تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 12 اولاول ... 56789101112 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 111

نام تاپيک: آرشیو / FIVB World Grand Champions Cup 2013 | با حضور ایران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

کنایه رو متوجه نشدی! خیلی هم خوب بازی هاش یادمه ... کمی داری اغراق میکنی + شما حرفت تناقض داره یه جا میگی بازیکن دوران اوجش از 30 به بالا شروع میشه و تجربه خیلی مهمه

یه جا میگی نادی 34 ساله چون مسن بود کنار رفت و غلامی 27 ساله جاشو گرفت در حالی که قبول داریم نادی تازه دوران اوج پختگی و تجربه فراوانش بود و تو رقابتهای بین المللی اخیر مخصوصا در دفاع روی تور میدرخشید و واقعا یک وزنه سنگین روحی و تجربه بود برای تیم یک کاپیتان کامل!حتی پیشنهاد از تیمهای خارجی هم داشت

حالا در مورد چرایی کنار گذاشتن نادی و کلا نحوه کنار گذشتن با تجربه ها شنبه شب ورزش از نگاه 2 با حضور داورزنی و نادی

در مورد میانگین سنی شما رقم 20-21 رو گفتی عرض کردم این نیست حدود 27 هست که کاملا مناسب و قابل رشد برای المپیک آینده!بعد جوان گرایی بهانه حذف نیست آمادگی شرطه!اگه تفکر کودکستان نامیدن بازیکنان زیر 28 حاکم بود امروز این تیم رو نداشتیم! ...
    بله قبول دارم ترافیک بالایی تو قطر پاسور نداریم اگه نیاز باشه حتما ولاسکو از همه نیروها استفاده میکنه اما تفاوت بین آرش کمالوند و محمد کاظم چیه!؟باید به آخرین دوران حضورشون در تیم ملی و سرمربی وقت رجوع کنی بعد هم اگه کمالوند دعوت شد و تمرین کرد چقدر بازی بهش رسید؟این رو هم بگید!

خلاصه بگم یکی از مهمترین بازیکنان اخیر تیم ملی والیبال(نادی) به سادگی کنار گذاشته شد به هر دلیلی و فشار و جدل زیادی نشد مطمئن باشید ولاسکو مشورت میکنه اطلاعات میگیره و همونطور که تا حالا دیدیم در تقریبا همه رقابتهای این سالها بازیکنان جوان و کم نام و نشانی رو کرده که درخشیدند (قائمی غفور فیاضی و ...)ولی امکان نداره بازیکنی بهش تحمیل بشه!

انقدر هم دیگه پینگ پنگی بحث رو ادامه نداره 1 2 3 4 محمد کاظم خوب باشه بیاد عالیه غفور هم کم رو اعصاب ما نمیره بعد از حمزه
    1- من کی گفتم کنار گذاشتن نادی خوب بوده!!! اون نظر مربیه ولی اگه کنار رفته عادل غلامی جاش اومده خوب کار کرده بعد شما کسایی مثال زدی که اصن سنشون به محمد کاظم نمیخوره و همدوره اونا دونستی من گفتم نه اینجوری نیستش که همسن همدیگه باشن
    2- هرکسی والیبال از حداقل 7 سال پیش دنبال میکرده محمد محمد کاظم میشناسه و نیازی به توضیح من نیست این حرفتون میزارم به حساب شوق و اشتیاقی که نسبت به این تیم داریم
    3- من گفتم به بهانه جووانگرایی کل تیم با بازیکنای 20-21 پر کنیم اونا تو پستای حساس(پاسور-لیبرو-قطر) جالب نیست منظورمم امثال میرزاجانپورها نبودکه اصلا تو یه پست دیگه بازی میکنن
    4- کمالوند اگر بازی بهش نرسید به خاطر این بود که پاش میخچه دراورد و میخچشو مجبور شد عمل کنه وگرنه با تیم به کوبا رفت که بازی بکنه!!!
    5- بسیاری از بازیکنا که شما اصلا نمیشناسید بصورت تستی و آزمایشی تو تمرینات تیم ملی شرکت میکنن واصالا بحث بازیکن تحمیلی نیست و ولاسکو عملکردشونو میسنجه
    6- تو این پست بازیکن جوون داریم بحث ما اینهکه باتجربه باشه!

پروفشنال Bobby Sands's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

تبریییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییک

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

عجب بازی بود!تبریـــــــــــــــــ ــــــــک گفتم میتونیم ببریم ولی اصلا فکرشو نمیکردم به این شکل عالی برگشتیم عالی yeaaaaaaaaaaaa
    حمزه دوست داریم امروز رو قسمت بالای نمودار سینوسی عملکردش بود و بهترین بازیکن زمین هم شدچه کردیم یعنی با ترکیب جوان و نفرات ذخیره ! آفرین میرزاجانپور و تشکری واقعا فکر نمیکردم در غیاب غفور و مصدومیت موسوی این شکل بازی باخته رو ببریم از اون شاهکارهای ولاسکو و تیم بود هرچند هرچند خیلی توپ برگشتی خراب کردیم افتضاح بودیم تو این مورد امروز!افتضاح دقیق توضیح نمیده: فاجعه فکر میکنم 10 تا توپ برگشتی یکی رو به سختی امتیاز کردیم ولی بازم با سرویس خوب با دفاع اونم بدون موسوی برگشتیم ست چهارم یه صحنه معروف دو تا جاخالی انداخت و امتیاز رو دادیم خیلی بد بود!بعد مهدوی اومد و عالی کار کرد جاخالی هم انداخت
    واقعا این برد چسبید نه برای اینکه دژمن و امریکای استکبار جهانی بود یا بار اول بود میبردیمشون برای اینکه تو بدترین شرایط با مصدومیت نفرات اصلی و عقب بودن ست برگشتیم!

امیدوارم مصدومیت موسوی هم جدی نباشه و بازی ژاپن رو هم پیروز بشیم همون چهارمی که گفتم کاملا در دسترس هست در بین 6 ابر قدرت والیبال + ژاپن و این نتیجه خیلی خوبیه و نشون میده در مسیر درستی هستیم ولی باید رو نقاط ضعف کار کنیم مخصوصا توپ برگشتی ...

پ.ن:یه نکته ای که کمتر کسی بهش اشاره میکنه غیبت سیچلو در این رقابت هاست واقعا هم تاثیر داشته!

1- من کی گفتم کنار گذاشتن نادی خوب بوده!!!
    اون نظر مربیه ولی اگه کنار رفته عادل غلامی جاش اومده خوب کار کرده بعد شما کسایی مثال زدی که اصن سنشون به محمد کاظم نمیخوره و همدوره اونا دونستی من گفتم نه اینجوری نیستش که همسن همدیگه باشن
    2- هرکسی والیبال از حداقل 7 سال پیش دنبال میکرده محمد محمد کاظم میشناسه و نیازی به توضیح من نیست این حرفتون میزارم به حساب شوق و اشتیاقی که نسبت به این تیم داریم

3- من گفتم به بهانه جووانگرایی کل تیم با بازیکنای 20-21 پر کنیم اونا تو پستای حساس(پاسور-لیبرو-قطر) جالب نیست منظورمم امثال میرزاجانپورها نبودکه اصلا تو یه پست دیگه بازی میکنن
    4- کمالوند اگر بازی بهش نرسید به خاطر این بود که پاش میخچه دراورد و میخچشو مجبور شد عمل کنه وگرنه با تیم به کوبا رفت که بازی بکنه!!!
    5- بسیاری از بازیکنا که شما اصلا نمیشناسید بصورت تستی و آزمایشی تو تمرینات تیم ملی شرکت میکنن واصالا بحث بازیکن تحمیلی نیست و ولاسکو عملکردشونو میسنجه
    6- تو این پست بازیکن جوون داریم بحث ما اینهکه باتجربه باشه!
    1-نگفتی خوب بوده گفتی نادی 34 ساله بوده غلامی 27 ساله توجیه سن کردی!!همین حرفت با مورد 6 تناقض داره بالاخره تجربه خوبه یا نه!؟شما کنار گذاشتن نادی رو که فاصله قابل توجهی با نفر جایگزینش داره چه فنی چه تجربه توجیه میکنی نظر مربی بوده!بعد برای دفاع از حضور یک بازیکن دیگه که مدتها از شرایط آرمانی فاصله داشته میگی تجربه خیلی مهمه

2-نه عزیز جان اینطوری که شما هم میگی نیست محمد کاظم بازیکن بسیار خوبیه ولی شاید شما علاقه خیلی خاصی به این بازیکن داری بهتر به چشمت میومد!

3-خیر شما گفتی :

ولی جووانگرایی بیش از اندازه و رسوندن سن بازیکنا به 20-21 عوارض خودشو داره
    کجا ما جوانگرایی کردیم که سن میانگین بازیکنان به 20-21 رسیده!؟عرض کردم که 26-27 هست بهترین میانگین سنی برای المپیک آینده.خیلی سادست بپذیرید!

4-در هر صورت بازی بهش نرسیده شما از کجا انقدر مطمئنی حتما بازی میکرد!؟

5-بله کاملا موافقم هر کس آماده باشه ولاسکو میبینه دعوت میشه تو تمرین خوب باشه حتما ازش استفاده میشه بالاخره درسته غفور و محمودی ضعفهایی هم دارن ولی درخشش این چند سال والیبال با حضور همین بازیکنان بوده!

6-دوست عزیز استاندارد دوگانه خوب نیست

امیدوارم محمد کاظم یا هر بازیکن دیگه ای که میتونه کمک بکنه به تیم ملی اضافه بشه فکر نمیکنم کسی مخالف پیشرفت و بهتر شدن باشه!

بحث از نظر من تمام هست هر نقل قولی رو دیگه پاسخ نمیدم!

4. 6 کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdig20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

تبریک میگم,تو دو ست آخر خوب بودن و خوب به بازی برگشتن,اونا هم از لحاظ روحی بهم ریختن. حمزه و مهدوی عالی بودن,از حمزه بعید بود . بالاخره ولاسکو معروف رو کشید بیرون,با اون جاخالیای رو مخیش,بازم داشت تیم رو میبازوند!
    فقط خداکنه موسوی چیزییش نشده باشه:(

6. این کاربر از mehdig20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdig20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

Velasco credits substitutes for victory over U.S.

Iran coach - Julio Velasco

It is difficult to play against teams like the U.S. and Brazil. I often show my players examples of their play.

The players showed belief in themselves today. That was very important.

We blocked and counterattacked better in the fourth set. The bench players showed great spirit and that is why we won.

The players played with confidence because they had nothing to lose.

I think it is important that a coach likes his players even if they are not the best. This gives them confidence.

U.S. coach - John Speraw

It is difficult to be on the other side today after getting the five-set victory yesterday.

I think the first set was a key. We didn't attack from the frontcourt and the service line like we should have.

They made some great substitutions in the fourt set with No. 11 and No. 13.

Iran captain - Saeid Marouflakrani

It is always tough against the U.S. They have strong players.

Nobody thought we could win in the fourth set. Everybody was getting ready for the end of the match.

Our substitutes made the difference. We played as a team and it was a great game for us.

Coach Velasco has changed our mentality toward volleyball.

USA captain - William Priddy

We knew it was going to be difficult. The level of Iran is strong.

We are a team that has great things ahead of us. We can take a lot from this match and improve.

8. این کاربر از mehdig20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MoJtaBa.R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

ایرونی بردن

این هم به سان ساحلی بازا چسبید : ولی انتخاب حمزه به عنوان بهترين بازيکن ميدان از برد باحال تر بود !

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Pejvak61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

برتري جالبي بود. من وقتي اختلاف امتياز ست سوم را ديدم به كاري مشغول شدم و درست در لحظات پاياني ست پنجم فقط براي چك كردن نتيجه اسكور بورد سايت FIVB را باز كردم و انصافاً انتظار برگشت به بازي را از تيممون نداشتم. و كلي ذوق زده شدم و البته خوشحال. تبريك ميگم.

من فكر ميكنم ما ميتونيم در نهايت با كسب رتبه چهارم به كار خودمون خاتمه بديم. برد ما مقابل ژاپن محتمله و با احتساب برتري 3 امتيازي مقابل اين تيم بتونيم با 7 امتياز بالاتر از امريكاي 6 امتيازي كه در روز آخر با روس ها بازي دارن قرار بگيريم. امروز ايتاليا مقابل ژاپن بازي خواهد كرد و با برتري محتمل سه امتيازي قبل از بازي آخرش مقابل برزيل، 8 امتيازي ميشه و متأسفانه هرگز دست ما بهش نميرسه.

يه جورايي در رسيدن به سكو ناكام مونديم.

11. 2 کاربر از Pejvak61 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

واقعا بازی خیلی سنگینی بود
    بعد مصدومیت موسوی انگار همه خالی کردن ... ولاسکو نشون داد که بهترینه، هیچکس جز خودش نمی تونست تیم رو اینطوری جمع کنه اونم جلوی آمریکا.
    حمزه هم گل کاشت، هرچی رو اعصاب بود قبلا ولی این بازی به شدت خوب بود.
    داوودی و مهدوی هم خیلی تاثیرگذار بودند ، کلا ذخیزه های تیم نشون دادن می تونن بازی رو تو شرایط سخت برگردونن.

ما که کلاس رو تعطیل کردیم با بچه ها رفتیم سایت کامپیوتر دانشکده و داشتیم بازی رو میدیدم..خیلی لذت بخش بود
    هبچ وقت فکر نمی کردم یه روزی تو والیبال بشه آمریکا رو برد و هنوزم باور این موضوع برام سخته که تونستیم ببریم!
    +
    بازی روسیه - برزیل رو از ست سوم دیدم.
    واقعا world class که میگن همین بازی بود .. الان هیجان زده ام خیلی شدید.
    یکی از بهترین بازی هایی بود که تو این مدت دیدم..
    روسیه از وسط ست سوم دیگه موتورش گرم شد و بازی رو 3 بر 2 برد.
    بی شک کامل ترین تیم همین روسیه هست. از دریافت گرفته تا دفاع و پاسور و سرعتی زن و پشت خط زن و ...

با اینکه ضربه هایی که به توپ میزدن رو نمی شد تو تلوزیون دید ولی در کمال تعجب بعضی وقتا همین ضربه ها رو عالی دریافت می کردن و جوابشو به همون قدرت می دادن که تیم حریف هم توپ رو جمع می کرد. کلا روسا بهتر بودن تو دریافت ها

13. 9 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اگه مثل من ٍ کم حواس فراموش کردین بازی رو ببینید ساعت 11:30 تکرار داره

کلا دیدن تکرار مسابقات ورزشی که نتیجش رو میدونی برای من اصلا جالب نیست ولی از بس دوستان اینجا و تو دانشگاه تعریف کردن از بچه ها که با تیم نصفه نیمه آمریکا رو بردن دیگه نمیشه بی خیالش شد!

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

اگه مثل من ٍ کم حواس فراموش کردین بازی رو ببینید ساعت 11:30 تکرار داره
    دو بازی ایران رو دیدم باختیم ! سر بازی برزیل اعصابم به هم ریخت بیشتر تا روسیه
    دو بازی رو ندیدم بردیم ! هردو رو میشد ببینم ولی خوب دیر شب خوابیدن اذیتم میکرد پا بشم با اونکه هر دو رو شدید می خواستم ببینم
    بازی با آمریکا رو دیگه گفتم ببینم تا 3 نصفه شب نشستن فیلم دیدن با خانوم این شد که صبح صدای زنگ ساعت گوشیم بیدارم کنه دیدم ساعت 7.15 ! از هم زیر لحافت آنلاین شدم دیدم 1-1 هستن تنبلیم شد پاشم :( گرفتم خوابیدم
    9 اینا بلند شدم باز رفتم توی سایت دیدم بردن
    اینجا بود افسوس خوردم ندیدم بازی رو :(
    حالا تکرار رو ایشالا کارام تموم شه ببینم کدام کانال میذاره ساعت 11.30 ؟

16. این کاربر از piishii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •