تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 215 اولاول ... 56789101112131959109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 2144

نام تاپيک: مشکلات آلوده شدن سیستم به ویروس ها و اسپای ور ها ( ابتدا پست اول را ببینید )

حـــــرفـه ای Cracki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط ahmad_r
    دوست عزیز من روی لینک زیر پستهات (که نام همه آنتی ویروسها وجود داره) کلیک می کنم ولی اصلا اون صفحه free و ... نمی آيد
    آیا منظور شما همین لینک بود
    دقیقا همین لینکی رو که زیر این نوشته ای که الان مینویسم قرار داره رو کلیک کن.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون لینکهایی که در زیر میبینی جزو امضای هر شخص بحساب میاد و از محدودۀ بحث خارجه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض آیا این پیغام نشانگر ویروس است؟؟؟؟؟

سلام دوستان من در موقع کوپی یا کات کردن فایلها با پیغامی که در عکس زیر است مواجه می شود و تا ok نکنم پیست نمی شود ایراد کجاست آیا ویروس است؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

احمد جان ممنون که عکس رو جای دیگه آپلود کردید. در اینجا من نظر شخصی خودم در مورد این پیغامی که شما در هنگام کپی کردن
    فایل مشاهده میکنید میدم.

1 >> این مشکل شما مربوط به ویروسی شدن سیستم شما نمیشه و از این بابت خیالتون راحت باشه که سیستمتون آلوده نشده.

2 >> این پیغام داره به شما هشدار میده که اگر این فایل رو به جایی کپی کنید دیگر در جای اولی که بوده قادر به استفاده نخواهد بود
    و ممکنه که صدمه بخوره. یعنی اطلاعات مربوط به اون فایل در مکان اول از دست میره .اما در مکان جدیدی که کپی کردید فایلتون قابل
    استفاده خواهد بود.

3 >> اگر شما از برنامه Kaspersky Anti Hacker استفاده میکنید و مدت زمان رجیستر بودن اون تموم شده اون رو پاک کنید و
    کلید های رجیستری باقی مونده از Kaspersky Anti Hacker رو یا دستی و یا توسط برنامه هایی که رجیستری رو تمیز میکنند
    پاک کنید.

4 >> اگر شما از یکی از برنامه های گرفیکی نظیر ACDSee و برنامه هایی که برای مشاهده فولدر یا عکس مورد استفاده قرار
    میگیرند استفاده میکنید این پیغام بالا رو در هنگام کپی کردن فایلی به جای دیگه مشاهده خواهید کرد و اون هم به دلیل امنیتی
    این پیغام رو به شما نشون میده تا اگر قبلا در اون برنامه گرافیکی اطلاعاتی رو برای اون فایلتون در نظر گرفته بودید رو از دست
    ندید چون با تغییر مکان اون فایل تنظیمات و اطلاعات اون فایل نیز از بین میره اما خود فایل صدمه ای نمیخوره.

5 >> اگر از برنامه های تغییر آیکون نیز استفاده میکنید این پیغام رو مشاهده خواهید کرد و دلیلش هم همون دلایلی است که در
    قسمت 4 توضیح دادم.

در کل این پیغام به دلیل اختلال ایجاد شدن برنامه ای با فایل های سیستم رخ میده و بیشتر به دلیل ثبت شدن اطلاعات اون فایل در
    داخل فایلی به اسم thumbs.db است. هم به خاطر دلایل امنیتی و هم به خاطر اینکه شاید مشکلتون با پاک کردن این نوع فایل ها
    حل بشه من نحوۀ پاک کردن این فایل ها رو براتون توضیح میدم.

1 >> بر روی Start در گوشۀ سمت چپ کامپیوترتون کلیک کنید.
    2 >> Control Panel رو باز کنید.
    3 >> در داخل Control Panle بگردید و Folder Options را پیدا کنید و بازش کنید.
    4 >> View tab را کلیک کنید.
    5 >> "Do not cache thumbnails" را تیک بزنید.
    6 >> حالا همۀ پنجره های باز شده رو OK کنید.

حالا باید بگردید و فایل های thumbs.db را از روی سیستمتون پاک کنید. نحوۀ پاک کردن این فایل ها نیز به این صورت است که در
    پایین براتون توضیح میدم.

1 >> بر روی Start کامپیوترتون کلیک کنید.
    2 >> بر روی Search کلیک کنید.
    3 >> "All files and folders" را کلیک کنید.
    4 >> در داخل اون مستطیل سفیدی که بالاش نوشته "All or part of the file name" این عبارت رو تایپ کنید >> Thumbs.db
    5 >> در قسمت "Look in:" که در پایین همان پنجره قرار داره "Local Hard Drives (C" را انتخاب کنید و اگر میخواهید که کلا این
    نوع فایل ها از روی سیستمتون پاک بشن همه درایو های کامپیوترتون رو انتخاب کنید.
    6 >> حالا دکمۀ Search را بزنید تا این فایل ها رو پیدا کنه.

در آخر اگر همچین فایل هایی رو پیدا کرد همه آنها رو از روی سیستمتون پاک کنید و یک بار سیستمتون رو دوباره راه اندازی کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه doctor_apachi2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام . آقا اينجا پستي كه جديدا گذاشته شده جواب داده ميشه ولي مشكل من كه چند روز پيش نوشتم هنوز جواب داده نشده . من مشكلم هنوز حل نشده. اگه كسي اطلاعي نداره از مشكل من لطفا بگيد تا من هر روز به اميد جوابش سر نزنم. ممنون

آخر فروم باز mska's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    يزد>کرج<>تهران

پيش فرض

سلام
    جديدا هر وقت كه ميام اينترنت همين جور پشت سر هم Kaspersky Internet Security 6.0 اين پيغام را ميده

ip چك كردم مال تبريز بود

person: Hosein Saeidi
    address: No 5,Golkar Alley ,Daneshsara st ,Tabriz,Iran
    phone: +98 411 523 22 44
    fax-no: +98 411 523 13 70
    e-mail: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Last edited by mska; 05-06-2006 at 16:06.

پروفشنال dc_error691's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهری به رنگ خاک

5

سلام task manager و registry editor من باز نمیشه و میگه توسط adminstrator از کار افتاده می خوام ببینم آیا ویروسیه یا نه مرسی

داره خودمونی میشه mohammadaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط doctor_apachi2
    سلام . آقا اينجا پستي كه جديدا گذاشته شده جواب داده ميشه ولي مشكل من كه چند روز پيش نوشتم هنوز جواب داده نشده . من مشكلم هنوز حل نشده. اگه كسي اطلاعي نداره از مشكل من لطفا بگيد تا من هر روز به اميد جوابش سر نزنم. ممنون
    سلام دكتر جون
    مطمئن باش اينجا اگه كسي راجع به مشكلت چيزي بدونه حتما كمكت ميكنه
    اصلا قانون انجمن اينه كه اگه چيزي راجع به موضوعي نميدوني پست اضافي ندي
    منم اسم اين ويروس رو با اين اطلاعاتي كه شما داديد نميدونم.حداقل مينوشتيد از چه
    آنتي ويروسي استفاده ميكنيد و آيا آنتي ويروست چيزي پيدا ميكنه يا نه؟شما احتمالا كل درايوات
    ويروسي شده وبرگشتن ويروس هم به اين خاطره چون شما فقط درايو ويندوز رو فرمت كرديد نه
    به خاطر اينكه يك دقيقه به اينترنت وصل شديد.البته احتمال اين هم صفر نيست.
    شما يك آنتي ويروس خوب نصب كن(مثل كسپر اسكي)وبعد كل سيستمت رو اسكن كن قطعا
    ويروسي با اين مشخصات رو اكثر آنتي ويروسها ميشناسند.بعد كه همه رو پاك كردي ممكن است
    به خاطر صدماتي كه به ويندوزت وارد شده مجبور شوي دوباره آن را عوض كني ولي اين بار ديگه
    ديگه آقا(يا خانوم)ويروسه بر نميگرده.در ضمن حتما با يك آنتي اسپاي خوب(مثل اسپاي
    سويپر يا پست پاترول) هم كل سيستمت رو اسكن كن تا ادوير ها و...... هم از روش پاك شن.
    بعد از اين هم بدون آنتي ويروس هرگز به اينترنت وصل نشو.

داره خودمونی میشه mohammadaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mska
    سلام
    جديدا هر وقت كه ميام اينترنت همين جور پشت سر هم Kaspersky Internet Security 6.0 اين پيغام را ميده

ip چك كردم مال تبريز بود
    mskجان شما هم سلام
    قطعا رو سيستم شما يك اسپاي يا ادوير وجود دارد.من هم خودم چنين مشكلي داشتم.
    شما يك آنتي اسپاي خوب(مثل اسپاي سويپر يا پست پاترول) نصب كن وسيتمت رو اسكن كن
    حتما يه چيزايي پيدا ميكنند.به احتمال زياد مشكلت رفع ميشود.من خودم وقتي سيستمم رو با
    آنتي اسپاي اوت پست اسكن كردم يه چهار پنج تا ادوير واسپاي و..... پيدا كردواز اون به بعد من
    با اين پيغامها ديگه خداحافظي كردم.آخه فكر كنم آنتي اسپاي فايروال آوت پست بيشتر براي
    پيدا كردن اين جور اسپاي هاست كه ميخواهند يه چيزي دانلود كنند يا براي مركزي علامت
    ميفرستند كه شما رو هك كنند.البته اين رو هم بگم كه اين فايروال رو بعضي سيتم ها با كسپر
    مشكل داره.البته من خودم الان دو تا شو با هم نصب دارم وهيچ مشكلي هم ندارم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •