تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 1124 اولاول ... 567891011121319591095091009 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 11232

نام تاپيک: اینترنت استان كرمانشاه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

ممنون دوست عزیز

مورد ای اس پی بابت حق نصب اولیه چقدر میگیرن (چند باری اشتراک گرفتم اما با اشنا بازی حق تشتراک نصب اولیه رو پرداخت نکردم حالا بماند

---------- Post added at 05:57 AM ---------- Previous post was at 05:56 AM ----------

در ضمن حجم باقی مانده شرکت پارس انلاین رو چطور میشه چک کرد ممنون میشم در این موردم راهنمایی کنید

آخر فروم باز BZ7's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Vice City

پيش فرض

طبق قانون ISP ها حق ندارن بابت نصب هزینه ای از مشتری بگیرن ولی میبینیم که همه دارن اینکارو میکنن
    چک کردن حجم پارس آنلاین :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یه قسمتی هست نوشته ورود کاربران ADSL
    اونجا username و password رو بزن میره توی صفحه مدیریت که حجم و روز های باقی مونده رو نشون میده

3. این کاربر از BZ7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

ممنون دوست عزیز

مورد ای اس پی بابت حق نصب اولیه چقدر میگیرن (چند باری اشتراک گرفتم اما با اشنا بازی حق تشتراک نصب اولیه رو پرداخت نکردم حالا بماند

---------- Post added at 05:57 AM ---------- Previous post was at 05:56 AM ----------

در ضمن حجم باقی مانده شرکت پارس انلاین رو چطور میشه چک کرد ممنون میشم در این موردم راهنمایی کنید
    همون طوری گه دوستان گفتم نباید هزینه ای بگیرن(تمام کارش رسوندن یه نامه به مخابراته اونا هم میرن دو تا سوکت رو وصل می کنن که کار 5 دقیقه هم نیست این شد نصب)
    گرون ترینشون شاتله 15 تومن بزور می گیره حالیش هم نیست شما خودت نصب کنی یا نه
    بقیه هم هر کدوم 5 تومن می گیرن

---------- Post added at 01:34 PM ---------- Previous post was at 01:31 PM ----------

سلام به همگی دوستان

سابقا از حسابگر اشتراک داشتم سرعت دانلود روزانش عالی بود اما شبانه رو که چند باری امتحان کردم خیلی افتضاح بود با شرکتم تماس گرفتم در جواب گفت اگه دوست نداری همون روزا کانکت شو دانلود کن !!!
    اما این بار به سفارش دوستان پارس انلاین گرفتم سرعت 512 متاسفانه باید بگم پشیمانم الان دقیقا 2 ساعته از ساعت یک تا 3 که دارم دانلود میکنم اونم 192 مگ فایل هنوز دانلود نشده در حالی که همین کار رو حسابگر در ده دقیقه انجام میداد ؟؟؟؟ حالا کسی از دوستان هست راهنمایی کنه که چرا البته شایدم بخاطر دانلود شبانه باشه راستشو بخواید من تا حالا روا دنلود نکردم که ببینم علتش چیه ؟ دیگه داره حوصلم سر میره سرعت دانلودش نوزدس !!!!؟
    حسابگر هم توی بعضی از مراکز مخابراتی مشکل داره
    اگه دانلود زیادی نداری وبا شبی حدود 800 900 مگ کارت را میوفته از آسیاتک بگیر 512 2 گیگ ماهی 14500 تومن

5. 3 کاربر از mehdi_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز BZ7's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Vice City

پيش فرض

گرون ترین پارس آنلاین هست که 20 تومن میگیره !

7. این کاربر از BZ7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام به همگي دوستان

سابقا از حسابگر اشتراک داشتم سرعت دانلود روزانش عالي بود اما شبانه رو که چند باري امتحان کردم خيلي افتضاح بود با شرکتم تماس گرفتم در جواب گفت اگه دوست نداري همون روزا کانکت شو دانلود کن !!!
    اما اين بار به سفارش دوستان پارس انلاين گرفتم سرعت 512 متاسفانه بايد بگم پشيمانم الان دقيقا 2 ساعته از ساعت يک تا 3 که دارم دانلود ميکنم اونم 192 مگ فايل هنوز دانلود نشده در حالي که همين کار رو حسابگر در ده دقيقه انجام ميداد ؟؟؟؟ حالا کسي از دوستان هست راهنمايي کنه که چرا البته شايدم بخاطر دانلود شبانه باشه راستشو بخوايد من تا حالا روا دنلود نکردم که ببينم علتش چيه ؟ ديگه داره حوصلم سر ميره سرعت دانلودش نوزدس !!!!؟
    حسابگر هم توي بعضي از مراکز مخابراتي مشکل داره
    اگه دانلود زيادي نداري وبا شبي حدود 800 900 مگ کارت را ميوفته از آسياتک بگير 512 2 گيگ ماهي 14500 تومن

---------- Post added at 01:40 PM ---------- Previous post was at 01:38 PM ----------

گرون ترین پارس آنلاین هست که 20 تومن میگیره !
    چه خبره 20 تومن
    مملکته داریم هر کی برا خودش یه نرخ می ده
    آخه کاری که اینا با 20 تومن انجام می دن کوچکترین فرقی با 5 تومنی بقیه نداره چرا اینقدر گرون می گیرن

9. 2 کاربر از mehdi_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز vanish's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    نمیدونم!

پيش فرض

شاتلی نداشتیم اینجا؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام دوستان

یه شبکه جدید هست اسمش شبدیزه .

اونجاهایی که نمایندگی داره سرعتش توپه

البته تازه راه افتاده و هنوز همه جا نمایندگی نداره ولی الان تو ایران سرعت اوله

آخر فروم باز Terova's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

الان حسابگر اومده یک سیستم انداخته راه که بیشتر از دو PC نمیتونن از یک اکانت استفاده کنند و PC سوم به بعد BAN میشه..!!!
    حالا این وسط منی که هر روز یک PC برام میاد تا آپدیت و ... کنم باید چی کار کنم..!!؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

طبق قانون ISP ها حق ندارن بابت نصب هزینه ای از مشتری بگیرن ولی میبینیم که همه دارن اینکارو میکنن
    چک کردن حجم پارس آنلاین :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یه قسمتی هست نوشته ورود کاربران ADSL
    اونجا username و password رو بزن میره توی صفحه مدیریت که حجم و روز های باقی مونده رو نشون میده
    ممنون
    ساعت های رایگان شبانه از چه ساعتی شروع میشه و تا چه ساعتی هستش ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

الان حسابگر اومده یک سیستم انداخته راه که بیشتر از دو PC نمیتونن از یک اکانت استفاده کنند و PC سوم به بعد BAN میشه..!!!
    حالا این وسط منی که هر روز یک PC برام میاد تا آپدیت و ... کنم باید چی کار کنم..!!؟
    نه فکر نکنم یه پی سی ربطی داشته باشه
    اگرم بخوان چنین کاری بکنن حتما از طریق مک آدرس مودم این کارو می کنن
    که بیشتر برای جلوگیری از ه ک شدن اکانتهاس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •