تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 64 اولاول ... 56789101112131959 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 640

نام تاپيک: دکتر علي شريعتي

حـــــرفـه ای Mohsen6558's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    آذربایجان

پيش فرض

چه خبرته همه ی اینا رو می تونستی توی یه پست بدی

داره خودمونی میشه هبوط's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

چه خبرته همه ی اینا رو می تونستی توی یه پست بدی
    چرا می زنی چون موضوعشون با هم فرق داشت با هم بودنشون از دید من جالب نبود

تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    آذربایجان

پيش فرض

دوستان به زودی سخنرانی ایشون رو آپ می کنم با حجم 18 مگابایت به اسم پدر مادر ما متهمیم خیلی خیلی جالبه کیفیتش رو افزایش دادم و فشردش کردم (واسه اینکار تا ساعت 2 شب بیدار بودم )

آخر فروم باز Boye_Gan2m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Road 2 Hell

پيش فرض

سی سال از شهادت این مرد بزرگ تاریخ معاصر ایرن گذشت،مردی که شاید نظیرش کمتر پیدا شود...

دوم خرداد میرسد و با خود میگوییم ( آزادی ، خجسته آزادی) لابد یک بار دیگر شریعتی.اما ورق کاملا برمیگردد.و اولین شعار و اولین تریبون و اولین سخنرانی ها این که (شریعتی مخالف آزادی بود)و (شریعتی با دموکراسی به هیچ وجه سر سازش نداشت). وما حیران که کسی که سالیان متمادی متهم میشد به اینکه با ترویج این مقولات و با ترغیب مردم به اندیشه در دین و اجتهادهای هماره و پرهیز از تبعیت های کورکورانه و فاقد اندیشه به همه چیز ضربه زده،در اولین روزهایی که دموکراسی و آزادی می شود مد روز،نخستین اتهامش مخالفت با آزادی و اندیشه است!

علی میرمیرانی - چلچراغ-شماره 250

روحش شاد!

آخر فروم باز diana_1989's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام دوستان من توی تمام نویسنده ها و شعرای معاصر یکی دکتر شریعتی رو قبول دارم یکی سهراب سپهری
    ایران تا چند سال آینده نمیتونه کسی مثه دکتر داشته باشه
    ایشون خیلی انسان روشنفکر و با سوادی بودن
    روحشون شاد

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

راستی دوستان دکتر شریعتی جز کتاب هبوط در کویر کتاب دیگه ای در زمینه ادبی ندارن ؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

بچه ها این مطلب از دکتر شریعتی بخشی از کدوم کتابشونه؟
    اگر تنها ترین تنها شوم باز خدا هست
    او جانشین همه نداشتن هاست
    ......

آخر فروم باز Payan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شهر تو...

پيش فرض

دوستان به زودی سخنرانی ایشون رو آپ می کنم با حجم 18 مگابایت به اسم پدر مادر ما متهمیم خیلی خیلی جالبه کیفیتش رو افزایش دادم و فشردش کردم (واسه اینکار تا ساعت 2 شب بیدار بودم )
    منم واقعا اين سخنراني رو دوست دارم خيلي زيباست...

تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    آذربایجان

پيش فرض

براتون آپلود کردم می تونین از اینجا با حجم 5 مگابایت با بهترین کیفیت و به مدت یک ساعت و بیست دقیقه دانلود کنین :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by Mohsen6558; 20-06-2007 at 11:18.

اگه نباشه جاش خالی می مونه amin_metal1370's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یه جای خوب!!!

پيش فرض

سلام دوستان .امروز 30امین سالروز شهادت دکتر علی شریعتی آزاد مرد و روشنفکر ایرانی است.به همین مناسبت تصمیم گرفتم مطلبی در مورد این معلم بزرگوار تو این تاپیک بیارم.
    شريعتي مرد انديشه
    شريعتي را مي توان مرد انديشـه ناميد. مـردي که بـراي ننگ و نام مجاهـده نکرد بلکه از راه انسانيت و نوعدوستي پا به عرصه حضور گذاشت .او اهل درد بود ،با غربت ما آشنا بود، او زبان گوياي روزگار خودش بود . شريعتي يک شمع هميشه سوزان در پناه ايران و اسلام بود و تصميم داشت که با پرداختي جديد نسل زمان خودش را به حرکت وادارد او يک انسان صديق از تباري پاک بود او عمله تحجر و نکره عنا د نبود آنچنان در سير الي الله غرق بود که اصلا خودي براي خودش تصور نميکرد هرچه بود او بود و مردم.شريعتي ميگويد که خداوند با الله سر آغاز صحبت را دارد و با ناس به پايان ميبرد .يعني همه چيز وقف مردم تا نردباني باشد براي سير الي الله.او آنچنان از خود بيگانه است که آرزومندست که حنجر ه اش سوتکي شود در دست کودکي که با آن سرود آزادي سر دهد و حنجره اش نماد هنجار جامعه اي باشد توحيدي.
    شريعتي مصلح جامعه اش بود که متاسفانه هم از طرف متحجرين و از طرف روشنفکران مريض احوال مورد طعنه و آزار قرار گرفت. اورا نه به ظاهر الصلوه ها شناختند و نه تحصيلکردگان مدعي. شريعتي را يارانش نيز نشناختند.او با عمل وبا ظرافت رسومات کهنه در پرتو دين را به چالش کشيد و سعي داشت دين اصيل اسلام را از زنگارها بزدايد. خود ميداند که براي هميشه نه ميان دشمنانش بلکه ميان دوستانش ناشناس ميماند. اما عمل ميکند به آنچه که بايد عمل کند. گرچه همه خار مغيلان سد راه شوند کودک کوير از هيچ نمي هراسد .ميگويد که گفتن نشان اول درک است او ميگويد. او سعي دارد همانند پيشوايان ديني اش عامل امر به معروف و نهي از منکر باشد.او با تسلط کامل از حق و حقيقت صحبت ميکند،او از مباني صحيح به ارزش انساني اشارت دارد و به انسان معني قرانيش و الهي اش را در عصر نوين ياد آوري ميکند.اوهدف از رسالت رسولان و امامت امامان را در جامعه بسته دوران پهلوي به روز ميکند و معني اصيل اسلام توام با عمل را عينيت ميبخشد.او صداي راستين اسلام در زمان معاصر است.او هژموني دين و دنيا را بهم متصل ميکند و غفلت زدگان را بيدار و هشيار ميکند.
    دکتر علي شريعتي يک معلم است، معلمي بر تارک نشان جامعه ما.
    Last edited by amin_metal1370; 19-06-2007 at 16:10.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •