترچه از ایسوس گیر اوردم حتما عکسش رو آپلود میکنم . خودم هم میدونم که اگه از جای دیگه ایسوس بگیری امرتات بهت خدمات میده. اساسا کار اینا خدمات دادن به محصولات دیگران. شما متاسفانه بدون دقت کردن در حرف های من و منظور من با تیکه پرانی جواب میدین. توی هر پستتون هم کمتر از پست قبلی می نویسین. جوابیه هاتون محدود و بی محتواتر میشه. من هیچ کدوم از حرف هام رو اصلاح نکردم. اگر مثالی زدم و یا توضیح بیشتری دادم به دلیل عدم درک شما از مطلب قبلی بوده. من میگم امرتات نمایندگی ایسوس نیست شما لینک ایتالیا میدین میگین چه فرقی میکنه؟ آخه عزیز من چرا چیزی رو که نمیتونین با قاطعیت ثابت کنید بر درست بودنش پافشاری می کنید؟ مثال های من ممکنه خیلی با کلاس نباشن مثل شما ولی بی ربط نیستن.

شما میگین که این شرکت ها بهتون سرویس میدن. یعنی اگه من یه دستگاه از دبی بیارم اونجا بدون اینکه ازم هزینه گارانتی بگیرن سرویس مجانی به من میدن؟ واقعا من نمی دونم چه جوابی به این حرف شما بدم. گارانتی کردن بهای اضافه داره. مگه 30 یا 40 هزار تومن نمی گیرند تا گارانتی ایرانی بکنند؟ وقتی من از جای دیگه دستگاه رو گرفته باشم و هزینه گارانتی ایران رو نداده باشم هم به من حدمات مجانی میدن؟ دوستان خودشون میدونن حرف کی خنده داره و بایستی به کی بخندند.

شما فقط یه جمله رو در پست قبلی از من نقل قول کردین. یعنی بقیش رو قبول داشتین و فقط با همین یه جمله مشکل داشتین. اگه اینطوری هست از خیر این جملم میگذرم. ولی خدا کنه که شما بقیش رو قبول کردین.

به جای این تیکه های خوشگلی که می پرونی یه خورده اطلاعاتت رو ببر بالا.

موفق باشین.
    Last edited by teknosys; 22-02-2011 at 10:42.

6. 11 کاربر از teknosys بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

سلام

قابل توجه HasanSoft عزیز.

کد:
    موفق باشین.

8. 2 کاربر از teknosys بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض مدلهای آسیایی لپ تاپ های HP

سلام

در این پست آدرس هایی رو میزارم که یکیش مربوط به لیست مدل های موجود در خاورمیانه شرکت HP هست که سری ها و مدلهاشون رو نوشته. این مدلها همراه با کانفیگ هاشون هستند. یه خورده توشون دقت کنین میتونین خیلی چیزا رو یاد بگیرین که وقتی رفتین و از یه مدل کانفیگی غیر از این کانفیگ دیدین حساب کار دستتون باشه.

این لینک لپ تاپ های Pavilion :

کد:
    اینم لینک سری EliteBook :

کد:
    این هم لینک ProBook :

کد:
    دوستان اگر سوالی داشتند در خدمت هستم.

موفق باشین.
    Last edited by teknosys; 28-02-2011 at 16:29.

10. 3 کاربر از teknosys بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

سلام

این رو هم دلم نیومد نزارم. هرچند ادم رو عصبی می کنه. ولی میزارم تا کسانی که این روند بازار رو خوب می دونند و فکر می کنند نیازی به تغییر در بازار وجود نداره این رو بخونن.

ایت آدرس توضیح درباره Bill Me Latter! هست. این امکانی هست که شما با داشتن کارت اعتباری میتونید نحوه پرداخت رو 6 ماهه انتخاب کنید. اون هم بدون مبلغ اضافه. توی سایت HP شما امکان این رو دارین که یه لپ تاپ رو بخرین و یا ماهانه در 6 قسط یا در تاریخی که بعد از 6 ماه از خرید شما تعیین میشه مبلغ رو بپردازید. ولی متاسفانه ما از هر دو یعنی کارت اعتباری و لپ تاپ محروم هستیم.

کد:
    زحمت ترجمش رو هم خودتون بکشید. شرمنده. از طریق Google Translate ترجمه کنید.

کد:
    موفق باشین.
    Last edited by teknosys; 22-02-2011 at 20:48.

12. 2 کاربر از teknosys بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

سلام

این هم لینک HP Mini Laptops Models In MD :

کد:
    موفق باشین.

14. این کاربر از teknosys بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال elvin_1987's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Tehran_takhttavos

پيش فرض

عزیز دیگه دل ما رو اب نکن.از همه چی میکشیم از اینم..
    من که امروز رفتم 5742 با این کانفینگ سفارش دادم.
    خدایی تو هیچ جا این کانفینگ رو ندیدم به نظرتون عجیب نیست؟
    سی پی یو Cor ı3 3mb
    گرافیک:nvdia
    رم 2 گیگ
    هارد 320
    مصفحه نمایش15.6

قیمت با گارانتی شرکتی 680 و بدون گارانتی 350 گارانتی هم که میده نوین هست
    یعنی این قیمت که داد گرون داده یا خوبه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

عزیز دیگه دل ما رو اب نکن.از همه چی میکشیم از اینم..
    من که امروز رفتم 5742 با این کانفینگ سفارش دادم.
    خدایی تو هیچ جا این کانفینگ رو ندیدم به نظرتون عجیب نیست؟
    سی پی یو Cor ı3 3mb
    گرافیک:nvdia
    رم 2 گیگ
    هارد 320
    مصفحه نمایش15.6

قیمت با گارانتی شرکتی 680 و بدون گارانتی 350 گارانتی هم که میده نوین هست
    یعنی این قیمت که داد گرون داده یا خوبه؟
    سلام

متاسفانه سایت خاورمیانه ایسر به دلایل فنی مسدود هست. توی خاورمیانه فقط سایت اسرائیل باز بود. هم سایت آفریقای جنوبی نزدیکترین مکان به خاورمیانه بود که باز بود. کلا دستگاه های خاورمیانه و آفریقا در یک Range قرار میگیرند. یعنی دستگاه هایی که برای خاورمیانه میزنند برای آفریقا هم میزنند و اکثر برندها نمایندگیشون در آفریقای جنوبی هست و در دیگر کشورهای آفریقایی نمایندگی ندارند.ولی در مورد دستگاه شما .

ما دومدل 5742 داریم . یکیش مدل (AS5742-462G32Mnkk ( LX.R4F02.152

و مدل (AS5742-374G32Mnkk ( LX.R4F02.132

مدل اول همه چیزش شبیه دستگاه شماست و فقط CPU اون فرق میکنه. در مدلی که هست Ci5 هست.
    در مدل دوم هم 4 گیگ رم داریم و نه 2 گیگ رم.

اینا تفاوت های دستگاه شما با دستگاه های معرفی شده از این مدل در سایت آفریقای جنوبی بود.

دستگاه شماممکنه دستکاری شده. به همین دلیل هم قیمت موسخی نمیشه پیدا کرد.

موفق باشین.
    Last edited by teknosys; 23-02-2011 at 10:36.

17. 3 کاربر از teknosys بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال elvin_1987's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Tehran_takhttavos

پيش فرض

سلام

متاسفانه سایت خاورمیانه ایسر به دلایل فنی مسدود هست. توی خاورمیانه فقط سایت اسرائیل باز بود. هم سایت آفریقای جنوبی نزدیکترین مکان به خاورمیانه بود که باز بود. کلا دستگاه های خاورمیانه و آفریقا در یک Range قرار میگیرند. یعنی دستگاه هایی که برای خاورمیانه میزنند برای آفریقا هم میزنند و اکثر برندها نمایندگیشون در آفریقای جنوبی هست و در دیگر کشورهای آفریقایی نمایندگی ندارند.ولی در مورد دستگاه شما .

ما دومدل 5742 داریم . یکیش مدل (AS5742-462G32Mnkk ( LX.R4F02.152

و مدل (AS5742-374G32Mnkk ( LX.R4F02.132

مدل اول همه چیزش شبیه دستگاه شماست و فقط CPU اون فرق میکنه. در مدلی که هست Ci5 هست.
    در مدل دوم هم 4 گیگ رم داریم و نه 2 گیگ رم.

اینا تفاوت های دستگاه شما با دستگاه های معرفی شده از این مدل در سایت آفریقای جنوبی بود.

دستگاه شما 100% دستکاری شده. به همین دلیل هم قیمت موسخی نمیشه پیدا کرد.

موفق باشین.
    مرسی از راهنماییتون.این هم هست رم رو از روش بردارن رم دیگه بزارن روش با مارک دیگه و هارد هم همنین.حالا من لپتاپ رو تحویل نگرفتم قرار هست فردا برم بگیرم ساعت 11 .من چطور می تونم طرف ثابت کنم لپتاپ دست کاری شده هست؟ممنون از راهنماییتون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •