تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 114 اولاول ... 56789101112131959109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 1139

نام تاپيک: Wimax Mobinnet / وایمکس شرکت مبین نت

پيش فرض

سلام دوست من. واقعا محدودیت دو برابر حجم اعمال نشده؟ یعنی از 3 تا 7 صبح دانلود کاملا رایگانه؟

سوال بعدی اینکه دوستان شما با چه مرورگری حسابتون رو شارژ میکنید یا حجم اضافه میخرید؟ من با هر مرورگری غیر از اینترنت اکسپلورر امتحان کردم برای شارژ به مشکل خوردم. در مرحله ای که پرداخت انجام میشه و میخواد برگرده به صفحه مشترکین برای تکمیل خرید وقتی به صفحه برمیگرده من لاگ اوت هستم و پرداخت ناقص انجام میشه. دوستان راه حلی داره یا ...؟
    نه دوست من هنوز اعمال نشده من با مرورگر کروم همیشه پرداخت میکنم مشکل خاصی هم ندارم

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من با مرورگر کروم همیشه پرداخت میکنم مشکل خاصی هم ندارم
    ممنون از پاسخت دوست من. در مرحلهء تکمیل خرید با کروم وقتی که به سایت مبین و صفحهء کاربریتون ارجاع داده میشید مشکل پیش نمیاد؟

پيش فرض

ممنون از پاسخت دوست من. در مرحلهء تکمیل خرید با کروم وقتی که به سایت مبین و صفحهء کاربریتون ارجاع داده میشید مشکل پیش نمیاد؟
    به شخصه که مشکلی نداشتم اون اوایل کد پیگیری ها رو هم ذخیره میکردم.به سیستم عامل هم ممکنه ربط داشته باشه من از ویندوز 8.1 64 بیتی استفاده میکنم و آخرین ورژن کروم.

آخر فروم باز ahriman323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

5. 2 کاربر از ahriman323 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پيش فرض

بذاره در کوزه آبشو بخوره

7. این کاربر از Microsoft Windows بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

بذاره در کوزه آبشو بخوره

من هم هنوز اعتقاد دارم اینها از عهده 3G بطور کامل برنمی‌یان چه برسه به 4G یا همون LTE. البته منظورم هم ایرانسل و مخابرات هست که باز امکانات دکل و گستردگی در سرتاسر کشور رو داره. مبین‌نت که تازه دکلهایی هم که داره تعدادیش اجاره‌ای هست دیگه چه کنه؟ فعلاً تبلیغات هست برای جذب مشتری بیشتر.

9. این کاربر از ninipc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام دوست من. واقعا محدودیت دو برابر حجم اعمال نشده؟ یعنی از 3 تا 7 صبح دانلود کاملا رایگانه؟

سوال بعدی اینکه دوستان شما با چه مرورگری حسابتون رو شارژ میکنید یا حجم اضافه میخرید؟ من با هر مرورگری غیر از اینترنت اکسپلورر امتحان کردم برای شارژ به مشکل خوردم. در مرحله ای که پرداخت انجام میشه و میخواد برگرده به صفحه مشترکین برای تکمیل خرید وقتی به صفحه برمیگرده من لاگ اوت هستم و پرداخت ناقص انجام میشه. دوستان راه حلی داره یا ...؟

خوشبختانه اعمال نشده.
    در مورد مشکل ورود هم قریب به یقین انواع و اقسام پلاگین مسدودکننده روی مرورگرهاتون دارین. اگه IE تنها چیزی هست که مشکل نداره برای اینه که اصولاً اینترنت اکسپلورر مثل فایرفاکس و کروم اینجور پلاگینها رو نداره. مهمترین مزاحم هم همیشه Noscript هست.

11. این کاربر از ninipc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

پيش فرض

من هم هنوز اعتقاد دارم اینها از عهده 3G بطور کامل برنمی‌یان چه برسه به 4G یا همون LTE. البته منظورم هم ایرانسل و مخابرات هست که باز امکانات دکل و گستردگی در سرتاسر کشور رو داره. مبین‌نت که تازه دکلهایی هم که داره تعدادیش اجاره‌ای هست دیگه چه کنه؟ فعلاً تبلیغات هست برای جذب مشتری بیشتر.
    مبین نت برای مخابراته دکلی اجاره نمیکنه. قبلا خودشون گفته بودن از دکل های همراه اول استفاده میکنن. حالا نمیدونم که تجهیزات وایمکس رو روی همون دکل ها سوار میکنن یا کار دیگه انجام میدن... اگر هم دقت کرده باشید مواقعی که به خاطر اعمال 3G خطوط همراه اول دچار اختلال میشن، همزمان مبین نت هم دچار اختلال یا قطعی میشه

13. 3 کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوشبختانه اعمال نشده.
    در مورد مشکل ورود هم قریب به یقین انواع و اقسام پلاگین مسدودکننده روی مرورگرهاتون دارین. اگه IE تنها چیزی هست که مشکل نداره برای اینه که اصولاً اینترنت اکسپلورر مثل فایرفاکس و کروم اینجور پلاگینها رو نداره. مهمترین مزاحم هم همیشه Noscript هست.
    سلام دوست من . من پلاگین خاصی روی مرورگرهام ندارم. هم در لینوکس و هم در ویندوز اکس پی با مرورگرهای فایرفاکس، کروم و مکستون این مشکل رو دارم. به سایت بانک وارد میشم ، مشخصات کارت رو وارد میکنم خرید رو انجام میدم ولی وقتی میخواد برگرده به حساب کاربریم، به جای اینکه صفحهء شخصی منو بیاره ، صفحهء لاگین سایت مبین نت باز میشه. به این خاطر فقط اکسپلورر استفاده میکنم. یعنی هیچکدوم از دوستان این مشکلو ندارن؟

پروفشنال adcomputer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام دوست من . من پلاگین خاصی روی مرورگرهام ندارم. هم در لینوکس و هم در ویندوز اکس پی با مرورگرهای فایرفاکس، کروم و مکستون این مشکل رو دارم. به سایت بانک وارد میشم ، مشخصات کارت رو وارد میکنم خرید رو انجام میدم ولی وقتی میخواد برگرده به حساب کاربریم، به جای اینکه صفحهء شخصی منو بیاره ، صفحهء لاگین سایت مبین نت باز میشه. به این خاطر فقط اکسپلورر استفاده میکنم. یعنی هیچکدوم از دوستان این مشکلو ندارن؟
    من فقط یکبار که از قند شکن استفاده میکردم و یادم رفته بود تنظیماتشو بردارم اینطور شد که توی سایت بانک رفت چون امن بود و قند لازم نداشت و وقتی به سایت مبین نت که غیر امن بود برگشت این مشکل پیش آمد.من درگاه ملت استفاده میکنم مشکل ندارم.
    Last edited by adcomputer; 29-09-2014 at 23:01.

16. این کاربر از adcomputer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •