تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 41 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 410

نام تاپيک: فکر میکنید تا چند سالگی به بازی کردن علاقه دارید؟

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

اين حرفا چيه ميزني ژاپنيها اصلا بازي نميكنند محصل هاشون كاردستيشون ساخت روباط و ساعت و از اين چيزاست واسه همينه پيشرفت كردند.
    بابا کجای کاری فکر کنم بعد از آمریکا دومین بازار بازیهای دنیا ژاپن باشه!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Danial_4139's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من زمانی خیلی با بازی حال می کردم به خصوص که تا 14 سالگی کامپی نداشتم و سرم به سگا گرم بود ولی وقتی کامپی خریدمم تازه فهمیدم بازی چیه به خصوص که قیمت بازی هم نسبت به بازی های سگا خیلی کم بود سریع می خریدمش ولی الان 22 سالمه و دیگه علاقه ای به بازی ندارم فقط بعضی بازی ها رو به خاطر سری بودنشون بازی می کنم مثل NFS و رزیدنت ولی وقتی تمامشون می کنم دیگه پاکشون می کنم و مثل سایر بازی های قدیمی خاطره میشن .

در کل هر چیزی سنی داره من که فکرشم نمی کردم روزی از بازی خسته بشم دیگه علاقه ای ندارم ، فکر کنم بیشترین دلیلش هم متنوع شدن بازی ها هست ، 7 8 سال پیش بازی ها مثل الان متنوع نبودن تو بازی های ورزشی یه فیفا پیدا میشد و تو بازی های درایو یه درایور بود و یه NFS تو بازی های اکشن هم یه Hitman بود مکس پین ولی الان از هر سبک 1000 تا بازی پیدا می کنی که همشون مثل همن و یکیشون رو بازی کنی و ببینی مثل دومیه دیگه به بازی ادامه نمیدی تازه از این 1000 تا 999 تاشون ابگوشتین و ارزش بازی ندارن .

دومین دلیلش این بود که تا چند سال پیش کسی زیاد کامپیوتر نداشت و همه با سگا و میکرو حال می کردن ولی با اومدن PS1 و کامپیوتر بازی ها در کل دگرگون شد بازی ها از بازی های 1 بعدی و مسخره تو یه چشم به هم زدن تبدیل شدن به بازی های 3 بعدی و واقعی که همین عامل زمانی باعث میشد همه با دیدن بازی های جدید به وجد بیان و شیفته این نسل از بازی ها بشن که الان دیگه خیلی یکواخت شدن .

ما که نصف زمان گیمر بودنمون با سگا و این دستگاه ها گذشت دیگه علاقه ای نداریم ، احتمالآ نسل جدید که با X360 و PS3 و بزرگ میشن و از همین الان یک نواختی بازی ها رو حس می کنن فکر نکنم نسبت به ما علاقشون دوامی 7 یا 8 ساله پیدا کنه .
    Last edited by Danial_4139; 08-10-2009 at 02:22.

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

من زمانی خیلی با بازی حال می کردم به خصوص که تا 14 سالگی کامپی نداشتم و سرم به سگا گرم بود ولی وقتی کامپی خریدمم تازه فهمیدم بازی چیه به خصوص که قیمت بازی هم نسبت به بازی های سگا خیلی کم بود سریع می خریدمش ولی الان 22 سالمه و دیگه علاقه ای به بازی ندارم فقط بعضی بازی ها رو به خاطر سری بودنشون بازی می کنم مثل NFS و رزیدنت ولی وقتی تمامشون می کنم دیگه پاکشون می کنم و مثل سایر بازی های قدیمی خاطره میشن .

در کل هر چیزی سنی داره من که فکرشم نمی کردم روزی از بازی خسته بشم دیگه علاقه ای ندارم ، فکر کنم بیشترین دلیلش هم متنوع شدن بازی ها هست ، 7 8 سال پیش بازی ها مثل الان متنوع نبودن تو بازی های ورزشی یه فیفا پیدا میشد و تو بازی های درایو یه درایور بود و یه NFS تو بازی های اکشن هم یه Hitman بود مکس پین ولی الان از هر سبک 1000 تا بازی پیدا می کنی که همشون مثل همن و یکیشون رو بازی کنی و ببینی مثل دومیه دیگه به بازی ادامه نمیدی تازه از این 1000 تا 999 تاشون ابگوشتین و ارزش بازی ندارن .

دومین دلیلش این بود که تا چند سال پیش کسی زیاد کامپیوتر نداشت و همه با سگا و میکرو حال می کردن ولی با اومدن PS1 و کامپیوتر بازی ها در کل دگرگون شد بازی ها از بازی های 1 بعدی و مسخره تو یه چشم به هم زدن تبدیل شدن به بازی های 3 بعدی و واقعی که همین عامل زمانی باعث میشد همه با دیدن بازی های جدید به وجد بیان و شیفته این نسل از بازی ها بشن که الان دیگه خیلی یکواخت شدن .

ما که نصف زمان گیمر بودنمون با سگا و این دستگاه ها گذشت دیگه علاقه ای نداریم ، احتمالآ نسل جدید که با X360 و PS3 و بزرگ میشن و از همین الان یک نواختی بازی ها رو حس می کنن فکر نکنم نسبت به ما علاقشون دوامی 7 یا 8 ساله پیدا کنه .
    نه دوست من باور کن اینا فقط اسمش بازیه وگرنه دست هر جی واقعیته از پشت بسته مثلا اگه همین nfs shift یا grid رو بگذاری روی آخرین جزئیات بدون شک لذتش چندین برابر تماشای یه مسابقه racing توپه...
    با این اوصاف باور کن بازیهای امروزی مرز سنی رو شکسته...به خاطر همینه که توی کشوری مثل آمریکا تازه متوسط سن گیمرها 35 سال هست!!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    به تو چه آخه؟

پيش فرض

بسیار جواب آسون!:تا هر وقت که ازش خسته بشم!

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

نه دوست من باور کن اینا فقط اسمش بازیه وگرنه دست هر جی واقعیته از پشت بسته مثلا اگه همین nfs shift یا grid رو بگذاری روی آخرین جزئیات بدون شک لذتش چندین برابر تماشای یه مسابقه racing توپه...
    با این اوصاف باور کن بازیهای امروزی مرز سنی رو شکسته...به خاطر همینه که توی کشوری مثل آمریکا تازه متوسط سن گیمرها 35 سال هست!!!
    درسته.مخصوصآ حالا که Project Natal اومده.فکر کنم با اومدنش انقلابی راه بندازه.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

تا آخر عمر شطرنج و فوتبال(فقط PES) رو رها نخواهم کرد

7. این کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز saman3230's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

تا زمانی که دیگه یا وقتشو نداشته باشم یا پوله خریدی دی وی دی بازی

اگه نباشه جاش خالی می مونه gomnam23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    esfehan

پيش فرض

من فقط اهل فوتبالم. اونم که سن نمیشناسه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

اول بگم که تاپیک خیلی جالبی هست!
    بعدش بگم واقعا باحاترین انسان ها روی زمین مردها هستند!

من تا وقتی که چشمام بسته نشه بازی میکنم
    وقتی هم که فیفا 50 بیاد با نوه هام یه دست لیورپول و منچستر میزنیم و ...

فکر کنم باحال ترین پدرها نسل بعد ما خواهند بود!

اگر یه نفر لطف کنه یه بلاگ بزنه برای بازیخورهای الان تا 50 سال دیگه همه با هم توش نظر میدیم اونوقت میگیم هنوز بازی میکنیم یا نه.

پروفشنال Javadgenral's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Hell ;)

پيش فرض

من تا قبر هم بازی میکنم خیالتون راحت باشه شاید تا اون موقع جی تی ای 12 و رزیدنت اویل 15 هم ساخته شده باشخه !!!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •