تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 12 اولاول ... 56789101112 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 111

نام تاپيک: [تحلیل اختصاصی P30world] چرا آمار و آنالیز Strategy Analytics درباره سهم فروش حدود 27 درصدی اندروید در بازار تبلت اشتباه و گمراه کننده است؟

آخر فروم باز Mehran NZ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

ممنون استریم عزیز از توضیحاتتون!(در مورد دیوایسهای اندرویدی فقط تبلت و موبایل که نیستند مثلا آیا شما معتقدید که حتما باید مثلا تلویزیونهای اندرویدی -که لشکریان جدیدش در راهن - رو هم باید جدا کنه و اگه نکنه کار بدی کرده؟!)
    ===============
    خوب این رو گفتم بزارم بد نیست مربوط به همین امروز هست تازه تازه -این مطلب اثبات یا نقد چیزی که استریم جان نوشتن نیست - -قابل توجه اون دسته از دوستان که فکر می کردن با افزایش فروش اپل سهمش هم همینجوری مونده یا بیشتر شده همونطور که عرض کردم باید ببینید چقدر سهم بازار زیاد شده که همینطور که در منبع اصلی نوشته تبلتها رشدی 260 درصدی داشتن از پارسال تا امسال!
    نکته واقعا ناامید کننده برای ویندوز هست که 1 درصد داره امیدوارم که بتونه با ویندوز 8 و تدابیری که اندیشیده خودش و برسونه و یک قطب رقابت جدید (نه مونوپولی) بوجود بیاد!
    تبلتهای آندروئیدی فاصله خود را به تدریج با خانواده iPad کم میکنند. در 4 ماه آخر سال گذشته میلادی 26.8 میلیون تبلت فروخته شده که نسبت به 10.7 میلیون سال قبل آن افزایشی در حد 2.5 برابر را نشان میدهد.

بر اساس گزارشها سهم ( Market Share ) تبلتهای اندروئیدی در پایان سال گذشته برابر با 39 درصد بود که نسبت به سال قبل آن با افزایش 10 درصدی مواجه شده و در کنار ان خانواده آیپد با کاهش سهم 10 درصدی به 58 درصد مواجه شده اند. 1 درصد بازار هم در اختیار تبلتهای ویندوزی بوده است.

بنا به گفته تحلیل گران عرضه انواع مدلها توسط آمازون , سامسونگ , اسوس و ... در بازارهای مختلف بر این روند تاثیر گذار بوده است.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Mehran NZ; 26-01-2012 at 16:20.

2. این کاربر از Mehran NZ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

ممنون استریم عزیز از توضیحاتتون!
    خوب این رو گفتم بزارم بد نیست مربوط به همین امروز هست تازه تازه -این مطلب اثبات یا نقد چیزی که استریم جان نوشتن نیست - -قابل توجه اون دسته از دوستان که فکر می کردن با افزایش فروش اپل سهمش هم همینجوری مونده یا بیشتر شده همونطور که عرض کردم باید ببینید چقدر سهم بازار زیاد شده که همینطور که در منبع اصلی نوشته تبلتها رشدی 260 درصدی داشتن از پارسال تا امسال!
    نکته واقعا ناامید کننده برای ویندوز هست که 1 درصد داره امیدوارم که بتونه با ویندوز 8 و تدابیری که اندیشیده خودش و برسونه و یک قطب رقابت جدید (نه مونوپولی) بوجود بیاد!

دوباره Strategy Analytics

این منبع شما یک سوتی عجیب ریاضی () داده اون هم اینه که 2.5 برابر شدن یعنی 150 درصد رشد، نه 250 درصد. 150 درصد افزایش مسلمه (و با احتساب 112 درصد افزایش آیپد هم سازگاره)، من در این قضیه شکی ندارم و مسلمه کم کم سهم اندروید ها بیشتر میشه (البته این افزایش سهم رو باید به احتساب آمازون و نوک گذاشت، چون Strategy Analytics این بار هم این دو رو وارد این آمار کرده).

مایکروسافت هم با ویندوز 8 مسلما وضعش فرق خواهد کرد. مایکروسافت تا حالا اصلا نگاهی به بازار تبلت نداشته که انتظار داشته باشیم سهم داشته باشه! البته امسال هم بعیده سهم محسوسی باشه چون تا عرضه ویندوز 8 (احتمالا اکتبر) 10 ماه از سال گذشته!

4. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوباره Strategy Analytics

این منبع شما یک سوتی عجیب ریاضی () داده اون هم اینه که 2.5 برابر شدن یعنی 150 درصد رشد، نه 250 درصد. 150 درصد افزایش مسلمه (و با احتساب 112 درصد افزایش آیپد هم سازگاره)، من در این قضیه شکی ندارم و مسلمه کم کم سهم اندروید ها بیشتر میشه (البته این افزایش سهم رو باید به احتساب آمازون و نوک گذاشت، چون Strategy Analytics این بار هم این دو رو وارد این آمار کرده).

مایکروسافت هم با ویندوز 8 مسلما وضعش فرق خواهد کرد. مایکروسافت تا حالا اصلا نگاهی به بازار تبلت نداشته که انتظار داشته باشیم سهم داشته باشه! البته امسال هم بعیده سهم محسوسی باشه چون تا عرضه ویندوز 8 (احتمالا اکتبر) 10 ماه از سال گذشته!
    سلام فکر کنم سوتی داده تو این مورد لول
    خوب من هم - با احتساب تمام تفاسیر شما- باز هم اینها رو جزو تبلتهای اندرویدی حساب میارم (نظرات متفاوته)موقع خرید خودم هم اصلا نگاه نکردم واقعا کدوم 100 دلاریه کدوم 500 دلاری همه از نظر من تبلت بودن رفتم دونه دونشون و چک کردم و نگاه کردم کدوم نیازهام برآورده می کنن!
    در مورد مایکروسافت هم حق با شماست احتمالا امسال چیز خاصی ازش نمی بینیم!
    ====================
    ادیت :
    1-سوتیی در کارنبوده
    البته اگر دقت کنین 2.5 برابر را برای 3 ماهه چهارم گفته و 260 درصد رو برای کل سال.
    2-این امار رو رویترز داده الان strategy analytics رو که جناب فریمن این پایین گذاشتن با این فرق داره و سهم اپل رو 57.6 اعلام کرده آیا ربطی دارن که این رو گفتین؟!
    Last edited by Mehran NZ; 26-01-2012 at 22:46.

6. این کاربر از Mehran NZ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز F R E E M A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

آمار جدید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امروز اعلام شد که با آخرین آمار [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کاملا همسو بود
    هر چند همه اینها را باید زیر سوال برد چون فقط بر اساس آمار ship بوده و کاملا گمراه کننده است حتی برای آیپد!
    در این آمارها کیندل فایر جزو تبلتهای اندرویدی محسوب شده در کنار برندهای معروف، ولی تبلتهای چینی چیپ در نظر گرفته نشدن
    باید از یک اقتصاد دان بپرسیم که اگر تقاضا برای یک کالا چندان افزایشی نیافته پس چطور عرضه در این حد زیاد شده؟
    بفرمایید:

در این تماس گفتن و اگه گوش کنید اپل آمار فروش و مقدار Inventory رو جدا می گه.
    موجودی کارخانه و تعداد فروش نرفته ها به کنار
    سوال اساسی اینست که آمار فروشی که اپل اعلام کرده بر اساس کدام آمار activation بوده؟
    بر اساس مجموع آمار 2011 حدود 40 ملیون آیپد فروش رفته که قبلا اعلام شده بود اپل این تعداد ship خواهد کرد
    خیر برای استفاده از سرویس های گوگل لازمه اکانت گوگل داشته باشید (که اگه نباشه همون لحظه براتون درست می کنه) شکی نداشته باشید هر تبلتی که خریداری میشه و سرویس های گوگل بر روی اون قرار داره بالاخره فعال سازی میشه.
    منظور من هم اکانت گوگل بود! با اکانت یاهو که وارد جیمیل نمیشن!
    یک نفر تبلت اندرویدی خریده دیگه با هر اکانت گوگل که داره وارد جیمیل میشه
    اکثر یوزرها میدونن که چند سایت غیرقانونی معروف برای دانلود اپ هست و دیگه با اندروید مارکت کاری ندارن
    وقتی یوزر مجبور نیست به انجام کاری ممکنه تا ماهها به فکرش نیفته مثل دوستمان مهران
    اصلا نمیشه از آمار اندروید مارکت برای یک بازه زمانی کوتاه نتیجه ای در مورد فروش تبلتها گرفت
    در مورد آمار تعداد web browsers هم مشخصه که یوزر آیپد نیاز داره از third party browsers استفاده
    کنه ولی برای اندروید نیازی نیست
    من اینجا (انگلیس) افزایش 5 برابر تبلیغات در چند ماه اخیر رو اصلا ندیدم. همیشه با یه سرعت مناسب در حال افزایش بوده و اتفاقا در چند ماه اخیر نسبتا ثابت مونده.
    این آماری که میگی ثابت مونده را بیار ما هم ببینیم
    یک نمونه از افزایش آمار تبلیغات:
    /
    اگه منظورتون همین دو هفته استثنائا هست که خب این دو هفته فروش همه گجت ها زیاد میشه و تبلت هم استثنا نیست، اگه منظورتون اینه که از این موقع به بعد نسبت به اکتبر دو برابر شده (و قراره دو برابر بمونه) که خب اخبارش رو بدید ببینیم.
    اصلا اینطور نیست که برای سال نو میلادی همه گجتها فروش آنچنانی پیدا کرده باشن
    واقعیت این بود که عرضه تبلتهای جدید اندرویدی (مثل کیندل، پرایم، 7.7) باعث جلب توجه خریداران شد
    یک نمونه از اخبار که مقایسه با کریسمس گذشته داشته که فروش تبلتها در آن موقع هم بالا رفت:
    باز هم همچین فروشی بسیار خوبه. اون بازار 2 میلیاردی درصد قشری که واقعا قدرت خرید همچین گجت های تفریحی دارن بسیار پایینه!
    درسته آمار اونها رو که نمیشه به راحتی پیدا کرد، ولی اونها موضوع بحث ما هم نبودن.
    اگر درباره تبلت صحبت میکنیم باید همه مدلهای موجود در بازار را در نظر بگیریم
    تبلتهایی مثل سوپرپد حتی در بازار آمریکا هم طرفداران زیادی دارن که در فرومها دیده میشن
    خبرهایی که فقط مربوط به آمار تولید سوپرپد هست ملاحظه کنید:
    دقیقا همینطوره، وقتی شخصی براش خرید اون تبلت های +500 دلاری اصلا براش ممکن نیست و فقط به همین تبلت های 200 دلاری نگاه می کنه، دیگه کیندل فایر براش آلترناتیو آیپد نیست و هیچ وقت قرار نیست بین این دو چیزی رو انتخاب کنه، به شکلی که مثلا بین آیپد و پرایم قدرت انتخاب هست، برای همین هم من این دو رو در Category های متفاوتی می بینم.
    اصلا نمیشه گفت که خرید یک تبلت 500 دلاری حتی برای یک کارگر ساده در ایران هم غیر ممکنه چه برسه به آمریکا و اروپا!
    اگر کیندل فایر 200 دلاری نبود مطمئنا خریدار میرفت به سمت لنوو و ایسر 300 دلاری پس این یک آلترناتیو محسوب میشه
    اینکه فلان آمار اینها را تبلت محسوب نکرده دلیلی نیست که خریدار عادی اینها را بعنوان تبلت نشناسه

برای نمونه من خودم چند بار که حوصله داشتم در بعضی سایتهای آمریکایی که کاربرانی در مورد خرید کیندل سوال میکردن، امکانات و قیمت asus tf101 ، lenovo k1 ، acer a500 را براشون توضیح دادم و دیدم همگی نظرشون عوض شد
    سوال تکراری: اگر کیندل تبلت محسوب نمیشه چرا به آمار الکی chitika استناد کردی؟
    Last edited by F R E E M A N; 26-01-2012 at 22:27.

8. 2 کاربر از F R E E M A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

آمار جدید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امروز اعلام شد که با آخرین آمار [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کاملا همسو بود
    هر چند همه اینها را باید زیر سوال برد چون فقط بر اساس آمار ship بوده و کاملا گمراه کننده است حتی برای آیپد!
    در این آمارها کیندل فایر جزو تبلتهای اندرویدی محسوب شده در کنار برندهای معروف، ولی تبلتهای چینی چیپ در نظر گرفته نشدن
    باید از یک اقتصاد دان بپرسیم که اگر تقاضا برای یک کالا چندان افزایشی نیافته پس چطور عرضه در این حد زیاد شده؟
    موجودی کارخانه و تعداد فروش نرفته ها به کنار
    این که آمار Q4 است که ارتباطی با آنالیز ما و بحثمون نداره، من ادعایی در این باره نکردم.
    سوال اساسی اینست که آمار فروشی که اپل اعلام کرده بر اساس کدام آمار activation بوده؟
    بر اساس مجموع آمار 2011 حدود 40 ملیون آیپد فروش رفته که قبلا اعلام شده بود اپل این تعداد ship خواهد کرد
    آمار خود اپل هست، منظورتون رو متوجه نمی شم. اپل رسما گفته این تعداد فروش رفته، کجای این قضیه واضح نیست؟

منظور من هم اکانت گوگل بود! با اکانت یاهو که وارد جیمیل نمیشن!
    یک نفر تبلت اندرویدی خریده دیگه با هر اکانت گوگل که داره وارد جیمیل میشه
    اکثر یوزرها میدونن که چند سایت غیرقانونی معروف برای دانلود اپ هست و دیگه با اندروید مارکت کاری ندارن
    وقتی یوزر مجبور نیست به انجام کاری ممکنه تا ماهها به فکرش نیفته مثل دوستمان مهران
    بله ولی با اولین اکانت محصول فعال میشه. این دانلود غیر قانونی اپ ها هم میزانش (به خصوص در اندروید که بازارش محدود نیست) بسیار پایینه و همه بیمار نیستن مارکتی که برنامه هاش با یک کلیک و رایگان نصب میشه رو ول کنن برن سراغ سایت های غیر قانونی. به علاوه اینکه رعایت کپی رایت در اکثر کشورها بین همه عمومیت داره. فعالیت وحشتناک مارکت اندروید هم نشون می ده کاربرها دارن ازش استفاده می کنن. ایران رو نبینید که تحریم هستیم و مجبوریم.

اصلا نمیشه از آمار اندروید مارکت برای یک بازه زمانی کوتاه نتیجه ای در مورد فروش تبلتها گرفت
    موافقم، شما نگاه کنید چرا آمار دیگه ای نداریم که داریم به این تکیه می کنیم! من فقط نیستم که دارم از این آمار استفاده می کنم، این آمار تبدیل شده به تنها سورسی که میشه حدس زد چقدر از این تبلت ها الان اون بیرون در دست کاربرهاست.

در مورد آمار تعداد web browsers هم مشخصه که یوزر آیپد نیاز داره از third party browsers استفاده کنه ولی برای اندروید نیازی نیست
    چرا یوزر آیپد همچین نیازی داره؟ و ارتباط این مرورگرهای third party با بحث ما چیست؟

این آماری که میگی ثابت مونده را بیار ما هم ببینیم
    یک نمونه از افزایش آمار تبلیغات:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] /
    شما نظر من رو پرسیدید که "اگر افزایش حداقل 5 برابری tablet advertising در ماههای اخیر را قبول داری" ، من هم بر اساس مشاهدات خودم گفتم خیر قبول ندارم! شما نظر من رو پرسیدید نه آمار!

این لینکی هم که شما دادی درباره میزان تبلیغات مشاهده شده بر روی موبایل و تبلته (یعنی تبلیغ هر چیزی که روی اینها مشاهده میشه)، نه اینکه تبلیغ موبایل و تبلت.

اصلا اینطور نیست که برای سال نو میلادی همه گجتها فروش آنچنانی پیدا کرده باشن
    واقعیت این بود که عرضه تبلتهای جدید اندرویدی (مثل کیندل، پرایم، 7.7) باعث جلب توجه خریداران شد
    یک نمونه از اخبار که مقایسه با کریسمس گذشته داشته که فروش تبلتها در آن موقع هم بالا رفت:
    این لینک شما هم که تکلیفش مشخصه:
    According to the annual Christmas activity survey from IMRG, sales online completed by tablet users have doubled since the previous year.
    داره در مقایسه با پارسال می گه، که خب واضحه فروش تبلت ها نسبت به پارسال دو برابر شده، من که منکرش نیستم و تازه معتقدم بیشتر از 2 برابر هم شده.

اگر درباره تبلت صحبت میکنیم باید همه مدلهای موجود در بازار را در نظر بگیریم
    تبلتهایی مثل سوپرپد حتی در بازار آمریکا هم طرفداران زیادی دارن که در فرومها دیده میشن
    خبرهایی که فقط مربوط به آمار تولید سوپرپد هست ملاحظه کنید:
    ببخشید من نمی تونم این رو با آیپد یا پرایم و گلکسی تب و ... یک محصول حساب کنم!

اصلا نمیشه گفت که خرید یک تبلت 500 دلاری حتی برای یک کارگر ساده در ایران هم غیر ممکنه چه برسه به آمریکا و اروپا!
    اگر کیندل فایر 200 دلاری نبود مطمئنا خریدار میرفت به سمت لنوو و ایسر 300 دلاری پس این یک آلترناتیو محسوب میشه
    اینکه فلان آمار اینها را تبلت محسوب نکرده دلیلی نیست که خریدار عادی اینها را بعنوان تبلت نشناسه
    برای نمونه من خودم چند بار که حوصله داشتم در بعضی سایتهای آمریکایی که کاربرانی در مورد خرید کیندل سوال میکردن، امکانات و قیمت asus tf101 ، lenovo k1 ، acer a500 را براشون توضیح دادم و دیدم همگی نظرشون عوض شد
    سوال تکراری: اگر کیندل تبلت محسوب نمیشه چرا به آمار الکی chitika استناد کردی؟
    فکر کنم تنها اختلاف من و شما "تبلت دونستن" این محصولات ضعیف باشه که من معتقدم جدا هستن، مخاطب و کارایی های جدا دارن و شما فکر می کنید یکی هستن.. این هم دیگه نه نظر من عوض میشه و نه نظر شما، فکر می کنم کافیه و بهتره به انتخاب همدیگه احترام بگذاریم چون نظر شخصیه و "صحیح" و "غلط" نداره همونطور که آنالیست ها هم اختلاف نظر دارن.

درباره کیندل: من نتیجه گیری مهمی از اون آمار نکردم و به علاوه اینکه در اون آمار به جز کیندل فایر محصولات دیگه هم بودن.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

ادیت :
    1-سوتیی در کارنبوده
    البته اگر دقت کنین 2.5 برابر را برای 3 ماهه چهارم گفته و 260 درصد رو برای کل سال.
    2-این امار رو رویترز داده الان strategy analytics رو که جناب فریمن این پایین گذاشتن با این فرق داره و سهم اپل رو 57.6 اعلام کرده آیا ربطی دارن که این رو گفتین؟!
    مقایسه کل سال که اصلا ممکن نیست چون آیپد در ماه چهارم سال 2010 تازه وارد بازار شد و رقیب هاش چندین ماه دیربر و اصلا قبلش تبلتی موجود نبود که بخوایم کل سال رو مقایسه کنیم. وقتی بازه زمانی یکسان نباشه که نمیشه حرفی زد.. این هم از اون کارهای عجیب Strategy Analytics ! این دیگه سوتی ریاضی نبود، یه چیز خیلی بدتر!

این آمار سهم اپل رو در 2010 حدود 68 درصد گزارش کرده بود (علامت سوال)، و امسال رو 57.6 ، من کاهش 10 درصدی سهم آیپد در 2011 رو 100 درصد قبول دارم.

11. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

چرا تبلت که از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فقط بعد ار آیپد فروشش رفت بالا من اشکالی در این مقایسشون نمی بینم!
    باز هم من نمی فهمم اونجا نوشته رویترز و حرفی از Strategy Analytics زده نشده چرا همش می گین as؟ ربطشون در چی هست در منبع اصلی هم که نوشته رویترز و اسم دو نفر رو آورده حرفی از as زده نشده!

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

چرا تبلت که از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فقط بعد ار آیپد فروشش رفت بالا من اشکالی در این مقایسشون نمی بینم!
    باز هم من نمی فهمم اونجا نوشته رویترز و حرفی از Strategy Analytics زده نشده چرا همش می گین as؟ ربطشون در چی هست در منبع اصلی هم که نوشته رویترز و اسم دو نفر رو آورده حرفی از as زده نشده!
    بازار تبلت در سال 2010 برای آیپد از آوریل و برای اندروید از چند ماه بعد شروع شد و اینها هستن که اکثریت (99 درصد!) فروش محصولات رو دارن.. چون اون تبلت های قدیمی در بازار بودن (که فروش و تاثیرشون در این آمار حتی اعشار هم نیست) بیایم و کل 2010 رو جمع بگیریم فقط بازی با آماره. زمانی که عمده جامعه ما از یک لحظه شروع به بوجود اومدن می کنن اون نقطه شروع ماست. همه این آماری که داره درباره تبلت ها منتشر میشه هدفشون اینه که بگن آیپد و اندروید چقدر پیشرفت کردن، و پیشرفتشون باید نسبت به زمانی مقایسه بشه که در بازار وجود داشتن، نه زمانی که هیچی در بازار نبود و اینها اصلا عرضه نشده بودن!
    +

این لینک رویترز که دادید منبع حرف هاش Strategy Analyst بود. در خود متن (قسمت بولد ابتدایی) نوشته.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

بازار تبلت در سال 2010 برای آیپد از آوریل و برای اندروید از چند ماه بعد شروع شد و اینها هستن که اکثریت (99 درصد!) فروش محصولات رو دارن.. چون اون تبلت های قدیمی در بازار بودن (که فروش و تاثیرشون در این آمار حتی اعشار هم نیست) بیایم و کل 2010 رو جمع بگیریم فقط بازی با آماره. منظور ما از تبلت در همه این بحث ها Post PC Tablet (که 99 درصد بازار رو هم شامل میشه) هست که از لحظه ورود آیپد به بازار شروع شد. همه این آماری که داره درباره تبلت ها منتشر میشه هدفشون اینه که بگن آیپد و اندروید چقدر پیشرفت کردن، و پیشرفتشون باید نسبت به زمانی مقایسه بشه که در بازار وجود داشتن، نه زمانی که هیچی در بازار نبود و اینها اصلا عرضه نشده بودن!
    +

این لینک رویترز که دادید منبع حرف هاش Strategy Analyst بود. در خود متن (قسمت بولد ابتدایی) نوشته.
    باز هم نظر شخصی هست منکه مشکلی نمی بینم از این موضوع و با این نتیجه گیری شما هم -مثل همیشه لول-قانع نشدم
    +
    ممنون کلا من هرگز گیجیم درست نمی شه لول

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

باز هم نظر شخصی هست منکه مشکلی نمی بینم از این موضوع و با این نتیجه گیری شما هم -مثل همیشه لول-قانع نشدم
    +
    ممنون کلا من هرگز گیجیم درست نمی شه لول
    مشکلی نیست ولی دیگه از اون درصد افزایش هیچ نوع نتیجه ای برای پیشرفت آیپد و اندروید نمیشه گرفت چون در اکثر اون دوران اصلا در بازار نبودن.. این آمار 260 درصدی رو فقط میشه کوبید تو سر مایکروسافت که ببین از 100 درصد قبل از آیپد داشتی (حالا اگه فرضا چند ده هزار تا هم بیشتر فروش نرفته بود اشکال نداره) رسیدی به 1 درصد. مثل همیشه باز هم قانع نشدید مشکلی نیست، عادت کردیم!

16. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •