تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 62 اولاول ... 56789101112131959 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 616

نام تاپيک: iPhone 5 | تاپيك بررسي و بحث مسائل مربوط به آيفون فایو

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اهمیتی نداره چه گوشی قراره با نانو عرضه بشه. ولی یک سال بعد میکروسیم و جا افتادنش استفاده از نانو سیم منطقی نیست !
    جای خالی هم در گوشی قرار داره . اینطور نیست که هیچ جای خالی نداشته باشه. این هم یک جور سیاست استیو بود. گوشی رو مینداخت تو آب حباب که میداد میگفت هنوز جا داره!!!!!

ویرایش: فروم های خارجی کر کر خندس
    : ))
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by h!tman; 13-09-2012 at 22:14.

2. این کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

اهمیتی نداره چه گوشی قراره با نانو عرضه بشه. ولی یک سال بعد میکروسیم و جا افتادنش استفاده از نانو سیم منطقی نیست !
    جای خالی هم در گوشی قرار داره . اینطور نیست که هیچ جای خالی نداشته باشه. این هم یک جور سیاست استیو بود. گوشی رو مینداخت تو آب حباب که میداد میگفت هنوز جا داره!!!!!

ویرایش: فروم های خارجی کر کر خندس
    : ))
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سیم کارتی که قراره واسه بیشتر استفاده کننده ها در طول عمرش به اندازه تعداد انگشتان دست بره توی گوشی و بیاد بیرون، هرچی کوچیک تر باشه و جاگیری کمتری داشته باشه بهتره. فضای بیشتری هم برای مهندسین سخت افزار در دسترسه که بتونن حداکثر استفاده رو ببرند. من خودم گوشیمو از وقتی خریدم تا حالا یادم نمیاد سیم کارتشو بیرون آورده باشم. اونا که مثل ما گوشی باز و خوره گوشی و گیک همه کاره نیستن! اسمارت فونشونو میخرن که استفاده کاربردی ازش ببرن. نه اینکه باهاش ور برن. یا مثل بچه های ایرانی روزی شش تا سیم کارت بندازن تو گوشی، یکی واسه کار، یکی واسه خونه، یکی واسه...
    سیم کارت نانو یا پیکو چیزی نیست که بخوایم به خاطرش اینقدر بحث بکنیم. حتی توی کنفرانس هم گفته نشد. یه ذره از چیزای واضح تر ایراد بگیرید.
    در مورد عکس هم من یکی که دیگه به این حرفا عادت کردم. از وقتی اپل رو میشناسم همیشه حرف پشت سرش بوده، همیشه تو سایتای گجت ازش انتفاد شده، همیشه بهش ایرادهای گنده گنده گرفتن، بلااستثناء بعد از همه کنفرانسهاش موج انتقادهای تند از طرف گیک های عزیز و سایت های محترم ایرانی بهش روانه شده. ولی بسیار جالبه که بدون توجه به همه این حرفا داره کار خودشو انجام میده و گوششو دهن هر سر و صدایی نمیذاره. همیشه هم موفق بوده و آرام آرام داره پیشرفت میکنه. خوشحالم که شرکتی مثل اپل وجود داره که میشه راستگویی و کار درست رو ازش یاد گرفت. تا اپل اینجوریه من طرفدارش میمونم.

4. 2 کاربر از *Ali* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Guts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من یکمی بیشتر در مورد سیم کارت نانو بررسی کردم فهمیدم اشتباه می کردم، چیپ سیم کارتهای جدید همراه اول و ایرانسل از نظر طول و عرض اندازه سیم کارت نانو هست میشه از تو سیم کارت بریدش ولی چیزی که من نمیدونستم اینه که سیم کارت های نانو از نظر ضخامت هم 15% باریکتر شدن برای همین فقط بریدن سیم کارت به نظر کافی نمیاد!

6. این کاربر از Guts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سیم کارتی که قراره واسه بیشتر استفاده کننده ها در طول عمرش به اندازه تعداد انگشتان دست بره توی گوشی و بیاد بیرون، هرچی کوچیک تر باشه و جاگیری کمتری داشته باشه بهتره. فضای بیشتری هم برای مهندسین سخت افزار در دسترسه که بتونن حداکثر استفاده رو ببرند. من خودم گوشیمو از وقتی خریدم تا حالا یادم نمیاد سیم کارتشو بیرون آورده باشم. اونا که مثل ما گوشی باز و خوره گوشی و گیک همه کاره نیستن! اسمارت فونشونو میخرن که استفاده کاربردی ازش ببرن. نه اینکه باهاش ور برن. یا مثل بچه های ایرانی روزی شش تا سیم کارت بندازن تو گوشی، یکی واسه کار، یکی واسه خونه، یکی واسه...
    سیم کارت نانو یا پیکو چیزی نیست که بخوایم به خاطرش اینقدر بحث بکنیم. حتی توی کنفرانس هم گفته نشد. یه ذره از چیزای واضح تر ایراد بگیرید.
    در مورد عکس هم من یکی که دیگه به این حرفا عادت کردم. از وقتی اپل رو میشناسم همیشه حرف پشت سرش بوده، همیشه تو سایتای گجت ازش انتفاد شده، همیشه بهش ایرادهای گنده گنده گرفتن، بلااستثناء بعد از همه کنفرانسهاش موج انتقادهای تند از طرف گیک های عزیز و سایت های محترم ایرانی بهش روانه شده. ولی بسیار جالبه که بدون توجه به همه این حرفا داره کار خودشو انجام میده و گوششو دهن هر سر و صدایی نمیذاره. همیشه هم موفق بوده و آرام آرام داره پیشرفت میکنه. خوشحالم که شرکتی مثل اپل وجود داره که میشه راستگویی و کار درست رو ازش یاد گرفت. تا اپل اینجوریه من طرفدارش میمونم.
    مایلم شما کمی بدون طرف صحبت کنید تا بشه باهاتون بحث کرد. مثل ارمان عزیز که چندین صفحه با ایشون بحث منطقی داشتیم.

8. این کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه AbKhiar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    http://Jarrahi.ir

پيش فرض

من اکثر نظرات و خوندم...
    به نظرم کسی که میخواد یه گوشی خوب و قوی بخره که هم شیک باشه هم کارایی داره...
    اگه بودجشو داره و براش مهم نیست قیمت حتما باید آیفون 5 رو تو صدر علاقه هاش بذاره..
    چون واقعا به زیبایی جواهره وقتی بذاریش جلوی گوشی های پلاستیکی بقیه شرکت ها..
    اپل همیشه به قیمت تمام شدش زیاد فکر نمیکنه.. وبهترین آلیاژ ها رو برای افراد با سلیقه ی خاص (که قیمت مثلا 1.200 با 2تومن براشون فرقی نمیکنه) میسازه....
    --
    اما من خودم بیصبرانه منتظر گلکسی نوت هستم اون هم بیشتر به خاطر نیاز به سایزش که تو محل کارم خیلی به کارم میاد...
    در صورتی که اگر گلکسی نوت هم سایز اپل بود قطعا نمیخریدمش...
    پس اول به بودجتون فکر کنید.... اگر جز دسته ای هستید که پولش اصلا براتون مهم نیست آیفون 5 رو بخرید...
    و اگر قیمت براتون مهمه بنشینید و گلکسی اس 3-لومیا920-نوت2-و آیفون5 رو خوب بررسی کنید و بدونید تفاوت های چندانی باهم ندارن(ممکنه یکیشون عاالی باشه و اونیکی خیلی خوب ...)

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

منم حدودا با علی جان موافقم

شاید به خاطر بعضی از تصمیم گیری ها تو کشور ما باشه که اکثر کاربرامون فکر می کنند بزرگان اپل صبح از خواب بلند شدن و تصمیم گرفتن که اندازه سیم کارت

رو تغییر بدن اونم بدون دلیل و منطق واسش. چیزی که با سابقه این شرکت نمی خونه

تا اونجا هم که تو فروم های خارجی گشتم تنها چیزی که در این رابطه دیدم نامه اپل به اپراتورهاست که از اونها خواسته بود خودشون رو برای این تغییر اماده کنند

و تعدادی سوال در مورد شکل و اندازه نانو سیم.

شاید این مطلب از این جهت واسه ما مهم شده که موج هر تغییر در تکنولوژی جهان سالها طول می کشه تا به ما برسه و وای به وقتی که نتونیم راهی واسه

دست یابی سریع به اون تکنولوژی پیدا کنیم یا راه دسترسی ما از مجرای برخی سازمان های پراز بروکراسی دولتی و نیمه دولتی بگذزه.

اپل هم مثل هر شرکت دیگه ای تمام سعی خودش رو می کنه که بتونه خودش رو در سطح اول اسمارت فون ها نگه داره و از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنه

کما اینکه بقیه شرکت های رقیبش هم همین راه رو خواهند رفت با این تفاوت که اپل چون خودش شروع کننده ابداع کننده اون بوده

به قول معروف واسه خودش حق اب و گلی قائل هست

گذشته اپل نشون داده که قائم به استیو بوده و هر زمان که او از اپل جدا شده اپل سیر نزولی شدیدی طی کرده و با بازگشت او پیشرفت ها عظیمی کرده

من که دیگه چشمم از این مدیر های بدون اعتمادبه نفس و خلاق اب نمیخوره ولی برای مطمئن شدن باید تا محصول بعدی اپل صبر کرد
    Last edited by arash59b; 14-09-2012 at 00:00.

11. این کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

داره خودمونی میشه jabarmandumi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

نمیدونم چرا به موضوعات الکی گیر دادین
    شرکت اپل یه گوشی طراحی کرده و تا چند روزه دیگه هم روانه بازار میشه و مطمئن باشین فروش خیلی بالایی خواهد داشت و اصلا هم براش مهم نیست که مشتریا به چی فکر میکنن و میخوان چی داشته باشن ،مهم اونیه که اپل میخواد و بعد از اون همه خودشون رو باهاش مطابقت میدن و ایرادهای حالا براش یه نقطه قوت میشه و بقیه کمپانیها هم ازش پیروی میکنن چون فعلا اپل پرچمدار ساخت گوشیه
    یه زمانی موتورولا با گوشیهای ریزر وی و وی ایکس حکومت میکرد و بقیه شرکتها از اون تقلید میکردن ،بعد از مدتی نوکیا و سری ان اومدن و بقیه مقلد شدن،حالا هم چند سالیه نوبته اپله ،پس زیاد خودتون رو درگیر این قضیه نکنین که اپل چه امکاناتی رو میبایست عوض یا ارتقا میداد ،فعلا تا زمانی که ایفون5 و ایفون های بعدی سود کلان برسونن همین سیاست ادامه خواهد داشت،کسایی هم که با این سلیقه موافق نباشن به سمت اندروید و ویندوز میرن،مهم سود آوریه که سری آیفون موفق بودن
    به نظرتون مثلا آیفون 5 تو این چند ماه آماده شده،اگه این طرز فکر رو دارین مطمئن باشین که اشتباه کزدین
    سال پیش که 4sمعرفی شد به واسطه اطمینانی بود که به روند ادامه موفقیت گوشی داشتن اونو معرفی کردن و اگه یه ذره تردید در مورد ادامه موفقیتش بود مطمئن باشین همون پارسال این گوشی معرفی میشد و امسال شاهد ایفون6 بودیم
    الان به نظر شما نسل بعدی گوشیها چطور امکاناتی خواهند داشت،صفحه5 اینچ سوپر پلاس امولید،پردازنده8 هستهای ،رم 4 گیگ بدنه مقاوم و نازک،و نمیدونم یه سری امکانات سخت افزاری عجیب و غریب مثل دوربین 20 مگا پیکسلی،مطمئن باشین که خیلی از کمپانیها یه همچین گوشیهایی آماده دارن و فقط منتظر پذیرش و درخواست اون توسط بازار هستن،اما اپل یه راه جدا رو در پیش گرفته و به واسطه توانایی بالا سعی در اجرای سیاست خودشه تا اونو به بازار تحمیل کنه و از اون تخطی نمیکنه ،کاری که تا حدودی موتو رولا و سونی هم اونو انجام میدن ولی موفق نبودن

14. این کاربر از jabarmandumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه AbKhiar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    http://Jarrahi.ir

پيش فرض

من اکثر نظرات و خوندم...
    به نظرم کسی که میخواد یه گوشی خوب و قوی بخره که هم شیک باشه هم کارایی داره...
    اگه بودجشو داره و براش مهم نیست قیمت حتما باید آیفون 5 رو تو صدر علاقه هاش بذاره..
    چون واقعا به زیبایی جواهره وقتی بذاریش جلوی گوشی های پلاستیکی بقیه شرکت ها..
    اپل همیشه به قیمت تمام شدش زیاد فکر نمیکنه.. وبهترین آلیاژ ها رو برای افراد با سلیقه ی خاص (که قیمت مثلا 1.200 با 2تومن براشون فرقی نمیکنه) میسازه....
    --
    اما من خودم بیصبرانه منتظر گلکسی نوت هستم اون هم بیشتر به خاطر نیاز به سایزش که تو محل کارم خیلی به کارم میاد...
    در صورتی که اگر گلکسی نوت هم سایز اپل بود قطعا نمیخریدمش...

شاید از نظرتون مسخره بیاد ولی خیلیا هستن که دوست دارن حتی وقتی گوشیشون خاموشه هم از بقیه سرتر باشه!
    آیفون 5 به دلیل ظاهر فوق العاش این مشخصاتو داره..و وقتی که خاموش باشن گوشیای دیگه کنارش شبیه یه تیکه پلاستیکن

پس اول به بودجتون فکر کنید.... اگر جز دسته ای هستید که پولش اصلا براتون مهم نیست آیفون 5 رو بخرید...//
    و اگر قیمت براتون مهمه بنشینید و گلکسی اس 3-لومیا920-نوت2-و آیفون5 رو خوب بررسی کنید و بدونید تفاوت های چندانی باهم ندارن(ممکنه یکیشون عاالی باشه و اونیکی خیلی خوب ...)
    ..

آخر فروم باز M A M M U T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دلم خوش بود بعد از سه تا سامسونگ بلاخره یه apple میخرم ...این که همون 4s ه....
    حالمو گرفت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •