تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 17 اولاول ... 5678910111213 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 168

نام تاپيک: همه چیز درباره Brother HL-2140. تا حالا کسی پرینتر Brother HL-2140 داشته ؟ Drum Unit اش کی خراب می شه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

QUOTE=vamini;5619110]با سلام و تشکر از نظرات ارزشمند دوستان بخصوص آقا وحید ، آقای اسلیم و
    اسمارتی و سایر دوستان

لطفا ما رو از حضورتون بی نصیب نکنین ، درسته که توی این فرومها سوء تفاهمات و کج فهمی ها زیاد هست ولی همین

راهنماییهای شماست که باعث فرهنگ سازی و اطلاع رسانی میشه و بیسوادایی مثل من رو از جهل رهایی میده و سطح افکار

و سلیقه ها و فرهنگ جامعه رو بالا میبره.

در مورد پرینتر مذکور مزایای زیادی گفته شد ، همچنین در مورد قسمت درام یونیت که مهمترین قطعه اون همین درام معروف

هست و قیمت اون حدود 30 هزارتومنه و اینکه حتی بعد از چاپ 20000 برگ هم نیاز به تعویض نداره و با 15-20 هزار تومن ترمیم

میشه.

حال از اساتید خواهشمندم بفرمایند که با این تفاسیر در این رنج قیمت آیا مدل دیگری با 2140 برودر برابری میکنه؟

و اینکه در موقع خرید و نگهداری باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

پیشاپیش سپاسگزارم[/QUOTE]

2. این کاربر از vamini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام کسی قیمت الان این پرینتر تو تهران و داره ؟
    من یک جایی دیدم 143000 کسی ارزونتر سراغ داره؟

4. این کاربر از top1tip بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه xx1051xx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    SHOMAL

13

SALAM BACHEHA MAMNON AZ ZAHAMATETON.MANAM ,IKHA, HL 2140 BEGIRAM VAGEAN MAHSHARE VALI FAGAT MOSHKELESH GEYMATE BALAYE UNITESH HAST KE BEZARE MAN MAZAYASH ARZESHE GOZASHTAN AZIN GEYMATE BALARO DARE ...

---------- Post added at 12:41 AM ---------- Previous post was at 12:40 AM ----------

EXCUSME SORRY !!!...MAN NEMITONAM FARSI TYPE KONAM ...

---------- Post added at 12:43 AM ---------- Previous post was at 12:41 AM ----------

سلام کسی قیمت الان این پرینتر تو تهران و داره ؟
    من یک جایی دیدم 143000 کسی ارزونتر سراغ داره؟
    PRICE :123 TOMAN BE NAMAYANDEHASH MIDAN MA AZ INA MIGIRIM 129 TOMAN ...

---------- Post added at 12:45 AM ---------- Previous post was at 12:43 AM ----------

اینطور که به نظر میاد این پرینتری خیلی خوبیه،منکه از قیافه اش خیلی خوشم اومد،میخواستم P1005 بگیرم قبلآ باهاش کار کردم خیلی کوچولو موچولو ظریف هست،مث اسباب بازی،سامسونگ هم که حال نمیده خوشم نمیاد (ML1640 و ML1915) کانن LBP3010 هم به نظر جالب نمیاد اما این برادر وااقعآ تا دیدم و اتفاقآ یه فروشنده بهم پیشنهاد داد خیلی خوشم اومد ازش. منم میخوام همین رو بگیرم ، فقط قیقمت دقیقش الان چنده؟ این یارو تو مشهد میگفت 130 تومن تاریخ امروز هم 20/3/1389 هست.
    SHAK NAKON BEGIR!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام من دیروز از تهران خ ایرانشهر 138 +2 کابل مجموعا 140 تومن خریدم
    CD برای ویندوز 7 هم داره

7. این کاربر از ashkanliver بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    ممنون از راهنمایی
    گارانتی برادر معتبره؟
    تو این رده قیمت hp هم چیز مناسبی هست؟!؟
    آقا اشکان شما درباره هزینه های این دستگاه که خریدی تحقیق کردی؟!
    تونر,کارتریج,درام,...
    قضیه این چیپست و چرخ دنده چیه؟!؟
    ممنون
    گارانتی اش نیکاسا معتبره هست فروشنده گفت تا یک ماه هم گارانتی تعویض داره ولی شاید هم نداشته باشه
    هزینه جانبی نداره خودت پودرش رو می خری و شارژ میکنی حدود 8 تومن میشه که چندین بار هم می شه شارژ کرد (تا 10 بار هم گفته شده) و اصلا هم با شارژ کردن هم کیفیتش کم نمی شه گفته شده با هر بار شارژ هم می تونی تا 2000 تا هم شارژ کنی قیمت کارتیج هم 35 تومن هست که فکر نکنم احتیاج به تعویض داشته باشه برای مصارف خانگی وفقط با هر بار شارژ چرخ دنده اش رو به حالت اول برمی گردونید و با این کار شمارنده دستگاه ریست می شه و احتیاجی به عوض کردن چیپست و مشکلات آن را ندارد . در مورد درام یونیت هم فکر نکنم خراب بشه بویژه برای مصارف خانگی

بعد از 20 هزار تا هم تازه شاید با تعمیر درست بشه در کل فکرتون رو با درام و درام یونیت مشغول نکنید به مشگل نمی خوری من هم زیاد به اینها توجه نکردم
    تو این رنج قیمت اچ پی 1102 فکر کنم حدود 130 140 باشه هم هست که سرعتش 18 تا در دقیقه ولی برادر 22 تاست
    بگفته نظر دوستان نقل قول
    (عمر تونرش (1102hp )فقط واسه 800 -900 تا پرينت جواب مي ده . البته تا چند بار مي تونيد شارژش کنين که 10 تومن واستون آب مي خوره. فراموش نکنين که پرينترها بخاطر ماهيت مکانيکيشون کما بيش به تعميرات و يا سرويس نياز پيدا مي کنن.. از ويژگياش هم اينکه قطعات يدکي و تونرش همه جا هست و راحت گير مياد( مثل سامسونگ نيست!!). در کل من بعد از تجربه دوستم از خريدش منصرف شدم و واسه خودم brother 2140 خريدم . دقيقا همين قيمت . ويژگيش اينه که هم گارانتي شرکتي داره , هم تونرش بيشتر چاپ مي زته , هم روي تونرش يه پيچ داره که مي توني بازش کني خودت توش پودر بريزي . اين يعني صرفه جويي اساسي در هزينه !
    بعلاوه اینها با هر بار شارژ مجدد هم از کيفيت چاپ کاسته مي شود به طوري که در بهترين حالت گراف ها به خوبي قابل رويت نيستند.و قیمت کاتریج تونرش دو برابر برادر هست یعنی 65 تا 70 تومن .)
    برادر با شارژ مجدد به گفته دوستان افت کیفیت نداره و قیمت کاترج تونرش 35 تومن هست با قابلیت شارژ بیشتر

و اچ پی 1102 و بیشتر پرینتر های اچ پی با این قیمت جای مخصوص برای کاغذ ندارند با حجم 150 تا کاغذ.و دلیل دیگر همین بود که برادر جای مخصوص کاغذ دارد 250 تا کشویی .ودر معرض هوا و از همه مهمتر دید نیست

من چون برای اتاقم می خواستم منظره خوبی نداره که کاغذ ها بیرون باشه به همین خاطر برادر رو خریدم که کاغذ ها در داخل جای مخصوص هستند و دیده نمی شود (شاید هم برای شما مهم نباشه )و موارد دیگر

درکل برای خونه تو رنج قیمت تک هست شک نکن ولی بازم اگه خواستی بیشتر تحقیق کن .منکه حال تحقیق کردن زیاد رو نداشتم. بین برادر و hp 1102 گیر کرده بودم که با توضیحات بالا که دادم برادر رو انتخاب کردم .و رفتم از نمایندگیش تو خیابون ایرانشهر 10 دقیقه ای خریدم امدم باز هم اگه راهنمایی بیشتری می خواستی بگو حنما کمکت می کنم

9. این کاربر از ashkanliver بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام .من از این مدل پرینتر خریدم .ولی تو مدرسه برنامه ای دارم که تحت داس کار میکنه نمیتونم باهاش پرینت
    بگیرم .چیکار باید بکنم .ممنون میشم.

کاربر فعال انجمن پرینتر و اسکنر mohammad.t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

گارانتی اش نیکاسا معتبره هست فروشنده گفت تا یک ماه هم گارانتی تعویض داره ولی شاید هم نداشته باشه
    هزینه جانبی نداره خودت پودرش رو می خری و شارژ میکنی حدود 8 تومن میشه که چندین بار هم می شه شارژ کرد (تا 10 بار هم گفته شده) و اصلا هم با شارژ کردن هم کیفیتش کم نمی شه گفته شده با هر بار شارژ هم می تونی تا 2000 تا هم شارژ کنی قیمت کارتیج هم 35 تومن هست که فکر نکنم احتیاج به تعویض داشته باشه برای مصارف خانگی وفقط با هر بار شارژ چرخ دنده اش رو به حالت اول برمی گردونید و با این کار شمارنده دستگاه ریست می شه و احتیاجی به عوض کردن چیپست و مشکلات آن را ندارد . در مورد درام یونیت هم فکر نکنم خراب بشه بویژه برای مصارف خانگی

بعد از 20 هزار تا هم تازه شاید با تعمیر درست بشه در کل فکرتون رو با درام و درام یونیت مشغول نکنید به مشگل نمی خوری من هم زیاد به اینها توجه نکردم
    تو این رنج قیمت اچ پی 1102 فکر کنم حدود 130 140 باشه هم هست که سرعتش 18 تا در دقیقه ولی برادر 22 تاست
    بگفته نظر دوستان نقل قول
    (عمر تونرش (1102hp )فقط واسه 800 -900 تا پرينت جواب مي ده . البته تا چند بار مي تونيد شارژش کنين که 10 تومن واستون آب مي خوره. فراموش نکنين که پرينترها بخاطر ماهيت مکانيکيشون کما بيش به تعميرات و يا سرويس نياز پيدا مي کنن.. از ويژگياش هم اينکه قطعات يدکي و تونرش همه جا هست و راحت گير مياد( مثل سامسونگ نيست!!). در کل من بعد از تجربه دوستم از خريدش منصرف شدم و واسه خودم brother 2140 خريدم . دقيقا همين قيمت . ويژگيش اينه که هم گارانتي شرکتي داره , هم تونرش بيشتر چاپ مي زته , هم روي تونرش يه پيچ داره که مي توني بازش کني خودت توش پودر بريزي . اين يعني صرفه جويي اساسي در هزينه !
    بعلاوه اینها با هر بار شارژ مجدد هم از کيفيت چاپ کاسته مي شود به طوري که در بهترين حالت گراف ها به خوبي قابل رويت نيستند.و قیمت کاتریج تونرش دو برابر برادر هست یعنی 65 تا 70 تومن .)
    برادر با شارژ مجدد به گفته دوستان افت کیفیت نداره و قیمت کاترج تونرش 35 تومن هست با قابلیت شارژ بیشتر

و اچ پی 1102 و بیشتر پرینتر های اچ پی با این قیمت جای مخصوص برای کاغذ ندارند با حجم 150 تا کاغذ.و دلیل دیگر همین بود که برادر جای مخصوص کاغذ دارد 250 تا کشویی .ودر معرض هوا و از همه مهمتر دید نیست

من چون برای اتاقم می خواستم منظره خوبی نداره که کاغذ ها بیرون باشه به همین خاطر برادر رو خریدم که کاغذ ها در داخل جای مخصوص هستند و دیده نمی شود (شاید هم برای شما مهم نباشه )و موارد دیگر

درکل برای خونه تو رنج قیمت تک هست شک نکن ولی بازم اگه خواستی بیشتر تحقیق کن .منکه حال تحقیق کردن زیاد رو نداشتم. بین برادر و hp 1102 گیر کرده بودم که با توضیحات بالا که دادم برادر رو انتخاب کردم .و رفتم از نمایندگیش تو خیابون ایرانشهر 10 دقیقه ای خریدم امدم باز هم اگه راهنمایی بیشتری می خواستی بگو حنما کمکت می کنم
    من به توضيحات خوبتون اضافه كنم.
    يك ماه تعويض رو داره(من نمايندگي هستم) و خدمات پس از فروش در تمامي شهرهاي ايران با ارائه كارت امكان پذيره.
    تونر و درام خراب نميشه مگه اينكه پودر نا مرغوب و زياد بريزيد.
    پودرهاي در بسته بندي 90 گرمي براش هست كه براي يكبار شارژ هست بيش از اين مقدار سبب خرابي تونر ميشه. در مورد درام يونيت هم تنها پودر نامرغوب باعث خرابيش ميشه در غير اين صورت عمرش نا محدود خواهد بود.
    حسن بزرگ داشتن يونيت درام در چاپ روي كاغذهاي بازيافتي و مقواست.
    مسئله آخر سعي كنيد در اولين شارژ كاملا كارتريج رو از پودرهاي قبلي خالي كنيد. متفاوت بودن نوع پودر شما و پودر موجود سبب بروز اشكالاتي در چاپ ميشه. ولي دفعات بعد موردي ندارد.

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:42 PM ----------

سلام .من از این مدل پرینتر خریدم .ولی تو مدرسه برنامه ای دارم که تحت داس کار میکنه نمیتونم باهاش پرینت
    بگیرم .چیکار باید بکنم .ممنون میشم.
    شما نمي تونيد از اين پرينتر براي مدارس استفاده كنيد چون پورت LPT ندارد.
    از برادر مي بايست به عنوان مثال 5340 خريداري مي كرديد.

12. 3 کاربر از mohammad.t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز babak_gww's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    U.Iran

پيش فرض

5 پیش این پرینتر رو گرفتم 140 تومن ... واقعا پرینتر خوبیه ... ارزشش رو داره (البته متاسفانه گرون شد این اواخر- قبلا 125 تومن بود )
    حتی به نظر من سرعت چاپش هم خیلی بالاست ...
    کیفیتش هم که حرف نداره ... حتی با 300 دی پی ای و حالت تونر سیور هم عکسارو خوب چاپ میکنه...

پودرهاي در بسته بندي 90 گرمي براش هست كه براي يكبار شارژ هست بيش از اين مقدار سبب خرابي تونر ميشه. در مورد درام يونيت هم تنها پودر نامرغوب باعث خرابيش ميشه در غير اين صورت عمرش نا محدود خواهد بود.

آقا محمد برند و مشخصات این پودر که میگین رو لطف کنید
    هم برند خودش پودر بگیریم؟ یعنی برادر؟

کاربر فعال انجمن پرینتر و اسکنر mohammad.t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

5 پیش این پرینتر رو گرفتم 140 تومن ... واقعا پرینتر خوبیه ... ارزشش رو داره (البته متاسفانه گرون شد این اواخر- قبلا 125 تومن بود )
    حتی به نظر من سرعت چاپش هم خیلی بالاست ...
    کیفیتش هم که حرف نداره ... حتی با 300 دی پی ای و حالت تونر سیور هم عکسارو خوب چاپ میکنه...

آقا محمد برند و مشخصات این پودر که میگین رو لطف کنید
    هم برند خودش پودر بگیریم؟ یعنی برادر؟
    سرعت چاپ اين 22 برگ در دقيقه هست از موارد مشابه بالاتره.
    هيچ وقت شركت كه نمياد پودر به بازار ارائه بده چون اون ميگه بيا تونر كامل بخر!
    برند هاي متفاوتي هست كه براي برادر توليد ميكنن.
    يعني كافيه روش نوشته باشه مخصوص برادر هست.
    اگه بخوام نام ببرم uni net هست.
    البته بسته هاي بزرگتر مثل 1 كيلوگرمي ارزون تر ميوفته فقط زحمت تقسيمش با خودتون هست!

آخر فروم باز babak_gww's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    U.Iran

پيش فرض

سرعت چاپ اين 22 برگ در دقيقه هست از موارد مشابه بالاتره.
    هيچ وقت شركت كه نمياد پودر به بازار ارائه بده چون اون ميگه بيا تونر كامل بخر!
    برند هاي متفاوتي هست كه براي برادر توليد ميكنن.
    يعني كافيه روش نوشته باشه مخصوص برادر هست.
    اگه بخوام نام ببرم uni net هست.
    البته بسته هاي بزرگتر مثل 1 كيلوگرمي ارزون تر ميوفته فقط زحمت تقسيمش با خودتون هست!

ولی من که پودر با مارک برادر زیاد دیدم ...
    اونا چیه پس؟
    بطری های پلاستیکی سفید و مشکی ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •