تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 10 اولاول ... 5678910 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 97

نام تاپيک: خرید گوشی کره ای

آخر فروم باز majid_sd2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    کارتشارژ.com

پيش فرض

ببینین من خودم هم یکی از همین گوشی های چینی دارم به نام c1000
    این گوشی رو من دو ساله دارم و بارها از دستم افتاده حتی روی آسفالت. یک بار هم افتاد توی آب(دستشویی)
    ولی کاریش نشد و صفحشم خدا رو شکر تا حالا نشکسته. یک بار هم از فاصله سه متری افتاد رو زمین که گفتم دیگه صفحش شکست ولی کاریش نشد: دی
    این گوشی برای کسایی خوبه که زیاد مکالمه نمیکنن، چون امواج و فرکانسهاش خیلی بالاتر از گوششی های دیگه هست و بسیار برای بدن مضر هست.
    من به شخصه فقط از صفحه بزرگش خوشم اومده و تا حالا نگهش داشتمو صفحش کیفیت تصویرش خوبه ولی اصلا قابل مقایسه با گوشیهایی مثل آیفون نیست.بر خلاف اینکه روی جعبه نوشته ساپورت جاوا، ولی ساپورت نمیکنه.
    هیچ نرم افزاری هم به این سری گوشی ها نمیخوره.
    اینترنتش مرورگر خاصی نداره و مثل گوشی های معمولی فقط متن رو نشون میده و صفحه رو کامل لود نمیکنه.
    سرعتش خیلی خوب نیست و موقع تایپ اس ام اس یکم اذیت میکنه و بعضی مواقع کلمات رو رد میکنه. ولی وقتی با گوشی آهنگ میزاری و میری باهاش تو منو ها سریع تر عمل میکنه و تایپ اس ام اس هم خیلی سریعتر از گوشیهای دیگه میشه!
    تلویزیونش عالی کار میکنه در حال حرکت هم خوب کار میکنه.صداشم خوبه ولی نباید تا آخرش زیاد کرد وگرنه به مرور صداش خراب میشه.
    روش هندزفری سونی اریکشون سری دبلیو اصل وصل کردم که صدای باس بسیار خوبی داره و خیلی بهتر از گوشی w810, نوکیاn73 که دارم هست.
    صفحش تو نور آفتاب خوب دیده نمیشه.قلم نوریش بعد یک مدت خراب میشه و هی از ته گوشی آویزون میشه. به جز گوشی خودم چند نمونه دیگه هم دیدم.دوربینش کیفیت نداره و عکسهاش از کا 310 سونی اریکسون هم بدتره
    توش نمیشه عکس با اندازه های بزرگ انداخت مثلا از 640 در 480 بیشتر ساپورت نمیکنه. فیلمهای دوربینش فریم فریم هستند.
    عکس متحرک نمیشه انداخت پشت صفحه. حالت خواب نداره که مثلا ساعت و این چیزا رو نشون بده. نمیشه براش زنگ اس ام اس انتخاب کرد و باید از زنگهای خودش استفاده کرد.خیلی سنگینه. بزرگه و تو جیبت که میزاری راحت نیستی.
    گوشی بد فارسی شده مثلا به جای بلوتوث نوشته دندان آبی

راستی بعضی از این گوشیها رو میگن که هفت تا یا بیشتر بلند گو و یا همون اسپیکر دارند که من خودم چند مدل رو باز گردم وفقط دو عدد اسپیکر داشتند

2. 5 کاربر از majid_sd2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    کارتشارژ.com

پيش فرض

اینم دو نمونه بازی

4. 4 کاربر از majid_sd2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه AT&T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

خوب دیگه با عکسایی که از بازی گذاشتی معلوم شد دیگه چیه دستت درد نکنه همینو میخاستیم ببینیم.

6. 3 کاربر از AT&T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mkhavari2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این هم یک عکس که با بالاترین کیفیت در حالت 640*480 با گوشی چینی f488 تقلبی f480 گرفته شده :

8. 7 کاربر از mkhavari2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    کارتشارژ.com

پيش فرض

عکساش درست همین اندازس مال من یکم دون دون هم هست ولی خیلی نه. کلا همین شکلیه.
    راستی عکس رو هم نمیتونه به سایز صفحه در بیاره اگه عکس بالا رو بچروخونی و بریزی تو گوشی سمت راست و چپ تصویر نشون داده نمیشه: دی و فقط مرکز تصویر دیده میشه.
    ولی در کل من از گوشیم راضی هستم با این قیمتش.و امکاناتش برا من کافیه.در کل برای گوشی دوم چیز خوبیه. راستی مال من دو سیم همزمان ساپورت نمیکنه و یک سیم کارت رو دایورت میکنه رو اون یکی دیگه که هزینه دایورت کم میکنه. مثلا یکی بهت زنگ بزنه انگار خودت زنگ زدی بهش، هموندر پول کم میکنه .
    گوشی هایی که دو تا دکمه سبز دارن دو سیم همزمان هستن.
    Last edited by majid_sd2009; 04-11-2009 at 22:59.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

یعنی خداییش ثواب می کنید !!

من یکی که کلی به حرفای این دوستمون با استدلالهاش و علی الخصوص گوشی چینی و مقایسش با آیفون از خنده روده بر شدم !!
    دوستان حیف وقت نیست که بیاین اینجا و سر یه موضوع 100% واضح و 100 البته مسخره یا هم کل کل می کنین ؟

من که خداییش افسوس خوردم اسم 3gs اینطوری با مقایسه با این رده گوش کوب ها نجس شد !

به این دوستمون هم پیشنهاد میکنم اینقدر خودش رو مضحکه خاص و عام نکنه !

شاید با همون 6600 اگه این گوشیه آشغال رو مقایسه میکرد باز هم از سرش زیاد بود !

......

11. 2 کاربر از key_1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز far2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

آقايون گوشي من هيچ شباهتي به گوشي هاي چيني شما ندارد چون

- کتاب هاش کاملا با کيفيت هست و فارسي را هم کاملا پشتيباني مي کند کتاب بهلول را تا آخر خواندم.
    - صفحه اش قفل مي شود و مثل آيفون باز مي شود
    - کيفيت بازي هاش از شما خيلي بهتر هست
    - کيفيت صفحه اش 16 ميليون رنگ هست ( خودم تضمين مي کنم )
    - مرورگر اينترنتش مثل کامپيوتر هست و همان نوارابزارها را دارد
    - خودش کليد هاي لازم براي تايپ sms را دارد و سرعتش هم بالاست 1 مورد هم هنگ نکرده است
    - صداي هندزفري خودش فوق العاده با کيفيت و بلند هست که ممکن است کر شويد
    - کيفيت دوربينش عاليه عکس هاي فوق العاده اي باهاش تا به حال گرفتم
    - اسکرين سيور ساعت هم دارد
    - مشکلي در ديدن هيچ تصويري نداشتم
    - 2 سمکارتش کاملا با هم کار مي کند و اگر يکي اشغال باشد براي ديگري مثل پشت خطي حساب مي شود

این که شما میگی یکی از محاسن تاچ خازنی هست. شما وقتی گوشی خودتو میزاری تو جیبت و اگر صفحه قفل نباشد با فشاری که وارد میشه تو جیبت خودش میره تو منو و برا خودش کار میکنه ولی آیفون رو که میزاری تو جیبتنه صفحش خش و یا لکه میشه و نه صفحش در اثر برخورد با پارچه جیب و یا فشارهای دیگه به کار نمیفته.
    ايول گوشي ام خازنيه چون صفحه اش قفل ميشه و مثل آيفون هم باز مي شود

برنامه به هیچ عنوان نمیخوره
    فقط در بعضی از موارد جاوا ساپورت میکنه اونم با محدودیت حجم. چون از یک مقدار مشخصی مثلا یک مگ حجم جاوا بالاتر باشه گوشی هنگ میکنه و باید باتری رو در آورد.
    فقط بازی های میکرو رو ساپورت میکنن که روی بیشتر گوشی ها مبدلش نصبه و میتونین بازی کنین..
    آقاي عزيز من نمي دانم اون بازي هايي که روي گوشيت مي ريزي چي هست و چه کيفيتي دارد ولي اين گوشي ها سيستم عامل دارد و همينطوري بازي ها را اجرا نمي کند.

مثل اینه که بگی ژیان و مثلا زانتیا فرقی با هم نداره و ژیان کم نمیاره ازش
    درسته فرقی هم نداره هر دوتاش راه میره هر دوش فرمون داره هر دوش دنده داره و....
    درسته که گوشي چيني تلويزيون دارد و آيفون ندارد - درسته که گوشي چيني راديو داره و آيفون نداره - درسته که گوشي چيني sub داخلي دارد و آيفون ندارد و ...
    حالا من متوجه نشدم منظور شما از ژيان آيفون بود ديگه نه !

این گوشی برای کسایی خوبه که زیاد مکالمه نمیکنن، چون امواج و فرکانسهاش خیلی بالاتر از گوششی های دیگه هست و بسیار برای بدن مضر هست.)
    راستش من هم زياد باهاش مکالمه نمي کنم و معمولا هم توش سيمکارت نمي گذارم مثل آيفون که پول مي اندازه ( EDGE ) اينها هم شايد اشعه داشته باشند که البته در بين همه گوشي ها مشترک هست

تلویزیونش عالی کار میکنه در حال حرکت هم خوب کار میکنه.صداشم خوبه ولی نباید تا آخرش زیاد کرد وگرنه به مرور صداش خراب میشه.
    موافق حرف شما هستم بر خلاف چند تا از افراد که معلوم نيست چرا بي دليل رد مي کنند.

بابا گوشي ات خيلي داغون هست . همانطور که مي دوني بين گوشي من و تو 4 مدل فاصله هست پس لزومي نداره کيفيت گوشي تو با من يکي باشد مال ما که خيلي هم خوب هست. در ضمن چند تا از بازي هاي خوبش را انتخاب مي کردي اينها چي هستند ؟
    همچنين من بياد ندارم بشه از صفحه گوشي snapshot گرفت پس اين تصاوير مربوط به يک عکس هايي از ميکرو و اينها هست.

یعنی خداییش ثواب می کنید !!
    من یکی که کلی به حرفای این دوستمون با استدلالهاش و علی الخصوص گوشی چینی و مقایسش با آیفون از خنده روده بر شدم !!
    دوستان حیف وقت نیست که بیاین اینجا و سر یه موضوع 100% واضح و 100 البته مسخره یا هم کل کل می کنین ؟
    من که خداییش افسوس خوردم اسم 3gs اینطوری با مقایسه با این رده گوش کوب ها نجس شد !
    به این دوستمون هم پیشنهاد میکنم اینقدر خودش رو مضحکه خاص و عام نکنه !
    شاید با همون 6600 اگه این گوشیه آشغال رو مقایسه میکرد باز هم از سرش زیاد بود !
    ......
    - خنده تو از گريه غم انگيز تر است چون هيچ کس نتوانست 16 مزيت گوشي چيني نسبت به آيفون را رد کند
    - دوست نداري نيا. اينجا کارت دعوت قسمت نمي کنند حقايق را مشخص مي کنند
    - قبل از اينکه اين چرت و پرت ها را بنويسي ببين گوشي 150 هزار توماني بيش از 16 مزيت بزرگ نسبت به آيفون 1 ميليون و 200 هزار توامني دارد
    - من هم به ما پيشنهاد صبر مي کنم چون قرار هست خيلي از حقايق را اثبات کنم آنوقت من به شما مي خندم.
    Last edited by far2009; 05-11-2009 at 15:39.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

ايول گوشي ام خازنيه چون صفحه اش قفل ميشه و مثل آيفون هم باز مي شود

برادر من این چه طرز نتیجه گیریه ؟
    ببین اگه تونستی با مداد مثلا ، صفحه رو لمس کنی و عکس العمل نشون بده تاچش خازنی نیست .
    با انگشت هم لازم نیست فشار بدی همین که لمس کردی گوشی رو و واکنش نشون داد ، یعنی احتمالا خازنی هست .
    راستش من هم زياد باهاش مکالمه نمي کنم و معمولا هم توش سيمکارت نمي گذارم مثل آيفون که پول مي اندازه ( EDGE ) اينها هم شايد اشعه داشته باشند که البته در بين همه گوشي ها مشترک هست
    ؟؟ آیفون خود به خود پول میندازه ؟؟

من هنوز هم که هنوزه نمی فهمم چطور ممکنه چنین چیزی ؟ این دوستمون اینجوری که حرف میزنند این گوشی مبارکشون باید دنیای موبایل رو قبضه کنه ... اچ تی سی و سامسونگ و نوکیا و الجی و اَپل باید جلوش لنگ بندازند .
    لطفا هم اینقدر اسمایل های عجیب و غریب و بی ربط هم استفاده نکن موقع خوندن حس بدی به آدم میده .

14. 3 کاربر از SI-SA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه AT&T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

همچنين من بياد ندارم بشه از صفحه گوشي snapshot گرفت
    خسته نباشی

گوشیت اگر سیستم عامل درست داشت لینک برنامشو میزاشتم بریزی رو گوشی از صفحه گوشیت عکس بزاری

خیلی کارت اشتباه هستش اطلاعات غلط نده دوست عزیز به ملت

همینطوری مردم اعصابشون خورد هست شما بیشتر خورد نکن

قبل از این که شمامتوجه گوشی چینی چی هستش سایتای بزرگ این گوشیهارو مقایسه کردن اگر بری ببینی

تو سایتای بزگ که ریویو مینویسن هیچ اسمی از این گوشی ها نیست چه برسه به بازی و برنامه و.................

بعدشم برنامه نویسا و بازی سازا میان واسه ویندوز و مک و سیمبین و جاوا بازی و برنامه میدن بیرون و وقتشونو

تلف نمیکنن واسه این گوشیهای درپیت

یه جورایی شما داری تبلیغ میکنی که با قوانین سایت جور در نمیاد

اینجا هم همه گوشی بازن اگر میخای اطلاعات بدین برین تو فرومایی که اعضاش هیچی حالیشون نیست .

16. 3 کاربر از AT&T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز far2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

خسته نباشی

گوشیت اگر سیستم عامل درست داشت لینک برنامشو میزاشتم بریزی رو گوشی از صفحه گوشیت عکس بزاری

خیلی کارت اشتباه هستش اطلاعات غلط نده دوست عزیز به ملت

همینطوری مردم اعصابشون خورد هست شما بیشتر خورد نکن

قبل از این که شمامتوجه گوشی چینی چی هستش سایتای بزرگ این گوشیهارو مقایسه کردن اگر بری ببینی

تو سایتای بزگ که ریویو مینویسن هیچ اسمی از این گوشی ها نیست چه برسه به بازی و برنامه و.................

بعدشم برنامه نویسا و بازی سازا میان واسه ویندوز و مک و سیمبین و جاوا بازی و برنامه میدن بیرون و وقتشونو

تلف نمیکنن واسه این گوشیهای درپیت

یه جورایی شما داری تبلیغ میکنی که با قوانین سایت جور در نمیاد

اینجا هم همه گوشی بازن اگر میخای اطلاعات بدین برین تو فرومایی که اعضاش هیچی حالیشون نیست .
    - آقاي محترم من در مورد سيستم عامل اين گوشي ها اطلاعات جامعي را با ذکر منبع گفتم و دليل نبودن برنامه براي آنها را هم گفتم ولي شما نمي خواهي بفهمي ؟!!

- کجاي اطلاعاتم غلط هست !!! اين خيلي بي شخصيتي هست که به آدم تهمت دروغ گويي مي زني. هر کجاي صحبتم مشکل دارد نقل قول کن تا بهت اثبات کنم

- سيمبين، جاوا يا ويندوز کدامشون بيش از 10 هزار بازي دارند ؟! در حالي که گوشي هاي چيني همين قدر بازي دارند ولي گره برنامه هنوز باز نشده است .

- اتفاقا هيچ انجمني مثل اينجا ايقدر تعصب روي 1- بي نقص بودن آيفون 2- بي کيفيت بودن گوشي چيني ندارند !

18. 2 کاربر از far2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •