تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 49 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 490

نام تاپيک: تنظیم ساعت و تاریخ و تیونر دیجیتال تلویزیون سامسونگ

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان یه سوال
    گزینه فاصله زمانی توی تنظیمات زمان برای شما فعاله؟
    برای من غیر فعاله نمی تونم روی +3:30 تنظیم کنم ساعت برنامه ها رو توی EPG اشتباه نشون میده :/
    دوست عزیز
    برای فعال کردن باید ساعت را روی خودکار بگذارید تا منطقه زمانی فعال شود و این را وباقی مطالب را بطور کامل در پست اول همین تایپیک قرار دادیم.

2. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوست عزیز
    برای فعال کردن باید ساعت را روی خودکار بگذارید تا منطقه زمانی فعال شود و این را وباقی مطالب را بطور کامل در پست اول همین تایپیک قرار دادیم.
    دوست عزیز من یه انتقاد از شما می تونم بکنم؟
    جسارتا همیشه جواب های پیش پا افتاده میدید که عملا به کار نمیان. بارها برام سوال به وجود اومده و پرسیدم و شما جواب های خیلی ابتدایی و البته تکراری میدید. من چند بار روی حالت خودکار/دستی گذاشتم و در هر صورت گزینه فاصله زمانی خاموشه برای همین گفتم نیاز به دسترسی به منوی مخفی دارم که متاسفانه نمی دونم با چه کلید هایی میشه (یه چند تا از توی نت دیدم و امتحان کردم و نشد)

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست عزیز من یه انتقاد از شما می تونم بکنم؟
    جسارتا همیشه جواب های پیش پا افتاده میدید که عملا به کار نمیان. بارها برام سوال به وجود اومده و پرسیدم و شما جواب های خیلی ابتدایی و البته تکراری میدید. من چند بار روی حالت خودکار/دستی گذاشتم و در هر صورت گزینه فاصله زمانی خاموشه برای همین گفتم نیاز به دسترسی به منوی مخفی دارم که متاسفانه نمی دونم با چه کلید هایی میشه (یه چند تا از توی نت دیدم و امتحان کردم و نشد)
    دوست عزیز
    تمامی سوال هایی که برای شما و دیگر کاربران پیش آمده و برای رفع عیب آن مشگلات در قالب تایپیک های به این منظور ، دوستان و خودم هم راه کار گذاشتیم و تماما تست شده و مورد استفاده دیگران نیز قرار گرفته حال اگر شما و دیگر کار برانی جواب نمی گیرید باید از نزدیک و از دید کارشناسی بررسی شود یا روشهای را که توضیح داده ایم را بطور کامل عمل نمی کنید یا اینکه از سیستمهایی که از آن استفاده می کنید نمی شود این قابلیتها را فعال کرد و اگر ما بصورت اجمالی پاسخ می دهیم دلیلش این است که اکثر سوالهای که کاربران می کنند باره ها در پستها و تایپیکهای متعددی بطور کامل به آنها پاسخ داده شده است و کافیست که یک زمانی را وقت بگذارید و جستجو کنید و اگر حوصله تان نمی آید لا عقل به آن اشارات و راهنمایی های که شما را به آن تایپیک ها می دهیم توجه کنید.
    در ضمن همیشه اگر سوالی که برایتان پیش می آید را درست و کامل بیان کنید جواب آن راهم کامل دریافت خواهید کرد بطور مثال شما در پست اولتان اصلا نگفته بودید که چگونه وارد منوی مخفی می خواهید شوید
    این روش ورود به منوی مخفی
    دسترسی به منوی سرویس
    با کنترول معمولی نه لمسی این کد در حالت خاموش و در کمتر از 3 ثانیه باید وارد بشه.
    در تلویزیون های جدید:
    کد:
    info > menu > mute > power

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

توی option ک میرم لوکال ست غیر فعاله

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

توی option ک میرم لوکال ست غیر فعاله
    دوست عزیز
    در پست اول توضیح دادم باید کنترول دست ساز بسازید
    بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روش ساخت را توضیح می دهد.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    من يه تلويزيون ال اي دي ua46f6400 خريدم مونتاژ مصر اين تلويزيون داراي كنترل لمسي براي ومتاسفانه دكمه info روي كنترل موجود نيست لذا نميتونم وارد منوي مخفي كارخانه شم ميخوام منوشو فارسي و كانالهاي ديجيتال شم فعال كنم فعلا فقط آنالوگ ميگيره از دوستان كسي هست بتونه كمك كنه

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    من يه تلويزيون ال اي دي ua46f6400 خريدم مونتاژ مصر اين تلويزيون داراي كنترل لمسي براي ومتاسفانه دكمه info روي كنترل موجود نيست لذا نميتونم وارد منوي مخفي كارخانه شم ميخوام منوشو فارسي و كانالهاي ديجيتال شم فعال كنم فعلا فقط آنالوگ ميگيره از دوستان كسي هست بتونه كمك كنه
    دوست عزیز
    تمامی کنترولهای سامسونگ با هم ساز گار هستند از یک کنترول معمولی سامسونگ خریداری و استفاده کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

تلویزیون ما مدل سامسونگ ۳۲ اینچ ۴۰۰۳
    هست.فارسی و دیجیتال هم نداره.وارد منوی سرویس شدم این گزینه ای که شما گفتین هم اصلا نداره.مثل گزینه auto .tuner
    فقط گزینه sl-atc2 sec custom alps xugang
    رو داره باید چیکارکنم.؟
    البته فروشنده هم گفت نداره.مدل4003R

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سامسونگ فکر میکنه الان در چه سالی داریم زندگی میکنیم؟!

صدبار ساعت رو تظیم کردم باز خراب شد.
    یه تنظیم ساعت ساده چرا نیاز به ساختن کنترل و ورود به جاهای مخفی باید داشته باشه!!!

مودم پنجاه هزارتومنی میزاره تنظیم کنی راحت ساعتش رو برخلاف سامسونگ چند میلیونی.
    Last edited by Yi Yi; 07-06-2014 at 17:28.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

تلویزیون ما مدل سامسونگ ۳۲ اینچ ۴۰۰۳
    هست.فارسی و دیجیتال هم نداره.وارد منوی سرویس شدم این گزینه ای که شما گفتین هم اصلا نداره.مثل گزینه auto .tuner
    فقط گزینه sl-atc2 sec custom alps xugang
    رو داره باید چیکارکنم.؟
    البته فروشنده هم گفت نداره.مدل4003R
    دوست عزیز
    بی خود تلویزیونتان را دستکاری نکنید به شما پیشنهاد می دهم از ستاب باکس (ریسیور دیجیتال) استفاده کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •