تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789
نمايش نتايج 81 به 87 از 87

نام تاپيک: بحث، تبادل نظر و طرح سوالات در ارتباط با فرمت های صوتی

آخر فروم باز pandemonium's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    BWV 244

پيش فرض

البته میتونی یکار دیگه هم انجام بدی، برنامتو آپگرید یا داون گرید بکن. برو یه نسخه دیگه ازش دانلود کن و نصب کن، موقع نصب میره رو حالت آپدیت و اینجوری معمولاً تنظیماتی که خودت انجام دادی محفوظ میمونن، شاید با این روش بتونی درستش کنی...
    پسر تو معرکه ای!
    کارت درسته...

همین کاری که گفتی رو کردم و دیدم که پلی لیست ها رو در برنامه لیست نمیکنه و دیگه کاملا نا امید شدم که فایل پلی لیست ها از روی هارد از بین رفته.
    ولی یکم به این ورژن جدید که ور رفتم دیدم یک خصوصیت و امکانات جدید به گزینه مدیریت پلی لیست اش اضافه کرده( Playlist manager)
    وارد این منو که شدم در پنجره اش کل پلی لیست های ساخته شده به همراه آدرس فایلشون روی هارد رو لیست کرده بود.
    فقط پلی لیست رو در حالت انتخاب شده قرار نداشتند که تیک شون رو زدم و انتخاب شدند و الان دوباره برنامه نشونشون میده P:
    این گزینه Playlist manager با این امکانات جدید توی این ورژن جدید اضافه شده و در ورژن قبلی که من داشتم این امکانات وجود نداشت.

---------
    نکته اخلاقی هم که در این قضیه یاد گرفتم این بود که سرچ ویندوز xp نتایجش اصلا مطمئن و قابل اعتماد نیست. :X
    همون طور که حسین گفت آدرس فایل پلی لیست های قبلی در اون فولدر کذاییPLS که گفته شد قرار داشتند ولی من اسم اون فولدر و یا aimp3 رو در درایو c سرچ میکردم میگفت چنین چیزی موجود نیست!
    در حالی که الان Playlist manager برنامه آدرسی با همون اسم فولدر رو موجود در درایو c نشون میده.
    همون فولدر PLS. (البته گویا در نسخه جدید مسیر ذخیره پلی لیست ها تغییر کرده)
    Last edited by pandemonium; 17-07-2012 at 20:33.

2. 5 کاربر از pandemonium بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

نکته اخلاقی هم که در این قضیه یاد گرفتم این بود که سرچ ویندوز xp نتایجش اصلا مطمئن و قابل اعتماد نیست. :X
    همون طور که حسین گفت آدرس فایل پلی لیست های قبلی در اون فولدر کذایی که گفته شد قرار داشتند ولی من اسم اون فولدر و یا aimp3 رو در درایو c سرچ میکردم میگفت چنین چیزی موجود نیست!
    در حالی که الان Playlist manager برنامه آدرسی با همون اسم فولدر رو موجود در درایو c نشون میده.
    خب خدا رو شکر که مشکلت حل شد محمد جان ...

برای اون نکته‌ی اخلاقیت، نرم‌افزار Everything رو بگیر. در کسری از ثانیه هر فایل با هر فرمتی رو برات رو کل سیستم پیدا می‌کنه. فوق‌العاده است کارایی این نرم‌افزار. (اولش می‌ذاری تو 6-5 ثانیه کل سیستمت رو ایندکس کنه، بعد با هر کلمه‌ای که می‌نویسی، نتایج به صورت آنی زیر هم برات ردیف میشه)

بارها گفتم، هر کی کامپیوتر داره، باید یه Everything هم رو سیستمش نصب باشه !

4. 5 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mestry's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بُردار یکّه ای در فضای n بُعدی

پيش فرض

پسر تو معرکه ای!
    کارت درسته...

همین کاری که گفتی رو کردم و دیدم که پلی لیست ها رو در برنامه لیست نمیکنه و دیگه کاملا نا امید شدم که فایل پلی لیست ها از روی هارد از بین رفته.
    ولی یکم به این ورژن جدید که ور رفتم دیدم یک خصوصیت و امکانات جدید به گزینه مدیریت پلی لیست اش اضافه کرده( Playlist manager)
    وارد این منو که شدم در پنجره اش کل پلی لیست های ساخته شده به همراه آدرس فایلشون روی هارد رو لیست کرده بود.
    فقط پلی لیست رو در حالت انتخاب شده قرار نداشتند که تیک شون رو زدم و انتخاب شدند و الان دوباره برنامه نشونشون میده P:
    این گزینه Playlist manager با این امکانات جدید توی این ورژن جدید اضافه شده و در ورژن قبلی که من داشتم این امکانات وجود نداشت.

---------
    همون طور که حسین گفت آدرس فایل پلی لیست های قبلی در اون فولدر کذاییPLS که گفته شد قرار داشتند ولی من اسم اون فولدر و یا aimp3 رو در درایو c سرچ میکردم میگفت چنین چیزی موجود نیست!
    خواهش میشه داداش...مطمئن نبودم جواب بده اما گفتم بگم، ضرری نداره

راستی، در مورد نکته اخلاقی هم حرف کوروش رو گوش کن که شاید رستگار بشی به امید خدا

6. 3 کاربر از mestry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    BWV 244

پيش فرض

خب خدا رو شکر که مشکلت حل شد محمد جان ...

برای اون نکته‌ی اخلاقیت، نرم‌افزار Everything رو بگیر. در کسری از ثانیه هر فایل با هر فرمتی رو برات رو کل سیستم پیدا می‌کنه. فوق‌العاده است کارایی این نرم‌افزار. (اولش می‌ذاری تو 6-5 ثانیه کل سیستمت رو ایندکس کنه، بعد با هر کلمه‌ای که می‌نویسی، نتایج به صورت آنی زیر هم برات ردیف میشه)

بارها گفتم، هر کی کامپیوتر داره، باید یه Everything هم رو سیستمش نصب باشه !
    ممنون. در مورد این برنامه ای که میگی ، فکر میکنم یک مشکلی برای من وجود خواهد داشت.
    متاسفانه در گذشته درایو سیستم ام و چند درایو دیگه هارد رو -بر اثر بی تجربگی- FAT32 تعریف کردم. یک بار برنامه ای با کاربرد همین چیزی که میگی رو نصب کردم (یادم نیست اسمش رو). درایو های FAT32 رو نمیتونست ایندکس کنه و کار نمیداد روشون.
    الان هم احتمال میدم این برنامه ای که میگی همین مشکل براش پیش بیاد.

شاید بگین خب با برنامه های مخصوص درایو های FAT32 رو به NTFS تبدیل کن. خب این کار رو کرده ام ولی در مورد درایو C بخاطر حجیم شدن و تعداد زیاد فایل ها این برنامه ها نتونستند درایو C رو تبدیل به NTFS کنند. وگرنه به غیر از ایندکس نشدن، FAT32 مشکلات دیگری رو هم در مدیریت فایلهای زیاد درایو C بوجود آورده و برنامه های مربوط هم نتونستند تبدیلش کنند.

ضمن اینکه هارد اکسترنال ام که یک سری آهنگ هام و چیزهای ضروری دیگرم روی اون هست هم از اول FAT32 تعریف شده بوده و منم ترجیح میدم دستش نزنم چون دلم میلرزه! P:

این Everything هم احتمال میدم نتونه درایو های FAT32 رو ایندکس کنه. اینطور نیست؟

8. 2 کاربر از pandemonium بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

ممنون. در مورد این برنامه ای که میگی ، فکر میکنم یک مشکلی برای من وجود خواهد داشت.
    متاسفانه در گذشته درایو سیستم ام و چند درایو دیگه هارد رو -بر اثر بی تجربگی- FAT32 تعریف کردم. یک بار برنامه ای با کاربرد همین چیزی که میگی رو نصب کردم (یادم نیست اسمش رو). درایو های FAT32 رو نمیتونست ایندکس کنه و کار نمیداد روشون.
    الان هم احتمال میدم این برنامه ای که میگی همین مشکل براش پیش بیاد.

شاید بگین خب با برنامه های مخصوص درایو های FAT32 رو به NTFS تبدیل کن. خب این کار رو کرده ام ولی در مورد درایو C بخاطر حجیم شدن و تعداد زیاد فایل ها این برنامه ها نتونستند درایو C رو تبدیل به NTFS کنند. وگرنه به غیر از ایندکس نشدن، FAT32 مشکلات دیگری رو هم در مدیریت فایلهای زیاد درایو C بوجود آورده و برنامه های مربوط هم نتونستند تبدیلش کنند.

ضمن اینکه هارد اکسترنال ام که یک سری آهنگ هام و چیزهای ضروری دیگرم روی اون هست هم از اول FAT32 تعریف شده بوده و منم ترجیح میدم دستش نزنم چون دلم میلرزه! P:

این Everything هم احتمال میدم نتونه درایو های FAT32 رو ایندکس کنه. اینطور نیست؟
    فکر نکنم به این مشکل بر بخوری، حالا حجمی که نداره، یه تست بزن

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    BWV 244

پيش فرض

فکر نکنم به این مشکل بر بخوری، حالا حجمی که نداره، یه تست بزن
    آره ولی اینو گفتم چون تقریبا مطمئن بودم.
    الان چک کردم همون برنامه ای هست که قبلا امتحانش کرده بودم.

فقط با درایو های NTFS کار میکنه و درایو های FAT32 رو اصلا در لیست اش نمیاره :(

11. 2 کاربر از pandemonium بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز silent-assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    سپاهان

پيش فرض

سلام. دوستان یه سرچ خیلی جزئی کردم توی تاپیک اما چیزی ندیدم

الان برای دانلود موسیقی کیفیت MP3 320 بهتر هست یا iTunes Rip ؟
    چون ریت نسخه آی‌تونز کمتر هست اما ظاهرا شنیدم کیفیتش به دلیل نحوه فشرده سازیش بالاتره. آقا از این به بعد کودومو دانلود کنیم خلاصه!؟

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •